Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7823 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/07/2006 23:52
Ja mam, wszystko na DVD.


Obrazek jpg wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 08:15
szukam nazwy filmu/serialu. pamietam tylko centrum amerykanskiego miasta odgrodzone od reszty (mosty podniesli) a tam grupa terrorystow (chyba) z wirusem chcacych zatruc wode (chyba) czy spowodowac wybuch zeby opary tego wirusa sie rozniosly. z tego co pamietam to ludzie sie agresywni robili po tym wirusie. pomoze ktos??:)


100% PD
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 08:45

  trib napisał:  
szukam nazwy filmu/serialu. pamietam tylko centrum amerykanskiego miasta odgrodzone od reszty (mosty podniesli) a tam grupa terrorystow (chyba) z wirusem chcacych zatruc wode (chyba) czy spowodowac wybuch zeby opary tego wirusa sie rozniosly. z tego co pamietam to ludzie sie agresywni robili po tym wirusie. pomoze ktos??:)



hmmm... nie wiem czy trafie albo Resident Evil albo 23 dni pozniej czy jakos tak.


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 09:02

  Skarbnik napisał:  
Ja mam, wszystko na DVD.




Podaj numer gadu Gandalf? bo stary zapodziałem, lub napisz sam na priv(gadu w profilu)WAŻNE :)


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6852 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 09:14
A ja mam pytanko. Oglądał ktoś "the hill have eyes" ?? (Wzgórza mają oczy)?? Jak tak to powiezcie czy warto iść do kina albo chociaż ściągnąć.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 09:40

  Kevin_007 napisał:  
A ja mam pytanko. Oglądał ktoś "the hill have eyes" ?? (Wzgórza mają oczy)?? Jak tak to powiezcie czy warto iść do kina albo chociaż ściągnąć.



ja mialem sciagniete ale slyszalem ze guano straszne wiec nie ogladajac nawet wywalilem:) tak przegladalem go fragmentami to taka bezsensowna rzeznia jest. jak ktos lubi takie kino - niech oglada:)


100% PD
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 10:27
Omen 2006 - NUDA, nie polecam. Jedyny horror w swoim rodzaju, który nie straszy:) Proponuje wrócić do wersji z lat 70.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 12:32
Polecam film She is Man ( Ona to on ) dobry film komedia milo sie go oglada
polecam


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 18:15

  Kevin_007 napisał:  
A ja mam pytanko. Oglądał ktoś "the hill have eyes" ?? (Wzgórza mają oczy)?? Jak tak to powiezcie czy warto iść do kina albo chociaż ściągnąć.



jesli lubisz tego typu filmy to ci sie spodoba.lepiej sciagnac bo jest wersja unrated.w polsce potna troche.mi sie bardzo film podobal


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 20:12
dla kinomanow znajacych troche angielski polecam strone www.moviemistakes.com = min wpadki w filmach (niektore nawet maja ok 200 !), ciekawostki und so weiter


Szlugi, wóda, gołe baby !
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2006 21:30
Dzisiaj obejżałem "Komedię Romantyczną".Polecam z czystym sumieniem.80 min śmiechu non-stop oczywiście jeśli lubicie ten rodzaj humoru:)


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/07/2006 13:24

  trib napisał:  
szukam nazwy filmu/serialu. pamietam tylko centrum amerykanskiego miasta odgrodzone od reszty (mosty podniesli) a tam grupa terrorystow (chyba) z wirusem chcacych zatruc wode (chyba) czy spowodowac wybuch zeby opary tego wirusa sie rozniosly. z tego co pamietam to ludzie sie agresywni robili po tym wirusie. pomoze ktos??:)



a mzoe to bylo centrum francuskiego miasta, a film nazywal sie 13 Dzielnica?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/07/2006 21:16

  avelyn napisał:  

  trib napisał:  
szukam nazwy filmu/serialu. pamietam tylko centrum amerykanskiego miasta odgrodzone od reszty (mosty podniesli) a tam grupa terrorystow (chyba) z wirusem chcacych zatruc wode (chyba) czy spowodowac wybuch zeby opary tego wirusa sie rozniosly. z tego co pamietam to ludzie sie agresywni robili po tym wirusie. pomoze ktos??:)



a mzoe to bylo centrum francuskiego miasta, a film nazywal sie 13 Dzielnica?



a moze chyba nie:P w 13 Dzielnicy niebylo mowy o zadnym wirusie,chcieli tylko jakas rakiete odpalic w dzielnice ale podobnie pomyslalem;]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/07/2006 22:42
Polecam film '' komedia romantyczna '' film warto obejrzec, cały film mozna się smiac oglonie polecam ten film !


