Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 23:45
Widzę, że przewinął się wątek "Zodiaka" w dyskusji. Szczerze powiedziawszy czytałem tylko książkę o tym samym tytule, która skutecznie odstraszyła mnie od fimu. Dawno nie było powieści, która mnie tak zamęczyła fabułą i zarzucaniem czytelnika mało znaczącymi faktami. Osobiście odradzam (książkę) chociaż znam parę osób, które uznają wersję pisaną i fimową za wybitne. :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 23:59
A ja polecam filmy Kusturicy filmy ma jak dla mnie dobre albo bardzo dobre "Czarny kot, Biały Kot" czy "Undergrand". Filmy godne polecenia z resztą jak jego muzyka. A ja osobiście poszukuje bajki "Blokersi" z tego co pamiętam leciała na Wizji TV.


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/12/2007 21:05
co do filmow ktore niedlugo beda w kinach to sie nie moge doczekac kolejnej czesci komedii o Alienach i Predatorach :D
wkoncu mialem czas i obejrzalem wczoraj The Man from Earth - i musze przyznac ze jestem pod wrazeniem, wciagnal mnie film. A jesli chodzi o Pile to powiem to co wiekszosc jedynka byla najlepsza kolejne czesci badzieiwaste jak cholera, coraz wiecej krwi, tylko Nastolatki beda sie jaraly dalszymi czesciami.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/12/2007 22:35
Słaby punkt (fracture) - ciekawy pomysł,niezła fabuła, czasami trochę przynudnawy, dobra rola Hopkinsa.


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/12/2007 23:31

  Porto napisał:  
co do filmow ktore niedlugo beda w kinach to sie nie moge doczekac kolejnej czesci komedii o Alienach i Predatorach :D
wkoncu mialem czas i obejrzalem wczoraj The Man from Earth - i musze przyznac ze jestem pod wrazeniem, wciagnal mnie film. A jesli chodzi o Pile to powiem to co wiekszosc jedynka byla najlepsza kolejne czesci badzieiwaste jak cholera, coraz wiecej krwi, tylko Nastolatki beda sie jaraly dalszymi czesciami.



..nie pierdol bo tak jak ja i inni nie mogles sie doczekać po 1 czesci nastepnej!!:) i taka jest prawda... zakonczenie powaliło szczeny wszystkim i z utęsknieniem chcielismy nastepnej:) Piła 2 rowniez była dobra ale nie tak jak pierwsza i mogła by na tym sie zakonczyc ta seria, wtedy wszyscy byscie inaczej mowili.. a ze 3 nie była tym na co wszyscy oczekiwali to padły duze słowa krytyki, a że rezyser w swojej trylogii przewidział także czesc 4 to nie bedzie rezygnował tylko z powodu złego zdania kinomaniaków..:) Według mnie źle podszedł do 3 cz. co przelozy sie rowniez na 4. Taka moja skromna opinia na ten temat :) pozdro!!


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/12/2007 08:56

  furiat. napisał:  

  Porto napisał:  
co do filmow ktore niedlugo beda w kinach to sie nie moge doczekac kolejnej czesci komedii o Alienach i Predatorach :D
wkoncu mialem czas i obejrzalem wczoraj The Man from Earth - i musze przyznac ze jestem pod wrazeniem, wciagnal mnie film. A jesli chodzi o Pile to powiem to co wiekszosc jedynka byla najlepsza kolejne czesci badzieiwaste jak cholera, coraz wiecej krwi, tylko Nastolatki beda sie jaraly dalszymi czesciami.



