Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/05/2007 09:41

  Randall McMurphy napisał:  

skok na kase po Rockym Balboa(smieszny film)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/05/2007 23:17
Shrek The Third

``W trzeciej części nasz bohater ma przejąć koronę po królu Haroldzie. Shrek jednak nie chce brać na siebie tak wielkiej odpowiedzialności i odmawia. Tym samym Shrek, Osioł i Kot w butach muszą wyruszyć na poszukiwanie innego kandydata godnego tego zaszczytu, jednym z pretendentów do tronu jest siostrzeniec królowej Lilian - młody i zbuntowany Król Artur. W tym czasie Fiona, córka króla Zasiedmiogórogrodu, a żona Shreka organizuje ruch oporu , który ma powstrzymać Księcia z bajki, który przeprowadza zamach stanu.``

No i klapa,najgorsza z wszystkich 3 czesci,klasyczne jechanie na popularnosci 2 poprzednich i ,bylo kilka zabawnych momentow, ale na prawie poltorej godziny zdecydowanie za malo,myslalem ze bardziej sie postaraja a tak zrobila sie bajka jakich teraz pelno w wiekszosci niewypaly, na necie dostepna juz ladna kopia(prawie jak axxo) jak i polskie napisy,zdecydowanie nie polecam.

Screen z wersji rmvb, ja sciagnalem to:Shrek 3 - Great Quality kopia najladniejsza na necie.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 31 maja 2007, 23:24 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/06/2007 19:02
Cos mi się obiło o uszy iż ma byc drugi sezon "Odwróconych" oglądając ostatni odcinek raczej nie zapowiada się na kontynuacje tego serialu który notabene bardzo mi się podobał.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/09/2007 14:48
Polecam:

Ultimatum Bourne - jak dla mnie zdecydowanie najlepsza czesc ze wszystkich trzech,szkoda ze juz koniec,bo powinni jeszcze cos z tego wycisnac,najlepsza trylogia szpiegowska:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/09/2007 16:28

  Pogoniarz73 napisał:  
Cos mi się obiło o uszy iż ma byc drugi sezon "Odwróconych" oglądając ostatni odcinek raczej nie zapowiada się na kontynuacje tego serialu który notabene bardzo mi się podobał.


w sumie wszystko juz opisali.a tak jakby kontynuacja serialu jest swiadek koronny.


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6852 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/09/2007 23:10
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to właśnie lecą Demony wojny wg Goi na TVN.
Film naprawde godny uwagi, jeden z lepszych w naszej rodzimej kinematografii. Szczególnie obsada prezentuje się bardzo okazale.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/09/2007 00:07
Polecam filmik "Disturbia" calkiem ciekawy i wciaga mimo ze fabula przewidywalna


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/09/2007 14:23

  Freez napisał:  
Polecam filmik "Disturbia" calkiem ciekawy i wciaga mimo ze fabula przewidywalna



Aktor grajacy pierwszoplanową rolę robi duza kariere. Ostatnio gral w Transfotrmers, teraz kreci kolejna czesc Indiany Jones'a. Niezły typ, ma dar do grania tzw. nerdów :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/10/2007 22:00
Surf`s Up
Animacja,pomysl,poczucie humoru na wielki+ Bije na glowe 3 czesc Shreka czy inne niby smieszne bajeczki,jedna z lepszych jakie ostatnio widzialem. Swietne ustawianie kamery,dobry pomysl zeby zrobic z tego niby dokument i tak kamera latala co chwile jakby ktos ja trzymal,no i Jon Heder podkladajacy glos kurczakowi swietny, tylko po angielsku, z dubingiem pewnie syf polacy niemaja tego ``luzu``.

ZWIASTUN


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/10/2007 21:24
88 minut

  Cytat:  

Bohaterem historii jest wykładowca uniwersytecki, który po godzinach dorabia sobie jako psychiatra sądowy dla FBI. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje informację, że zostało mu tylko 88 minut życia. Próbując znaleźć nadawcę listu musi skontaktować się z jednym ze swoich studentów, byłą narzeczoną i seryjnym mordercą odsiadującym wyrok w celi śmierci.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/10/2007 22:20

  malcoolm napisał:  
88 minut

  Cytat:  

Bohaterem historii jest wykładowca uniwersytecki, który po godzinach dorabia sobie jako psychiatra sądowy dla FBI. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje informację, że zostało mu tylko 88 minut życia. Próbując znaleźć nadawcę listu musi skontaktować się z jednym ze swoich studentów, byłą narzeczoną i seryjnym mordercą odsiadującym wyrok w celi śmierci.




