Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 19:10

  Randall McMurphy[/cytat napisał:  
wiec powiedz mi gdzie ocenilem ten film? napisalem ze hiciory, bo scenariusz jest bardzo ``ciekawy`` i tyle co ty za problem masz?


Nie widziales - nie oceniaj...
  Cytat:  

gosciu moja sprawa co mysle o danym filmie i co ogladam jezeli ci to nie pasuje nie musisz tego czytac jakos nikt niemial sprzeciwu gdy to napisalem tylko ty sie znalazels przeczytaj dokladnie dany tekst a potem odpisuj....


Twoja sprawa ale nie rob z siebie idioty wypowiadajac sie o czyms o czym nie masz pojecia.

  Cytat:  
myslisz ze jak nabluzgasz to jestes ktos?? nie probuj sie wybic w danym temacie o ktorym niemasz zielonego pojecia


Strasznie nabluzgalem i mysle ze juz jestem ktos na forum <lol2> wybic sie w temacie ? o kurwa :D nie mam zamiaru sie wybijac w zadnym temacie :] polecilem film :]
  Cytat:  
nierobie z siebie zadnego ffachowca porpstu obejrzalem na tyle duzo filmow ze wiem co mowie jezeli ci sie to nie podoba nie czytaj...


Ale tego nie ogladales i nie wiesz co mowisz...

  Cytat:  
a ten tekst ze udaje idiote....sadzac po twoim roczniku wydawales sie madrzejszy ale widac im starszy tym....:D:D


tym ? nie krepuj sie :]


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 19:13
probujesz....ale niewychodzi1 miejsce


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 22:01

  Randall McMurphy napisał:  
probujesz....ale niewychodzi1 miejsce



Juz jestem pewny :] jestes zwyklym nabijaczem postow :] Adios


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 22:14

  DzeM napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
probujesz....ale niewychodzi1 miejsce



Juz jestem pewny :] jestes zwyklym nabijaczem postow :] Adios



brawo myslalem ze juz tego nie zgadniesz....1 miejsce


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 02:45
wspaniala polemike prowadzicie - pogratulowac cietych ripost hahaha
poprawiliscie mi zdecydowanie humor po tym zjebanym dniu :)
pamietajcie jednak ze:
1. "sa gusta i gusciki"
2. "o gustach sie nie dyskutuje"
3. itp. itd.

Nie odbierajcie tego za atak na Wasze osoby. Dzialam w dobrej wierze:)


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 03:21
DzeM wez sie w czache walnij, a potem pomysl.

opis filmu z filmwebu: Grupa młodych ludzi utknęła w lasach Zachodniej Wirginii. W poszukiwaniu drogi powrotnej i pomocy, turyści natknęli się na rodzinę genetycznie zniekształconych ludzi, o których istnieniu krążyły do tej pory tylko krwawe legendy. Niestety te enigmatyczne opowieści okazują się prawdą. Nie pozostało im nic innego, jak rzucić się do szalonej ucieczki aby ocalić życi

człowieku, taki film nie ma prawa byc dobry. kolejny teen slasher, nie trzeba nawet ogladac zeby wiedziec jakie to łajno. ja obejzalem to i moge z reka na sercu powiedziec ze ocena z IMDB (5,Cfaniak jest bardziej miarodajna niz z filmwebu (8.03), gdzie np samotni czy 101 rejkjavik maja niewiele wiecej...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 11:44
Nie mam zamiaru nikogo przekonywac do tego filmu,chcialem polecic-polecilem... sugerujecie sie opiniami internetowymi -wasza strata...Film jest jednym z moich lepszych do ktorego nie raz wrocilem i rzygac mi sie chce jak widze,ze ktos ocenia film nie ogladajac go,ok moze napisac "po przeczytaniu opisu filmu,nie ciagnie mnie do obejrzenia" albo wystarczy sie zapytac mnie co widze w tym filmie i mozna powaznie pogadac... ale nie bede sie produkowal dla kogos kto nie ogladal filmu a mysli ze juz o nim wszystko wie... zreszta i tak juz mi chlopak duzo czasu zabral na pisanie postow ktore i tak niic nie wniosly do tematu.


