Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7675 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2011 20:23
Na jaki film byście polecali wybrać się teraz do kina? Niestety nie jestem w temacie.


Babilon Team
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2011 20:45

  Bulin napisał:  
Wyszła nowa wersja All Playera - 4.6 jest możliwość oglądania tysiąca ( nie wiem czy aż tyle ale tak było napisane ) filmów za darmo z iplex.pl . Oczywiście przed obejrzeniem trzeba minutę reklamy oglądać :)



przeciez na iplex.pl firmy sa za darmo normalnie. :P


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2011 22:26

  Orło napisał:  
Na jaki film byście polecali wybrać się teraz do kina? Niestety nie jestem w temacie.



127 godzin, lub jeśli chcesz sobie po prostu "obejrzeć" to Sanctum 3D.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2011 09:31
Oscary 2011.


NAJLEPSZY FILM

"Jak zostać królem"


REŻYSERIA

Tom Hooper - "Jak zostać królem"


AKTOR PIERWSZOPLANOWY

Colin Firth - "Jak zostać królem"


AKTORKA PIERWSZOPLANOWA

Natalie Portman - "Czarny łabędź"


NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY:

Christian Bale - "Fighter"


NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA:

Melissa Leo - "Fighter"


SCENARIUSZ ORYGINALNY

David Seidler - "Jak zostać królem"


SCENARIUSZ ADAPTOWANY

Aaron Sorkin - "The Social Network"


FILM ANIMOWANY:

"Toy Story 3"


EFEKTY SPECJALNE

"Incepcja"


ZDJĘCIA

"Incepcja"


MONTAŻ

"The Social Network"


SCENOGRAFIA

"Alicja w Krainie Czarów"


KOSTIUMY

"Alicja w Krainie Czarów"


MONTAŻ DŹWIĘKU

"Incepcja"


DŹWIĘK

"Incepcja"


PIOSENKA

We Belong Together - "Toy Story 3"


FILM DOKUMENTALNY

"Inside Job"


KRÓTKOMETRAŻOWY FILM DOKUMENTALNY

"Strangers No More"


KRÓTKOMETRAŻOWA ANIMACJA

"The Lost Thing"


KRÓTKOMETRAŻOWY FILM AKTORSKI

"God of Love"


FILM NIEANGLOJĘZYCZNY

"Hævnen"


CHARAKTERYZACJA

"Wilkołak"


MUZYKA

"The Social Network"

No i rozdane...troche bardziej liczylem na The Social Network - osobiscie moj faworyt do Oscara..rozumiem Jak Zostac Królem film dobry ,ale czy oscarowy? wedlug mnie nie...Jakos nie chciałbym obejrzec go drugi raz w przeciwienstwie do filmu o FB. Reszta wedlug planu, chodz jesli chodzi o rezysera bylem za Fincherem.Myslalem i zarazem liczylem ze troche wiekszym wygranym okaze sie film o zydowskim Fejsbooku,no szkoda...Dobrze ze Incepcja troche zgarnela bo napewno na kilka nagrod zaslugiwala. Film braci Cohen(True Grit) 12 nominacji i 0 wygranych..najwieksi przegrani,w sumie poza znakomita rola Bridgesa film jakis taki nijaki:) Bale,Portman,Firth mozna bylo gruby szmal na nich stawiac.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2011 12:01
Dopiero wczoraj się dowiedziałem, że Jesse Eisenberg grający Zuckerberga w Social Network ma rodziców ze Szczecina, a sam w grodzie Gryfa często bywał :) Podobno lubi soccera, więc na Twardowskiego pewnie zaglądał.

Nagrody bardzo przewidywalne. Szkoda po raz kolejny Nolana.

Ostatnio edytowany przez: eJay, 28 lutego 2011, 12:47 [2 raz(y)]


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2011 13:36
Burleska zostanie podpięta pod nominacje za 2011r.?


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2011 13:51

  Pirotechnik Amator napisał:  
Burleska zostanie podpięta pod nominacje za 2011r.?



