Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/11/2010 12:59

  C. napisał:  
W ten weekend w multikinie jest promocja - bilet na dowolny film kosztuje 11 zł ;) Ja wybieram się na PA 2, za tą cenę żałować nie będę ;)



no nie wiem.. ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/11/2010 08:44
Harry Potter i Insygnia Śmierci!
Chyba najlepszy film z całej serii. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich którzy czytali książkę!


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/11/2010 09:07
A z kolei teraz jest promocja w Heliosie - też 11 zł na dowolny seans. Szkoda, że wybór filmów jest dość nieduży.

Widział ktoś już "Chrzest"? Zapowiedź


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/11/2010 19:32

  malcoolm napisał:  

Widział ktoś już "Chrzest"?


Widziałem. Niezły, w skali szkolnej 4. Dobre aktorstwo, sprawnie zrealizowany z ciekawymi ujęciami. Sama historia mocno brutalna, film kipi agresją, dla mnie aż do przesady. Nie polecam wybierać się na niego z dziewczyną, ja tak zrobiłem i trochę żałowałem.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/11/2010 19:57

  F. napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Byl ktos na Paranormal Activity 2? Jak wypada w porownaniu z 1? Od kilkunastu dni proboje sie wybrac i jakos dojechac tam niemoge:]



widziałem i żałuje. Jedynka była jakby niedorobiona, a od dwójki wieje nudą masakrycznie. Niewiele sie dzieje historyjka o rodzince, kilka "strasznych momentów" robionych chyba na siłe.. Jedynka lepsza zdecydowanie..co tez nie znaczy że zajebista a szkoda bo temat można bylo ciekawiej przedstawić. Szczerze nie polecam..



Całkowicie sie nie zgadzam. Jak dla mnie film warty obejrzenia w kinie, bo tylko tam mozna odczuc klimat tego horroru. Patent filmu to zaskakujace momenty i odglosy robiace wrazenie na widzach w kinie, tak ze momentami napawde mozna sie wystraszyc. Jak dla mnie lepszy niz wszystkie inne naciagane horrory z mnostwem trupów i krwi. Ale wiadomo, kazdy ma inny gust. Mimo wszystko jesli lubi sie horrory, to film warto zobaczyc, chocby po to zeby miec wlasne zdanie na jego temat. W porownaniu do 1. moim zdaniem lepszy, ale byc moze dlatego ze 1. nie ogladalem w kinie.


Kinia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5572 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/11/2010 20:27

  Tasior napisał:  
Harry Potter i Insygnia Śmierci!
Chyba najlepszy film z całej serii. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich którzy czytali książkę!



dla tych co czytali ksiazke: niech na niej poprzestana..
;> ja nigdy nie bylam fanka Pottera, ale obejrzalam dla zasady te wszystkie czesci i co jak co ale ost rzecz ktora bym powiedziala o tej czesci to to, ze byla najlepsza. Jasna sprawa, ze film podzielony zostal na 2 czesci zeby wiecej kasy zarobic, ale przez to byla masa scen ktore naprawde NIC nie wnosily, byly przeciagane tylko, a ja po xx godzinach pracy poszlam do kina i ziewalam co rusz na nim ;/
bylo kilka fajnych scen itd jak to przystalo na ta serie, ale mogla bym spokojnie i bez zalu obejrzec go w domu..


passion, not fashion
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/11/2010 22:44
RED HILL

Obrazek jpg wstawiony na forum

Australijczycy kręcą fajne filmy, korzystając przy tym ze sprawdzonych amerykańskich wzorców. Red Hill to doskonały przykład, gdyż miesza elementy westernowe z kinem zemsty. Warte to obejrzenia dla świetnych plenerów i rzeźnickiego klimatu. Wystarczy wspomnieć, że pewien skazaniec ucieka z więzienia i rozpoczyna polowanie na stróżów prawa pewnej wsi, która na dodatek jest odcięta od świata. Od takich motywów skóra cierpnie :) Nie brakuje tu kwasiarskich momentów, ale na pewno seans warty uwagi, bo jest klimat i dobry główny bohater.