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 12:00

  DzeM napisał:  
Nie mam zamiaru nikogo przekonywac do tego filmu,chcialem polecic-polecilem... sugerujecie sie opiniami internetowymi -wasza strata...Film jest jednym z moich lepszych do ktorego nie raz wrocilem i rzygac mi sie chce jak widze,ze ktos ocenia film nie ogladajac go,ok moze napisac "po przeczytaniu opisu filmu,nie ciagnie mnie do obejrzenia" albo wystarczy sie zapytac mnie co widze w tym filmie i mozna powaznie pogadac... ale nie bede sie produkowal dla kogos kto nie ogladal filmu a mysli ze juz o nim wszystko wie... zreszta i tak juz mi chlopak duzo czasu zabral na pisanie postow ktore i tak niic nie wniosly do tematu.



ten to moze,co ty za bzdury wypisujesz,w ktorym momencie mojego postu ocenilem ten film,przepisalem z treszczenie z filmwebu i powiedzialem ze hicior pewnie sadzac po opisie i tyle a ty taki problem robisz z tego,jakis przeczulony jestes na swoim punkcie jedno zle slowo na temat ``twojego ulubionego filmu`` i juz zaczynasz pieprzyc glupoty,nie ogladalem filmu i nie zamierzam ale nigdzie go nie skrytykowalem!!! wiec nie osmieszaj sie juz kolejnymi postami bo i tak zrobiles z siebie idiote,kazdy ma swoj gust i ale zeby robic taki problem z takiego powodu,cos tu nie tak jest.....

  DzeM napisał:  
ale nie bede sie produkowal dla kogos kto nie ogladal filmu a mysli ze juz o nim wszystko wie


nic takiego nigdy nie powiedzialem,niemam w zwyczaju krytykowac filmow ktorych niewidzialem a ze slowo ``hicior`` jest dla ciebie obraza to chyba potrzebujesz czegos na uspokojenie melisy czy cos tam:)
I skoncz ta smieszna bezproduktywna dyskusje bo juz sie czytac tego niechce chcesz sie wyzalic napisz do Pani Domu.

p.s z mojej strony koniec....

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 24 lutego 2006, 12:05 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 12:12
Chcesz sie chlopaku wyzalic ? 6316300 zapraszam, idiote znajdz sobie w rodzinie cioto internetowa.Koniec tego cyrku na forum podbij na gg jak masz cos jeszcze do powiedzenia.


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 12:27

  DzeM napisał:  
Chcesz sie chlopaku wyzalic ? 6316300 zapraszam, idiote znajdz sobie w rodzinie cioto internetowa.Koniec tego cyrku na forum podbij na gg jak masz cos jeszcze do powiedzenia.



od rodziny to wara gnoju i niegadam z takimi burakami niepotrafisz normalnie rozmawiac? myslisz ze grozny jestes? ze tak napiszesz?mam sie z toba na gg klocic? po co,co mi to da? KONIEC TEMATU,a moda prosze o usuniecie kilku postow wczesniej,bo sie troche zabrudzilo...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 13:24
nie no dzem skoro wrong turn sie tobie podobal to znaczy, ze niezbyt wysublimowany gust masz:P

----
ktos pisal wyzej ze London to benzdziejny film, musze sei zgodzic, z poczatku jak zaczynali gadac w tym kiblu i ciagle gadali, myslalem, ze cos jak Clerks bedzie, ale po kilkunastu minutach ciaglych bezsensownych farmazonow ledwo sie sluchalo :/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 16:02
Dobrze sie bawilem ogladajac go :) moja dziewczyna co chwile skakala i tylko "wylacz ten film,wylacz" haha :D Jezeli film mnie wciaga tzn. ze jest dla mnie dobry...nie rozkladam filmu na czynniki pierwsze,nie oceniam,ze "to jest zle" "to moze byc lepiej" "ja bym inaczej zrobil" nie poronwuje do podobnych produkcji. Wazne zeby mnie wciagnal :D

"Grupa nastolatków gubi drogę na wycieczce po lasach Zachodniej Wirginii. Wkrótce na ich ślad wpadną miejscowi kanibale, o ciałach potwornie zdeformowanych na skutek zbyt bliskich krzyżówek genetycznych i uprawianego w ich społeczności kazirodztwa."

