Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 14:17
Poszukuje napisow do tego filmu:
Obrazek jpg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 14:47

  Łysy napisał:  

  Mateusz napisał:  
POLECAM :
1-Jarhead
2-ZEJŚCIE
3-Duma i uprzedzenie
:)



Ty to sie kurwa znasz ze az mnie oczy szczypią od twojej wiedzy na ten temat :/

Komornik ? Kochaj mnnie ? Zejscie ? To ja Cie zachęcam do obejrzenia Texanskiej masakry nozem mechanicznym i na przyszłosc nie polecaj hehe :D pozdro



O co ci chodzi ?:) podobaja mi sie te filmy ale tobie nie musza wiec po co sie tak napinasz ?:) Pozdro


Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 14:52

  Łysy napisał:  
Texanskiej masakry nozem mechanicznym



1 miejsce

a jak juz posta nabijam to wam polece serial Rome:) 10 odcinkow, od marca w HBO, od jakiegos czasu w internecie;)


100% PD
k(c)ompanyPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 15:18
Ja na dziś polecam coś z innej beczki:D
Polskie przedwojenne komedie. W tv są coraz rzadzej ale kilkanaście tytułówjest do ściągnięcia przez eMula. Np:
Jadzia, Piętro Wyżej, Czy Lucyna to dziewczyna, Dodek na froncie, Sportowiec mimo woli, itd..
Ale to tylko dla miłośników gatunku;)


Herman Haken. Takiego Prezydenta potrzeba Szczecinowi.
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 15:39
i jak wrazenia po Fanatyku ?? ogladalem chyba 4 raz ten film i ciagle mi sie podoba, jest nieco gleboki i mozna sie dowiedziec kilku ciekawych rzeczy o zydach, najlepsze haslo filmu to jak dla mnie "Dlaczego nienawidzimy zydow??" - "Bo sa zydami"
PS i ta scena kiedy laska caluje go zaraz po tym jak sie Danny wyzygal
PS 2 ostatnio ogladalem "Wsciekle psy" (Reservior dogs) Tarantino, polecam :]


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 16:58

  Mateusz napisał:  

  Łysy napisał:  

  Mateusz napisał:  
POLECAM :
1-Jarhead
2-ZEJŚCIE
3-Duma i uprzedzenie
:)



Ty to sie kurwa znasz ze az mnie oczy szczypią od twojej wiedzy na ten temat :/

Komornik ? Kochaj mnnie ? Zejscie ? To ja Cie zachęcam do obejrzenia Texanskiej masakry nozem mechanicznym i na przyszłosc nie polecaj hehe :D pozdro



O co ci chodzi ?:) podobaja mi sie te filmy ale tobie nie musza wiec po co sie tak napinasz ?:) Pozdro



Bo sie nie znasz a polecasz. Przypuścmy ze obejrzałem Zejście i mi sie nie spodobał:/ co wtedy ? Nie dosć ze sie wkurwiłem iz film jest beznadziejny to jeszcze straciłem cenny czas przez twoje polecanie. Albo "kochaj mnie" przy ktorym nie idzie nawet wysiedzieć. A Wszystko przez Ciebe i te twoje polecanie. To ze Ci sie podoba to nie musisz od razu pisać by kazdy tu go obejrzał. ( Najpierw zapytaj ziomkow z osiedla czy im sie podoba )

Skoro przy Temacie polecam Ci " Dom " odcinek 44 jak Talar sie dowiedział ze jego zona Ewa ma raka :( obejrzyj gorąco polecam


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 17:02

  Łysy napisał:  

  Mateusz napisał:  

  Łysy napisał:  

  Mateusz napisał:  
POLECAM :
1-Jarhead
2-ZEJŚCIE
3-Duma i uprzedzenie
:)



Ty to sie kurwa znasz ze az mnie oczy szczypią od twojej wiedzy na ten temat :/

Komornik ? Kochaj mnnie ? Zejscie ? To ja Cie zachęcam do obejrzenia Texanskiej masakry nozem mechanicznym i na przyszłosc nie polecaj hehe :D pozdro



O co ci chodzi ?:) podobaja mi sie te filmy ale tobie nie musza wiec po co sie tak napinasz ?:) Pozdro



