Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/01/2011 13:01
Avatar to fantastyka . A Spartakus żył i zapisał się na kartach historii .


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/01/2011 14:32

  Bulin napisał:  
Avatar to fantastyka . A Spartakus żył i zapisał się na kartach historii .


no i??
wg takiego toku myslenia 300 tez jest zle i niedobre:]

zeby offtopa nie bylo to polecam serial Damages. koncze drugi sezon i jest grubo:) wiki


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/01/2011 14:51

  tribu napisał:  

  Bulin napisał:  
Avatar to fantastyka . A Spartakus żył i zapisał się na kartach historii .


no i??
wg takiego toku myslenia 300 tez jest zle i niedobre:]

zeby offtopa nie bylo to polecam serial Damages. koncze drugi sezon i jest grubo:) wiki



o no! to to:] Tez polecam Damages ze swietna w roli glownej Gleen Close:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/01/2011 20:47

  Randall McMurphy napisał:  

  antyC napisał:  
Jakis aktualny torrent lub coś podobnego do ULTRA jesli macie poproszę:)



klik
]
sprawdz tez ale nie jestem pewien na 100% ze to ten film klik




thx........dziala :)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/02/2011 22:09

  Randall napisał:  
Piekna Natalie Portman,Vincent Cassel do tego jeden z moich ulubionych rezyserow, i wlasnie, film bardzo dobry aczkolwiek nie kazdemu sie spodoba, ja kolejne arcydziela Aronofskiego pochlaniam momentalnie...i kazde robi na mnie duze wrazenie, nie kazdy lubi takie kino,nie kazdy rozumie...jak dla mnie rewelacja!(a moze to tylko slabosc do Portman i Aronofskiego?) niby historia banał a mnie przekonala, a Natalka chyba oscara złapie za te role:]



Potwierdzam
Film świetny
Oscar dla Portman murowany
Aronofsky po raz kolejny udowadnia, że reżyserem jest wybitnym

edit:
Jak zostać królem - jak dla mnie bez rewelacji. Gra aktorów ratuje film. Trochę angielskiego humoru, ale momentami przy długi, nudnawy. Spodziewałem się czegoś więcej po tylu nominacjach.

Ostatnio edytowany przez: kiko, 11 lutego 2011, 14:55 [1 raz(y)]


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6704 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/02/2011 14:41
Jakas dobra komedie polecacie? :> z ostatnich obejrzalem niedawno Due Date i Get him to the greek... cos jeszcze wartego uwagi polecacie?


To nie są leszcze Stefan...
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/02/2011 17:36

  Prw napisał:  
Jakas dobra komedie polecacie? :> z ostatnich obejrzalem niedawno Due Date i Get him to the greek... cos jeszcze wartego uwagi polecacie?



Ostatnio w TV oglądałem " Gang dzikich wieprzy " . Bardzo dobra komedia w dobrej obsadzie aktorskiej .


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/02/2011 19:31

  Bulin napisał:  
Ostatnio w TV oglądałem " Gang dzikich wieprzy " . Bardzo dobra komedia w dobrej obsadzie aktorskiej .



...raczysz żartować eek? gorszej tandety dawno już nie widziałem!


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/02/2011 22:25

  Prw napisał:  
Jakas dobra komedie polecacie? :> z ostatnich obejrzalem niedawno Due Date i Get him to the greek... cos jeszcze wartego uwagi polecacie?



The King's Speech - murowany oscar dla Colina Firtha;) i cos lzejszego Easy A, niby temat filmu banał ale zrobiony w taki sposob ze mozna sie posmiac no i boska Emma Stone:D

I.D napisy I.D napisy 2

Do Ultra napisow jak nie bylo tak niema..

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 13 lutego 2011, 04:57 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/02/2011 23:10
Nie jestem jakimś filmo-fanem bo osobiście wolę teatr ( jak coś mogę doradzić na co warto iść bo w T.polskim chyba wszystko już zahaczyłem), ale polecam Kac vegas i Nie zadzieraj z fryzjerem. (obie komedie)

A czy ktoś ogrania napisy do Ultry i I.d. bo nie tylko ja nie mogę ogarnąć.

Szukam torrentów do Wekend (nie kinówka) i Skrzydlate świnie


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5865 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/02/2011 09:15

  antyC napisał:  
Nie jestem jakimś filmo-fanem bo osobiście wolę teatr ( jak coś mogę doradzić na co warto iść bo w T.polskim chyba wszystko już zahaczyłem), ale polecam Kac vegas i Nie zadzieraj z fryzjerem. (obie komedie)

A czy ktoś ogrania napisy do Ultry i I.d. bo nie tylko ja nie mogę ogarnąć.

