Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/07/2011 12:24
Polecam Kac Vegas 2 :D Fabuła ta sama co w jedynce ale 2 razy więcej śmiechu :)


Tylko Pogoń !
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2011 23:31
W zasadzie to powinienem odradzic ogladanie tego filmu ale jezeli ktos sie zastanawia jak by wygladalo polaczenie Pulp Fiction z Glupi i glupszy ogladane na kwasie to ten film doskonale sie nadaje:
Contact High (Najlepszy kontakt) leci ostatnio na HBO i jest wiele razy powtarzany wiec bedzie jeszcze okazja obejrzec.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/11/2011 22:05

  Cytat:  
11 zł za bilet do Multikina [10-13 listopada 2011]

W dniach 10-13 listopada w Multikinie możemy skorzystać z promocji “Krótkie ceny w długi weekend!”.

Za wszystkie filmy 2D zapłacimy jedynie 11 zł, natomiast jeśli ktoś lubuje się w filmach trójwymiarowych, to za bilet zapłaci 13 zł + 2 zł za okulary (chyba coś przegapiłem, od kiedy Multikino pobiera opłatę za wypożyczenie okularów?)

W repertuarze Multikina znajdziemy: 1920 Bitwa Warszawska 2D, Baby są jakieś inne, Contagion – Epidemia strachu, Giganci ze stali, Ilu miałaś facetów?, Immortals. Bogowie i herosi 3D, Sanktuarium 3D, Służące, Tower Heist: Zemsta cieciów, Wyjazd Integracyjny.

Za Tanie bilety do Multikina @ Szczecin Blog


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/06/2012 13:50
w sieci pojawił się dość ciekawy film o włoskiej prewencji pod tytułem ACAB, wiadomo pewnie będą chcieli się wybielić i czasem zachowywać jak legiony rzymskie, ale myślę że wart obejrzenia

http://megawarez.eu/filmy/836979-acab-all-cops-are-bastards-2012-plsubbedbdripxvid-mors-napisy-pl.html

Ostatnio edytowany przez: Shivan, 14 czerwca 2012, 13:57 [3 raz(y)]


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/01/2013 17:02

  Cytat:  
Z dala od świateł jupiterów, wypielęgnowanej murawy i trybun pełnych kibiców jest inna strona piłki nożnej. W uliczkach, zaułkach, podwórkach ludzie grają w improwizowaną grę. W USA nazywa się "pick-up soccer", w Anglii "having a kick-about". W Brazylii nazywa się "Pelada" - co dosłownie znaczy "nagi". Film dokumentalny pokazuje podstawową wersję gry w piłkę nożną.
Pelada to brazylijskie określenie piłki nożnej, w którą grać można z kimkolwiek i gdziekolwiek. Twórcy dokumentu ruszają w podróż po małych alejkach, betonowych boiskach i błotnistych placach całego świata, gdzie ludzie kopią piłkę. Od meczów kobiet w Iranie po rozgrywki więzienne w Boliwii.



Obrazek jpg wstawiony na forum

TRAILER

Cały film do obejrzenia na yt


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5280 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/01/2013 20:41
Jak ju temat ruszył to i ja coś polecę... Zbierałem się bardzo długo do obejrzenia tego filmu. Mianowicie "Baby są jakieś inne". Szczególnie polecam tym , którzy są w związku już ładnych parę lat, bo tylko wtedy można zrozumieć przekaz i ogólny humor zawarty w tym filmie. Zbierałem się długo bo myślałem, że nie da się oglądać jednej sceny przez cały film (film to głównie dialog w samochodzie między dwoma gośćmi). Zaskoczyłem się pozytywnie i pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę.


kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4250 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/02/2013 00:23
A ja ostatnio obejrzałam film "NIEMOŻLIWE" godny polecenia, oglądałam go w domu ale ten film dobrze byłoby zobaczyć w kinie ze wszystkimi efektami...!


