Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/02/2009 21:58

  eJay napisał:  
Wrestler to największe rozczarowanie roku.



no prosze cie...znam o wiele wiecej rozczarowan niz akurat Wrestler na ktorego czekalem dosyc dlugo przez wzglad na rezysera i sie nie zawiodlem ,film calkiem fajny genialnia praca kamery no i Rourke poza tym bez zachwytu, ale lubie takie normalne proste filmy, niby historia ktora juz kiedys widzielismy ale po raz kolejny dajemy sie wciagnac i przyjemnie sie oglada. Mowisz ze historia Rama cie nie rusza,bo moze u nas ta dyscyplina sportu nie jest zbytnio rozpowszechniona, tam to dosyc ciekawy temat co moze robic emerytowany lub konczacy kariere wrestler? Jak dla mnie dosyc ciekawy no i orginalny temat, fajnie obejrzec ta zabawe od kuchni i perspektywy na przyszlosc, film dosyc zyciowy i emocjonalny ,facet wystawiony na ciezka zyciowa probe, nie każdy film musisz rozbijac na czesci pierwsze,czasami wystarczy najproszta historie na swiecie nakrecic w odpowiedni sposob z dobrym aktorem i mamy kawalek dobrego kina a jezeli szukasz czegos co cie ruszy to wejdz na rynek japonski:) Zreszta na swoim blogu zachwalach EDEN LAKE? a to jest orginalna historia? parka wyjezdza do lasu i zostaje zaatakowana przez malolatow i torturowana...cyt.``Jak wspomniałęm wcześniej - największą zaletą Eden Lake jest realizm wydarzeń.`` a w Wrestlerze nie? wlasnie za realizm cenie ten film, a ze pogodzil sie z corka w 10min? a co niema takich sytuacji? moze ona tez tego chciala tak samo jak on?

soryy ze uderzylem ale film jak i aktor naprawde zdobyli sporo nagrod na roznych festiwalach poza tym film mi sie podobal dlatego bronie:D Zreszta kazdy ma swoj gust niektorzy lubia bajeczki jak Dark Knight niektorzy takie filmy jak te...


MILK

``Film oparty na faktach. Opowiada historię Harvey'a Milka (Sean Penn), który obecnie jest uważany za jednego z najważniejszych męczenników amerykańskiego ruchu gejowskiego w Stanach. Był on pierwszym działaczem na rzecz równouprawnienia gejów i lesbijek, który zasiadał we władzach miejskich.``

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kolejny kandydat do oskara zaliczony i kolejny dobry film Gusa van Santa, no i mam juz swojego faworyta, zarowno film jak i aktor, bezapelacyjnie zyciowa rola Seana Penna, swietnie zagrane troche komediowo troche dramatycznie, bardzo przypominal autentycznego Harveya Milka. Tylko ciezko bedzie mu zdobyc tego Oskara bo jednego juz ma i znajac upodobania Akademii filmowej dadza go Rourkowi ktory jeszcze nie zostal nagrodzony,podobna sytuacja jest z nagroda za role drugoplanowa: Hoffman vs Ledger i tu po raz kolejny oskar a wlasciwie posmiertny oskar zostanie przyznany wiadomo komu. Co do nagrod u kobiet rowniez mamy podobna sytuacje Kate Winslet vs Meryl Streep i podobnie Streep posiada 2 oscary a Kate Winslet ktora od wielu lat jest nominowana,statuetki jeszcze nie zdobyla. NA poczatku stawialem na Meryl Streep ale jestem po filmie The Reader i zdecydowanie statuetka powinna powedrowac do Kate Winslet za to co zagrala w tym filmie, za te wszystkie poswiecenia, fajna babka z niej:)

Ciekaw jestem jeszcze filmu Frost/Nixon wiec narazie:

chcialbym tak:

