Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 19:50

  Łysy napisał:  
Kto nie oglądał " zły zakręt "(Wrong Way) to polecam. Mimo iż film nienajnowszy ale naprawdę warty obejrzenia :) pzdr maniaki



a nie chodzi Ci przypadkiem o "Wrong Turn" (droga bez powrotu) ? :> film polecam :D zajebisty :D


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 20:02

  DzeM napisał:  

  Łysy napisał:  
Kto nie oglądał " zły zakręt "(Wrong Way) to polecam. Mimo iż film nienajnowszy ale naprawdę warty obejrzenia :) pzdr maniaki



a nie chodzi Ci przypadkiem o "Wrong Turn" (droga bez powrotu) ? :> film polecam :D zajebisty :D



heh tez mysle ze mu cos sie pomylilo to co on napisal to jakas kompletna chala z 1978 roku chyba i opowiada o 2 babkach jadych samochodem w pewnym momencie cos tam im sie psuje i zostaja porawne przez bande hipisow:) widzialem oceny tego filmy krytycznie niskie wiec niewiem czy to to ale chyba nie,a co do`` Wrong turn`` tez bardzo slabe oceny film opowiada o grupce ludzi ktora zabladzila w lesie i napotkala....genetycznie znieksztalconych ludzi:) hehe jakby nie patrzec oby filmy hiciory:) ale niewiem niewidzialem i zreszta kto co lubi:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 20:21
Nie oceniaj filmu wedlug ocen internetowych bo mozesz duzo stracic :D

Harry Potter i Czara Ognia
Ocena internautów: 9.44 (ilość głosów: 21549)

Teksańska masakra piłą mechaniczną
Ocena internautów: 8.38 (ilość głosów: 2864)

za wp.pl
taki maly przykladzik bez komentarza


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 20:30

  DzeM napisał:  
Nie oceniaj filmu wedlug ocen internetowych bo mozesz duzo stracic :D

Harry Potter i Czara Ognia
Ocena internautów: 9.44 (ilość głosów: 21549)

Teksańska masakra piłą mechaniczną
Ocena internautów: 8.38 (ilość głosów: 2864)

za wp.pl
taki maly przykladzik bez komentarza



heh zawsze patrze na ocene filmu ale nie na jakims smiesznym wp.pl tylko na IMDB
Internet Movie DataBase czyli
internetowa baza danych filmow sa wszystki filmy i oceny komentarz fotki trailery poprostu wszystko filmy wszechczasow,filmy dekady najlepsi aktorzy itd itd. i wszystko ma pokycie a ocene sa naprawde rzetelnie zrobione.

Harry Potter i Czara Ognia
Ocena 7.77 (ilość głosów: 35.687)

Teksańska masakra piłą mechaniczną
Ocena 6.0 (ilość głosów: 12.986)

za IMDB,jest roznica co :)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 20:38

  DzeM napisał:  

  Łysy napisał:  
Kto nie oglądał " zły zakręt "(Wrong Way) to polecam. Mimo iż film nienajnowszy ale naprawdę warty obejrzenia :) pzdr maniaki



a nie chodzi Ci przypadkiem o "Wrong Turn" (droga bez powrotu) ? :> film polecam :D zajebisty :D



Chodziło o to ze jakies 3 mutanty w lesie nieźle sobie mordowalo. Na końcu przezyły tylko 2 osoby ;) Raczej mi sie pomyliło jednak chodizło o " Droga bez powrotu " heh Randball nie wiedziałem ze też tkaie filmy o hipisach oglądasz i jak dobrze pamieta prosze ;) pozdro :D


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 21:36

  Łysy napisał:  

  DzeM napisał:  

  Łysy napisał:  
Kto nie oglądał " zły zakręt "(Wrong Way) to polecam. Mimo iż film nienajnowszy ale naprawdę warty obejrzenia :) pzdr maniaki



a nie chodzi Ci przypadkiem o "Wrong Turn" (droga bez powrotu) ? :> film polecam :D zajebisty :D



Chodziło o to ze jakies 3 mutanty w lesie nieźle sobie mordowalo. Na końcu przezyły tylko 2 osoby ;) Raczej mi sie pomyliło jednak chodizło o " Droga bez powrotu " heh Randball nie wiedziałem ze też tkaie filmy o hipisach oglądasz i jak dobrze pamieta prosze ;) pozdro :D



a jak trzeba miec szeroki poglad na kinematografie:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 21:55

  Randall McMurphy napisał:  

Harry Potter i Czara Ognia
Ocena 7.77 (ilość głosów: 35.687)

Teksańska masakra piłą mechaniczną
Ocena 6.0 (ilość głosów: 12.986)

za IMDB,jest roznica co :)