Bo sie nie znasz a polecasz. Przypuścmy ze obejrzałem Zejście i mi sie nie spodobał:/ co wtedy ? Nie dosć ze sie wkurwiłem iz film jest beznadziejny to jeszcze straciłem cenny czas przez twoje polecanie. Albo "kochaj mnie" przy ktorym nie idzie nawet wysiedzieć. A Wszystko przez Ciebe i te twoje polecanie. To ze Ci sie podoba to nie musisz od razu pisać by kazdy tu go obejrzał. ( Najpierw zapytaj ziomkow z osiedla czy im sie podoba )

Skoro przy Temacie polecam Ci " Dom " odcinek 44 jak Talar sie dowiedział ze jego zona Ewa ma raka :( obejrzyj gorąco polecam




OK !!! Przed napisanie jakiego kolwiek posta na temat '' OGLĄDAMY POLECAMY '' spytam cala szkole , cale osiedle i w ogole mase ludzi czy im sie to spodobalo a potem dam opinie jaki to film :/ !!!


Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 17:13

  Łysy napisał:  
Bo sie nie znasz a polecasz. Przypuścmy ze obejrzałem Zejście i mi sie nie spodobał:/ co wtedy ? Nie dosć ze sie wkurwiłem iz film jest beznadziejny to jeszcze straciłem cenny czas przez twoje polecanie. Albo "kochaj mnie" przy ktorym nie idzie nawet wysiedzieć. A Wszystko przez Ciebe i te twoje polecanie. To ze Ci sie podoba to nie musisz od razu pisać by kazdy tu go obejrzał. ( Najpierw zapytaj ziomkow z osiedla czy im sie podoba )

Skoro przy Temacie polecam Ci " Dom " odcinek 44 jak Talar sie dowiedział ze jego zona Ewa ma raka :( obejrzyj gorąco polecam



o kurwa1 miejsce
Łysy a Ty we wszystko wierzysz co Ci ludzie mowia i ogladasz wszystko co polecaja??:P to ze jemu sie film podobal to nie znaczy ze Tobie tez musi. jemu sie podobal to polecil a Ty sie bez sensu do niego dopierdalasz...


100% PD
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 17:26
Odradzam Mgłę...badziew...tak jak i pierwowzór


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 18:06
Zeby nie bylo ze to tylko jedna opinia..ja rowniez sie do tego "ostrzezenia" dolaczam


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 18:13

  trib napisał:  

  Łysy napisał:  
Bo sie nie znasz a polecasz. Przypuścmy ze obejrzałem Zejście i mi sie nie spodobał:/ co wtedy ? Nie dosć ze sie wkurwiłem iz film jest beznadziejny to jeszcze straciłem cenny czas przez twoje polecanie. Albo "kochaj mnie" przy ktorym nie idzie nawet wysiedzieć. A Wszystko przez Ciebe i te twoje polecanie. To ze Ci sie podoba to nie musisz od razu pisać by kazdy tu go obejrzał. ( Najpierw zapytaj ziomkow z osiedla czy im sie podoba )

Skoro przy Temacie polecam Ci " Dom " odcinek 44 jak Talar sie dowiedział ze jego zona Ewa ma raka :( obejrzyj gorąco polecam



o kurwa1 miejsce
Łysy a Ty we wszystko wierzysz co Ci ludzie mowia i ogladasz wszystko co polecaja??:P to ze jemu sie film podobal to nie znaczy ze Tobie tez musi. jemu sie podobal to polecil a Ty sie bez sensu do niego dopierdalasz...



Ale "Zejscie" nikomu sie nie podoba wiec nie wiem po jakiego grzyba polecał. Wszyscy piszą ze film ponizej krytyki a on mi go poleca ehhh. Stad moj wywod :D ale oki niech bedzie ;) pozdro kinomaniaki ;)
Przy okazji polecam Widmo. Koncowka podobnie jak w Pile 1 jest zamocna :) pozdro


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 18:29

  Łysy napisał:  
Ale "Zejscie" nikomu sie nie podoba wiec nie wiem po jakiego grzyba polecał. Wszyscy piszą ze film ponizej krytyki a on mi go poleca ehhh. Stad moj wywod :D ale oki niech bedzie ;) pozdro kinomaniaki ;)
Przy okazji polecam Widmo. Koncowka podobnie jak w Pile 1 jest zamocna :) pozdro



moze ma inny gust?;)

a Widmo tez polecam. na film trafilem do kina przez przypadek bo kolejka w multikinie do kasy byla dluuuuuuga i nie zdazylem na to co chcialem isc:P no ale nie zaluje. film fajny, trzyma w napieciu a i zakonczenie ciekawe:D w ogole żółtki fajne filmy kreca:) ringi byly dobre, dark water tez.