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8071 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/02/2013 03:28
“Argentyńska lekcja”, reż. Wojciech Staroń - czy ktos wie gdzie mozna ten film download? Z gory dziekuje.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/02/2013 22:50

  Gryfsz napisał:  
“Argentyńska lekcja”, reż. Wojciech Staroń - czy ktos wie gdzie mozna ten film download? Z gory dziekuje.



http://www.5fantastic.pl/plikosfera/73851/video/6721929, jak nie jesteś zarejestrowany to trochę dłużej ściąga, ale jest cały film, 10 minut można podejrzeć


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8071 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/02/2013 01:38

  Shivan napisał:  

  Gryfsz napisał:  
“Argentyńska lekcja”, reż. Wojciech Staroń - czy ktos wie gdzie mozna ten film download? Z gory dziekuje.



http://www.5fantastic.pl/plikosfera/73851/video/6721929, jak nie jesteś zarejestrowany to trochę dłużej ściąga, ale jest cały film, 10 minut można podejrzeć


Dziekuje! :)


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/02/2013 03:14

  kapsiii napisał:  
A ja ostatnio obejrzałam film "NIEMOŻLIWE" godny polecenia, oglądałam go w domu ale ten film dobrze byłoby zobaczyć w kinie ze wszystkimi efektami...!



ogladałem w kinie powiem wam ze bardzo dobry film, chodz za takimi nie przepadam:)


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/02/2013 03:43
del. sorry ale jakiegos laga zlapałem


C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/02/2013 10:45
Jak lubił ktoś serię Piły to polecam teraźniejszego Kolekcjonera. Wporządku się oglądało ;)


SPR2
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/02/2013 01:55
Tak sobie ogladam katujac swoje oczy i umysl Ferdudurke w wykonaniu anglikow i zastanawiam sie co im odjebalo zeby zekranizowac tak szalone dzielo Gombrowicza i to w dodatku po angielsku co zniweczylo szalenstwo tego dziela zmieniajac ten film w calowite posmiewisko. Swoja droga ciekawy jestem jak ten film odebrano w anglii.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/02/2013 08:49
Tak przy okazji zbliżającego się 01.03
Ja jedna zginę. Inka 1946


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7671 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/02/2013 21:41
Jutro o 22.30 na TVP info u Pospieszalskiego będzie Staruch. Zwiastun odcinka:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=49RTqYhu59Q


POGOŃ SZCZECIN MKS
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/08/2013 16:07
Zapraszam do polubienia profilu na fb: MovieSie . Stronka ruszyła dopiero dziś ale będzie aktualizowana. Jesli ktoś sie interesuje kinem, chce być na bieżąco z nowościami i współtworzyć stronę to zapraszam serdecznie


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2013 20:36
Z reguły raczej pojawiają się tu pozycje filmowe, jednak ja wymienię kilka pozycji serialowych. W ostatnim dłuższym czasie obejrzałem kilka pozycji serialowych, które z czystym sumieniem mogę polecić.

Seriale

How I met your mother - polecone przez jednego forumowiczów, jednak sceptycznie podchodziłem do takich "wynalazków". Po kilku namowach jednak skusiłem się i powiem szczerze, że nie sądziłem, iż mógłbym polecić takie produkcje. Skończyłem chyba na 6 sezonie, ale jak już się zabieracie to polecam jednak z napisami. Lektor nie oddaje takiego klimatu. Duża dawka humoru.

Czas honoru - przedstawiać raczej nie trzeba. Porządna, a przede wszystkim polska produkcja, o żołnierzach Armii Krajowej, o Polsce, o II WŚ, jak i czasach powojennych. Dla mnie genialne intro muzyczne, które chwyta za serducho... VoD TVP na stronce elegancko może wszystkie sezony obejrzeć. Serial potrafi zająć całe dnie wolne...:)

Breaking Bad - czytając opis serialu zastanawiałem się jak to może być ciekawe i wciągające, ale sprawdziłem i nie żałuję. Serial na bardzo wysokim poziomie. Przypomniały mi się czasy, jak oglądałem z zapartym tchem Prison Break.

Suits - Po obejrzeniu Breaking Bad szukałem czegoś nowego i padło na ten tytuł. Fajna fabuła, ciekawe dialogi i rozgrywki. Niezdecydowanym polecam.