Jaka jest roznica ? :> ja dalej widze ze harry poter jest lepszym filmem od TMPM ? :> smieszne ...wiadomo,ze kazdy ma inny gust ale gdybym sie sugerowal opiniami internetowymi czyli np IMDB to bym poszedl do kina na harrego pottera torba juz pobieglem rotfl


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 22:47

  DzeM napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

Harry Potter i Czara Ognia
Ocena 7.77 (ilość głosów: 35.687)

Teksańska masakra piłą mechaniczną
Ocena 6.0 (ilość głosów: 12.986)

za IMDB,jest roznica co :)



Jaka jest roznica ? :> ja dalej widze ze harry poter jest lepszym filmem od TMPM ? :> smieszne ...wiadomo,ze kazdy ma inny gust ale gdybym sie sugerowal opiniami internetowymi czyli np IMDB to bym poszedl do kina na harrego pottera torba juz pobieglem rotfl



dobra niechce mi sie wnikac w twoj tok rozumowania rano juz mialem jedna klotnie,przyjrzyj sie bardziej ocenom poszczegolnym filmom i zwroc uwage za co sa przyznawane, acha i tak Harry Potter jest o wiele lepszym filmem niz TMPM ktory kazdy rezyser moglby zrobic z bardzo minimalnym nakladem. kurwa jezeli 36 tys ludzi mowi ze jest lepszym tzn ze cos w tym musi byc proste


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 22:56
hahahahaahahaha diabel_smiech

kazdy ma inny gust :] lubisz harrego pottera ? :> urzeka Cie on ? :]


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 23:02
Nie film mnie nie urzekl,choc o wiele bardziej mi sie podobal niz TMPM wogole to 2 inne filmy to nawet niema jak oceniac i wogole co ty chcesz oceniac zastanow sie hehe,jesli Harry Potter to nie twoj ``poziom`` to co powiesz o ``Ice Age`` czy ``Shreku`` przeciez to tez dla dzieci tym bardziej animowane.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 23:04
Nie polecam filmu London - totalna nuda.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 23:18

  Randall McMurphy napisał:  
Nie film mnie nie urzekl,choc o wiele bardziej mi sie podobal niz TMPM wogole to 2 inne filmy to nawet niema jak oceniac i wogole co ty chcesz oceniac zastanow sie hehe,jesli Harry Potter to nie twoj ``poziom`` to co powiesz o ``Ice Age`` czy ``Shreku`` przeciez to tez dla dzieci tym bardziej animowane.



Moj poziom trudno okreslic, Ice Age mnie smieszylo, na Shreku nawet plakalem (nie ze smiechu) a na ostatniej mojej kreskowce Madagascar plakalem.... ze smiechu :D Ja poprostu nie rozumiem co jest fajnego w harrym poterze lub gwiezdnych wojnach czy wladcy pierscieni :|

Napisz mi co Ci sie podoba w harrym poterze, tak powaznie sie pytam.


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 23:26

  DzeM napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Nie film mnie nie urzekl,choc o wiele bardziej mi sie podobal niz TMPM wogole to 2 inne filmy to nawet niema jak oceniac i wogole co ty chcesz oceniac zastanow sie hehe,jesli Harry Potter to nie twoj ``poziom`` to co powiesz o ``Ice Age`` czy ``Shreku`` przeciez to tez dla dzieci tym bardziej animowane.



Moj poziom trudno okreslic, Ice Age mnie smieszylo, na Shreku nawet plakalem (nie ze smiechu) a na ostatniej mojej kreskowce Madagascar plakalem.... ze smiechu :D Ja poprostu nie rozumiem co jest fajnego w harrym poterze lub gwiezdnych wojnach czy wladcy pierscieni :|

Napisz mi co Ci sie podoba w harrym poterze, tak powaznie sie pytam.



Podobalo mi sie w nim to ze...jest lepszy od TMPM:) Nic mi sie w nim nie podobalo obejrzalem bo obejrzalem tyle bylo szumu wokol niego wiec z ciekawosci obejrzalem,nie przepadam za basniami filmowymi niepodobalo mi sie ale jeszcze bardziej niepodobala mi sie TMPM choc byly jeden PLUS Jessica Biel w bialej koszulce:D ale to wszystko...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 23:55

  Randall McMurphy napisał:  
Podobalo mi sie w nim to ze...jest lepszy od TMPM:)



I gadaj z takim :] myslalem, ze przynajmniej sprobojesz mnie przekonac do tych produkcji ktore wymienilem no ale... trudno ;) sek jest w tym,ze Ty popatrzysz na oceny internautow zobaczysz ze jest duzo szumu wokol filmu i na niego pojdziesz :) a jak zobaczysz,ze w iinternecie pare osob dalo zle oceny, "jakis " krytyk napisal recenzje ktora jest negatywna, to odrazu wysmiewasz i pierdolisz z ironia,ze musi byc hicior jakis... oceniasz film ktorego nie ogladales ? bezsensu...