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 18:35

  Łysy napisał:  

  trib napisał:  

  Łysy napisał:  
Bo sie nie znasz a polecasz. Przypuścmy ze obejrzałem Zejście i mi sie nie spodobał:/ co wtedy ? Nie dosć ze sie wkurwiłem iz film jest beznadziejny to jeszcze straciłem cenny czas przez twoje polecanie. Albo "kochaj mnie" przy ktorym nie idzie nawet wysiedzieć. A Wszystko przez Ciebe i te twoje polecanie. To ze Ci sie podoba to nie musisz od razu pisać by kazdy tu go obejrzał. ( Najpierw zapytaj ziomkow z osiedla czy im sie podoba )

Skoro przy Temacie polecam Ci " Dom " odcinek 44 jak Talar sie dowiedział ze jego zona Ewa ma raka :( obejrzyj gorąco polecam



o kurwa1 miejsce
Łysy a Ty we wszystko wierzysz co Ci ludzie mowia i ogladasz wszystko co polecaja??:P to ze jemu sie film podobal to nie znaczy ze Tobie tez musi. jemu sie podobal to polecil a Ty sie bez sensu do niego dopierdalasz...



Ale "Zejscie" nikomu sie nie podoba wiec nie wiem po jakiego grzyba polecał. Wszyscy piszą ze film ponizej krytyki a on mi go poleca ehhh. Stad moj wywod :D ale oki niech bedzie ;) pozdro kinomaniaki ;)
Przy okazji polecam Widmo. Koncowka podobnie jak w Pile 1 jest zamocna :) pozdro



Widmo do dupy....juz mnie nudza powoli te japonskie film wszystko to samo ciagle jakies znikajace postacie czy tam cale biale,pokazuja sie w dziwnych momentacj itd ostatnio ogladalem ONE MISSED CALL1 i ONE MISSED CALL2 i bardzoo podobne do klatwy ju-on juz nie wspomne o Widmie tam znowu to samo biale postacie na zdjeciach itp. to juz bylo i znowu sie powtarzaja teraz jestem w trakce ogladania PAN I PANI ZEMSTA niby 2 i 3 czesco Oldboya narazie zobaczylem PAN ZEMSTA i nie zbyt ciekawe za dlugo sie to wszystko ciagnelo.Zobaczymy co zaprezentuje PANI ZEMSTA. A Widmo moze nie do dupy ale jakby ktos ogladal same japonskie filmy i ciagle z tymi postaciami kazdemu by sie znudzilo.

Edit:
A slyszeliscie o filmie ``HOSTEL``

W produkcje filmu zostal zangazowany Quentin Tarantino i podobno najbardziej brutalny film ostatnich lat bardziej niz PIŁA1i2. a rezyserem jest ELI ROTH ktory maczał palce w Kill Bill vol.2 czy`` Teksanskiej Masakrze...``

Tu jest Trailer: Trailer-HOSTEL

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 19 lutego 2006, 18:46 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 18:58

  Randall McMurphy napisał:  
Edit:
A slyszeliscie o filmie ``HOSTEL``
W produkcje filmu zostal zangazowany Quentin Tarantino i podobno najbardziej brutalny film ostatnich lat bardziej niz PIŁA1i2. a rezyserem jest ELI ROTH ktory maczał palce w Kill Bill vol.2 czy`` Teksanskiej Masakrze...``



ogladalem:) jak dla mnie troche przegiety ten film jest. coraz wiecej powstaje takich produkcji ktore sie skupiaja nie na fabule tylko na sadystycznych jakichs motywach. a tutaj ich nie brakuje (np. motyw oka klientki pewnej:P). osobiscie wole kino takie "bardziej ambitne":) w filmie nie musi trup scielic sie gesto, konczyny latac a krew lac sie strumieniami zeby byl dobry (chociaz kill bille i sin city sa za mocne:D). a coraz wiecej rezyserow mysli ze im wiecej ketchupu sie poleje tym lepiej:)


