Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/06/2008 21:04
Kung Fu Panda

ZWIASTUN

TORRENT - kopia niezbyt ladna ale mozna obejrzec i juz sa polskie napisy

Genialna bajeczka:] Najszybsza i lajladniejsza animacja jaka widzialem do tej pory i przy tym sporoooo smiechu praktycznie przez cala bajke,rewelacja! polecam kazdemu! oczywiscie w orginale z Jackiem Blackiem w roli Pandy.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/06/2008 19:53
"Into The Wild" 9/10

Moja ocena może nie być obiektywna bo już od paru lat marzę o podobnym wyczynie, może w wersji trochę mniej hardcore'owej ale też planuję trochę USA pozwiedzać . ogólnie film inny od większości produkcji ze świetnymi zdjęciami, pięknymi krajobrazami i bardzo fajną muzyką zmajstrowaną przed Eddiego Veddera z Pearl Jamu, którego bardzo szanuję i którego twórczość uwielbiam. jeśli ktoś lubi bardziej ambitne kino niż Hulki, Iron many i inne tego typu to obejrzy i się nie zawiedzie. polecam


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/06/2008 21:43

  tribu napisał:  
"Into The Wild" 9/10

Moja ocena może nie być obiektywna bo już od paru lat marzę o podobnym wyczynie, może w wersji trochę mniej hardcore'owej ale też planuję trochę USA pozwiedzać . ogólnie film inny od większości produkcji ze świetnymi zdjęciami, pięknymi krajobrazami i bardzo fajną muzyką zmajstrowaną przed Eddiego Veddera z Pearl Jamu, którego bardzo szanuję i którego twórczość uwielbiam. jeśli ktoś lubi bardziej ambitne kino niż Hulki, Iron many i inne tego typu to obejrzy i się nie zawiedzie. polecam



tak jest film inny niz wszystkie:] Sean Penn chwalil sie nim niedawno w Cannes,godny polecenia choc pewnie sporo osob w polowie wylaczy...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5873 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/06/2008 21:54
Dzisiaj obejrzałem film "21" bardzo fajny, śmiało polecam.

Młody geniusz z Bostonu marzy o studiach medycznych na Harwardzie. Żeby zacząć tam naukę potrzebuje 300000 dolarów, które są dla niego barierą nie do przeskoczenia. Nagle otwiera się przed nim szansa, jego tęgi łeb dostrzega wykładowca, który wciąga głównego bohatera do grupy uczniów, którzy w każdy weekend latają do Las Vegas zgarniając sporą kasę, dzięki 'liczeniu kart'.
Chłopak zgarnia pierwsze tysiące, a wraz z tym pojawiają się kłopoty i film fajnie się rozkręca.
Więcej szczegółów nie będzie ;)


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6714 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/06/2008 21:59
Superhero ta nowiuśka komedia twórców Strasznego filmu, oraz Nagiej broni, dziś przysiadłem i oglądnełem dobre momenty w szczególności całe 40 min jak na moje oko, lub troszke dalej nawet. Film jak dla mnie zakrótki i nie wiem dlaczego 70 min jakoś i historia na koniec tak przyśpiesza, że aż głupio.

Polecam chociaż jak wspomniałem końcówa rozczarowywje, ale co za atrakcje i tyle momentów jajcarskich, to polecam. Coś właśnie na wzór Strasznych filmów, i Nagiej broni .. Ujęcia po 5-10 sekund ale takie gagi jak pies chlejący flaszke, czy główny bohater na suficie KMWTW ;) , potrafią nieźle rozbawić. ja się dziś nieźle uśmiałem, choć szkoda, że na ulotkach np. jest wiele postaci ze świata komiksów a tak naprawde mają oni tam epizody po kilka min nie więcej .. Polecam od tak dla śmiechu, bo chyba komedi jakiejś dawno nowej nie było, a tu każdy znajdzie coś dla siebie, i szczególnie tych Spidermanów, oraz reszty znać nie trzeba co by wiedzieć o co kaman .


FCB
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/06/2008 12:15

  Tur napisał:  
Dzisiaj obejrzałem film "21" bardzo fajny, śmiało polecam.

