Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
laik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7914 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/08/2004 23:56
LAS VEGAS PARANO - i wszystko jasne 8-)


POGOŃ WALCZĄCA , POGOŃ WALCZĄCA DO KOŃCA !!!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/08/2004 12:23
> > > Spiderman 2 ocenił bym na 8/10. Sama fabuła czy scenariusz słabe wrecz bajeczne, nie które akcje psują film, natomiast muzyka a ty bardziej efekty specjalne poprostu wyjebane, i to właśnie dla nich warto go obejrzeć:)
> >
> > Całkowicie się z tobą zgadzam, byłem w kinie wczoraj i zajeboza. Najlepszy był efekt hamowania >pociągu nogami :D:D:D:D:D myślałem ze zjebię się z krzesła :D:D:D:D:D
>
> no bez kitu ta akcja to już wogóle porażka, szkoda że zębami go nie zahamował, i se jeszcze maske zdjoł a to było najbardziej porażkowe ale ogólnie film dobry:)
>
>


Traktowanie S2 jako zwyklego filmu mija sie z celem bo to ekranizacja komiksu a do tego bardzo dobra:) Co do efektow to sa dobre, bo wszystko pieprzy zle zanimowany Spider:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
100lo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/08/2004 12:48
Ogladnijcie " Boat Trip " :D


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/09/2004 15:33
cos temat przycichl .....wiec ja ze swojej strony polecam narazie dwa bardzo znane filmy :

Troje ktora w koncu udalo mi sie obejrzec naprawde swietny film z dwoma minusami.po pierwsze postacia ktora kreowal Orlando Bloom oraz przekeconymi watkami historycznymi...
Oraz najnowszy film ktory wlasnie wszedl do kin " I Robot " -jeden z najlepszych jakie ostatnio widzialem z orginalna fabuła i wartka akcja
teraz czekam jeszcze zeby sciagnac flmy Kroniki Riddicka z Vinem Diselem i "Ladder 49" z Johnem Travolta

Natomiast od razu was przestrzegam zeby nie tracic czasu na sciaganie i ewentulanie pieniedzy na kino na filmy " ławeczka " i "osada"


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/09/2004 17:43
Football Factory!! To jest dopiero film... oglądałem go i moim zdaniem jest świetny. Polecam :D


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/09/2004 20:23
"złe wychowanie"
"lista shindlera"
"edges of the lord"
"symetria"
"ja robot:D:D"


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/09/2004 22:57
A ja chcialem polecic nowy program Mtv..Pimp my ride..albo jak kto woli odpicuj mi bryke:) To co Mr. X 2 the z (Czyt. Xzibit) i ekipa z West Coast Customs robia z samochodami ktore dawno powinny byc juz na zlomie to jest mala bania...az chcialoby sie miec takiego 60 letniego trabancika..:) Bez kitu polecam!


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/09/2004 23:35
> A ja chcialem polecic nowy program Mtv..Pimp my ride..albo jak kto woli odpicuj mi bryke:) To co Mr. X 2 the z (Czyt. Xzibit) i ekipa z West Coast Customs robia z samochodami ktore dawno powinny byc juz na zlomie to jest mala bania...az chcialoby sie miec takiego 60 letniego trabancika..:) Bez kitu polecam!

ogladalem chyba ze 2 odcinki i powiem ze naprawde ciekawe rzeczy z wozem robia, dzrzwi otwierne do gory, PS2 i monitorki z tylu, system naglasniajacy pierwszej klasy, siedzenie z masazem (tu mnie rozwalili pomyslem), jedne czego mi brakuje to ze nic nie robia z silnikiem ,a przecierz az prosi sie zeby podrasowac silnik, dodac pare koni ,ale co tam chcialbym taki program w Polsce (jako prowadzacy Łona (hehe i w prologu przerobka 16-letniego(no tera to juz troche wiecej :D) trabanta) lub TEDE (choc juz mi sie przejdal troche (wszedzie go pelno) ale koles z najwiekszym jajem do czegos takiego))



"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7169 dni

***




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/09/2004 23:37
Polecam:Fanatyk-przewrotny film a szczegolnie zakonczenie,serie friday,next fridey,fridey after next jak ktos lubi takie klimaty to jeszcze How high,zoltodzioby,barbershop 1,2.Calkiem fajne filmy to Extreme ops i Biker boyz.Amerykanski humor to Freedy got fingered i out cold.


www.sectorshop.net
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/09/2004 14:10
Najlepszy film wszechczsów to oczywiście SCARFACE z Alem Pacino.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/09/2004 00:34
Obowiązkowo powinniście obejrzeć SCARFACE czyli "Człowiek z blizną" najlepszy film wszechczasów i powinien być obowiązkową lekturą szkolną :)właśnie się przed chwilą skończył leci w tym miesiącu na Ale Kino i będzie jeszcze parę razy powtarzany w różnych porach więc jest okazja do obejrzenia a co do filmu to jest to chyba najlepsza rola Al Pacino i to za ten film powinien dostać oskara a nie za Zapach kobiety a poza tym reżyserował go Brian de Palma a scenariusz napisał Oliver Stone i co tu więcej mówić film jakich mało
PS
Szkoda że dziś juz sie nie robi takich filmów tylko same efekciarstwo no może poza władcą pierścieni ale to zupełnie co innego


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/09/2004 23:51
no rzeczywiscie wladca pieczeni jest malo efekciarski :D

american history x jest cacyyyy :D

pan i wladca na krancu swiata tez jest niezly


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/09/2004 00:26
> no rzeczywiscie wladca pieczeni jest malo efekciarski :D

Czytaj dokładnie czy tylko ja tu jestem "taki uważny"- napisałem że teraz większość filmów to TYLKO same efekciarstwo a Władca poza efektami ma wspaniałą fabułę i to przysłowiowe coś co powoduje że film jest nieśmiertelny.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
ZIOMEK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7281 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/09/2004 08:42
najlepszy dla mnie byl Ali G !!!i jeszcze Matrix !!!!!!


ja kocham POGON la la la ,pierdole LECHA la la la!Obrazek gif wstawiony na forum
kamyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/09/2004 11:11
EUROTRIP!!! fajny filmek i super dupeczki! polecam


Bosman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7328 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/09/2004 11:34
Resident Evil Apocalypse! Wypas film.


Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest !!!
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7637 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/09/2004 15:54
Doggystyle vol.1 czyli impreza u Snoop Dogga :P Dla wszystkich milosnikow hip-hopu i nie tylko;)


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/09/2004 19:40
Rocco:P


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/09/2004 01:19
Sorki że się powtarzam ale na Ale Kino właśnie leci Scarface a ja jestem na melanżu i muszę się z wami podzileć tym filmem on jest bez kitu wykurwisty!!!
PS
Ja tu o jakiś zgranicznych produkcjach a tymczasem na TV4 leci neci nasz hicior czyli "Nie ma mocnych" też dobre :D


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Czapla
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7169 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/09/2004 07:29
Ja polecam The Terminal, faza jest jak się to ogląda z kolegami.


wierni i oddani hóligani na arkonskim wychowani
CHWDP
Muay Thai
D'alessandro co tam?
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005