..nie pierdol bo tak jak ja i inni nie mogles sie doczekać po 1 czesci nastepnej!!:) i taka jest prawda... zakonczenie powaliło szczeny wszystkim i z utęsknieniem chcielismy nastepnej:) Piła 2 rowniez była dobra ale nie tak jak pierwsza i mogła by na tym sie zakonczyc ta seria, wtedy wszyscy byscie inaczej mowili.. a ze 3 nie była tym na co wszyscy oczekiwali to padły duze słowa krytyki, a że rezyser w swojej trylogii przewidział także czesc 4 to nie bedzie rezygnował tylko z powodu złego zdania kinomaniaków..:) Według mnie źle podszedł do 3 cz. co przelozy sie rowniez na 4. Taka moja skromna opinia na ten temat :) pozdro!!



tylko ze 1 czesc pily zrobil James Wan a do kolejnych 3 czesci wzieli jakiegos mlokosa zeby ``podciagnal i zarobil`` na tytule,ale widac naprawde lubisz ta Pile, kiedys pamietam po kolenych czesciach serialu tez jej mocno broniles tylko pod innym nickiem:]

Kolejny dobry film tego roku choc nie do konca:

Butterfly on a Wheel
Dosyc dobry choc przewidzialem kilka scenek, choc zakonczenie mnie zaskoczylo bardzo,poltorej godziny dobrego trzymajacego w napieciu thrilleru, Z fajnym akcentem(irlandzki albo szkocki) zagral Pierce Brosnan za ktorym nie przepadam,no i ta Maria Bello achhh:] tylko dla niej mozna go zobaczyc:] Troche nie spodobalo mi sie kilka watkow i decyzji ktore zostaly podjete,bo.....mozna bylo zrobic cos innego.

Obrazek jpg wstawiony na forum


ZWIASTUN
TORRENT
Napisy przez Napiprojekt dopasowane to w/w wersji lub napisy.info.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/12/2007 14:43
Zacząłem oglądać serial Te Unit, i na gorąco mogę powiedzieć, że bardzo fajny jest tylko jedno co mi się nie podoba to te sceny z ' gosposiam i', co to jest ' gotowe na wszystko ' czy serial akcji? :P


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/12/2007 15:31

  eF^ napisał:  
Zacząłem oglądać serial Te Unit, i na gorąco mogę powiedzieć, że bardzo fajny jest tylko jedno co mi się nie podoba to te sceny z ' gosposiam i', co to jest ' gotowe na wszystko ' czy serial akcji? :P



spoko pozniej sie rozkreci ze czasami u nich bedzie ciekawiej niz u ``facetow``,serial kompletny:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/12/2007 16:18

  eF^ napisał:  
Zacząłem oglądać serial Te Unit, i na gorąco mogę powiedzieć, że bardzo fajny jest tylko jedno co mi się nie podoba to te sceny z ' gosposiam i', co to jest ' gotowe na wszystko ' czy serial akcji? :P


to jest celowy zabieg zeby tez kobiety ogladaly ten serial :) pierwszy sezon srednio mi sie podobal, ale w przeciwienstwie do PB, losta czy 4400, im dalej tym lepiej :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/12/2007 18:23
moglby ktos polecic dobre filmy o tematyce wypraw krzyzowych


http://e-dieselservice.pl/
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6262 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/12/2007 19:32

  kibic79 napisał:  
moglby ktos polecic dobre filmy o tematyce wypraw krzyzowych



Królestwo Niebieskie(Kingdom of Heaven)


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/12/2007 15:24
``I AM LEGEND``
Obrazek jpg wstawiony na forum

``Akcja filmu rozgrywa się w scenerii zniszczonego Nowego Jorku. W wyniku tajemniczej zarazy ludzie na całym świecie zostali zamienieni w mutanty. Chorobie nie uległ jedynie główny bohater Robert Neville (Smith), który staje się celem ataków pragnących za wszelką cenę go zniszczyć krwiożerczych potworów.``

Mozna powiedziec: Ale to juz bylo... Film jak film,prosty scenariusz,latwo przewidywalny, niektorzy wyszukuja jakichs glebszych emocji... jak dla mnie przereklamowany ,podobno najlepsza rola Smitha ,choc mi sie bardziej podobal ``W Pogoni za Szczesciem``. Koncowka ``Jestem Legenda`` bardzo smieszna i prosta a moglo byc to naprawde dobre kino,no ale jak to Will Smith musi miec do kogo postrzelac, poskakac ,ponapinac sie:] postrzelac bo jako profesorek mnie nie przekonuje... Moze inaczej wygladalaby sytuacja gdyby wogole nie bylo tych potworow bo na poczatku kilka scenek bardzo fajnych...