Młody geniusz z Bostonu marzy o studiach medycznych na Harwardzie. Żeby zacząć tam naukę potrzebuje 300000 dolarów, które są dla niego barierą nie do przeskoczenia. Nagle otwiera się przed nim szansa, jego tęgi łeb dostrzega wykładowca, który wciąga głównego bohatera do grupy uczniów, którzy w każdy weekend latają do Las Vegas zgarniając sporą kasę, dzięki 'liczeniu kart'.
Chłopak zgarnia pierwsze tysiące, a wraz z tym pojawiają się kłopoty i film fajnie się rozkręca.
Więcej szczegółów nie będzie ;)



Też polecam , akcja praktycznie dzieje sie od pierwszej do ostatniej minuty .

Filmu poprostu booooooski

Ostatnio edytowany przez: Nerson48, 16 czerwca 2008, 12:21 [1 raz(y)]


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2008 20:24
poogladajcie sobie Whose Line is it Anyway? :D
jak dla mnie mistrzostwo swiata: grupa komikow ma do odgrywania rozne scenki, wszystko improwizowane na zywca - kupa smiechu:)
www.whoseline.pl
www.wliia.pl
czekam na opinie;)


100% PD
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/07/2008 20:36

  cypis1948 napisał:  
Superhero ta nowiuśka komedia twórców Strasznego filmu, oraz Nagiej broni, dziś przysiadłem i oglądnełem dobre momenty w szczególności całe 40 min jak na moje oko, lub troszke dalej nawet. Film jak dla mnie zakrótki i nie wiem dlaczego 70 min jakoś i historia na koniec tak przyśpiesza, że aż głupio.

Polecam chociaż jak wspomniałem końcówa rozczarowywje, ale co za atrakcje i tyle momentów jajcarskich, to polecam. Coś właśnie na wzór Strasznych filmów, i Nagiej broni .. Ujęcia po 5-10 sekund ale takie gagi jak pies chlejący flaszke, czy główny bohater na suficie KMWTW ;) , potrafią nieźle rozbawić. ja się dziś nieźle uśmiałem, choć szkoda, że na ulotkach np. jest wiele postaci ze świata komiksów a tak naprawde mają oni tam epizody po kilka min nie więcej .. Polecam od tak dla śmiechu, bo chyba komedi jakiejś dawno nowej nie było, a tu każdy znajdzie coś dla siebie, i szczególnie tych Spidermanów, oraz reszty znać nie trzeba co by wiedzieć o co kaman .



a ja powiem że kicz i tyle:)


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6695 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/07/2008 13:12
na tvn24 leci film o śmierci Stanisława Pyjasa....bardzo dobry!!!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/07/2008 13:58

  Szymen napisał:  

  cypis1948 napisał:  
Superhero ta nowiuśka komedia twórców Strasznego filmu, oraz Nagiej broni, dziś przysiadłem i oglądnełem dobre momenty w szczególności całe 40 min jak na moje oko, lub troszke dalej nawet. Film jak dla mnie zakrótki i nie wiem dlaczego 70 min jakoś i historia na koniec tak przyśpiesza, że aż głupio.

Polecam chociaż jak wspomniałem końcówa rozczarowywje, ale co za atrakcje i tyle momentów jajcarskich, to polecam. Coś właśnie na wzór Strasznych filmów, i Nagiej broni .. Ujęcia po 5-10 sekund ale takie gagi jak pies chlejący flaszke, czy główny bohater na suficie KMWTW ;) , potrafią nieźle rozbawić. ja się dziś nieźle uśmiałem, choć szkoda, że na ulotkach np. jest wiele postaci ze świata komiksów a tak naprawde mają oni tam epizody po kilka min nie więcej .. Polecam od tak dla śmiechu, bo chyba komedi jakiejś dawno nowej nie było, a tu każdy znajdzie coś dla siebie, i szczególnie tych Spidermanów, oraz reszty znać nie trzeba co by wiedzieć o co kaman .



a ja powiem że kicz i tyle:)



Słabiutki film, spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Parę momentów bardzo fajnych, ale ogółem raz że za krótki, a dwa jakiś taki niekonkretny przeplata fajne gagi z mało śmiesznymi.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/07/2008 14:01
Nie wiem czego oczekujecie od filmu, ktory ma w tytule "Movie". Ja sie juz nauczylem, ze każdy taki twór to kupa. Wystarczy zreszta obejrzec zwiastun i mamy pewnosc, ze tworcy zamieścili tam najlepsze gagi.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/07/2008 14:04

  Szymen napisał:  


a ja powiem że kicz i tyle:)




I takie właśnie jest założenie tego filmu... Jednakże mnie jakoś szczególnie nie rozbawił, owszem były śmieszne momenty ale bez rewelacji. Z zupełnie innego gatunku pozycja godna obejrzenia według mnie oczywiście to; "Pathology"


