Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/12/2005 23:32
GREEN STREET HOOLIGANS - (DivX) - film o grupie GSE - hools'ach londyńskiego West Hamu. Nie znam się na realiach, zwłaszcza angielskiej hooliganki, więc trudno mi się do niego odnieść w tym kontekście, niemniej jednak film mi się podobał. Polecam.

Aha. W głównej roli występuje Elijah Wood, czyli nie kto inny jak nasz mały przyjaciel Frodo z "Władcy Pierścieni" ...

Pozdro dla filmo-maniaków ! ;)

ps. wiem ze ten film byl juz w kinach, wiec prosze sie nie czepiac, ze sie dopiero "obudzilem" - to dlatego, ze ogladam glownie na dvd/divx/xvid/vhs itp/itd czyli w ciepłym domku...

ps2. recenzje i opinie: http://www.filmweb.pl/Trailers?id=124119

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 8 grudnia 2005, 23:41 [2 raz(y)]


lol
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/12/2005 23:54
w ta niedziele po godz 12 na TVN bedzie Blues Brothers - polecam


Szlugi, wóda, gołe baby !
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/12/2005 00:10
"21 gramów"
Występują: Sean Penn, Benicio Del Toro, Naomi Watts, Charlotte Gainsbourg, Danny Huston
Reżyseria: Alejandro González Inárritu
Produkcja: USA 2003

polecam


- Tylko Pogoń -
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/12/2005 18:54
Wojna światów - mi sie filmik podobal,choc za bardzo nie lubie takich amerykanskich ``wielkich`` filmow ale ten akurat mi przypadl do gustu,fajnie sie ogladalo i potem myslalo jakby takie cos teraz nas spotkalo ,niezle zrobiony, szczegolnie polecam 1 czesc ``Wojny swiatow`` z 1953 na podstawie ksiazki Orsona Wellesa, a zaraz po tym wlaczyc ta nowsza wersje z Cruisem,robia wrazenie efekty specjalne z lat 50:] Jeszcze jedno ciekawe info odnosnie tego filmu nie kazdy pewnie o tym wie ale: trzydziesci lat po premierze ksiazki Orson Welles przeprowadzil RADIOWĄ inscenizacje powiesci,ktora....wzbudzila panike w USA,poniewaz wiele osob uwierzylo ze sluchaja RZECZYWISTYCH relacji opisujacych najpierw ladowanie Marsjan i potem walke z nimi. Ale sie musialo dziac....:] Jedynym minusem jak dla mnie jest jak w wiekszosci filmach amerykanskich glowny bohater jak zwykle wygrywa walke ze zlem i odnioslem wrazenie jakby byl nietykalny,innych odrazu zabijaly a Cruise tylko rzucaly.
Ogolnie filmik mozna obejrzec poprostu z ciekawosci natomiast powala mnie jego ogrom te maszyny,dzwiek...i jednak ta tajemniczosc i zarazem dociekliwosc a co by bylo gdyby.....??

------------------------------------------------------------------------------------------
THE EYE

Obsada:
Benjamin Yuen
Edmund Chen
Pierre Png

Obrazek jpg wstawiony na forum

``Mun, młoda dziewczyna, która mając 2 lata, straciła wzrok, teraz, po operacji, ma szansę go odzyskać. Jednak Mun widzi więcej niż ktokolwiek inny. Jest w stanie zobaczyć duchy ludzi, które właśnie odchodzą do świata zmarłych. Niektóre z nich, te, które pozostawiły niezałatwione sprawy, błąkają się dalej po świecie żywych, nie mogąc zaznać spokoju. Przerażenie Mun staje się jeszcze większe, gdy pewnego dnia zauważa, że patrząc w lustro, widzi inną osobę... Z pomocą lekarza, Dr. Lo bohaterka próbuje rozwikłać zagadkę. Razem wybierają się w rodzinne strony dziewczyny, której rogówki zostały przeszczepione Mun. Prawda okaże się tragiczna...``

