Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/04/2009 19:20
Chodzilo mi bardziej o dokladne sciezki tak jak z Galeriankami,skoro już tak to na ta chwile polecam Ugór i Miasto ucieczki, niestety niemam zadnego zrodla do nich. Pamietam ze na tvp2 kiedys lecialy filmy z kina niezaleznego o dosyć późnej porze , a szkoda bo wedlug mnie jest to o wiele lepsze kino niz kolejne filmy z Van Dammem , Stevenem Seagalem i innymi Brucami Lee. Jest(była) to jedna z niewielu akcji tvp na + dla Polskiego kina. A to ze potrzebne jest wsparcie dla niezależnych produkcji ,w ktorych niema zadnego pierdolenia - ukazywane sa realia, dla mnie jets oczywiste,bo np. film Symetria z owego kina sie wywodzi. Najlepsze to co Polskie.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/04/2009 19:51

  John Q. napisał:  
Chodzilo mi bardziej o dokladne sciezki tak jak z Galeriankami,skoro już tak to na ta chwile polecam Ugór i Miasto ucieczki, niestety niemam zadnego zrodla do nich. Pamietam ze na tvp2 kiedys lecialy filmy z kina niezaleznego o dosyć późnej porze , a szkoda bo wedlug mnie jest to o wiele lepsze kino niz kolejne filmy z Van Dammem , Stevenem Seagalem i innymi Brucami Lee. Jest(była) to jedna z niewielu akcji tvp na + dla Polskiego kina. A to ze potrzebne jest wsparcie dla niezależnych produkcji ,w ktorych niema zadnego pierdolenia - ukazywane sa realia, dla mnie jets oczywiste,bo np. film Symetria z owego kina sie wywodzi. Najlepsze to co Polskie.



Ugór:
http://rapidshare.com/files/193044400/ptrg-ugor_ArchibalD.part1.rar
http://rapidshare.com/files/193045392/ptrg-ugor_ArchibalD.part2.rar
http://rapidshare.com/files/193046591/ptrg-ugor_ArchibalD.part3.rar
http://rapidshare.com/files/193047360/ptrg-ugor_ArchibalD.part4.rar

Że życie ma sens jest jak dla mnie bardzo niezależne, jest niby prostym filmem ale jednak cholernie trudnym. No a "Wożonko" akurat na świąteczną nude :)


Notorious.2009 - ma ktoś napisy? :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/04/2009 22:34

  eJay napisał:  
Surveillance - megamocny thriller kryminalny.



Obejrzałem, potwierdzam. Na wysokim poziomie, super zdjęcia oraz gra aktorska - Bill Pullman rewelacyjny.

Myślę, że spokojnie można obejrzeć kilka razy, aż chyba jutro z napisami hiszpańskimi sobie włączę :)

Dzięki za rekomendację!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/04/2009 19:19

  malcoolm napisał:  

  eJay napisał:  
Surveillance - megamocny thriller kryminalny.



Obejrzałem, potwierdzam. Na wysokim poziomie, super zdjęcia oraz gra aktorska - Bill Pullman rewelacyjny.

Myślę, że spokojnie można obejrzeć kilka razy, aż chyba jutro z napisami hiszpańskimi sobie włączę :)

Dzięki za rekomendację!



a jakieś ogarnięte napisy (polskie) macie? jak tak, to się podzielcie:) dzięki z góry


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/04/2009 23:07
Aż się zdziwiłem, bo nie było do tego filmu w BESTplayerze angielskich napisów i sobie obejrzałem z polskimi, więc polecam ten program (do odtwarzania filmów, sam znajduje napisy) :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/04/2009 23:31
Gran Torino

Powiem krótko: Film świetny i z czystym sumieniem można polecić go innym.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/04/2009 22:02
dzisiaj o 23:55 na tvp2 leci film "Zło" - polecam!


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/04/2009 23:11

  Cytat:  
Dziennik nimfomanki / Diario de una ninfómana

Film ukazuje precedens niepohamowanych schadzek średniej klasy dziewczyny z Francji. Goszcząc w hotelach, parkach i na cmentarzach, popada w prostytucję, poznając cierpkie niuanse burdelu i swój finał „wybawienia”.


Mocny film, ciężko się po nim pozbierać. POLECAM!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/04/2009 08:48
Do sciagniecia CRANK 2 - Nawet dobra kopia jak na Telesync

screeny:

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/04/2009 08:30

  malcoolm napisał:  

  Cytat:  
Dziennik nimfomanki / Diario de una ninfómana

Film ukazuje precedens niepohamowanych schadzek średniej klasy dziewczyny z Francji. Goszcząc w hotelach, parkach i na cmentarzach, popada w prostytucję, poznając cierpkie niuanse burdelu i swój finał „wybawienia”.