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/07/2006 22:42
Właśnie oglądam zwiastuna do 'Rocky VI' i film zapowiada sie zajebiście

W najmowym filmie widzimy Rocky’ego jako samotnego człowieka który pochował ukochaną kobietę i dla którego jedyny syn nie znajduje już czasu. Dawny mistrz ringu prowadzi małą restaurację i rozpamiętuje dawną świetność. Pewnego dnia jedna ze stacji telewizyjnych tworzy symulację w której przeciwstawia mu obecnego mistrza Masona Lwa Nixona. Jej wynik wskazuje na wygraną Rocky’ego…

Niegdysiejszy idol nastolatków, Rocky był nieobecny od szesnastu lat. Najnowszy film o jego ringowych wyczynach będzie szóstym z serii


Źródło-Wp.pl
ZWIASTUN


Wojtek S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7154 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/07/2006 23:13

  Mateusz1948 napisał:  
Polecam film '' komedia romantyczna '' film warto obejrzec, cały film mozna się smiac oglonie polecam ten film !



Ja wrecz przeciwnie. Wiekszosc gagów jest juz oklepana i nie sa raczej smieszne. Motywy paridiowe raczej kiepskie, zadko mozna sie posmiac, chyba ze ktos jest totalnie zdesperowany. Film jest strasnzie krotki i poprostu głupi. Niby taki ma być ale to nie to.Wg mnie nie siega do piet American Pie, Not Another Teen Movie czy Euro Trip.


Mamo, zamknij drzwi, kreślę krzyż to długa droga,
biorę kilku kumpli, dobre buty, suchy prowiant.
To nasza wojna brat więc kiedy odniosę ranę,
podnieś mnie, otrzep mundur i weź pod ramię,
w spieczone usta kropla wody, pójdźmy tam razem,
pola bitew są brunatne bo wsiąka w nie krew przegranych.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/07/2006 09:48

  Zbyszek napisał:  
Właśnie oglądam zwiastuna do 'Rocky VI' i film zapowiada sie zajebiście

W najmowym filmie widzimy Rocky’ego jako samotnego człowieka który pochował ukochaną kobietę i dla którego jedyny syn nie znajduje już czasu. Dawny mistrz ringu prowadzi małą restaurację i rozpamiętuje dawną świetność. Pewnego dnia jedna ze stacji telewizyjnych tworzy symulację w której przeciwstawia mu obecnego mistrza Masona Lwa Nixona. Jej wynik wskazuje na wygraną Rocky’ego…

Niegdysiejszy idol nastolatków, Rocky był nieobecny od szesnastu lat. Najnowszy film o jego ringowych wyczynach będzie szóstym z serii


Źródło-Wp.pl

ZWIASTUN





Heh, bardziej idiotycznego powrotu na ring scenarzysci wymyslec nie mogli. Widac Sly'owi konczy sie kasa. To juz nie bedzie ten sam Rocky...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/07/2006 14:34
Z ostatnio obejrzanych polecam:
Jablka Adama Opis
Zakladnik Opis
Nie polecam:
Z dziennika Ellen Rimbauer
Dirty
Taki sobie:
16 Blocks


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/07/2006 15:47
Polecam dwa niezłe nowe filmiki :P :
Zodiac --www
Running Scared - www


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Marcin**
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6504 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/07/2006 15:57
A ja polecem The Fast and The Furious Tokyo Drift po polsku to szybci i wscielki 3 naprawde zajebisty film i nie oplaca sie czeakc az bedzie w polskich kinach lepiej sciagnąc film mmmmmm super :D:D te silniczki z mustanga ....;d


Bykom Stop
Poprawna Pisownia i Ortografia w Internecie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005