Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/01/2007 12:11
Myślę że zabrakło w dyskusji serii Oszukać Przeznaczenie(Final Destination) sam pomysł na film genialny a i wykonanie trzymające w napięciu taki film z grona "niestandardowych" a prawdę mówiąc niewidziałem jeszcze trzeciej części ale trzeba będzie nadrobić w wolnej chwili.
P.S.
Jeśli mówimy o krwawych scenach to trzeba wspomnieć Kill Billa srajęcego krwią na wszystkie strony.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/01/2007 13:04

  Scarface napisał:  
Myślę że zabrakło w dyskusji serii Oszukać Przeznaczenie(Final Destination) sam pomysł na film genialny a i wykonanie trzymające w napięciu taki film z grona "niestandardowych" a prawdę mówiąc niewidziałem jeszcze trzeciej części ale trzeba będzie nadrobić w wolnej chwili.
P.S.
Jeśli mówimy o krwawych scenach to trzeba wspomnieć Kill Billa srajęcego krwią na wszystkie strony.



1 czesc zajebista.. tak jak mowisz inny pomysł na film jednak z kolejną czescią traci to co zyskała na początku. Cały czas tylko wizja jedenej osoby dzieki ktorej ratuje sie jakas grupka ludzii by poźniej szukała ich smierc. Wiadomo kto bedzie nastepny, wiadomo jak zginie, i wszystko jest do przewidzenia. Jedyne na co mozna zwrocic uwagę to motyw smiercii dla każdego inaczej dobrany. Zupełnie inaczej by to wyglądało gdyby w 2 i 3 czesci odeszli od fabuły z Oszukac przeznaczenie 1 wowczas film stałby sie jeszcze bardziej atrakcyjniejszy, a tak sprawia wrażenie monotonnego.


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/01/2007 23:33
No i bylem dzis na Pile3....jakby to lagodnie powiedziec:ALE BADZIEW!!:] W polowie juz mi sie spac chcialo,ciagle to samo...zero fabuly,scenariusz odrazu bym do smieci wyjeba... a gra aktorska,ta cala Amanda czy ta Pani Lekarz o rany Thriller klasy 3...porownywalny do wynalazkow typu Teksanska masakra pila mechaniczna(nie mylic z swietnym filmem z 1974 Tobiego Hoopera) czy ta bajeczka Oszukac Przeznaczenie,komercha pelna geba:] Mozna sie posluzyc haslem z Kiepskich-`` Jak zarobic a sie nie narobic``. Wracajac do filmu owszem byl on oblesny i obrzydliwy tylko ze u Japoncow widzialem to wszystko 15lat temu:] a Jesli chcialbym zobaczyc jak komus przeprowadzaja operacje mozgu na zywca czy jak gosciu lamie sobie noge to wlaczylbym zreszta polecam tym maniakom co lubia krew i sceny jak w Pilce3:

-Faces of Death
-Guinea Pig

Polece jeszcze jednym wskaznikiem mianowicie:

-Saw 1 ocena 7.6
-Saw 2 ocena 7.0
-Saw3 ocena 6.5

Wszystko za IMDB(internet Movie Database) Najbardziej chyba wiarygodne zrodlo dotyczace filmow,widac stale spadajacy poziom i tak bylo i tym razem .Dla mnie film to totalna klapa i i ciagle przewijajace sie sytuacje, zreszta do przewidzenia,od srodka filmu juz wialo nuda co chwile zagadki,niby zabawy z zyciem...ale to juz bylo!!

Scena filmu ktora bardzoo mnie rozbawila:]:

Wpada ten caly Jeff ``myslacy``( caly film myslal i tak zawsze pomagal ale najpierw musial myslec zeby pomoc w ostatniej sekundzie) z Lekarka na ramieniu strzela do Amandy,trafia w szyje, ta sie wykrwawia, umiera powoli a John( ten caly pila) gada jej hisorie swojego zycia i ze ona byla czescia gry:] ALE KOGO TO Ku... Obchodzi:] ta sie wykrawia ledwo co oddycha niewie co sie wokol jej dzieje, a ten jej zaczyna gadac... Swoja droga wczesniej nie mogl slowa wykrztuscic, a teraz gadal jak najety, a ta tam zdycha:] Jeszcze kilka bylo takich ciekawych scenek na filmie wiedzialem ale juz zapomnialem.;)

Niewiem po co robic kolejne czesci skoro 1 byla zajebista reszta juz takie ``wymyslanie`` jak i w jaki sposob mozna zabic i im brutalniej tym lepiej a po co? skor omozna zarzucic jakichs z filmow Gore i jest to samo bo reszta oprocz tych scen zalosna, a przypomniala mi sie jeszcze jedna scena, ta koncowa jak mu to gardlo przecial Pila,smiesznie to wygladalo: wzial ta Pile w oczach sama zemsta gosciu wkurwio.... bo zona mu obok zdycha juz myslalem ze go zaraz potnie a ten podcial lekko gardelko jakby zacial sie przy goleniu:] Zreszta John oczywiscie to przewidzial bo ze ``lekko`` zrani, bo odrazu mial przygotowany dyktafon i wiedzial ze zdarzy jeszcze go wlaczyc:] i na koncu wielkie przypomnienie wszystkich sytuacji(bez sensu).

