Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 10:52
Ci co nie widzieli ``Pily2`` nie czytac!!


Stanowczo odradzam wypad do kinana ``Pila2`` pierwsza czesc o wiele lepsza bardziej tajemnicza a ta koncowka powala na kolana.W nieudanej kontynuacji 2 czesc ma katastrofalna liczbe bledow brak takiej tajemniczosci i pomyslu jak w czesci pierwszej. Niemoge zrozumiec pewnej sytuacji w Pile2 mianowicie:
NA poczatku filmu jak juz wyszli z tego pokoju i ten Murzyn znalazl kij baseballowy z gwozdziami zaczal mowic ze ``ten dom jest tylko z desek to nie forteca itd`` i wspominal ze mozna rozwalic sciane i wyjsc,widac ze to byl zabytek i sciany byly z starych desek to czemu tego nie zrobil? ani razu juz nie wspomnieli o tym a byla to bardzo szybka i latwa droga ucieczki czy nawet przez okna.. bylo duzo takich sytuacji np. nikt nie pomyslal zeby wydostac sie przez okna nawet o tym nie wspomnieli czy na koncu skad ta babka wiedziala ze maja liczby do otwarcia sejfu z tylu glowy jak to tylko ten ``bydlak`` odkryl(a z grugiej strony bylo za bardzo oczywiste to ze to ona to wszystko robi wiedziala gdzie jest lina wiedziala co trzeba robic,odrazu byla podejrzana ale mowie sobie to PILA2 i jest to zbyt oczywiste ze to ona mogla stac za tym a na koncu zgacha 0 emocji) czy np.sytacja na dole przy tym piecu klucz byl na koncu tego piecu!! to po cholere wchodzil z przodu jak mogl podejsc od tylu wybic szybke(co pozniej zrobili) i poprostu wyjac ten klucz , brak logicznego myslenia.....ogolnie bardzo slaby ale brutalny czekam na czesc 3.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 7 stycznia 2006, 11:09 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 10:59
nie spoileruj !! !!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 11:05

  Randall McMurphy napisał:  
Stanowczo odradzam wypad do kinana ``Pila2`` pierwsza czesc o wiele lepsza bardziej tajemnicza a ta koncowka powala na kolana.W nieudanej kontynuacji 2 czesc ma katastrofalna liczbe bledow brak takiej tajemniczosci i pomyslu jak w czesci pierwszej. Niemoge zrozumiec pewnej sytuacji w Pile2 mianowicie:
NA poczatku filmu jak juz wyszli z tego pokoju i ten Murzyn znalazl kij baseballowy z gwozdziami zaczal mowic ze ``ten dom jest tylko z desek to nie forteca itd`` i wspominal ze mozna rozwalic sciane i wyjsc,widac ze to byl zabytek i sciany byly z starych desek to czemu tego nie zrobil? ani razu juz nie wspomnieli o tym a byla to bardzo szybka i latwa droga ucieczki czy nawet przez okna.. bylo duzo takich sytuacji np. nikt nie pomyslal zeby wydostac sie przez okna nawet o tym nie wspomnieli czy na koncu skad ta babka wiedziala ze maja liczby do otwarcia sejfu z tylu glowy jak to tylko ten ``bydlak`` odkryl czy np.sytacja na dole przy tym piecu klucz byl na koncu tego piecu!! to po cholere wchodzil z przodu jak mogl podejsc od tylu wybic szybke(co pozniej zrobili) i poprostu wyjac ten klucz , brak logicznego myslenia.....ogolnie bardzo slaby ale brutalny czekam na czesc 3.



Mi się Piła 2 podobała nie miam do tego filmu zastrzeżeń tak samo jak do pierwszej części. Końcówka w oby dwóch filmach zaskakująca i raczej cały film nie wskazuje na takie zakończenie. Zadając pytanie odnośnie tego skąd ta dziewczyna wiedziała gdzie są numerki mogę tylko wnioskować żę nie obejrzałeś Piły 2 do końca. Co do tego logicznego myślenia to mam zupełnie odmienną opinię, ale to twoje zdanie i nie będę podwarzał go.

Ostatnio edytowany przez: Daiman, 7 stycznia 2006, 11:12 [1 raz(y)]


No Pain, No Glory
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 11:05

  malcoolm napisał:  
nie spoileruj !! !!



nie czytaj!!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 11:14
zapodajcie jakies tytuly poskich filmow


http://e-dieselservice.pl/
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 11:27

  kibic79 napisał:  
zapodajcie jakies tytuly poskich filmow



Miś
Rozmowy kontrolowane
Niema rozy bez ognia
Pilkarski poker
Rejs
Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz
Kingsajz
Seksmisja
Brunet wieczorowa pora
Nie lubie poniedzialku


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 12:19

  Randall McMurphy napisał:  

  kibic79 napisał:  
zapodajcie jakies tytuly poskich filmow



Miś
Rozmowy kontrolowane
Niema rozy bez ognia
Pilkarski poker
Rejs
Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz
Kingsajz
Seksmisja
Brunet wieczorowa pora
Nie lubie poniedzialku



a cos z nowszych kojarzysz


http://e-dieselservice.pl/
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 15:37
wczoraj na antene TVP2 wrocily ALTERNATYWY 4 - nikomu przedstawiac ani rekomendowac nie trzeba, mnostwo znanych aktorow, swietne teksty i drwiny z ustroju, az dziw ze nie byl ocenzurowany, klasyk !!!