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 16:45
ehh tu nei chodzi o to kto co zrobi po zobaczeniu jakiegos ranskignu...tylko ze IMDB jest bardziej wiarygodny, gdzi ejest duzo filmow z niskimi notami bo wsa bezndziejne, a te co maja wysokie oceny sa na prawde dobr. na takim filmwebie to niewzne czy totalna kupa czy czy na prawde dobry film to i tak maja podobne oceny...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 16:54
Dodal swoje 3 grosze... chodzi o to, zeby nie ocenial filmu i nie wysmiewal filmu nie ogladajac go.


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 17:22

  DzeM napisał:  
Dodal swoje 3 grosze... chodzi o to, zeby nie ocenial filmu i nie wysmiewal filmu nie ogladajac go.



Po pierwsze ogladalrem Harryego Pottera i Teksanska Masakre Pila Mechaniczna
Po 2 nie wypowiadaj sie na temat IMDB jak niewiesz o co chodzi
po 3 IMDB jest najbardziej rzetelna i wartosciowa strona filmowa!
po 4 na tej stronie nie tylko ludzie oddaja glosy na filmy ale rowzniej krytycy rezyserzy montazysci i ludzie ze swiata filmu
po 5 jezeli film na IMDb ma slaba ocene to uwierz mi ze jest to slaby film bardzo rzetelnie odzwierciedla filmy
po6 to jest nie jakis filmweb czy wp.pl i komentarze takich ludzi jak ty co maje blade pojecie o kinematografi sadzac to tytulach jakie mi podales Harry Potter i TMPM jak to porwonac?


  Randall McMurphy napisał:  
Podobalo mi sie w nim to ze...jest lepszy od TMPM:)



to byla Ironia i pokaz mi gdzie napisalem ze nie ogladalem tych filmow,najpierw przeczytaj 2x potem pomysl 2x i potem pisz...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 18:26
Polecam stary,wiecznie zywy(jak dla mnie ;) ) "Klasztor Shaolin" z mlodziutkim Jetem Li w roli glownej, za malolata bylem na nim chyba ze szesc razy i wciaz moge go ogladac..
tu co nie co o tym filmie..


dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 18:28

  Randall McMurphy napisał:  
[cytat]
`` Wrong turn`` tez bardzo slabe oceny film opowiada o grupce ludzi ktora zabladzila w lesie i napotkala....genetycznie znieksztalconych ludzi hehe jakby nie patrzec oby filmy hiciory ale niewiem niewidzialem i zreszta kto co lubi



Nie ogladales "wrong turn" wiec zamknij morde...oceny krytykow mozesz sobie wsadzic w dupe czy Ty naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi ? udajesz idiote ?


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/02/2006 18:56

  DzeM napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
[cytat]
`` Wrong turn`` tez bardzo slabe oceny film opowiada o grupce ludzi ktora zabladzila w lesie i napotkala....genetycznie znieksztalconych ludzi hehe jakby nie patrzec oby filmy hiciory ale niewiem niewidzialem i zreszta kto co lubi



Nie ogladales "wrong turn" wiec zamknij morde...oceny krytykow mozesz sobie wsadzic w dupe czy Ty naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi ? udajesz idiote ?



wiec powiedz mi gdzie ocenilem ten film? napisalem ze hiciory, bo scenariusz jest bardzo ``ciekawy`` i tyle co ty za problem masz? oceny krytykow wsadzic sobie w dupe? a niby dlaczego ze tobie to nie odpowiada to mi tez ma nie odpowiadac? gosciu moja sprawa co mysle o danym filmie i co ogladam jezeli ci to nie pasuje nie musisz tego czytac jakos nikt niemial sprzeciwu gdy to napisalem tylko ty sie znalazels przeczytaj dokladnie dany tekst a potem odpisuj....myslisz ze jak nabluzgasz to jestes ktos?? nie probuj sie wybic w danym temacie o ktorym niemasz zielonego pojecia i nierobie z siebie zadnego ffachowca porpstu obejrzalem na tyle duzo filmow ze wiem co mowie jezeli ci sie to nie podoba nie czytaj... a ten tekst ze udaje idiote....sadzac po twoim roczniku wydawales sie madrzejszy ale widac im starszy tym....:D:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005