Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/11/2007 00:01

  Cytat:  
Nie polecam za to 1408 - jeden z gorszych jakie ostatnio oglądałem.



Popieram - straszny chłam, do tego nudny miejscami jak nie wiem co..


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/11/2007 01:00
1408 - jeden z lepszych "straszydeł" filmow tego roku ... swietnie prowadzona akcja, sa sceny przy ktorych po prostu sie wymieka (express check out, oraz scena z oknem i gosciem naprzeciwko) POLECAM


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/11/2007 10:20

  malcoolm napisał:  
1408 - jeden z lepszych "straszydeł" filmow tego roku ... swietnie prowadzona akcja, sa sceny przy ktorych po prostu sie wymieka (express check out, oraz scena z oknem i gosciem naprzeciwko) POLECAM



NA mnie wrazenie zrobila scena na poczcie jak odbieral listy,niby normalnie a po chwili kilku gosci z kijami rozwalilo cala poczte i znowu byl ten pokoj..niezle.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/11/2007 20:42
W filmie 1408 są ogólnie dwie wersje zakończenia filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=2UPzPMvrpcM&feature=relat...
-kinowe
http://www.youtube.com/watch?v=oUw_HpAL_3Q&feature=relat...
-alternatywne

I tak nic mnie nie przekonana - najgorszy film roku jak dla mnie.

Polecam za to : Cena Odwagi / Mighty Heart


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/12/2007 14:23
Jedna z lepszych scen filmowych popis Nortona: 25th Hour Film oczywiscie rowniez polecam ale raczej wszyscy go widzieli...geniusz:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/12/2007 15:53
American Gangster

POLECAM !!!
Wypasiony klimat i gra Denzela Washingtona 9/10


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/12/2007 09:01
Polecam film Trade

``Młoda meksykańska dziewczyna zostaje porwana i zmuszona do uprawiania prostytucji. Jej brat zaprzyjaźnia się z policjantem, którego młodsza córka również została porwana - najprawdopodobniej przez tych samych ludzi. Razem podejmują walkę o ich odzyskanie...``

Polecam glownie dlatego ze w glownej roli wystepuje Alicja Bachleda-Curuś i niepowiem calkiem calkiem zagrala...

Obrazek jpg wstawiony na forum

odradzam: American Pie Beta House czy jakos tak..poza cyckami nic niema:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/12/2007 16:16
Sorka ze pisze to w tematcie o filmach , ale czy ktos linki do pobrania Football Manager 2007 np w rapidshare



Z gory THX :D


LeeLoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6625 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/12/2007 16:43
http://rapidshare.com/files/22894737/FM_07.part1.rar
http://rapidshare.com/files/22895888/FM_07.part2.rar
http://rapidshare.com/files/22894959/FM_07.part3.rar
http://rapidshare.com/files/22894970/FM_07.part4.rar
http://rapidshare.com/files/22895214/FM_07.part5.rar
http://rapidshare.com/files/22896301/FM_07.part6.rar
http://rapidshare.com/files/22895412/FM_07.part7.rar

FM07


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/12/2007 23:23

  Randall McMurphy napisał:  


odradzam: American Pie Beta House czy jakos tak..poza cyckami nic niema:]



Jak się komuś nudzi to można obejrzeć jak najbardziej:) Czasem śmieszne akcje, ale to pierwszych części dużo brakuje.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7911 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/12/2007 16:36

  Randall McMurphy napisał:  
Polecam film Trade

``Młoda meksykańska dziewczyna zostaje porwana i zmuszona do uprawiania prostytucji. Jej brat zaprzyjaźnia się z policjantem, którego młodsza córka również została porwana - najprawdopodobniej przez tych samych ludzi. Razem podejmują walkę o ich odzyskanie...``




moge Ci tylko Randall podziekowac ze poleciles ten film, co prawda fabula jest troszke inna niz opis, ale film wgniata w fotel, polecam rowniez


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/12/2007 01:54
Polecam: The Man from Earth
Jak dla mnie arcydzielo,jeden z lepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialem,choc nie polecam tym co lubia typowe strzelanki i filmy akcji,film bardzoo dajacy do myslenia,ciekawy z porazajacymi dialogami,niezalezny,psychologiczno-filozoficzny, polecam skupic sie bardzo przez te poltorej godziny filmu bo niektore historie az zatykaja ,bardzo ciekawy watek z biblią,prawda a moze fałsz? ciekaw jestem innych opinii....