Szlugi, wóda, gołe baby !
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7169 dni

***




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 18:53
Ma ktos moze film Warszawa ?


www.sectorshop.net
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/01/2006 14:14

  kibic79 napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  kibic79 napisał:  
zapodajcie jakies tytuly poskich filmow



Miś
Rozmowy kontrolowane
Niema rozy bez ognia
Pilkarski poker
Rejs
Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz
Kingsajz
Seksmisja
Brunet wieczorowa pora
Nie lubie poniedzialku



a cos z nowszych kojarzysz


Z nowych to jest "Czas Surferów" ale dobrym filmem moim zdaniem tego nazwać nie można. Film bez historii, z nudów można obejrzeć


No Pain, No Glory
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/01/2006 22:33
UWAGA!!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!!! :P

Oglaszam wszem i wobec (jakos tak) ze w srode tj. 11.01.06 od godziny 21 na (c)analu+ bedzie prawdziwa uczta dla fanow 2Pac'a i nie tylko!!!!!..wieczor zapowiada sie ze tak powiem zajebiscie bo:

21:00 Premiera. Wieczór specjalny: Tupac - Ressurection - film dokumentalny
reż. Lauren Lazin,
wyk.
USA 2003

23:00 Premiera Tupac - koncert....tak wiec bardzo goraco polecam i zapraszam przed telewizory:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/01/2006 23:00
Kasetka juz naszykowana :) " Resurrection" mam ale koncercik tym bardziej ze ostatni przed zamachem trzeba zobaczyc no i oczywiscie nagrac ;)


borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/01/2006 23:24
Tak jak mowisz:D....ja juz zamowilem rodzicom bilety do kina zeby miec spokoj i moc sie wpelni rozkoszowac:)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
mks1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/01/2006 23:47

  kibic79 napisał:  
zapodajcie jakies tytuly poskich filmow



Hmm... z nowszych polskich..
Skazany na bluesa 2005
Komornik 2005
Czas surferów 2005
Zakochany Anioł 2005
Pitbull 2005
wiecej nic nie kojarze :P


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/01/2006 14:35

  Czarny85 napisał:  
Ma ktos moze film Warszawa ?



ja mam, w sumie nie warto tracic na ten film czasu i lepiej obejzec cos Kieslowskiego :)

ktos tam pisal ze czas surferow to dobry film....bez jaj....to jest porazka polskiej kinematografii.....

ogladalem ostatnio intermission- calkiem calkiem :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/01/2006 09:34
Z polskich polecilbym:
Nóż w wodzie - Polanskiego
Zmruż oczy
Dług
Symetria
Vinci
Komornik
Wesele - rewelacja
Pregi
Skazany na Bluesa
Pitbull


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/01/2006 11:05
Dzisiaj na Ale Kino!

21:40 Ostatni seans! Gangsterskie porachunki - film sensacyjny
reż. Jim Kouf,
wyk. James Belushi, Tupac Shakur, Lela Rochon, Dennis Quaid
USA 1997

Polecam...bardzo fajny...a co tam zajebisty film!!!:D:D


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/01/2006 21:43
KING KONG

Obsada:
Jack Black
Naomi Watts
Adrien Brody
Andy Serkis as KING KONG


Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum

``Są lata 30, Wielki Kryzys. Nowojorczycy nie mają z czego żyć, panuje ogromne bezrobocie. Jedną z takich osób jest aktorka Ann Darrow (Naomi Watts), starająca się o pracę w mieście. Gdy zdesperowana stara się ukraść jabłko, z pomocą przychodzi jej reżyser filmowy Carl Denham (Jack Black). Proponuje jej rolę w swoim filmie przygodowym. Wymarzonym miejscem Denhama, aby nakręcić film jest Wyspa Czaszek - przerażające, legendarne miejsce, z którego nie powrócił dotąd żaden człowiek. Lecz nieświadoma tego Ann, wraz z Denhamem, scenarzystą filmowym - Jackiem Driscollem (Adrien Brody) oraz pozostałą załogą wsiada na podkład statku "Venture", aby wyruszyć na Wyspę. Lecz ich entuzjazm szybko ustępuje przerażeniu, gdy uświadamiają sobie, że okrutne historie o tym miejscu są prawdziwe... Niezwykła przygoda zmienia się w walkę o przetrwanie, a na ich drodze pojawia się King Kong - gigantyczna małpa, która "zakochuje się" w Ann...``

Bylem dzis na King Kongu i musze powiedziec ze mi sie bardzo podobalo, dopiero teraz poszlismy bo puste kino wszyscy sie wyszaleli na premiere a dzis bylo pusto i mozna bylo sie spokojnie skoncentrowac na filmie a niepowiem bardzo dobrym!. Myslalem ze Jackson nie zrobi juz lepszych efektow specjalnych po Wladcy Pierscieni ale jednak....czapki z glow.Moge spokojnie to powiedziec King Kong bije Wladce na glowe pod wzgledem efektow. Moze scenariusz filmu nie zachwyca ale warto pojsc do kina i obejrzec takie cudo, film dlugiii bo 3godz ale nawet niewiem kiedy one minely film zamienil mi sie w jakas niesamowita opowiesc, zostalem pochloniety jak dziecko:) a te efekty...np. walka Małpy z 3 dinozaurami czy te uciekajace dinozaury czy wogole malpa w miescie i te ujecia kamery no poprostu rewelacja!! ehh moze wybiore sie jeszcze raz....z czystym sumieniem polecam!!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 01:44
dla mnie to papka dla mas, niczym sie ten film nie wyroznia, kurwa jesszcze brakowalo bullet time;u jak king kopng z dinozaurami walczyl....

spadam ogladac http://imdb.com/title/tt0451094/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 11:11
A ja polecam film Wożonko :D


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005