Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/09/2006 21:55

  Randall McMurphy napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Potwierdzam i polecam "Lot 93" dobry film trzymajacy w napieciu do samego konca...
Randall moglbys rozwinac ten watek z lotem 93 iz wyladowal normalnie bo czegos nie rozumiem lub tez przeoczylem...oczy



ee no Pogoniarz ogladaj uwaznie:P pod koniec dokumentu jest mowa o wspomnianym locie 93(czyt.samolot):P,z tego co pamietam jakos po 1 czy 2 dniach w Clevland mialo sie odbyc awaryjne ladowanie jednego z samolotow(oficjalnie) wyladowaly dwa(nieoficjalnie) tym drugim byl samolot 93 pozniej pasazerowie zostali przewiezieni do tajnej bazy i ich ``przesluchiwano``. pod koniec dokumentu byla o tym mowa zreszta polecam obejrzec jesczze raz:] za kazdym razem mozna dowiedziec sie i zrozumiec kilka nowych szczegolow - dziewczytna mowi zebym nie pisal pozdro pisze pozdrawiam:]



...no coz chyba bylem tak podekscytowany tym filmem ze "garsc" informacji przeoczylem...bywa, szczegolnie u ludzi po trzydziestce :D
po ogladnieciu tegoz filmu nasunal mi sie jeden wniosek... iz nie ma chyba nic gorszego niz fanatyzm religijny,ci ludzie maja strasznie zryte mozgi...
dzieki za info Randall ;)
Pozdrowka


liga.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6644 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/09/2006 13:03
Polecam film "Crash" (tytuł polski "Miasto gniewu"). Jedną z głównych ról gra Ludacris ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/09/2006 14:42
serial Jericho - na razie tylko 1x01 - na tvshows.yoyo.pl - zapowiada sie ciekawie ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/10/2006 22:19
Ostatniej niedzieli na ekrany tv powrocil serial "Arabela" swego czasu (tzn. bedzie jakies dwadziescia latek ;) ) hicior dla mlodszych widzow,cos innego w czasach komuny... ciekaw jestem czy ktos jeszcze pamieta ten smieszny i pokrecony serialik?!
dla zainteresowanych Niedziela tv 4 godz. 18.30


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/10/2006 17:31
poszukuje filmu PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/10/2006 21:19
Ja pamiętam Arabelę hehe i Rumburaka. Miałem oglądać w niedzielę ale jakoś się zakręciłem i zapomniałem choć pewnie po tylu latach to już nie będzie to samo...


Dziękuję :)
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/10/2006 09:34

  avelyn napisał:  
poszukuje filmu PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ



Najlepszy film Petera Weira


Picnic at Hanging Rock


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7561 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/10/2006 13:41
Ostatnio wzięło mnie na kino hiszpańskie i południowo-amerykańskie. Byłem na ENEMEFie Pedro Almodovara.Każdy film był kapitalny . Szczerze polecam :

-Złe wychowanie
-Volver
-Wszystko o mojej matce
-Porozmawiaj z nią

A ponadto:
-I twoją matkę też
-Zbrodnia ojca Amaro
-Amores Perros


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/10/2006 14:22
Polecam film '' Word Trade Center '' - warty obejrzenia !

Ostatnio edytowany przez: M_1948, 8 października 2006, 14:27 [1 raz(y)]


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/10/2006 19:19
...fanom niezwyklego i oryginalnego humoru przypominam, ze dzis na TV 4 o 22.30 - 23.50 Latajacy cyrk Monty Pythona :)


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7777 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/10/2006 20:19
Vinci wlasnie leci na TVNie. Jeden z lepszych polskich filmow ostatnich lat. Polecam!


Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/10/2006 17:02

  Jay-J napisał:  
Vinci wlasnie leci na TVNie. Jeden z lepszych polskich filmow ostatnich lat. Polecam!



Nie przesadzaj:P


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7077 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/10/2006 08:03
Efekt Motyla 2 - gruubo polecam ;) Film reza beret :D

A dam nawet linka do zassania - klik!

Ostatnio edytowany przez: SISMIC, 30 października 2006, 08:17 [1 raz(y)]


Szczecińska albo żadna!
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/10/2006 09:04
Ludzkie dzieci- nie polecam tego filmu !!! totalna nuda !!!