Moze to brzmi dziwnie, nie wiem nie znam sie :P ale mnie ten opis wciagnal,zreszta nie tylko mnie ;) wyzej sobie cenie opinie kolesi ktorzy ogladali niz McDonalda ktory gowno widzial,wielki krytyk. ;]
Avelyn ogladales to napisz cos na jego temat,napisz dlaczego Ci sie nie podobal...jestem ciekaw.


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 16:20
ogladalem i po razu kolejny musze napisac, ze to jest kolejny teen slasher, gdzie nastolatkom psuje sie dziwnym trafem zawsze samochod na odludzi, posrod lasow czy tez pustyn. w tymze miejsci tez dziwnym zbiegiem okolicznosci grasuja jacys starzy przestepcy, gwalciciele, mutanty, kanibale czy jakies wilkolaki. w kolko powtarzane sa te same schematy, nie mowiac juz nic o "drewnianym aktorstwie" i nic nie wnoszacych dialogach...........


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/02/2006 16:33
Hmmm... kazdy co innego lubi,mi sie podobal...chyba gustuje w takich filmach, bo TMPM tez mnie wciagnal ;P i w sumie pasuje do twojego opisu teen slasher'a ;)


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/02/2006 19:09
Dzis na Tvnie dwadziescia minut po polnocy "Klincz" z Tupakiem i Timem Rothem a na Ale Kino 23:05 "Human Traffic",polecam obydwa szczegolnie ten drugi; beka niesamowita :)


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/02/2006 10:28

  Pogoniarz73 napisał:  
Dzis na Tvnie dwadziescia minut po polnocy "Klincz" z Tupakiem i Timem Rothem a na Ale Kino 23:05 "Human Traffic",polecam obydwa szczegolnie ten drugi; beka niesamowita :)



Kurde, zasnalem na Human Trafiic, bo wczesniej ogladalem Barce i cienko troche grali:) Ale HT ogladalem kiedys i film jest swietny, szczegolnie gagi gwiezdnowojenne (np. czu Yoda tak zle wyglada??:):D

A IMDB to bardzo rzetelna strona. Przed premiera filmow nie mozna ich oceniac. Na Filmwebie takie rzeczy to normalka. Dlatego Wrong Turn ma taka wysoka ocene. A to przeciez kiepski, standardowy slasher (czyt. kilku mlodych ludzi, cycata bohaterka itd...)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/02/2006 21:46
O 23.30 na Ale Kino jest ``Mechaniczna pomarancza``,po raz 10 mozna zobaczyc:] to sie chyba nigdy nie znudzi....Billlyyy boooyy:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/02/2006 23:36

  Pogoniarz73 napisał:  
Dzis na Tvnie dwadziescia minut po polnocy "Klincz" z Tupakiem i Timem Rothem a na Ale Kino 23:05 "Human Traffic",polecam obydwa szczegolnie ten drugi; beka niesamowita :)




Ehh....2Pac R.I.P....A co do filmu to jak dla mnie jeden z lepszych filmow z 2Pac'iem...jezeli ktos nie ogladal to naprawde polecam!


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Lechitka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7861 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2006 21:12
Mgła - gorąco polecam, świetny film, trzyma w napięciu, zakończenie hmmm klasyczny happy end - choć akurat cięzko było przewidzieć, że to właśnie tak wygląda - naprawde warto obejrzeć :)


...byc gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją, wyzwalać zazdrośc, ja chce być gwiazdą...

To jest ta bejbe Vasyla? :D
Wojtek S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7154 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2006 21:49
Na polsacie leci wlasnie "Cienka czerwona linia" . Dla mnie zajebisty film.


Mamo, zamknij drzwi, kreślę krzyż to długa droga,
biorę kilku kumpli, dobre buty, suchy prowiant.
To nasza wojna brat więc kiedy odniosę ranę,
podnieś mnie, otrzep mundur i weź pod ramię,
w spieczone usta kropla wody, pójdźmy tam razem,
pola bitew są brunatne bo wsiąka w nie krew przegranych.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005