I co dalej Final Destination 4,5,6? Pila 4,5,6?? ile mozna,zero zaskoczenia,zero pomyslu, po pierwszej czesci zdecydowanie widac zmiane rezysera ale na gorsze,gosciu dobrze zrobil ze niechcial rezyserowac kolejnych czesci ale skoro nie on to inny,ch.. ze amator :] a bral sie za naprawde dobry pomysl.
Tyle odemnie na temat tego badziewia, Pila 1 jak najbradziej koncowka poprostu powala, ale kontynuacje niepotrzebne i kazda czesc coraz gorsza....czekam na riposte fanow Pily:] Pozdrawiam

p.s sorry za niespojnosci ale %

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 10 stycznia 2007, 23:46 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2007 00:42
w sumie tez jestem zdania ze piła 1 była najlepsza(najbardziej rzeczywista) cały motyw uwiezienia tego doktorka z tym fotografem ..z wielkim zaciekawieniem sie czekało na to jak sie rozwinie tu akcja czy przetna te łancuchy czy sie pozabijają /// piła 2 tez bardzo mi sie podobała fajny motyw z tym "pudzianem" co biega po całym domu by zdobyc te cyferki wszystkich ma w dupie no i na koncu jak sobie odcina tą cyfre nozem.. :) /// piła 3 no rzeczywiscie uboga fabuła ale za to duzo zajebistych takich pojedynczych momentów ( dzwignia łamiaca kosci czarnemu , a szczegolnie rozcinanie czaszki ..to był widok<wymiotuje>:)


Ko nie pije,ten kapuje
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2007 02:10
Hmmmm Randall McMurphy nie zgodze sie z twoim zdanie co Cie raczej dziwic nie powinno. Wymieniłes pojedyncze wpadki ktore zdarzają sie przeciez w najlepszych seansach, jednak nie zauwazyłem w twojej wypowiedzi jakis zalet teego filmu? Tylko nie mow nie takowych nie dojrzałes bo nie uwierze. Co do tej sceny ktora Cie rozbawiła mi sie najbardziej podobała bowiem wgłębiłem sie bardziej w wypowiedz Jigsawa, ktory po raz kolejny idealnie przgotował sie do tego starcia. Mimo iz umarł zwycieżył, a wczesniej dał wybor facetowi ktory mogł uratować zonę i odnaleźć corke. A że go nie pociął widocznie miał juz za duzo widoku krwii lub smierci i chciał to skonczyc jak najszbciej. Owszem wykonanie niedopracowane przez co wydaje sie smieszne jednak takie sceny gdzie gosc moze sie zemscic za smierc syna zostawiajac ich na pastwę czasu pozwalają o tym zapomniec. W 3czesci zafascynowały mnie nie motywy smierci czy gadanie o życiu ktore według Ciebie "to juz było" tylko wewnetrza walka tego zrozpacoznego ojca ktory nie dosc ze walczy sam ze sobą to jeszcze musi dokonać wyboru! Scena gdzie chciał sie postrzelic zrobiła na mnie jedno z najwiekszych wrażeń! Do tego wszystkoego dochodziły manipulacyjna gadka no i ostateczna decyzja ktora jest kluczowa dla dalszego przebiegu sytuacji.. przebaczy winnym smiercy syna czy ich dobije? Tak wiec sam widzisz ze wgłębiajac sie bardziej a nie "obejrzałem bo obejrzałem" ;] film nie jest tak badziewny jak go przedstawiles. Mozna znaleźć w nim wszystko a Jigsaw po raz kolejny próbuje uświadomic ludziom czym jest zycie tyle z w inny sposob niz w 1 i 2 cz. bowiem są zdani na pełnego zemsty ojca ktory nie koniecznie moze ich ocalic ;)

Saw I zrobiła furorę i nie ma co sie dziwic dalszej kontunuacji ze wzgledu na $$ normalne. Jednak gdybym miał porownywac Piłe i jej czesci np do Matrixa Final D. Poterow uwazam że jej czesci wychodzą zdecydowanie lepiej od pozostałych i nie koniecznie musi być tak jak mowisz ze nastepne bedą gorsze..