Polecam - Życie ukryte w słowach !


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7257 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/10/2006 11:49
THE DEPARTED Infiltracja (2006)

reżyseria: Martin Scorsese
obsada: Leonardo Di Caprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen, Alec Baldwin, Vera Farmiga
muzyka: Howard Shore
gatunek: Kryminał / Thriller
http://infiltracja.filmweb.pl/



Infiltracja to remake popularnego thrillera rodem z Hong Kongu zatytułowanego "Infernal affairs". Jednak akcja filmu Martina Scorsese ma miejsce w Bostonie. Zadaniem młodego gliniarza Billy'ego Costigan'a (Leonardo di Caprio) jest infiltracja środowiska tamtejszej mafii. Billy zdobywa zaufanie przywódcy syndykatu - Franka Costello (Jack Nicholson). Tymczasem również mafia posiada swoją wykę w policji jest nią młody kryminalista Colin Sullivan (Matt Damon). On z kolei szybko awansuje w Specjalnej Jednostce Wywiadowczej. Billy i Colin coraz bardziej angażują się w swoje podwójne życie, zbieranie informacji o planach drugiej strony pochłania ich bez reszty. Wkrótce jednak dla obu stron staje się jasne, że w ich szeregach działa kret. Życie obu mężczyzn staje się zagrożone.
(filmweb)


Kino sensacyjne w bardzo dobrym wydaniu - akurat pierwotnej wersji nie oglądałem, więc nie biorę pod uwagę tego jak Scorsese skopiował pomysł.

Generalnie jest tu wszystko - są ci źli, którzy są dobrymi. Są dobrzy, którzy są złymi. Jest krew, akcja, intryga... Wszystko to utrzymane w charakterystycznym dla Scorsese lekko mrocznym gangsterskim klimacie.

Film ponoć w USA zbiera bardzo dobre recenzje i... nie dziwię się. Jestem dziwnie spokojny, że Scorsese będzie mógł wpisać do dossier kolejną nominację do oskara (jak zwykle).

No i jak zwykle znakomity i nieco demoniczny Jack Nicholson...

Zresztą jeśli film reżyseruje Scorsese, a gra w nim taki aktor jak Nicholson to już to jest gwarancją dobrego poziomu. I myślę, że się nie zawiedziecie.
Nawet Leonardo Di Caprio wreszcie nie sprawia wrażenia lalusia i maminsynka. A to kolejny sukces tego obrazu.

Gorąco polecam - 2 godziny bardzo dobrego kina.

P.S. Jest jedna cecha wyróżniająca ten film na tle innych hollywoodzkich produkcji, ale... ćśśśś... Po ostatniej scenie sami się domyślicie co to takiego :)

8/10


borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/10/2006 09:15
Kto gra w tym filmie? Marek Walburg?:P


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/10/2006 09:21
CRANK -- przesada ! Coś dla amatorów jazdy bez trzymanki :) i serii GTA


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6536 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/10/2006 16:55

  Randall McMurphy napisał:  
[cytat=avelyn]
Dla tych co nie widzieli:

Loose Change - NIE TRZEBA SCIAGAC! klikac i ogladac + z polskimi napisami

jesczze taki maly dodatek:

boeing? Czy to wyglada na kokpit samolotu? 1:26min filmu:]

EDIT:

Jeszcze jeden kontrowersyjny dokument:911 in Plane site takze nie trzeba sciagac+ polskie napisy



Randall dzieki za te filmy... po obejrzeniu ich mam zamet w głowie:D mam wała totalnego:]


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2006 10:17
Scare Tactics POLECAM!! Ciekawe kiedy ten program dadza w polskiej TV..narazie ogladalem go tylko w Wiedniu i naprawde niektore kawalki sa niezle:]

Mozna tez scignac caly sezon wystarczy znalezc dobrego torrenta


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2006 09:53
Snakes on a plane - Samuel L. Jackson + sporo węży + sporo dowcipu + klimat tanich filmów klasy C = jedna z lepszych produkcji tego roku. Gorąco polecam tym, którzy czają klimaty polsatowskich seriali:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005