Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/07/2008 20:15
Szukam napisów do filmu Felon (2008 r.). Napi-projekt takowych nie posiada, przez google też tylko do jakiegoś starszego z 1997 r. tylko są, z góry dzięki jeśli ktoś ma.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7008 dni

***




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/07/2008 20:27
Że się tak spytam. Poleciłby ktoś jakiś horror, coś jak statek widmo. Generalnie rozchodzi mi się o to, aby klimat nadawały zjawiska nadprzyrodzone, a nie siekanki typu piła [: Z góry dzięki


Against modern wszystko!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/07/2008 20:38

  Lrd napisał:  
Że się tak spytam. Poleciłby ktoś jakiś horror, coś jak statek widmo. Generalnie rozchodzi mi się o to, aby klimat nadawały zjawiska nadprzyrodzone, a nie siekanki typu piła [: Z góry dzięki



Egzorcyzmy Emili Rose?
i jeszcze Wzgórza mają oczy(mozna sie bac nawet na tym :))
Efekt Motyla
Ruiny

jak tak posiedze jeszcze to cos wymysle :)

edit: szwagier mi polecil jeszcze "the wicker man"

freddy vs jason
szósty zmysł (szczerze polecam!)

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 19 lipca 2008, 20:46 [2 raz(y)]


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/07/2008 20:54
Efekt Motyla to nie horror, Wicker Man to bardziej komedia niż horror. Z ostatnich przedstawicieli tego gatunku polecam [REC].


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/07/2008 22:22

  Szymen napisał:  

Ruiny





:o największy chlam jaki oglądałem mordercza marihuana :]


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/07/2008 22:34
hehe oj dajcie spokój :)
chciał to mu napisałem :)
a co do ruin do najlepszy film jeżeli chodzi o motyw roślin-ludojadów :)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/07/2008 08:55

  ekil napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  


Frontiere(s)







ja sie spodziewalem czegos o wiele lepszego, jak chciecie sie troche przestraszyć polecam film REC , cos w stylu Blair witch projekt , poczatek moze troche nudny ale zaczekajcie jak akcja w kamienicy sie rozkreci jakies 20 minut to wprowadzenie :) :] pzdr



a czyja napisalem ze mial byc straszny? przeczytaj uwaznie duzo krwi i flakow stylem przypominajacy filmy z gatunku Gore i tyle,zreszta pod koniec napisalem ze film zaden zachwyt...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/07/2008 13:42

  eF^ napisał:  
Szukam napisów do filmu Felon (2008 r.). Napi-projekt takowych nie posiada, przez google też tylko do jakiegoś starszego z 1997 r. tylko są, z góry dzięki jeśli ktoś ma.



Tez tak miałem z kilkoma filmami , ze napi-projekt nie mial. Trzeba tylko czekac wstawia ......


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/07/2008 13:49
No dobra , czas żebym coś polecil dla fanatykow filmow typu redisent evil itd.

28 tygodni później (2007) <- jak ktos polecal to sorka nie zauwazylem

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kontynuacja horroru "28 dni później". Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo.

Osobiście film mi sie podoba :)


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7008 dni

***




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/07/2008 23:34

  eJay napisał:  
Efekt Motyla to nie horror, Wicker Man to bardziej komedia niż horror. Z ostatnich przedstawicieli tego gatunku polecam [REC].



obejrzałem przed chwilą [REC] i muszę stwierdzić, że tak chujowego horroru to dawno nie widziałem :) Strachu przez cały film nie było ani trochę, raczej nuda, a zakończenie jest chyba najgorsze z możliwych. Oczywiście to tylko moja opinia :) Takie filmy widać mi nie leżą. Poleciłby ktoś jeszcze jakiś horror, ale z gatunku tych paranormalnych, a nie jakieś zombi, mordercza marihuana, czy inne takie głupoty. :) Z góry dzięki


Against modern wszystko!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/07/2008 23:48

  Lrd napisał:  

  eJay napisał:  
Efekt Motyla to nie horror, Wicker Man to bardziej komedia niż horror. Z ostatnich przedstawicieli tego gatunku polecam [REC].



obejrzałem przed chwilą [REC] i muszę stwierdzić, że tak chujowego horroru to dawno nie widziałem :) Strachu przez cały film nie było ani trochę, raczej nuda, a zakończenie jest chyba najgorsze z możliwych. Oczywiście to tylko moja opinia :) Takie filmy widać mi nie leżą. Poleciłby ktoś jeszcze jakiś horror, ale z gatunku tych paranormalnych, a nie jakieś zombi, mordercza marihuana, czy inne takie głupoty. :) Z góry dzięki



e tam czepiasz sie do tej krwiożerczej marychy :P
przyłączam się do prośby Lrd


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/07/2008 14:04
Z horrorow podobaly mi sie:
- seria piatkow 13 - mialy klimat
- seria egzorcystow - lubie ala religijne
- wrong turn http://droga.bez.powrotu.filmweb.pl/ - podobal mi sie, jak na tak mocno oklepany motyw
- identity http://tozsamosc.filmweb.pl/ - thiller, ale podnoszacy adrenaline(w top10 filmow jakie widzialem )
- Od zmierzchu do świtu http://www.filmweb.pl/f8269/Od+zmierzchu+do+%C5%9Bwitu,1996

I kilka innych ktore napewno byly wymienione wczesniej w tym temacie.


będę pamiętał.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/07/2008 15:13
No to jak nie trawisz zombiaków to polecam klasykę - The Thing (Coś), Omen (unikaj remake'u).