2010r.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2011 14:11
W takim razie trochę mnie dziwi, że nawet jednej nominacji nie dostał ten film.


loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7308 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/03/2011 15:40
Wieczorkiem po obchodach Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych bylem ze swa piękną na premierze filmuCzarny Czwartek. O filmie można powiedzieć wiele, można krytykować niektórych aktorów itd, ale dla nas najważniejszy w filmie był przekaz. Niestety chętnych do obejrzenia nie było zbyt wielu, na sali oprócz nas około 30 osób w dzień premiery wiec garstka ludzi (przynajmniej milo się oglądało). Co można powiedzieć o tej produkcji ? Mi osobiście na początku już skoczyło ciśnienie jak zobaczyłem napis mniej więcej brzmiący : film pod patronatem prezydenta Bronisława... Myślę sobie no to będą ładne kwiatki... na szczęście oprócz pominięcia postaci Jaruzela (po zobaczeniu napisu na wstępie jakoś to mnie nie dziwi) film daje jasny przekaz JEBAĆ KOMUNE. Po udanych obchodach przy każdej scenie, gdzie MO paluje zwykłych ludzi, gdzie widać te parszywe czerwone mordy chce się krzyknąć z całej siły "raz sierpem raz młotem ..." i jakoś znajomo wygląda widok, pedalskich, krzywo uśmiechniętych mord milicjantów bijących Polaków- zostało im to do dzisiaj. Twórcy filmu umieścili tam również prawdziwe stare nagrania walk na ulicach Trójmiasta co dodaje klimatu. Nie będę się rozpisywał, dla zachęty tylko napisze ze podczas końcowych napisów była cisza jak makiem zasiał, zaobserwować się dało wokół ze ludzie są zamyśleni, co niektórzy z łezka w oku... Nie jest to film przyjemny, lecz taki który daje naprawdę do myślenia... POLECAM


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/03/2011 07:33
The Way Back(Niepokonani)

Obrazek jpg wstawiony na forum

``"Niepokonani"- film Petera Weira w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadający o polskim żołnierzu, który wraz z grupą współwięźniów ucieka z sowieckiej niewoli, pokonując w ekstremalnych warunkach 8 tys. km - zrealizowano w koprodukcji z Polską. Obraz trafi na ekrany naszych kin w kwietniu.

"Koproducentem 'Niepokonanych' ze strony Polski jest firma Monolith Films, zajmująca się dystrybucją i produkcją filmową" - wyjaśniła w poniedziałek, 10 stycznia, reprezentująca koproducenta Urszula Suszko.

Obraz Weira zyskał też dofinansowanie ze strony Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w wysokości 1,6 mln zł.

W "Niepokonanych" ("The Way Back"), produkcji amerykańskiej - która do polskich kin trafić ma 8 kwietnia - wystąpili m.in.: Colin Farrell, Ed Harris, nominowana do Oscara za kreację w "Pokucie" Saoirse Ronan oraz, w roli głównej, Brytyjczyk Jim Sturgess.

Australijski reżyser Peter Weir ma w dorobku takie filmy, jak: "Piknik pod Wiszącą Skałą", "Stowarzyszenie umarłych poetów", "Truman Show", "Pan i władca. Na krańcu świata".

Nowy obraz zrealizował na motywach książki Polaka Sławomira Rawicza.

Jak powiedziała Urszula Suszko, w epizodycznych rolach zobaczymy w "Niepokonanych" aktorów polskich, m.in. Radosława Smużnego i Mariana Lasaka.

Główny bohater, grany przez 32-letniego Sturgessa - polski żołnierz o imieniu Janusz, trafił po kampanii wrześniowej w 1939 r. do sowieckiej niewoli. Film będzie opowieścią o brawurowej ucieczce Janusza i sześciu innych więźniów z łagru w 1941 r. oraz o ich pełnej niebezpieczeństw podróży ku wolności.

ZWIASTUN

Filmu jeszcze nie widzialem ale zapowiada sie obiecujaco no i jest juz na necie w ladnej kopii, jak cos to gg.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/05/2011 08:23
Polecacie jakiś dobry film na chwile obecną w kinach? Zastanawiam sie nad: Ksiądz (3 D) , Thor (3 D) i Tożsamość. Może ktoś oglądał i poleci jakiś?