No i jak zwykle kino japonskie:] The Eye typowy japonskie horror lekko nasiakniety kultowa juz ``Klatwa ju-on`` ciekawe zrobiony i naprawde mozna sie przestarszyc a koncowka filmu jak zwykle zaskakujaca ale do tego juz mnie przyzwyczaily japonskie filmy. Jest tez The Eye2 ale juz nie taki dobry jak czesc pierwsza....a takze powstaje remake tego filmu vide nowego bo z 2002r. a rezyserem bedzie Nakata rezyser m.i.n. The Ring czy Dark Water i jakby nie patrzec produkcji...amerykanskiej(nawet sie nie zdziwilem) a w roli glownej Renee Zellweger

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 9 grudnia 2005, 19:07 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/12/2005 19:09
Niedawno był wyświetlony w telewizji film p.t. "Jeniec", kto nie oglądał to proponuje odwiedzić jakąś dobrą wypożyczalnię. Film jest o oficerze Wermachtu który ucieka z radzieckiego łagru na dalekiej Syberii. Zanim trafił do Niemiec minęło trzy lata, a droga którą przebył miała długość 14 tyś. km. Niesamowity film o człowieku który dzień po dniu walczy o przetrwanie w ekstremalnych warunkach.

POLECAM


Obrazek jpg wstawiony na forum
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/12/2005 19:57

  daiman napisał:  
Jeden z lepszych filmów jaki oglądałem i polecam jest oparty na faktach autentycznych a jego tytuł to "The Hurricane" z Denzel'em Washingtonem.



Czlowieku, fakt juz sam w sobie jest autentycznym zdarzeniem. Nie ma czegos takiego jak fakt autentyczny.Nie uczyli w szkole?


WYCHOWANY NA POGONI
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/12/2005 20:03

  Randall McMurphy napisał:  
Wojna światów - mi sie filmik podobal,choc za bardzo nie lubie takich amerykanskich ``wielkich`` filmow ale ten akurat mi przypadl do gustu,fajnie sie ogladalo i potem myslalo jakby takie cos teraz nas spotkalo ,niezle zrobiony, szczegolnie polecam 1 czesc ``Wojny swiatow`` z 1953 na podstawie ksiazki Orsona Wellesa, a zaraz po tym wlaczyc ta nowsza wersje z Cruisem,robia wrazenie efekty specjalne z lat 50:] Jeszcze jedno ciekawe info odnosnie tego filmu nie kazdy pewnie o tym wie ale: trzydziesci lat po premierze ksiazki Orson Welles przeprowadzil RADIOWĄ inscenizacje powiesci,ktora....wzbudzila panike w USA,poniewaz wiele osob uwierzylo ze sluchaja RZECZYWISTYCH relacji opisujacych najpierw ladowanie Marsjan i potem walke z nimi. Ale sie musialo dziac....:] Jedynym minusem jak dla mnie jest jak w wiekszosci filmach amerykanskich glowny bohater jak zwykle wygrywa walke ze zlem i odnioslem wrazenie jakby byl nietykalny,innych odrazu zabijaly a Cruise tylko rzucaly.
Ogolnie filmik mozna obejrzec poprostu z ciekawosci natomiast powala mnie jego ogrom te maszyny,dzwiek...i jednak ta tajemniczosc i zarazem dociekliwosc a co by bylo gdyby.....??



własnie obejrzałem. film dobry, zresztą bardzo lubię fantastykę. nie podoba mi się jedynie zakończenie ... tak nagle - nie wiadomo o co biega, no chyba, że coś przegapiłem... jak to się stało, że "tarcza ochronna" wielkich robotów zniknęła?