Najlepszy Aktor: Sean Penn(Milk)
Najlepszy Film: Milk albo Slumdog
Najlepsza Aktorka: Kate Winslet( The Reader)
Najlepszy aktor drugoplanowy: Philip Seymour Hoffman(Doubt)
Najlepsza Aktorka Drugoplanowa: Amy Adams(Doubt)
Najlepszy rezyser: Gus Van Sant

a bedzie pewnie z Rourkiem i Ledgerem, Ciekaw jestem jeszcze filmu Frost/Nixon trzeba jakos na dniach zobaczyc moze typy sie zmienia:)

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 8 lutego 2009, 22:04 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/02/2009 13:16
Skończmy na tym, że każdy ma swój gust :) Eden Lake nie jest oryginalny, jest po prostu bezkompromisowy i realistyczny, a to wystarczyło mi, abym go zachwalał :)

Na marginesie, wczoraj obejrzałem nowy film z Keanu Reevsem - Dzień w którym stanęła Ziemia. Straszny syf, do tego nudny i mało efektowny jak na s-f. Keanu ze swoją jedyną miną pasuje do roli Klaatu jak ulał.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/02/2009 08:54
Frost/Nixon
Obrazek jpg wstawiony na forum

``Latem 1977 roku, emitowana przez amerykańską telewizję seria wywiadów Davida Frosta z Richardem Nixonem zgromadziła przed ekranami rekordową liczbę widzów. Takiego zainteresowania programem publicystycznym nie odnotowano nigdy dotąd w historii amerykańskiej telewizji. Ponad 45 milionów widzów przez cztery dni z rzędu gromadziło się przed ekranami telewizorów w nadziei na poznanie sposobu myślenia człowieka, który po aferze Watergate w niesławie opuszczał urząd prezydenta USA. Słowna potyczka Nixona i Frosta rozpalała umysły obywateli ciekawych tego, czy prowadzącemu program uda się przyprzeć byłego prezydenta do muru i uzyskać przyznanie się do winy za nadużycia władzy. Obaj mężczyźni zdawali sobie sprawę jak wiele mają do zyskania lub stracenia – w tej potyczce tylko jeden mógł odejść w glorii chwały. Ich legendarna telewizyjna konfrontacja na zawsze zmieniła oblicze sztuki wywiadu, jak również oblicze polityki, doprowadzając do wyznań, które zaskoczyły ludzi na całym świecie, a być może były zaskoczeniem również dla samego Nixona. ``

Rewelacja bo co innego mozna powiedziec o tym filmie a Frank Langella w roli Richarda Nixona fenomen:) , czasami az szczena opadala przy niektorych wypowiedziach,nominacja do oscara jak najbardziej zasluzona, film raczej juz nie za mocna konkurencja.Pewnie możnaby sie przyczepic do paru szczegolow ale za pomysl,montaz,i scenariusz no i Langella niewarto:)

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 10 lutego 2009, 09:02 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/02/2009 22:12
20 lutego na Polsacie będzie pokazywany film Requiem dla snu chyba nie trzeba reklamować


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/02/2009 17:58

  bo(L)ek napisał:  
Ma ktos moze namiary skad mozna sciagnac film "Sztorm"(White Squall) tylko ze nie przez torrenty



Nigdzie nie znalazłem namiarów na ten film..lecz dzis ku mojemu zaskoczeniu na TV 4 godz 20:00 zostanie on wyemitowany:)Kto nie widział jeszcze to polecam.

Ostatnio edytowany przez: bo(L)ek, 11 lutego 2009, 19:33 [1 raz(y)]


Ko nie pije,ten kapuje
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/02/2009 12:43
zamierzam się wybrac na film "Walkiria" jeżeli już ktoś widział to opinie mile widziane:D z tego co zauważyłem to brak mi tam Wilhelma Canarisa szefa Abwehry, który od zwolennika stał się jednym z największych spiskowców antyhitlerowskich


POGOŃ 100% SZCZECIN
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/02/2009 14:46
"Mamma Mia"

Jak ktoś lubi Abbe, to się nie zawiedzie. Dużo piosenek i ogólnie pozytywny film. Dobry na luźny wieczór. :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/02/2009 22:23
Posiada ktoś napisy do filmu The Reader - wersja RMVB, dwupłytowa?


