Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2009 00:07
Saekjeuk shigong (AKA Sex Is Zero) (2002)

:o Pamiętacie wszystkie głupie japońskie/koreańskie teleturnieje, z których śmiejemy się (?) oglądając filmiki na youtube. Dużo z takich "faz" można właśnie zobaczyć w tym filmie.

  Cytat:  
Zabawna opowieść o grupce szkolnych przyjaciół i ich przeżyciach seksualnych. W filmie w dowcipny sposób ukazany jest dramat głównego bohatera - Eun'a, który zakochany jest w jednej z najpiękniejszych dziewczyn w szkole. Eun próbuje zwrócić na siebie jej uwagę jednak ona nie darzy go szczególnym entuzjazmem. Jakby tego było mało Eun daje się przyłapać w niefortunnych lub zawstydzających sytuacjach, których świadkiem jest obiekt jego zainteresowań. Do tego wszystkiego dochodzi obecny partner dziewczyny i nie opuszczający Euna na krok pech...pech z dużym poczuciem humoru.


Film z cyklu "bez 0.5L nie podchodź" jak dla mnie. :D Ktoś na filmweb napisał "filmy o jebiących się nastolatkach najlepiej wychodzą amerykanom (patrz American Pie"). W dużej mierze się nie zgodze, bo np. "Nuda w Brnie" AKA "Seks w Brnie" na długo zapadł w mojej pamięci - dobra komedia, w odróżnieniu od tej koreańskiej produkcji, w której tańczą i śpiewają prawie jak w Bollywood :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2009 01:06

  malcoolm napisał:  
Saekjeuk shigong (AKA Sex Is Zero) (2002)

:o Pamiętacie wszystkie głupie japońskie/koreańskie teleturnieje, z których śmiejemy się (?) oglądając filmiki na youtube. Dużo z takich "faz" można właśnie zobaczyć w tym filmie.

  Cytat:  
Zabawna opowieść o grupce szkolnych przyjaciół i ich przeżyciach seksualnych. W filmie w dowcipny sposób ukazany jest dramat głównego bohatera - Eun'a, który zakochany jest w jednej z najpiękniejszych dziewczyn w szkole. Eun próbuje zwrócić na siebie jej uwagę jednak ona nie darzy go szczególnym entuzjazmem. Jakby tego było mało Eun daje się przyłapać w niefortunnych lub zawstydzających sytuacjach, których świadkiem jest obiekt jego zainteresowań. Do tego wszystkiego dochodzi obecny partner dziewczyny i nie opuszczający Euna na krok pech...pech z dużym poczuciem humoru.


Film z cyklu "bez 0.5L nie podchodź" jak dla mnie. :D Ktoś na filmweb napisał "filmy o jebiących się nastolatkach najlepiej wychodzą amerykanom (patrz American Pie"). W dużej mierze się nie zgodze, bo np. "Nuda w Brnie" AKA "Seks w Brnie" na długo zapadł w mojej pamięci - dobra komedia, w odróżnieniu od tej koreańskiej produkcji, w której tańczą i śpiewają prawie jak w Bollywood :D



taa japonskie ``american pie`` utrzymane w tym samym klimacie z ta kanapka przeadzili chlopaki:D jest tez Sex is Zero 2 podobna jak i pierwsza czesc...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/03/2009 19:04
Skazaniec (Felon)
Wade Porter przyszły mąż i ojciec zostaje uznany za winnego zabicia włamywacza i trafia do więzienia, gdzie musi radzić sobie z codziennym życiem w ciężkim zakładzie karnym...
Fajny film warto go obejrzć


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/03/2009 11:34
Obrazek jpg wstawiony na forum
True True Lie - Ostrze pamięci

Film klasy B, ale całkiem całkiem :) Można obejrzeć w deszczowy wieczór

  Cytat:  
Po dwunastu latach spędzonych na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym młoda kobieta Dana powraca do normalnego życia, domu rodzinnego i przyjaciół. Wkrótce jednak dociera do niej fakt, że dziwne i przerażające wizje, które doprowadziły do jej psychicznego uwięzienia nie były tylko wytworem jej wyobraźni i chorego umysłu, a rzeczywistość wydaje się być jeszcze bardziej niszczycielska dla niej i bliskich jej przyjaciółek niż najgorsze koszmary pamięci.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/03/2009 16:03
Ja gorąco polecam film "Gran Torino"

Walt Kowalski, weteran wojny w Korei i zapiekły rasista z krwi i kości o stalowej woli, żyjący w świecie, który nieustannie ulega zmianom, zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów, którzy wraz ze swoją rodziną wprowadzili się po sąsiedzku, do trudnej konfrontacji z własnymi zadawnionymi uprzedzeniami. A wszystko zacznie się od klasycznego samochodu Kowalskiego - Gran Torino z 1972 roku.