p.s. a widzieliście polski film pt. Wojna Swiatow ? z Romanem Wilhelmim? ha! to jest hicior! ;)


lol
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/12/2005 22:16

  mccnex napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Wojna światów - mi sie filmik podobal,choc za bardzo nie lubie takich amerykanskich ``wielkich`` filmow ale ten akurat mi przypadl do gustu,fajnie sie ogladalo i potem myslalo jakby takie cos teraz nas spotkalo ,niezle zrobiony, szczegolnie polecam 1 czesc ``Wojny swiatow`` z 1953 na podstawie ksiazki Orsona Wellesa, a zaraz po tym wlaczyc ta nowsza wersje z Cruisem,robia wrazenie efekty specjalne z lat 50:] Jeszcze jedno ciekawe info odnosnie tego filmu nie kazdy pewnie o tym wie ale: trzydziesci lat po premierze ksiazki Orson Welles przeprowadzil RADIOWĄ inscenizacje powiesci,ktora....wzbudzila panike w USA,poniewaz wiele osob uwierzylo ze sluchaja RZECZYWISTYCH relacji opisujacych najpierw ladowanie Marsjan i potem walke z nimi. Ale sie musialo dziac....:] Jedynym minusem jak dla mnie jest jak w wiekszosci filmach amerykanskich glowny bohater jak zwykle wygrywa walke ze zlem i odnioslem wrazenie jakby byl nietykalny,innych odrazu zabijaly a Cruise tylko rzucaly.
Ogolnie filmik mozna obejrzec poprostu z ciekawosci natomiast powala mnie jego ogrom te maszyny,dzwiek...i jednak ta tajemniczosc i zarazem dociekliwosc a co by bylo gdyby.....??



własnie obejrzałem. film dobry, zresztą bardzo lubię fantastykę. nie podoba mi się jedynie zakończenie ... tak nagle - nie wiadomo o co biega, no chyba, że coś przegapiłem... jak to się stało, że "tarcza ochronna" wielkich robotów zniknęła?

p.s. a widzieliście polski film pt. Wojna Swiatow ? z Romanem Wilhelmim? ha! to jest hicior! ;)



Jak ty filmy ogladasz:] Tarcza ochronna zniknela kiedy Cruise odpalil w tym koszu 2 grantaty i wsadzil jej w ``dupe``:] bo to byl ROBOT-MATKA:] ale zawialo SCI-FI.I jak zniszczyl robota-matke to inne roboty stracily tarcze ochronnacygarko


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/12/2005 23:52

  Randall McMurphy napisał:  

  mccnex napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Wojna światów - mi sie filmik podobal,choc za bardzo nie lubie takich amerykanskich ``wielkich`` filmow ale ten akurat mi przypadl do gustu,fajnie sie ogladalo i potem myslalo jakby takie cos teraz nas spotkalo ,niezle zrobiony, szczegolnie polecam 1 czesc ``Wojny swiatow`` z 1953 na podstawie ksiazki Orsona Wellesa, a zaraz po tym wlaczyc ta nowsza wersje z Cruisem,robia wrazenie efekty specjalne z lat 50:] Jeszcze jedno ciekawe info odnosnie tego filmu nie kazdy pewnie o tym wie ale: trzydziesci lat po premierze ksiazki Orson Welles przeprowadzil RADIOWĄ inscenizacje powiesci,ktora....wzbudzila panike w USA,poniewaz wiele osob uwierzylo ze sluchaja RZECZYWISTYCH relacji opisujacych najpierw ladowanie Marsjan i potem walke z nimi. Ale sie musialo dziac....:] Jedynym minusem jak dla mnie jest jak w wiekszosci filmach amerykanskich glowny bohater jak zwykle wygrywa walke ze zlem i odnioslem wrazenie jakby byl nietykalny,innych odrazu zabijaly a Cruise tylko rzucaly.
Ogolnie filmik mozna obejrzec poprostu z ciekawosci natomiast powala mnie jego ogrom te maszyny,dzwiek...i jednak ta tajemniczosc i zarazem dociekliwosc a co by bylo gdyby.....??