slabiutkie strasznie:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/10/2007 22:22
wg mnie trzyma w napieciu do konca - fajnie buduja atmosfere


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/10/2007 22:35
kto co lubi:] jak dla mnie troche mdle i jedna ze slabszych rol Pacino , przypominam ze od dzis mozna sciagac: SAW 4

SAW IV - torrent
a tu kilka screenow z jakoscia z tego linku:


Obrazek png wstawiony na forum
Obrazek png wstawiony na forum
Obrazek png wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum

kopia niezbyt imponujaca ale dla tych co chca juz obejrzec mozna sciagac,jednak chyba poczekam az pojawi sie w kinach,w trakcie 3 czesci bylo takich kilka scenek bo ktorych robilo sie nie dobrze to juz po fotach widac ze bedzie podobnie, jeszcze mam inne foty ale dosyc drastyczne dlatego nie wklejam tylko podaje linka:

klik

p.s Co ciekawe,ocena filmu na IMDB 7.0 czyli wyzsza niz 2 i 3 czesc,no zobaczymy...moze jak pojawi sie jakas lepsza wersja Dvdrip czy axxo to rzuce okiem : KLIK

p.s 2 Do sciagniecia jeszcze SAMPLE mozna sprawdzic jakosc zajmuje 7 MB.

p.s3 Kur... po tym kawalku juz mi styka, mozna sie przygotowac na najgorsze:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 28 października 2007, 22:43 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/10/2007 23:43
na pile 4 to w piatek ide do kina :D .. tradycyjnie jak rok temu na 3ke :D akurat bede w Irlandii - a tam juz premiera przed halloween byla :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
EEeeooOO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2007 21:27
Mozecie polecic kilka dobrych filmow typu gangsterka w USA, wiecie jakis Bronx i te sprawy :D nie to ze chce sie napinac przy tym filmie czy cos tego stylu :) ostatnio mam jakos klimat na cos tego typu :) a chcialbym obejrzec cos naprawde dobrego :)

Pozdrawiam


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/11/2007 12:57
Wczoraj byliśmy w kinie na Pile 4 . Sala pełna :D

Moje wrażenia : gorsza o 3ki .. po prostu żal.pl .. o ile sam film jeszcze jako tako trzyma w napieciu, to koncowka zupelnie rozczarowuje.. juz nawet same rodzaje "śmierci" wymyslane przez Jigsawa jakos nie "trafiaja" do widza - ani nie szokuja zbytnio, moze jedynie wywoluja pewien niesmak...

z calego filmu najlepszy poczatek - pierwsze 2 sceny - - - a potem juz coraz gorzej

pozdrawiam


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/11/2007 19:27
"The Condemned" - poki co najlepszy film jaki widzialem w tym roku.10 wiezniow skazanych za morderstwa,gwalty itd..laduje na jednej wyspie,tylko jeden ktory przezyje zostanie wolny.Zajebista akcja..


Ko nie pije,ten kapuje
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8253 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/11/2007 21:21

  bo(L)ek napisał:  
"The Condemned" - poki co najlepszy film jaki widzialem w tym roku.10 wiezniow skazanych za morderstwa,gwalty itd..laduje na jednej wyspie,tylko jeden ktory przezyje zostanie wolny.Zajebista akcja..



mozesz jakies namiary podac na ta produkcje?


za plecami psów myśliwskich cała masa
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/11/2007 21:37

  NLx napisał:  

  bo(L)ek napisał:  
"The Condemned" - poki co najlepszy film jaki widzialem w tym roku.10 wiezniow skazanych za morderstwa,gwalty itd..laduje na jednej wyspie,tylko jeden ktory przezyje zostanie wolny.Zajebista akcja..



mozesz jakies namiary podac na ta produkcje?



http://torrenty.org/torrent/148845


Ko nie pije,ten kapuje
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8253 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/11/2007 01:31

  bo(L)ek napisał:  

  NLx napisał:  

  bo(L)ek napisał:  
"The Condemned" - poki co najlepszy film jaki widzialem w tym roku.10 wiezniow skazanych za morderstwa,gwalty itd..laduje na jednej wyspie,tylko jeden ktory przezyje zostanie wolny.Zajebista akcja..



mozesz jakies namiary podac na ta produkcje?



http://torrenty.org/torrent/148845



daj jak mozesz przez rapidshare albo cos w tej podobie. pozdro


za plecami psów myśliwskich cała masa
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005