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 19:08

  trib napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Edit:
A slyszeliscie o filmie ``HOSTEL``
W produkcje filmu zostal zangazowany Quentin Tarantino i podobno najbardziej brutalny film ostatnich lat bardziej niz PIŁA1i2. a rezyserem jest ELI ROTH ktory maczał palce w Kill Bill vol.2 czy`` Teksanskiej Masakrze...``



ogladalem:) jak dla mnie troche przegiety ten film jest. coraz wiecej powstaje takich produkcji ktore sie skupiaja nie na fabule tylko na sadystycznych jakichs motywach. a tutaj ich nie brakuje (np. motyw oka klientki pewnej:P). osobiscie wole kino takie "bardziej ambitne":) w filmie nie musi trup scielic sie gesto, konczyny latac a krew lac sie strumieniami zeby byl dobry (chociaz kill bille i sin city sa za mocne:D). a coraz wiecej rezyserow mysli ze im wiecej ketchupu sie poleje tym lepiej:)



heh no racja tez wole kino bardziej ambitne ale od czasu do czasu obejrzec taki krwisty filmik dla odmiany nie zaszkodzi,ostatnim jaki wywarl na mnie takie wrazenie byla ``Pila1`` 2 juz nie za bardzo bo spodziewalem sie czegos wiecej a wlassciwie w polowie filmu bylo wiadomo o co chodzi a w 1 czesci az mi szczena opadla jak on sie podnosil,co do Hostel to nie spodziewam sie jakiegos hiciora bowiem Tarantino tylko ``maczal palce`` (co innego jakby w pelni mu sie poswiecil) w niektorych scenach tak jak to bylo przy okazji wspomnianego wczesniej ``Sin city``
zreszta swietnego filmu, Dobry duet rezyserski Rodriguez-Tarantino moze cos zrobia jeszcze razem,ale mysle ze warto bedzie zobaczyc wlasnie mi sie sciaga, ostatnio zrobila sie moda na brutalne filmy w Stanach i pewnie nie dlugo bedziemy mieli jeszcze krwistsze filmy:) bo juz nie wspomne o japoncach co bija wszelkie rekordy przynajmniej dla mnie.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
szakal_jr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 19:17
polecam film Guzikowcy ( produkcja czeska) inteligentna komedia zrobiona w ciekawm stylu!


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 19:29
azatyckie horrory moze na poczatku byly dobre, potem jak to zwykle, okazalo sei, ze ciagle sa te same motywy, jakas woda, male dziewczynki, hiciorem dla mnie byl film the wig, gdzie przez perulke kobieta zaczyna sie zmienia i mordowac:|:|

ale ogolnie azatyckie kino jest bardzo dobre, no moze typowymi filmami karate bo zygac sie od nich chce


  Cytat:  
polecam film Guzikowcy ( produkcja czeska) inteligentna komedia zrobiona w ciekawm stylu!


oooooo juz myslalem ze tylko ja ogladam czeskie filmy :) pozostale filmy tego rezysera- jedna reka nie klaszcze, opowiesc o zwyczajnym szalenstwie czy samotni tez sa niezle :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2006 20:47

  borsuk napisał:  
Zeby nie bylo ze to tylko jedna opinia..ja rowniez sie do tego "ostrzezenia" dolaczam



ja rowniez odradzam obejrzenie tego filmu tak samo ja Zejscie normalnie tragedia jak to ogladalem........ :/
Dla mnie najlepsze ostatnimi czasy filmy to Pila 1(zwlaszcza ten gostek na koncu aaaa2
Widmo, rowniez dosc dobry film, co do Ring to wole Japonska wersje


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/02/2006 02:54
Przykładem krwistego filmu, który mi sie podobal jest "Dom tysiąca trupów" Rob'a Zombie.
Trzeba mu oddac, ze pomysl na film mial przedni i zrealizowac tez go potrafil.
Muzyka swietna; kultowe "Run rabbit, run!!!":)
Jest juz podobno kontynuacja ("Bękarty diabła" czy jakos tak). Ogladal ktos?


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/02/2006 03:16
kontynuacja juz dawno jest ale nie ma nic wspolnego ani z czescia pierwsza ani z horrorem,pozostali tylko bohaterowie. przyjemne,brutalne kino akcji i drogi.dobre dialogi i czarny humor.polecam.


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005