własnie obejrzałem. film dobry, zresztą bardzo lubię fantastykę. nie podoba mi się jedynie zakończenie ... tak nagle - nie wiadomo o co biega, no chyba, że coś przegapiłem... jak to się stało, że "tarcza ochronna" wielkich robotów zniknęła?

p.s. a widzieliście polski film pt. Wojna Swiatow ? z Romanem Wilhelmim? ha! to jest hicior! ;)



Jak ty filmy ogladasz:] Tarcza ochronna zniknela kiedy Cruise odpalil w tym koszu 2 grantaty i wsadzil jej w ``dupe``:] bo to byl ROBOT-MATKA:] ale zawialo SCI-FI.I jak zniszczyl robota-matke to inne roboty stracily tarcze ochronnacygarko



o ja pierdykam! faktycznie, jak moglem tego nie zauwazyc! ... heh ... ale trafienie miał ten Cruise.... bardziej skaszaniony sposób reżysera na rozpieprzenie obcych jest juz chyba tylko w Dniu Niepodległości ---> laptop, wirus - i po kłopocie...

...


a z 2-giej strony to koleś mi tlumaczyl ze to ziemskie bakterie polozyly obcych ...

...

pzdr


lol
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/12/2005 09:21
Jakich uzywacie codecow? ktory jest najlepszy?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7112 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/12/2005 10:59

  Randall McMurphy napisał:  

  mccnex napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Wojna światów - mi sie filmik podobal,choc za bardzo nie lubie takich amerykanskich ``wielkich`` filmow ale ten akurat mi przypadl do gustu,fajnie sie ogladalo i potem myslalo jakby takie cos teraz nas spotkalo ,niezle zrobiony, szczegolnie polecam 1 czesc ``Wojny swiatow`` z 1953 na podstawie ksiazki Orsona Wellesa, a zaraz po tym wlaczyc ta nowsza wersje z Cruisem,robia wrazenie efekty specjalne z lat 50:] Jeszcze jedno ciekawe info odnosnie tego filmu nie kazdy pewnie o tym wie ale: trzydziesci lat po premierze ksiazki Orson Welles przeprowadzil RADIOWĄ inscenizacje powiesci,ktora....wzbudzila panike w USA,poniewaz wiele osob uwierzylo ze sluchaja RZECZYWISTYCH relacji opisujacych najpierw ladowanie Marsjan i potem walke z nimi. Ale sie musialo dziac....:] Jedynym minusem jak dla mnie jest jak w wiekszosci filmach amerykanskich glowny bohater jak zwykle wygrywa walke ze zlem i odnioslem wrazenie jakby byl nietykalny,innych odrazu zabijaly a Cruise tylko rzucaly.
Ogolnie filmik mozna obejrzec poprostu z ciekawosci natomiast powala mnie jego ogrom te maszyny,dzwiek...i jednak ta tajemniczosc i zarazem dociekliwosc a co by bylo gdyby.....??



własnie obejrzałem. film dobry, zresztą bardzo lubię fantastykę. nie podoba mi się jedynie zakończenie ... tak nagle - nie wiadomo o co biega, no chyba, że coś przegapiłem... jak to się stało, że "tarcza ochronna" wielkich robotów zniknęła?

p.s. a widzieliście polski film pt. Wojna Swiatow ? z Romanem Wilhelmim? ha! to jest hicior! ;)



Jak ty filmy ogladasz:] Tarcza ochronna zniknela kiedy Cruise odpalil w tym koszu 2 grantaty i wsadzil jej w ``dupe``:] bo to byl ROBOT-MATKA:] ale zawialo SCI-FI.I jak zniszczyl robota-matke to inne roboty stracily tarcze ochronnacygarko



Odpalenie granatow w dupie tego robota nie mialo nic wspolnego z pozniejszym zniknieciem tarczy ochronnej :]
Mimo,ze ogladalem film w wersji niemieckiej (pieprzony dubbing) to na samym koncu mozna sie dowiedziec,ze to system immunologiczny czlowieka wykonczyl agresora:]
Dokladniej mowiac byly to bakterie tankowane razem z krwia (chyba jako paliwo) do maszyn,ktore zainfekowaly system obcych :]


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/12/2005 11:32

  Randall McMurphy napisał:  
Jakich uzywacie codecow? ktory jest najlepszy?



ja uzywam nimo codecs v.7, pakiecik ma juz pare lat, ale jak dotad wszystko mi na nim chodzi, polecam!