Clint Eastwood przekozacko zagrał swoja role.W filmie duzo fajnych tekstów,czesto na tle rasistowskim.


Ko nie pije,ten kapuje
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/03/2009 09:26

  Cytat:  
Życie jest piękne (Vita è bella, La)
Komedia, której głównym tematem jest... holocaust. Błaznowaty wieśniak przybywa do dużego miasta w Toskanii, zakłada rodzinę. Wybucha wojna, wkraczają Niemcy, wieśniak, jako pół-Żyd trafia do obozu koncentracyjnego wraz z najbliższą rodziną. Próbuje jednak przekonać syna, że pobyt w obozie jest jedynie pewną formą zabawy dla dorosłych.



Polecam! Wspaniała kreacja Roberto Benigni, naprawdę dobry film.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/03/2009 11:24
Pojawiła się również dwójka "13 dzielnicy" jak na razie napisów brak... ciekaw jestem czy aby jak to często bywa przy kontunuacjach dobrych produkcji nie okaże się szmirą...


Obrazek jpeg wstawiony na forum


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/03/2009 20:38
post kierowany glownie do Janek44


  filmweb napisał:  
Obraz opowiada o życiu i pracy ks. Jerzego Popiełuszki w kontekście polskiej historii i kościoła. Ukazuje ważne dla przyszłej postawy księdza wydarzenia z dzieciństwa i młodości jak również pierwsze oznaki rodzącego się po jego śmierci kultu.




właśnie wróciłem z kina, film dobry, ale myślę że tutaj nie jest ważna gra aktorów muzyka itd. (pomijam że filmowy Popiełuszka był strzałem w 10) ale oglądając film i słysząc szlochy na sali wrażenia nie do odpisania, kto jest "twardy" ma ciarki na całym ciele a kto "miękki" płacze jak dziecko...

ps. czytam właśnie wypowiedzi Janka44 z tematu o polityce, i krew mnie zalewa gdy czytam takie jebanie, KURWA jestes janek i tyle,
A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/03/2009 22:24

  malcoolm napisał:  

  Cytat:  
Życie jest piękne (Vita è bella, La)
Komedia, której głównym tematem jest... holocaust. Błaznowaty wieśniak przybywa do dużego miasta w Toskanii, zakłada rodzinę. Wybucha wojna, wkraczają Niemcy, wieśniak, jako pół-Żyd trafia do obozu koncentracyjnego wraz z najbliższą rodziną. Próbuje jednak przekonać syna, że pobyt w obozie jest jedynie pewną formą zabawy dla dorosłych.



Polecam! Wspaniała kreacja Roberto Benigni, naprawdę dobry film.



Również polecam.
A co do R. Benigniego to ma dużo świetnych kreacji
Ostatnio widziałem "Noc na ziemi" Jarmuscha i zagrał tam świetną rolę taksówkarza w Rzymie;)


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/03/2009 22:32
Obrazek jpg wstawiony na forum


Po prostu walcz! / Never Back Down ( 2008 )

Po przeprowadzce z Iowa na Florydę Jake przeciera oczy na widok posiadłości wartych dziesiątki milionów dolarów i najdroższych samochodów, jakimi rozbijają się jego szkolni koledzy. Dla nich życie jest nieprzerwaną imprezą. W tym środowisku Jack jest outsiderem. Z towarzyskiego niebytu wyrywa go piękna koleżanka z klasy – Amber. Za jej sprawą chłopak trafi na imprezę, na której zostaje wmanewrowany w walkę z miejscowym zabijaką Ryanem. Po sromotnej porażce, Jake postanawia szkolić się w sztuce walki znanej jako MMA (Mixed Martial Arts). Chłopak będzie potrzebował wiele cierpliwości i samodyscypliny, aby w kolejnej walce udowodnić światu ile jest wart.