7/10


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/11/2010 09:48
``Nie żyje Leslie Nielsen. 84-letni aktor zmarł w niedzielę po południu czasu lokalnego na Florydzie.
Jak poinformowała agencja Reutera, Nielsen zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Przebywał w szpitalu w Fort Lauderdale na Florydzie niedaleko swojego domu. W ostatnich chwilach towarzyszyła mu żona oraz przyjaciele.

Aktor prawdziwie komediowy

Nielsen urodził się w 1926 roku w Kanadzie. Pierwszy film, w którym został zauważony to "Zakazana planeta" z 1956 roku w reżyserii Freda Wilcoxa.

Prawdziwą sławę przyniosły mu jednak role komediowe i to z nimi był kojarzony. Zagrał m.in. w filmach: "Czy leci z nami pilot?", "Naga broń", "Szklanką po łapkach".

W ostatnich latach grał w prześmiewczej serii filmów "Straszny film" (cz. 3, 4, 5).``

Obrazek jpg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kinia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5572 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/11/2010 10:17

  Randall McMurphy napisał:  
``Nie żyje Leslie Nielsen. 84-letni aktor zmarł w niedzielę po południu czasu lokalnego na Florydzie.
Jak poinformowała agencja Reutera, Nielsen zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Przebywał w szpitalu w Fort Lauderdale na Florydzie niedaleko swojego domu. W ostatnich chwilach towarzyszyła mu żona oraz przyjaciele.

Aktor prawdziwie komediowy

Nielsen urodził się w 1926 roku w Kanadzie. Pierwszy film, w którym został zauważony to "Zakazana planeta" z 1956 roku w reżyserii Freda Wilcoxa.

Prawdziwą sławę przyniosły mu jednak role komediowe i to z nimi był kojarzony. Zagrał m.in. w filmach: "Czy leci z nami pilot?", "Naga broń", "Szklanką po łapkach".

W ostatnich latach grał w prześmiewczej serii filmów "Straszny film" (cz. 3, 4, 5).``

Obrazek jpg wstawiony na forum




:( fantastyczna osoba i jeszcze lepszy aktor [*]


passion, not fashion
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/11/2010 11:34
Obrazek jpg wstawiony na forum


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/12/2010 22:28
The Town

``Doug MacRay (Ben Affleck) jest niereformowalnym kryminalistą i przywódcą szajki bezwzględnych złodziei okradających banki, których nikt nigdy nie złapał jeszcze na gorącym uczynku. Nie zdarza mu się również wchodzić w zażyłe relacje z ludźmi, co sprawia, że nie obawia się utraty bliskich mu osób. Sytuacja zmienia się, kiedy podczas jednego z napadów zakładniczką zostaje dyrektor banku, Claire Keesey (Rebecca Hall), którą przestępcy puszczają wolno. Kobieta żyje w ciągłym strachu, wiedząc, że złodzieje znają jej adres i nazwisko. Oczarowana jednak skromnym mężczyzną o imieniu Doug szybko zapomina o swoim strachu, nie wiedząc jednocześnie, że to ten sam człowiek, który zaledwie kilka dni temu przetrzymywał ją jako zakładniczkę. Zauroczenie od pierwszego spotkania stopniowo zmienia się w pełen namiętności romans, który może mieć dla pary niebezpieczne, a nawet śmiertelne, konsekwencje.``

Obrazek jpg wstawiony na forum

Zwiastun

Kolejny po Gone Baby Gone, bardzo dobry film w rezyserii jak i glownej roli Bena Afflecka(robil 3 lata i robil..i zrobil:] ), na ekranie takze Jeremy Renner(błysnął w Hurt Locker) i Chris Cooper.Film trzyma w napieciu do konca(a takie chyba wszyscy lubia), przelecial mi jakbym obejrzal 1 odcinek jakiegos serialu a warto zaznaczyc ze trwa lekko ponad 2 godziny. Wczesniej jakos nie lubilem ogladac Afflecka na duzym ekranie, zawsze kojarzyl mi sie z takim slodkim lalusiem ale powoli zaczyna konczyc z takim wizerunkiem,dobre filmy,dobrze w nich gra,dobrze sie to wszystko oglada,oby tak dalej. Ogolnie jakas rodzinka utalentowana, brat Casey one of the best:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8216 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/12/2010 22:35
"Enter The Void"

Obrazek jpg wstawiony na forum

Nie wiem jak to możliwe, że ten film przeszedł "nie zauważony" - a naprawdę " wypierdala z butów "
Polecam , to trzeba zobaczyć !