ZWIASTUN
TORRENT - ładna kopia


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/12/2007 14:01

  eF^ napisał:  
Słaby punkt (fracture) - ciekawy pomysł,niezła fabuła, czasami trochę przynudnawy, dobra rola Hopkinsa.



Także polecam.



  Cytat:  
``I AM LEGEND``

Obrazek jpg wstawiony na forum







``Akcja filmu rozgrywa się w scenerii zniszczonego Nowego Jorku. W wyniku tajemniczej zarazy ludzie na całym świecie zostali zamienieni w mutanty. Chorobie nie uległ jedynie główny bohater Robert Neville (Smith), który staje się celem ataków pragnących za wszelką cenę go zniszczyć krwiożerczych potworów.``

Mozna powiedziec: Ale to juz bylo... Film jak film,prosty scenariusz,latwo przewidywalny, niektorzy wyszukuja jakichs glebszych emocji... jak dla mnie przereklamowany ,podobno najlepsza rola Smitha ,choc mi sie bardziej podobal ``W Pogoni za Szczesciem``. Koncowka ``Jestem Legenda`` bardzo smieszna i prosta a moglo byc to naprawde dobre kino,no ale jak to Will Smith musi miec do kogo postrzelac, poskakac ,ponapinac sie postrzelac bo jako profesorek mnie nie przekonuje... Moze inaczej wygladalaby sytuacja gdyby wogole nie bylo tych potworow bo na poczatku kilka scenek bardzo fajnych...




Także polecam, choć bez szału większego. Dobry pomysł, ale końcówka filmu słaba.


  Cytat:  
Butterfly on a Wheel

Obrazek jpg wstawiony na forum
Dosyc dobry choc przewidzialem kilka scenek, choc zakonczenie mnie zaskoczylo bardzo,poltorej godziny dobrego trzymajacego w napieciu thrilleru, Z fajnym akcentem(irlandzki albo szkocki) zagral Pierce Brosnan za ktorym nie przepadam,no i ta Maria Bello achhh tylko dla niej mozna go zobaczyc Troche nie spodobalo mi sie kilka watkow i decyzji ktore zostaly podjete,bo.....mozna bylo zrobic cos innego.







Też można obejrzeć, troche mnie zaskoczył.

A od siebie polece AVP 2.
Obrazek jpg wstawiony na forum
O wiele lepszy od poprzednika.

Ostatnio edytowany przez: Mati., 30 grudnia 2007, 14:18 [5 raz(y)]


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Faster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8121 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/12/2007 14:23

  Mati. napisał:  

A od siebie polece AVP 2. O wiele lepszy od poprzednika.



A ja wręcz przeciwnie. Zrobili z tego filmu jakąś chorą parodię. Jestem fanem pierwszych trzech części Obcego oraz dwóch Predatorów, mimo iż kino płytkie to znajdowało w mojej osobie entuzjastę. Jednakże to co zobaczyłem w AVP2 delikatnie mówiąc zdruzgotało mną. W kinie cała sala się śmiała z dialogów głównych bohaterów (typu odkrywcze: "Tutaj ludzie umierają!" w połowie akcji). Wątek bohaterów z dupy wzięty, roznosiciel pizzy, głupia blondi lala i recydywista o szlachetnym charakterze, który wrócił po latach do swego miasteczka.Domyślam się, że zaraz ktoś powie, że nie o to w tym chodzi, ale bez przesady. Gdybym miał te 12 lat to byłbym w siódmym niebie a tak to wynudziłem się przez te półtorej godziny. A efekty? Jakie tam efekty, kamera lata, ciemno jest. Film klasy B, może nawet C.