Obrazek jpg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/12/2007 16:02
Ja z kolei nie polecam kryminału "Zodiak" bowiem jest bardzo przecietny. Jak dla mnie niewypał! Z fabuły można bylo spodziewać sie niezłego kina a wyszla kiszka jak ich mało. Beznadziejne dialogi, słabe zdjecia, monotonne śledztwo ktore nie przynosi zadnych efektów. Cały film to igraszki mordercy z psami i robienie z nich pajacykow, po przez listy i opisywanie w nich jak dokonano zbrodni. A jedyna rzecz na ktorą zwrocilem uwagę to motto zabojcy :)No i koncowka bez kmentarza :) Jak sie komuś naprawdę nudzi i ma silną wole to moze sie zdecydowac. Nie ma porownania z Kolekcjonerem kości!

Ocena to 3/10

Niedlugo zabieram sie za kolejne kryminały, zadne nowości "Bezsenność" i "Siedem" i mam nadzieje ze nie zawiodą jak w/w Zodiac


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/12/2007 16:36
Bezsenność - filmu nie widziałem, ale książka Kinga naprawdę genialna - polecam.

Co do Zodiaca to jakiś czas temu byłem na nim w kinie, dłużył się niemiłosiernie, mało akcji, mało do myślenia - przeciętny film (5/10).


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/12/2007 22:40
Jestem wstępnie po oglądnieciu "Siedem" i musze przyznać ze film zrobił na mnie wrażenie choć mogł by być o drobinkę bardziej drastyczny :) Znakomita obsada, ciagła akcja, i fabuła 7 grzechow wgniata widza jeszcze bardziej. Szczegołowo pokazane zbrodnie przy ktorym pojawia sie jeden z siedmiu grzechow pozostawiajac zagadkę dla dektektywow. Kulminacja nastepuje w nietypowym momencie co powoduje zmiane obrotu akcji za co duzy plus.Skrupulatnie opisanie dzieła swojej pracy przez psychola co daje troszke do zrozumienia:) Dodatkowo zakonczenie powala szczeny!! Reasumujac takie kino chcialem obejrzec tyle.. :) POLECAM!

Ocena 9/10 ( za nie pokazanie glowki w pudełku :) )


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2007 15:58

  Randall McMurphy napisał:  
Polecam: The Man from Earth
Jak dla mnie arcydzielo,jeden z lepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialem,choc nie polecam tym co lubia typowe strzelanki i filmy akcji,film bardzoo dajacy do myslenia,ciekawy z porazajacymi dialogami,niezalezny,psychologiczno-filozoficzny, polecam skupic sie bardzo przez te poltorej godziny filmu bo niektore historie az zatykaja ,bardzo ciekawy watek z biblią,prawda a moze fałsz? ciekaw jestem innych opinii....



moglbys podac jakiegos linka do filmu, bo zaciekawila mnie twoja opinia ;) Co do 1408 jak dla mnie slabiutko, troszke za bardzo rozdmuchali ten film. Za to 28.12 w kinach "najlepszy" film: Alien vs Predator - Requeim :P


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2007 20:04

  eF^ napisał:  
Bezsenność - filmu nie widziałem, ale książka Kinga naprawdę genialna - polecam. .



w czwartek wieczorem na tv4 bedzie;) mi sie bardzo podobal, klimatyczny


100% PD
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6536 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2007 21:43

  Porto napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Polecam: The Man from Earth
Jak dla mnie arcydzielo,jeden z lepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialem,choc nie polecam tym co lubia typowe strzelanki i filmy akcji,film bardzoo dajacy do myslenia,ciekawy z porazajacymi dialogami,niezalezny,psychologiczno-filozoficzny, polecam skupic sie bardzo przez te poltorej godziny filmu bo niektore historie az zatykaja ,bardzo ciekawy watek z biblią,prawda a moze fałsz? ciekaw jestem innych opinii....



moglbys podac jakiegos linka do filmu, bo zaciekawila mnie twoja opinia ;) Co do 1408 jak dla mnie slabiutko, troszke za bardzo rozdmuchali ten film. Za to 28.12 w kinach "najlepszy" film: Alien vs Predator - Requeim :P



http://www.mininova.org/tor/1042591


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6536 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/12/2007 00:08
Polecam: The Kingdom

Amerykańscy agenci muszą zapobiec planowanemu w jednym z krajów na Bliskim Wschodzie zamachowi bombowemu. Celem zamachowców ma być grupa ich rodaków. Pokonując biurokrację i różnice kulturowe amerykańscy agenci zyskują poparcie lokalnego policjanta, ale sami stają się celem terrorystów.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/12/2007 13:36

  Ramzes_ napisał:  
Polecam: The Kingdom

Amerykańscy agenci muszą zapobiec planowanemu w jednym z krajów na Bliskim Wschodzie zamachowi bombowemu. Celem zamachowców ma być grupa ich rodaków. Pokonując biurokrację i różnice kulturowe amerykańscy agenci zyskują poparcie lokalnego policjanta, ale sami stają się celem terrorystów.


Całkiem, całkiem jak na "amerykańską produkcję" :)
Film podchodzi trochę pod dokument i dzięki temu ma swój klimat 7/10


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005