Szukam torrentów do Wekend (nie kinówka) i Skrzydlate świnie



daj mejla to ci wysle do I.D

a Randal mnie ubiegl i chyba nawet ciebie:D:)


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/02/2011 22:09
Poleci ktoś jakiś dobry horror?


Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/02/2011 23:41
osttanio ogladalem za posrednictwem pewnego serwisu internetowego radziecki serial "karny batalion". 11 naprawde fajnych odcinkow. polecam.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2011 10:21
Tropa de elite 2

Obrazek jpg wstawiony na forum

``Podobnie jak część pierwsza tak i druga opowiadać będzie o bezwzględnej wojnie toczone na ulicach wielkomiejskich faveli pomiędzy policjantami a przestępcami. Obie strony nie przebierają w środkach, przez co zaciera się granica między tymi "dobrymi" i "złymi". ``

Co za film! arcydzielo! Jesli komus podobala sie 1 czesc to 2 tym bardziej bo w mojej skromnej opinii jest jeszcze lepsza:] Troche sie balem bo wiadomo jak to jest z kolejnymi czesciami dobrych filmow(Paranormal activity 2, kolejne czesci Pily itd. caly ten syf), jednak mozna zrobic swietna kontynuacje nie odbiegajacą poziomem od czesci pierwszej..

Zwiastun


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5429 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2011 14:43
"Czarny Czwartek
Janek Wiśniewski padł"


Obrazek jpg wstawiony na forum

ZWIASTUN 1
ZWIASTUN 2


  Cytat:  
Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny i trzymająca w napięciu akcja. Warto zwrócić uwagę na wybitne kreacje Piotra Fronczewskiego jako Zenona Kliszki oraz Wojciecha Pszoniaka jako Władysława Gomułki, a także wzruszające role debiutującej na ekranie Marty Honzatko i znanego z "U Pana Boga za miedzą" Michała Kowalskiego. Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc ("Śluby panieńskie"). "Balladę o Janku Wiśniewskim" - porywający motyw przewodni do "Czarnego czwartku" - zaśpiewał Kazik Staszewski.



Wywiad Roberta Mazurka z reżyserem "Czarnego Czwartku", Antonim Krauze


Od 25. lutego w kinach!!


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8145 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2011 22:13
Wiem, ze gdzies bylo, ale nie moge znalezc.... czytalem wlasnie, ze sa 4 wersje zakonczenia "Efektu motyla" Moze ktos wie cos wiecej?

- taka jak w glownej wersji, ze nie idzie za ta laska
- idzie za ta laska
- idzie za nia i rozmawia- nie wiem o czym...??
- cos z cofnieciem sie do porodu- nic wiecej nie wiem....???

Ostatnio edytowany przez: V..., 15 lutego 2011, 22:27 [2 raz(y)]


MKS
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2011 23:28

  Jeran napisał:  
"Czarny Czwartek
Janek Wiśniewski padł"


Obrazek jpg wstawiony na forum

ZWIASTUN 1
ZWIASTUN 2


  Cytat:  
Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny i trzymająca w napięciu akcja. Warto zwrócić uwagę na wybitne kreacje Piotra Fronczewskiego jako Zenona Kliszki oraz Wojciecha Pszoniaka jako Władysława Gomułki, a także wzruszające role debiutującej na ekranie Marty Honzatko i znanego z "U Pana Boga za miedzą" Michała Kowalskiego. Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc ("Śluby panieńskie"). "Balladę o Janku Wiśniewskim" - porywający motyw przewodni do "Czarnego czwartku" - zaśpiewał Kazik Staszewski.



Wywiad Roberta Mazurka z reżyserem "Czarnego Czwartku", Antonim Krauze


Od 25. lutego w kinach!!




zajebiscie ten zwiastun wyglada w kinie z muzyka Kazika w tle. Po prostu niszczy system.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5865 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/02/2011 08:56
Zwiastun filmu Bitwa Warszawska

Jakos mi umknął ten film, jakieś opinie?


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5865 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/02/2011 08:56
. edit


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/02/2011 09:58
Wyszła nowa wersja All Playera - 4.6 jest możliwość oglądania tysiąca ( nie wiem czy aż tyle ale tak było napisane ) filmów za darmo z iplex.pl . Oczywiście przed obejrzeniem trzeba minutę reklamy oglądać :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005