A co do filmu jaki polecam to DEATH SENTENCE z Kevinem Bacon`em w roli głównej. Na film natknąłem się przypadkiem i po obejrzeniu mogę polecić go fanom dobrej akcji. Trailer można obejrzeć na tej stronie
Deathsentencemovie.com


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/01/2008 12:47
Plecam 2 filmy:

Eastern Promises

``Podczas porodu w wigilię Bożego Narodzenia, ginie młoda Rosjanka. Anna, pielęgniarka jednego ze szpitali, stara się wyjaśnić tajemniczą śmierć, odkrywa że Rosjanka była prostytutką, a jej opiekunowie to rosyjscy przestępcy zajmujący się handlem "żywym towarem", wtedy zaczynają się jej kłopoty.``

Zwiastun

Dobre mocne,dosyc brutalne kino i niezla koncowka.

The Hunting Party

``Film inspirowany autentycznymi wydarzeniami. Młody dziennikarz Benjamin (Jesse Einsenberg), operator filmowy Duck (Terrence Howard) oraz Simon (Richard Gere) wyruszają do Bośni, aby tam nakręcić reportaż o wrogu publicznym nr 1. To co miało okazać się reportażem oraz wspaniałą przygodą szybko zmienia się w niebezpieczną grę, w której stawką jest życie trójki dziennikarzy. Omyłkowo wzięci zostają za agentów CIA, a cel, o którym kręcili dokument podąża ich śladem. Historia ta po latach opisana została w artykule magazynu "Esquire" zatytułowanym "What I did on my summer vacation" autorstwa Scotta Andersona.``

Zwiastun

Dobra rola Richarda Gere,niewidzialem go jeszcze takiego,film dosyc fajny dzieje sie na pograniczu Sarajewa , Serbii i Czarnogory ,zreszta niewiem czy zauwazyliscie ale coraz wiecej filmow i serial (Over There) robionych jest na tzw ``goracych terenach`` czyli Iran, Irak, Afganistan. na samym koncu filmu fajne wyjasnienie co bylo faktem a co zostalo zmontowane


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/01/2008 19:21
Polecam wszystkim film przyrodniczy "Oblężona Twierdza".

  Cytat:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Pośród afrykańskiej sawanny stoi sześciometrowy kopiec, bezpieczne schronienie, miejsce pracy i życia dla milionów termitów. Niespodziewanie nadchodzi katastrofa: tropikalny deszcz zalewa korytarze i komory ich domu.

Wkrada się chaos i panika. Twierdza pokrywa się pęknięciami i szczelinami, przestaje być fortyfikacją uniemożliwiającą przedostanie się do środka wrogów. Do ataku ruszają natychmiast agresywni wojownicy, uzbrojone w ostre szczęki mięsożerne mrówki. Larwy termitów są dla nich przysmakiem, o który warto stoczyć każdą wojnę.

Twórcy zaliczają swój obraz do gatunku "nature fiction", czyli fabuły osadzonej w świecie przyrody. Dokumentalne zdjęcia w połączeniu z muzyką niczym z "Gwiezdnych Wojen" tworzą trzymający w napięciu film katastroficzno-wojenny. Wartka, pełna zwrotów akcja i stworzenia przypominające kreatury z horroru powodują, że widz zapomina, że ogląda film przyrodniczy. Zarówno termity, jak i mrówki okazały się świetnymi aktorami, a kopiec został sfilmowany jak miasto z filmów science fiction. Kręte tunele, komory i korytarze pełne robotników i żołnierzy przypominają olbrzymią podziemną metropolię - super inteligentną wspólnotę, która próbuje stawić czoła katastrofie. Do nakręcenia obrazu zostały użyte pionierskie techniki filmowe, które dały możliwość wglądu w fascynujący podziemny świat.