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2009 10:25
Kidulthood
Dla 15-letniego Trife chłopaka z zachodniego Londynu codzienne życie jest pułapką. Jest uwięziony pomiędzy światem szkolnych przyjaciół, dziewczyną którą kocha a potężnym i niebezpiecznym wujem. Chłopak musi wybierać miedzy tym o czym doskonale wie że jest słuszne a światem przemocy i narkotyków - który poznał już dosyć dobrze...

Polecam, bardzo dobre angielskie kino!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2009 11:20

  malcoolm napisał:  
Kidulthood
Dla 15-letniego Trife chłopaka z zachodniego Londynu codzienne życie jest pułapką. Jest uwięziony pomiędzy światem szkolnych przyjaciół, dziewczyną którą kocha a potężnym i niebezpiecznym wujem. Chłopak musi wybierać miedzy tym o czym doskonale wie że jest słuszne a światem przemocy i narkotyków - który poznał już dosyć dobrze...

Polecam, bardzo dobre angielskie kino!



polecam ogladanie bez napisow :D:D. sam film nie przypadl mi do gustuuu..nuuuudddaaa. caige bluzgi i pokazywanie jakiej pseudopatologii ;p z tego co pamietam to jedynie muza fajna;p
jest też tego druga czesc- adulthood


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2009 19:02
Byłem dziś na "Włatcy Móch. Ćmoki, czopki i mondzioły". Bez cenzury, smieszne - polecam :)


MKS !
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2009 23:53

  avelyn napisał:  

  malcoolm napisał:  
Kidulthood
Dla 15-letniego Trife chłopaka z zachodniego Londynu codzienne życie jest pułapką. Jest uwięziony pomiędzy światem szkolnych przyjaciół, dziewczyną którą kocha a potężnym i niebezpiecznym wujem. Chłopak musi wybierać miedzy tym o czym doskonale wie że jest słuszne a światem przemocy i narkotyków - który poznał już dosyć dobrze...

Polecam, bardzo dobre angielskie kino!



polecam ogladanie bez napisow :D:D. sam film nie przypadl mi do gustuuu..nuuuudddaaa. caige bluzgi i pokazywanie jakiej pseudopatologii ;p z tego co pamietam to jedynie muza fajna;p
jest też tego druga czesc- adulthood



Obie czesci calkiem fajne i powiedz mi jeszcze ze wszystko zrozumiales bez napisow?:Dl


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2009 09:22

  Mlody_86 napisał:  
Byłem dziś na "Włatcy Móch. Ćmoki, czopki i mondzioły". Bez cenzury, smieszne - polecam :)



Najlepszy jest moment jak zajkowski zaczyna sie drzec :):) Polecam :)


"1948 & 1916"
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2009 10:34
Ech mi się Włatcy ostro przejedli. Jeszcze pierwsze kilkanaście odcinków było całkiem fajne, ale jak później ludzie zaczęli ustawiać w fonach dzwonki w stylu "Gorzkie żale Czesia" czy teksty maślany to stwierdziłem, że to już dla mnie za dużo :)

Chocolate - dla fanów Ong Bak i Tom Yum Goong kolejna pozycja obowiązkowa. Tym razem historia skupia się na autystycznej dziewczynce, która stara się odzyskać od dłużników pieniądze na leczenie chorej matki. Tak jak i powyższych filmach tak i tutaj fabuła startuje spokojnie i dopiero po 30 minutach zaczyna się rozkręcać. Finał jest już mocny, a kilka scen kaskaderki przyćmiewa te wszystkie Matrixy sriksy.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2009 11:32