Z niecierpliwoscią czekam na kolejna czesc ktora premiera jest bodajrze 28.10.2007 Ciekawe kto przejmie prace Jigsawa skoro głowna postac nie zyje jak i jej nastepczynii. Może zrozpaczony ojciec ktoremu nic praktycznie nie zostało oprocz swojego nedznego zycia? Głos Jeffa z zaswiatow i nawiazanie do 3 czesci mogłyby stac sie jeszcze lepsze niz dotychczasowe.. zobaczymy :D

za bledy sory ale dopusza sie tego typu o 2 nad ranem :D


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2007 10:35
Widze ze lubicie mocne kino....w takim razie polecam film "Bekarty diabla"...osobiscie go nie ogladalem ale kolezka bardzo mi go polecal:]


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6852 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2007 19:35
Chyba jednak będzie 4 część. Jest już nawet zajęty przez lionsgate adres wwww.saw4.com

Sorki Łysy - nie zauważyłem, że już to napisałeś i to wiele dokładniej :D

Ostatnio edytowany przez: Święty, 11 stycznia 2007, 20:39 [1 raz(y)]


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7777 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2007 20:01
Dlugo sie przymierzalem i wreszcie obejrzalem "Absolwenta" ("The Graduate"). Polecam, w szczegolnosci studentom i nieszczesliwym kobietom po 40-tce ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2007 20:30

  Łysy napisał:  
Z niecierpliwoscią czekam na kolejna czesc ktora premiera jest bodajrze 28.10.2007 Ciekawe kto przejmie prace Jigsawa skoro głowna postac nie zyje jak i jej nastepczynii. Może zrozpaczony ojciec ktoremu nic praktycznie nie zostało oprocz swojego nedznego zycia? Głos Jeffa z zaswiatow i nawiazanie do 3 czesci mogłyby stac sie jeszcze lepsze niz dotychczasowe.. zobaczymy :D



Na przyszłość plz bez nieoczekiwanych spojlerów ;]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/01/2007 07:15
dokladnie, ludzie litosci nie piszcie

"widzieliscie pile III ? NIEEE? to ja Wam powiem jak sie konczy"

albo adminow prosze o wprowadzenie znacznikow [SPOILER:


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2007 23:43
Wszyscy chwalicie serial Pirson Break ktoreego jeszcze pewnie z braku czasu nie miałem mozliwosci obejrzeć. Skoro polsat zaczął go emitować to postaram sie poswiecic te 2 h ;P tylko zdradzcie mi kiedy leci no i skad mogę sciagnac 1 odcinek, ktorego nie obejrzałem :D Pozdrawiam


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/01/2007 10:09

  Łysy napisał:  
Wszyscy chwalicie serial Pirson Break ktoreego jeszcze pewnie z braku czasu nie miałem mozliwosci obejrzeć. Skoro polsat zaczął go emitować to postaram sie poswiecic te 2 h ;P tylko zdradzcie mi kiedy leci no i skad mogę sciagnac 1 odcinek, ktorego nie obejrzałem :D Pozdrawiam


znasz strone google.com ?

www.prisonbreak.blox.pl


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/01/2007 16:01
http://www.prisonbreak.xon.pl/

Radze zarezerwować sobie trochę czasu, bo wciąga niemiłosiernie

A serial zaczyna się od 28 stycznia o godzinie 20:00


pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/01/2007 17:50
A ja polecam bardzo i to bardzo film "Patrol"The Guardian świetna rola Astona sprawdził się chłopak naprawdę.Film dobrze zrealizowany,dobre ujęcia,muzyka dobrana.Świetnie opwiada o roli ratownika morskiego.Zakończenie fantastyczne choć szokujące!


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/01/2007 18:12

  pinki15 napisał:  
A ja polecam bardzo i to bardzo film "Patrol"The Guardian świetna rola Astona sprawdził się chłopak naprawdę.Film dobrze zrealizowany,dobre ujęcia,muzyka dobrana.Świetnie opwiada o roli ratownika morskiego.Zakończenie fantastyczne choć szokujące!



Również polecam, film może nie porywający ale zawsze to jakaś odmiana i co ważne oryginalny temat oraz trzyma w napięciu do końca.


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6852 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/01/2007 11:12
A ja polecam film Hotel Ruanda. Pewnie spora część juz go oglądała, ale tym, którzy go nie oglądali, radzę objerzeć, bo naprawdę warto. Wg. mnie można go porównać trochę, do polskiech "Demonów wojny według Goi".


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/01/2007 11:43
Jeśłi ktos nie oglądał polecam!Apocalypto-film świetny,wszystko w języku arginalnym majów.Pokazane obrzędy,składanie ofiar,polowania.Życie rodzinne.Film może za brutalny!Ale fajny.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
karavka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6299 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/01/2007 16:01
Jeśli jeszcze nikt nie polecał to proponuję nielicznym którzy go jeszcze nie widzieli film zawsze na czasie "Piłkarski Poker" a jeśli już ktoś polecał to tylko dowód że jest the best of........


Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej:)
Pijmy bo szkło nasiąka !!!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/02/2007 21:45
Ciekaw jestem opinii na temat "Swiadka Koronnego" mnie sie podobal a szczegolnie rola jaka przydzielili Grabowskiemu ;)


G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/02/2007 21:57
Wielu uważało ,że jest to przereklamowany film ,a według mnie był warty tych 15 zł ... Tytułowy "Blacha" odwalił kawał dobrej roboty ;) ogólnie jak dla mnie jak najbardziej na plus ;) Polecam!


Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005