- Tylko Pogoń -
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/12/2005 12:35

  g napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Jakich uzywacie codecow? ktory jest najlepszy?



ja uzywam nimo codecs v.7, pakiecik ma juz pare lat, ale jak dotad wszystko mi na nim chodzi, polecam!



All in One Codec Pack 6.0.2.7


lol
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/12/2005 15:31
napisy.org zamkniete :(

Najlepsza strona z napisami do filmow zamknieta cholera a tam wszystko bylo:(


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/12/2005 19:19

  Randall McMurphy napisał:  
napisy.org zamkniete :(

Najlepsza strona z napisami do filmow zamknieta cholera a tam wszystko bylo:(



stronka jeszcze działa, własnie sprawdzilem... :]

moze i zlikwiduja te serwisy na polskich serwerach i przeniosą je po prostu w inne miejsce - tam gdzie parszywe łapska internetowych cenzorów nie sięgną :] ... zreszta, prob walki z "piractwem" bylo juz na pęczki i ... jak dotąd żadna z nich nie zakończyła się jakimś znaczącym sukcesem ...

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 12 grudnia 2005, 19:27 [1 raz(y)]


lol
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2005 20:37
Z okazji świat chcialem polecic jeden filmik:

``BAD SANTA``

Obsada:
Billy Bob Thornton
Cloris Leachman
Bernie Mac
MAtt Walsh

Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum

``Willie (Thornton) to zawodowy oszust. Święta Bożego Narodzenia od lat stanowią dla niego okazję do popełniania nowych przestępstw w przebraniu Świętego Mikołaja. W takim przebraniu należy kochać dzieci - tymczasem Willie ich nie znosi. Jedynym źródłem emocji w życiu Mikołaja jest alkohol. Jednak pewnego dnia spotyka dziecko (Kelly), dzięki któremu pozna siłę przyjaźni i ludzkiego ciepła.``

Jedna z lepszych komedii jakie widzialem swietna rola boba Thortona jak zawsze zreszta, watek filmu jest jeden: ALKOHOL(moze dlatego tak mi sie podoba). Ciagle nawalony Mikołaj(Thorton) szuka okazji do tego jak zarobic zeby sie nie narobic. Prosta fabula niby prosty scenariusz a jakze dobry film.Szczegolnie jesli chodzi o teksty i zachowanie Mikolaja ,cham jakich malo:) ale te teksty mnie rozwalaja dawno juz sie tak nie smialem, goraco polecam szczegolnie na chlodne,ponure, wieczory tym bardziej na swieta:) Na glowe bije wspominany wczesniej Eurotrip.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2005 21:14
Szczerze?Film nie najgorszy ale wedlug mnie troche przereklamowany:)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2005 21:25

  borsuk napisał:  
Szczerze?Film nie najgorszy ale wedlug mnie troche przereklamowany:)



on taki mial byc,zobacz jaki on niski budzet mial prosty film prosty scenariusz tylko swietna rola Thortona dodaje mu uroku takich filmow bylo pelno ale ten jako jedyny sie wyroznia ``niezwyklym`` poczuciem humoru.Pozdro:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/12/2005 18:27
Polecam film '' ZA wszelką cenę '' !!!


Obrazek gif wstawiony na forum
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/12/2005 20:43

  Mateusz napisał:  
Polecam film '' ZA wszelką cenę '' !!!



to leci przeciez w Piatki na Polsacie ogladam od poczatku moim zdaniem wygra Manfredo :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005