  Żeniu napisał:  

  Mlody_86 napisał:  
Byłem dziś na "Włatcy Móch. Ćmoki, czopki i mondzioły". Bez cenzury, smieszne - polecam :)



Najlepszy jest moment jak zajkowski zaczyna sie drzec :):) Polecam :)



A co tam było dokładnie ? Usłyszałem " Cicho k..." a później cała sala w śmiech :)


MKS !
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2009 12:39

  eJay napisał:  
Ech mi się Włatcy ostro przejedli. Jeszcze pierwsze kilkanaście odcinków było całkiem fajne, ale jak później ludzie zaczęli ustawiać w fonach dzwonki w stylu "Gorzkie żale Czesia" czy teksty maślany to stwierdziłem, że to już dla mnie za dużo :)

Chocolate - dla fanów Ong Bak i Tom Yum Goong kolejna pozycja obowiązkowa. Tym razem historia skupia się na autystycznej dziewczynce, która stara się odzyskać od dłużników pieniądze na leczenie chorej matki. Tak jak i powyższych filmach tak i tutaj fabuła startuje spokojnie i dopiero po 30 minutach zaczyna się rozkręcać. Finał jest już mocny, a kilka scen kaskaderki przyćmiewa te wszystkie Matrixy sriksy.



Dla mnie wygrały "nieudane" sceny zaprezentowane w napisach końcowych. Dopiero tam możemy zauważyć ilość rannych i poszkodowanych w trakcie kręcenia tego filmu. Niby to wszystko ustawione i wyreżyserowane, ale niektóre ujęcia wypadły bardzo realistycznie, bo ktoś komuś niechcący naprawdę zaje(...)ł z kopyta w pysk. Aha i jeszcze jedno - jaki byś nie był kozak, to upadek z 3 piętra i po drodze zaliczenie szczęką dwóch balkonów musi boleć :D


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2009 14:44

  Mlody_86 napisał:  

  Żeniu napisał:  

  Mlody_86 napisał:  
Byłem dziś na "Włatcy Móch. Ćmoki, czopki i mondzioły". Bez cenzury, smieszne - polecam :)



Najlepszy jest moment jak zajkowski zaczyna sie drzec :):) Polecam :)



A co tam było dokładnie ? Usłyszałem " Cicho k..." a później cała sala w śmiech :)



Ja słyszalem ze on krzyczy : "czego kurwa co" i pozniej juz jak u ciebie cala sala w smiech :)


"1948 & 1916"
pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2009 17:57
Ja byłem na włatca w heliosie ludzi dużo seans przełożony o 10minut. Cała sala pełna i cała się śmiała. Będzie to chyba najbardziej zarabiający film polski:) a jeśli chodzi o ten tekst to było: cicho kurwa nie widzisz że mam zawód miłosny..... I tylko tyle pamiętam.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6489 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2009 19:48

  pinki15 napisał:  
Ja byłem na włatca w heliosie ludzi dużo seans przełożony o 10minut. Cała sala pełna i cała się śmiała. Będzie to chyba najbardziej zarabiający film polski:) a jeśli chodzi o ten tekst to było: cicho kurwa nie widzisz że mam zawód miłosny..... I tylko tyle pamiętam.



Byłeś w piątek o 20.15 ? Sala nr 3 ? Byłem i muszę powiedziec ze film fajny :) Dużo śmiesznych momentów ! Ogólnie polecam


Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2009 20:10
The Escapist

Obrazek jpg wstawiony na forum

``Film opowiada historię skazanego na dożywocie więźnia (Brian Cox), który po 13 latach spędzonych za kratkami przygotowuje misterny plan ucieczki.``

Polecam,naprawde dobre kino,praktycznie od poczatku trzyma w napieciu no i dosyc ciekawe zakonczenie z lekka szczena opadla:)

ZWIASTUN


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005