Mocny film, ciężko się po nim pozbierać. POLECAM!



Potwierdzam - właśnie go obejrzałem, robi wrażenie ;)


MKS !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/04/2009 11:40

  Cytat:  
Kod / Thick as Thieves
Wytrawny złodziej werbuje młodego przestępcę, aby wykonać wspólnie jeden, ostatni skok - ukraść dwa bezcenne jaja Faberge. Tym samym będzię mógł spłacić dług u rosyjskiej mafii i spokojnie przejść na emeryturę.


Beznadzieja na całej linii. Nawet takie znane postacie jak :
Morgan Freeman Ripley
Antonio Banderas Gabriel
nie pomogły.

0/10 :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/04/2009 09:03

  Cytat:  
Nieproszeni goście / Uninvited (2009)

W trzymającym w napięciu thrillerze “Nieproszeni goście” śmiertelna rozgrywka rozpoczyna się w momencie, kiedy Anna (Emily Browning) wraca do domu z leczenia psychiatrycznego i zaczyna odkrywać okoliczności otaczające przedwczesną i dość tajemniczą śmierć matki. Podczas gdy dziewczyna stara się poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami, jej ojciec (David Strathairn) zaręcza się z Rachel (Elizabeth Banks), będącą wcześniej opiekunką matki i razem już wprowadzają się do wspólnego domu. Rozpacz Anny szybko przeradza się w horror – nawiedza ją duch matki, nawołujący do pomszczenia jej nieprzypadkowej śmierci i wyciągający oskarżycielski palec w stronę Rachel. Oczarowany Rachel ojciec pozostaje głuchy na ostrzeżenia córki, ona zaś wraz z siostrą Alex (Arielle Kebbel), stara się dotrzeć do prawdy nieco bardziej wnikliwie przyglądając się niejasnej przeszłości Rachel.



Dobrze się ogląda, ciekawe zakończenie (zaskoczyło mnie mocno). Jak się człowiek dobrze wczuje w klimat to można się kilka razy porządnie przestraszyć.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/04/2009 09:47
malcoolm ty ogladasz czasem cos po za amerykanskimi hiciorami?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/04/2009 09:54
to rzuć sobie okiem co pisałem w ostatnich kilkunastu postach ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/04/2009 22:53

  Cytat:  
Pojedynek / Sleuth

Andrew Wyke to starzejący się autor poczytnych kryminałów. Zaprasza on do swojej wiejskiej posiadłości młodego aktora, Milo Tindle'a, który ma romans z jego żoną. Pisarz, zafascynowany kryminalnymi zagadkami, postanawia wciągnąć młodego mężczyznę w przypominającą grę kotka i myszkę, w której stawką są klejnoty o wartości wielu milionów dolarów.



Dobre kino! POLECAM


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/05/2009 08:53
AWAYDAYS - nowy film o kibicach,tam razem o grupie The Pack czyli Tranmere,ciekawie sie zapowiada.

Od siebie polecam:

World's Fastest Indian, The

``Opowieść o życiu nowozelandzkiego konstruktora Burta Munro (Hopkins), budowniczego motocykla Indian na którym w latach 70-tych podczas wyścigów Bonneville Salt Flats, rozgrywanych w stanie Utah w USA udało się pobić ówczesny rekord prędkości.``

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kapitalny film,polecam wszystkim! Jak sam A.Hopkins powiedzial ``to moja najlepsza rola jaka w zyciu zagralem`` i zgadzam sie z tym w 100%, jeden z lepszych filmow jakie ostatnio ogladałem.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/05/2009 07:29
"Ong Bak 2" jak dla mnie porażka; żadnego związku z pierwszą cześcią; fabuła denna, parę walk Tonego i można powiedzieć że to wszystko... jestem lekko rozczarowany.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/05/2009 12:03
Spróbuj obejrzeć Chocolate - trochę lepszy film, świetne walki i ostatnie 20 minut wymiata :) Tak w ogóle to fabuły od filmu martial arts oczekiwałbym w zasadzie najmniej.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/05/2009 21:54

  eJay napisał:  
Spróbuj obejrzeć Chocolate - trochę lepszy film, świetne walki i ostatnie 20 minut wymiata :) Tak w ogóle to fabuły od filmu martial arts oczekiwałbym w zasadzie najmniej.



... tak się czaiłem do tego "Chocolate" że... usunąłem go z dysku :D
trzeba chyba będzie ponownie zassać...


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/05/2009 22:15
"Crank 2" zdrowo pierdolnięty (tzn. zakręcony :) ) chociaż w niektórych momentach można się nieźle pośmiać ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005