Ostatnio edytowany przez: ted, 14 grudnia 2010, 22:51 [2 raz(y)]


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/12/2010 23:15
ja od siebie polecam film BURIED:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2010 12:08
Due date w przyzwoitej jakości nie żdane cam, czy tego typu shity. Posiada ktoś stosowny link ?


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2010 16:29

  Dyzio napisał:  
Due date w przyzwoitej jakości nie żdane cam, czy tego typu shity. Posiada ktoś stosowny link ?



Jeszcze nie ma w innej jakości:)


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2010 20:08
Zatem, czekam :)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2010 19:48
Może nie film, a bajka, ale wczoraj byłem z siostrą na Zaplątani w 3D. Jak ktoś ma siostrę/brata/córkę/syna/siostrzenicę/siostrzeńca/bratanicę czy bratanka, którą/którego chciał zabrać do kina to śmiało polecam tą bajkę w 3D. Nie tylko moja siostra miała dobry humor:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2010 20:13

  Ambasador napisał:  
Jak ktoś ma siostrę/brata/córkę/syna/siostrzenicę/siostrzeńca/bratanicę czy bratanka


Kogo Ty chcesz oszukać? Takie bajki to przede wszystkim dla dorosłych :D


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2010 20:30

  PoGo napisał:  

  Ambasador napisał:  
Jak ktoś ma siostrę/brata/córkę/syna/siostrzenicę/siostrzeńca/bratanicę czy bratanka


Kogo Ty chcesz oszukać? Takie bajki to przede wszystkim dla dorosłych :D



no i lipa:( nic się nie da ukryć... a takie dobre alibi miało być:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2011 10:10
Zmarł Krzysztof Kolberger

Obrazek jpg wstawiony na forum

Z wielu świetnych ról teatralnych, filmowych, językowej dbałości, zawsze znakomitej dykcji i tej niskiej barwy głosu - z tego dał się poznać Polakom. W piątek, po długiej walce z chorobą nowotworową, zmarł Krzysztof Kolbereger, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Miał 60 lat.
Z nowotworem walczył od kilkunastu lat. Kilka razy był operowany. W wywiadach podkreślał, że choroba zmieniła jego podejście do życia, ale nie samo życie.

- Moje największe zmartwienie przed każdą operacją jest takie: mam 10 dni na załatwienie rzeczy, które miałem do wykonania, i takie uporządkowanie spraw, żeby potem ktoś nie miał kłopotu. Po pierwszej operacji mówiono mi, że po pięciu latach jest już właściwie gwarancja, że wszystko minęło. I choć to okazało się nieprawdą, to dobrze, że mi tak mówiono, bo przestałem myśleć, że jestem chory i normalnie ciężko pracowałem. (...) Dziś o śmierci myślę pogodnie - mówił w rozmowie z Piotrem Najsztubem przed kilkoma miesiącami.

W tym samym wywiadzie przyznał, że o raku mówi "mój kolega", któremu jednak nie pozwala zagarnąć zbyt dużej przestrzeni...

Krzysztof Kolberger urodził się 13 sierpnia 1950 roku w Gdańsku. 22 lata później obronił dyplom warszawskiej PWST i zadebiutował na deskach Teatru Śląskiego. Zagrał w kilkudziesięciu filmach i spektaklach, reżyserował. Jak sam podkreślał, jednym z najważniejszych zadań aktorskich w jego karierze było powierzenie mu przez Telewizję TVN przeczytania testamentu papieża Jana Pawła II w czasie żałoby po jego śmierci w kwietniu 2005 roku.``

A nie tak dawno obejrzalem sobie dla przypomnienia ``Ostatni prom``..eh:(


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005