Polecam ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/03/2009 22:33
Dla mnie Roberto Benigni wygrał w "Poza Prawem" :)

Kiedyś to były czasy - np maratony filmów J. Jarmuscha w Heliosie... :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/03/2009 22:36

  Cytat:  
Po prostu walcz! / Never Back Down ( 2008 )



A dla mnie jeden z gorszych filmów jakie w roku 2008 oglądałem, straszna szmira, taka typowo hollywoodzka produkcja dla nastolatków, z prawdziwym MMA raczej dużo wspólnego to nie ma.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/03/2009 07:07

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Po prostu walcz! / Never Back Down ( 2008 )



A dla mnie jeden z gorszych filmów jakie w roku 2008 oglądałem, straszna szmira, taka typowo hollywoodzka produkcja dla nastolatków, z prawdziwym MMA raczej dużo wspólnego to nie ma.



Może i szału nie ma, ale mało jest filmów o takiej tematyce. Więc chociażby z tego powodu warto obejrzeć.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/03/2009 08:07

  malcoolm napisał:  
Dla mnie Roberto Benigni wygrał w "Poza Prawem" :)

Kiedyś to były czasy - np maratony filmów J. Jarmuscha w Heliosie... :D



zdecydowanie jego jedna z lepszych rol w ``Poza Prawem``,tak samo Tom Waits:) zreszta film godny polecenia. W ``Kawa i Papierosy`` tez fajnie zagral mimo krotkiej roli.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/03/2009 21:16

  Cytat:  
Frozen River
Wydarzenia dzieją się kilka dni przed Bożym Narodzeniem, w pobliżu mało znanego przejścia granicznego w rezerwacie Mohawków pomiędzy Nowym Jorkiem i Quebekiem. Przejście to daje możliwość zarobienia łatwych pieniędzy na przemycie ludzi. Dwie kobiety - jedna biała, druga z plemienia Mohawków, zmuszone sytuacją materialną decydują uczestniczyć w tym procederze.



Hmmm dwie nominacje do Oskara (za oryginalny scenariusz i za grę głównej aktorki). Mnie nie urzekł, a powiem wręcz, że się wynudziłem niemiłosiernie... Bardzo spokojnie, prostolinijne kino.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/03/2009 22:05

  malcoolm napisał:  

  Cytat:  
Życie jest piękne (Vita è bella, La)
Komedia, której głównym tematem jest... holocaust. Błaznowaty wieśniak przybywa do dużego miasta w Toskanii, zakłada rodzinę. Wybucha wojna, wkraczają Niemcy, wieśniak, jako pół-Żyd trafia do obozu koncentracyjnego wraz z najbliższą rodziną. Próbuje jednak przekonać syna, że pobyt w obozie jest jedynie pewną formą zabawy dla dorosłych.



Polecam! Wspaniała kreacja Roberto Benigni, naprawdę dobry film.





ja tak samo mogę polecić ten film, jest to naprawde dobra historia ojca poświęcającego się dla swojego dziecka, z tego jeszcze co gdzieś słyszałem/czytałem, film ten jest na faktach oparty, ale ręki za to nie dam.

tak swoją droga, ktoś może posiada jakiegoś linka, czy coś, skąd można go pobrać? najlepiej by było w wersji z lektorem:D. ja szukałem na swoim frajerskim programie, ale niestety nie znaleziono mi:(


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/03/2009 22:24
TUTAJ


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/03/2009 22:33
a to taki patent;]
dzięki!
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/03/2009 22:36
Nie ma sprawy, śmieje się bo napisałeś
  Cytat:  
ja szukałem na swoim frajerskim programie, ale niestety nie znaleziono mi


a dziś akurat ktoś mi podesłał dowcip:

-Jakie jest największe kłamstwo internetu?
-Szukałem, ale nie znalazłem
:)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/03/2009 23:23

  malcoolm napisał:  
Nie ma sprawy, śmieje się bo napisałeś
  Cytat:  
ja szukałem na swoim frajerskim programie, ale niestety nie znaleziono mi


a dziś akurat ktoś mi podesłał dowcip:

-Jakie jest największe kłamstwo internetu?
-Szukałem, ale nie znalazłem
:)



hehe no pewnie coś w tym jest:P
dobrze ze niektórzy lepiej ogarniają bajere z netem;]
raz jeszcze dzieki


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005