Homeland - po BB wybierałem właśnie pomiędzy ww. tytułem jak i Homeland. Obejrzałem dwa odcinki, ale widzę, że duże pole do popisu, i już mnie wciągnęło. Na razie zbytnio powiedzieć nie można, ale ... z biegiem czasu może będę mógł polecić.

Filmy

Czas na miłość - moja dostała vouchery do kina do wykorzystania do końca października, udało się wreszcie znaleźć wolny termin i wczorajszego wieczoru po pracy poszliśmy do kina. Chciałem iść na Labirynt, ale późno grali, dlatego też mimo woli padło na "Czas na miłość". W sumie zaskoczenie in plus, spodziewałem się kolejnego tandetnego filmu, a człowiek ujrzał dość ciekawe dialogi, fabuła nawet nawet, piękna Rachel McAdams ( w sumie nazwiska nie kojarzyłem, ale fajna...:) z innych produkcji kojarzyłem ją z Pamiętnika.) no i ten brytyjski humor i akcent. Jak chcecie zabrać dziewuchę do kina i w sumie aż tak nie żałować - śmiało możecie wybrać tę pozycję.

Oszukana - wypożyczone w bibliotece, film z 2008 roku, ale pozycja godna polecenia.

Django - długi film, ale mi się oglądało dość dobrze. Fanom Tarantino przypadnie do gustu.

Szybcy i wściekli 6 - efektów sporo, ale niezbyt mnie rzucił na kolana. Tak samo "piątką" prócz zajebistego momentu na początku z taką instrumentalną muzyką oraz widokiem z lotu ptaka na Rio.

Spring breakers - jeśli ktoś będzie Wam proponował oglądanie tego filmu, pod żadnym pozorem nie decydujcie się. Nawet gdyby mieli Wam płacić za to... tragicznie słaby. Stracone 1,5 h życia.

Drive - kozacka muzyka, która na długo wpadła mi do głowy.

Baczyński - polecam każdemu, kto choć trochę w sercu nosi patriotyczne nastawienie jak i tym, którzy takiego nastawienia nie mają. Być może film ich zmusi do refleksji...

Sierpniowe niebo. 63 dni chwały - tak jak powyżej.

Na koniec pozycja, którą oglądałem z 10 lat temu i natknąłem się ostatnio na nią na yuotube. Szara Strefa - do obejrzenia tutaj . Bolesny film, ale polecam obejrzeć. Aż dziw bierze, że to amerykańska produkcja...

Więcej "grzechów" nie pamiętam... Filmy obejrzane w ostatnim czasie, pewnie kilka pozycji pominąłem.

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 1 listopada 2013, 20:41 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2013 20:59
HIMYM również polecam :) do filmów, których należy unikać dodam Człowiek, który gapił się na kozy - obsada niezła, ale fabuła przejebana...
Jak ktoś lubi to polecam dramat - Między wierszami - ciekawa fabuła. Z sensacji Taken i Taken 2 z Liamem Neesonem jeżeli ktoś jeszcze nie widział a jeżeli chodzi o tego aktora to polecam również The Grey - Przetrwanie.
Ostatnio oglądałem również film Trance - Trans i film okazał się dosyć ciekawy.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2013 21:31
Czas na miłość (About time) wymieniony przez Ambasadora pilnie potrzebny. Sprawdzone linki do pobrania/torrentów miiiiiiile widziane.

Z wymienionych również polecam Drive. Świetny Ryan Gosling, muzyka mistrzostwo. Klimat niecodzienny, nie wszystkim się spodoba, trzeba się wczuć, mało dialogów, ale wszystko fajnie zbudowane.

Parę dni temu obejrzałem "Now you see me".
Agenci FBI i Interpolu śledzą grupę iluzjonistów, którzy podczas przedstawień napadają na banki a ukradzione pieniądze rozdają publiczności.
Oceny wszędzie wysokie mnie jednak nie zachwycił. Dobra obsada - Eisenberg, Ruffalo, Freeman. Zapewne miał bazować na zaskakującym zakończeniu, jednak jest ono dość przewidywalne.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005