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/05/2011 10:47
Pójdź na Szybkich i Wściekłych 5. Bardzo dobry odcinek serii (o dziwo). Ksiądz to kiszka, a Thora...trzeba po prostu lubić komiksy :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/05/2011 11:36
kojarzy ktoś stary amerykański film o II WŚ w którym jedna z głownych ról był dziennikarz, korespondent wojenny? Niestety niewiele pamiętam z tego filmu, nawet aktorów jedyne co jeszcze mi przychodzi do glowy to jedna z końcowych scen, gdzie ocalala grupa z tym dziennikarzyna znajduja sie w jakis okopach i sa ostrzeliwani przez snajperów. Na sam koniec dziennikarz z koniecznosci pierwszy raz w zyciu sięga za broń i zabija szkopa. Byłbym wdzieczny za podrzucenie tytulu :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/05/2011 11:49
Mógłby mi ktoś podać link torrenta do kilerów dwóch wersja DVD-R? :)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/05/2011 11:51

  F. napisał:  
kojarzy ktoś stary amerykański film o II WŚ w którym jedna z głownych ról był dziennikarz, korespondent wojenny? Niestety niewiele pamiętam z tego filmu, nawet aktorów jedyne co jeszcze mi przychodzi do glowy to jedna z końcowych scen, gdzie ocalala grupa z tym dziennikarzyna znajduja sie w jakis okopach i sa ostrzeliwani przez snajperów. Na sam koniec dziennikarz z koniecznosci pierwszy raz w zyciu sięga za broń i zabija szkopa. Byłbym wdzieczny za podrzucenie tytulu :)



Full Metal Jacket, jeśli dobrze pamiętam, aczkolwiek to jest o Wietnamie.


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/05/2011 14:30

  seeedzik napisał:  

  F. napisał:  
kojarzy ktoś stary amerykański film o II WŚ w którym jedna z głownych ról był dziennikarz, korespondent wojenny? Niestety niewiele pamiętam z tego filmu, nawet aktorów jedyne co jeszcze mi przychodzi do glowy to jedna z końcowych scen, gdzie ocalala grupa z tym dziennikarzyna znajduja sie w jakis okopach i sa ostrzeliwani przez snajperów. Na sam koniec dziennikarz z koniecznosci pierwszy raz w zyciu sięga za broń i zabija szkopa. Byłbym wdzieczny za podrzucenie tytulu :)



Full Metal Jacket, jeśli dobrze pamiętam, aczkolwiek to jest o Wietnamie.



nie jednak chodziło o bitwe o Anzio ale dzieki ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/05/2011 22:57
Wlasnie obejrzalem film Woodego Allena "Co nas kreci, co nas podnieca" i choc ogolnie nie lubie tego rezysera, jego poczucia humoru i filmow to ten przypadl mi do gustu i musze powiedziec ze dawno juz tak sie nie smialem ogladajac film. Glowna postac jak dla mnie genialna - nie jest latwo stworzyc postac choleryka ktorego da sie tak polubic.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6998 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/05/2011 23:49
mam jedno wolne zaproszenie na polishtrackera. warunek: znajomość zasad niepublicznych trackerów.


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/06/2011 01:09
Obrazek jpg wstawiony na forum
Genialny dokument o jednym z najlepszych kierowcow F1 w historii. Swietny montaz i przeskoki miedzy archiwalnymi materialami z zycia prywatnego Senny a archiwami z wyscigow .Swietnie ukazany tez konflikt miedzy Prostem i Senna jak rowniez gierkami za kulisowymi . Swietny efekt w kinie daja rowniez ujecia z kamery umieszczonej w bolidzie senny podczas niektorych wyscigow.Mimo ze kazdy wie jak sie konczy ten film to i tak serce sciska przy koncu .



Niestety w Polskich kinach nie dane bedzie obejrzec Wam tego filmu. Zreszta na wyspach tez nie wszystkie kina pokazuja ten film w moim kinie mialo tego filmu wogole nie byc a sie okazalo ze jednak pokaza ten film ale tylko jeden raz .

W kianch dostepna jest wersja 104 minutowa natomiast na internecie dostepna jest wersja rozszerzona o jakies 50 minut ktora wlasnie w tej chwili sciagam z tego adresu :

Senna- wersja rozszerzona torrent


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6799 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/07/2011 10:44
Oglądał ktoś Green Lanterna ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005