Reżyser PHILIPPE CALDERON, tworząc "Oblężoną twierdzę" inspirował się obrazami z takich filmów, jak "Spartakus" Stanleya Kubricka czy "Gladiator" Ridleya Scotta. Nie zapominał również o klasyku gatunku science fiction "Obcym".
opis i godziny nadawania


Jeżeli nie przepadasz za filmami przyrodniczymi, to daj temu szansę, bo takich scen walki i ujęć nie ma nawet we "Władcy Pierścieni".:)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2008 10:17
``Całe USA opanował szał na rozwikłanie zagadki tajemniczego filmu, który ma pojawić się 18 stycznia 2008. Zwiastun prezentowany jest w USA przed 'Transformersami'. Zachecam do obejrzenia go na Youtubie http://youtube.com/watch?v=rKjbaB42YFc&mode=related&... Kręcony z ręki, co nadaje tylko realizmu, producentem jest J.J. Abrams. Ma to być coś na kształt 'Godzilli', chyba monster movie, choć tak naprawdę nikt nie wie o co chodzi. Wpiszcie w youtube cloverfield to się przekonacie ile ludzi już probuje to rozwikłac. 'Cloverfield' to podobno roboczy tytuł filmu. Choć nie wiadomo właściwie co to będzie...Żeby tego było mało wejdźcie na oficjalną stronę filmu http://www.1-18-08.com/ Co te fotki przedstawiają? W sieci już roi się od komentarzy nad ukrytymi znakami na nich. Np zdjecie gdzie są dwie twarze, przyjrzyjcie się blizej, a zobaczycie, że między ich głowami coś się znajduje...Co to jest? Diabeł? Zjawa? Zdjecie z imprezą mnie ciekawi jedna rzecz. Jak jest ten kawałek napisu We'll Miss, spójrzcie na twarz znajdującą się pod druga literą 'S'. Ciekawa, prawda? I do tego wygląda jakby ta litera to był róg wyrastający z jej głowy. Trzecia fotka, ta na białym tle..hmmm...tu jest trudniej. Popatrzcie na postać, która jest prawie w centrum, na jej prawym rękawie jest jakby widoczna twarz podobna do tej z pierwszej fotki.``

``Film jest prawdziwą ucztą dla miłośników fantasy. To film o gigantycznych potworach, jednego z nich twórcy nazywają ?pasożytem?. Wśród filmowców, zajmujących się jego realizacją obrazu znajdują się: Drew Goddard, jeden z twórców fabuły serialu "Lost: Zagubieni", który napisał jego scenariusz oraz Matt Reeves, który zajmuje się jego reżyserią. JJ Abrams kieruje całością produkcji.``

``JJ Abrams (twórca Lost) ogłosił na Comiconie, że chciałby stworzyć prawdziwy amerykański monster movie. Ponoć spacerował z synkiem po Tokyo i widząc opętanie Godzillą, figurki, sklepy o niej, etc, pozazdrościł Japończykom :)
Potem był zwiastun przed Transformers, bez tytułu tylko z toczącą się głową statuy Wolności przez ulice NY i hasłem "1-18-08" (data premiery). ``

Zwiastun - w zwiastunie rzeczywiscie caly klimat oddaje kamera wyglada jak dokument krecony jedna kamera z dobrym scenariuszem( ale co niby mozna zrobic jak potwory atakuja Nowy Jork) moze byc hicior mimo ze efekciarski,hollywodzki i pewnie niedlugo komercyjny ale narazie jestem na TAK:] dzieki pracy kamery..

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 17 stycznia 2008, 10:24 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2008 15:05
może być dobre :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/01/2008 23:15
Polecam wszystkim : The Kingdom

Obrazek jpg wstawiony na forum

oraz : Ukryta Strategia

Obrazek jpg wstawiony na forum


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 15:13
Oglądał ktoś American Gangster - wrażenia ? ;)


MKS !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005