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 24/07/2008 21:48
The Bank Job

Opowieść o legendarnym już napadzie na bank na londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Legendarnym, bo aż do dziś ani nikogo w tej sprawie nie aresztowano, ani nie odzyskano nawet pensa ze skradzionych przez rabusiów pieniędzy. Dodatkowo, przez niemal 35 lat, brytyjski rząd zakazał jakichkolwiek informacji na ten temat.
Terry - sprzedawca samochodów z podejrzaną przeszłością i nową rodziną - zawsze unikał większych przekrętów. Ale kiedy Martine - piękna modelka z sąsiedztwa, proponuje mu napad na bank na londyńskiej Baker Street, Terry uznaje, że to może być jego życiowa szansa. Martine chce obrabować skrzynki depozytowe warte miliony dolarów. Ale Terry i jego kompani nie zdają sobie sprawy, że skrzynki depozytowe kryją również brudne sekrety dotyczące londyńskiego półświatka, brytyjskiego rządu, a nawet samej rodziny królewskiej.

Głownym aktorem jest Jason Statham znany m.in. z : Adrenaliny, Transportera. Film o słynnym napadzie na bank o którym nic do tej pory nie wiadomo. Ja się wciągnąłem w fabułę i naprawdę polecam ten film :)

Ostatnio edytowany przez: DeeMeN., 24 lipca 2008, 21:57 [1 raz(y)]


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/07/2008 15:41
"The Bank Job" dobry aczkolwiek na kolana mnie powalił... za to "Nienawiść" jak najbardziej; rozkmina tęga jest po tym filmie i aż dziw bierze że wcześniej go nie widziałem a przecież jest z 95 roku...


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/07/2008 15:49

  Lrd napisał:  

  eJay napisał:  
Efekt Motyla to nie horror, Wicker Man to bardziej komedia niż horror. Z ostatnich przedstawicieli tego gatunku polecam [REC].



obejrzałem przed chwilą [REC] i muszę stwierdzić, że tak chujowego horroru to dawno nie widziałem :) Strachu przez cały film nie było ani trochę, raczej nuda, a zakończenie jest chyba najgorsze z możliwych. Oczywiście to tylko moja opinia :) Takie filmy widać mi nie leżą. Poleciłby ktoś jeszcze jakiś horror, ale z gatunku tych paranormalnych, a nie jakieś zombi, mordercza marihuana, czy inne takie głupoty. :) Z góry dzięki



dom tysiąca trupów :)


- Tylko Pogoń -
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/08/2008 23:21
Jeśli ktoś jeszcze nie wie czy iśc na Mrocznego Rycerza do kina to gorąco zachęcam. Bardzo dobre, jeśli nie najlepsze kino powstałe na adaptacji sztuki obrazkowej :) Generalnie ten film tak odbiega kanwą od komiksu, że szok. Bardziej przypomina rasowy film sensacyjny (coś jak "Gorączka" Michaela Manna) niż komiks. Naprawdę ten film udał się Nolanowi bez dwóch zdań. Ponadto warto wydac kasę na bilet, bo w roli Jokera wystąpił ś.p. Heath Ledger. Zagrał takiego pokurwieńca jakiego moje oczy dawno na ekranie nie widziały. Młody aktor pożegnał się ze światem rolą wybitną, która z pewnością otworzyłaby mu drzwi do Hollywood. Fantastyczna postać i fantastyczna gra aktorska. Bite 2,5 godziny seansu, który przesiedziałem na krawędzi siedzenia :) Zresztą ocena na IMDB mówi wszystko - http://www.imdb.com/title/tt0468569/ aczkolwiek uważam, że jest leciutko za wysoka.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/08/2008 10:11
Wczoraj miałem okazję być na Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka. Takiego gniota to ja w życiu nie widziałem, to jest lepsze na trzaski w mózgu niż litr na dwóch! Fabuła się kupy nie trzyma, aktorzy grają od niechcenia (kilka malin murowanych), a to co się dzieje w środku filmu (scena w górach) to po prostu... ręce opadają i nie tylko.

Bardzo słaba, popcornowa produkcja.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/08/2008 12:53
Do tego typu produkcji trzeba podchodzić z dystansem, nie jest to ambitne kino. Zresztą wszystkie "indiano-dżońskie" podróbki wypadają dość blado... Tytuł godny polecenia dla fanów gatunku.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/08/2008 14:31
a ja jesli jeszcze jest ktos kto nie ogladal "Rysia" goraco go polecam... nie ma to jak polskie kino! i te teksty... policja, same geje... ;)
aha mozna go nabyc w aktualnej Gali bodajze...


Hold skladam temu miastu...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005