  Cytat:  
Fabuła opowiada o studentach medycyny, którzy postanawiają sprawdzić, który z nich popełni zbrodnię doskonałą. Taką, której nawet jego koledzy nie rozszyfrują.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5783 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/07/2008 14:20
cięższe gatunkowo-plusy dodatnie plusy ujemne-warto zobaczyc :D

http://video.google.pl/videosearch?hl=pl&sitesearch=&q=plusy+dodatnie+plusy+ujemne#


Obrazek png wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/07/2008 18:58
Street Kings - nowy film z Keanu Reeves'em, spodziewałem się czegoś dużo gorszego, niezły film sensacyjny z ciekawą intrygą.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/07/2008 20:50

  eF^ napisał:  
Street Kings - nowy film z Keanu Reeves'em, spodziewałem się czegoś dużo gorszego, niezły film sensacyjny z ciekawą intrygą.


gdyby ten film nie probowal miec hmmm....jakby przeslania ;] nie bylo ostatnich 5 minut filmu to calkiem spoko, a tak to pokazywanie skorumpowanych glin wyszlo komicznie. lepiej obejzec klasyke gatunku- Serpico z dobrym jak zawsze AL'em Pacino.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/07/2008 21:06

  avelyn napisał:  

  eF^ napisał:  
Street Kings - nowy film z Keanu Reeves'em, spodziewałem się czegoś dużo gorszego, niezły film sensacyjny z ciekawą intrygą.


gdyby ten film nie probowal miec hmmm....jakby przeslania ;] nie bylo ostatnich 5 minut filmu to calkiem spoko, a tak to pokazywanie skorumpowanych glin wyszlo komicznie. lepiej obejzec klasyke gatunku- Serpico z dobrym jak zawsze AL'em Pacino.



albo cos bardziej ``skorumpowanego`` z niezla obsadą L.A Confidential:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/07/2008 22:53
Obrazek jpg wstawiony na forum

Frontiere(s)
``Pełen okrucieństwa, mroczny horror.
Kandydat skrajnej prawicy wygrywa drugą turę wyborów prezydenckich we Francji. Grupa młodych rabusiów wkrada się do tajnej siedziby, znajdującej się na starym górniczym odludziu. Zbyt późno przekonają się, że zamieszkana jest przez neo-nazistów, kanibali.``

nazisci-kanibale? na pierwszy rzut oka niby smieszny scenariusz ale...te wszystkie hostele i inne tandetne pily mozna wsadzic do worka i jak najszybciej o nich zapomniec;) szkoda ze zaden youtube czy inny serwis niepokazuje niektorych scen bo chwilami naprawde robilo sie niedobrze. Obrzydliwy,brutalny, pelen krwi i flakow ale z znakomita muzyka i zdjeciami,ogolnie film żaden zachwyt jak i reszta tego typu(Teksanska masakra...,Wolf creek , czy Pila) ale jesli ktos ma ochote na cos ``krwistego`` a`la gore to polecam.

EDIT:
a jednak znalazlem taki zwiastun ktory pokazuje troche wiecej niz normalne:

Klik


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/07/2008 00:17
Nienawiść (La Haine)

24 godziny z życia bezrobotnych mieszkańców paryskiego przedmieścia. Tanie czynszowe mieszkania zamieszkują kolorowi lub członkowie różnych mniejszości etnicznych lub religijnych. Na ulicy rządzą gangi. W czasie policyjnej interwencji do szpitala jeden z członków miejscowego gangu. Pobity trafia do szpitala, gdzie jego życie wisi na włosku. Jego kumple - Żyd, Murzyn i Arab - stoją przed dylematem co mają zrobić, gdyby ich wspólnik zmarł? Już teraz wspomniany incydent jest zarzewiem zamieszek i regularnych bijatyk miedzy policją a młodocianymi gangami.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Film naprawdę godny polecenia ;) Przed chwilą skończyłem go oglądać i jestem zachwycony :) Film na grubsze rozkminy :)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/07/2008 02:43

  Randall McMurphy napisał:  


Frontiere(s)







ja sie spodziewalem czegos o wiele lepszego, jak chciecie sie troche przestraszyć polecam film REC , cos w stylu Blair witch projekt , poczatek moze troche nudny ale zaczekajcie jak akcja w kamienicy sie rozkreci jakies 20 minut to wprowadzenie :) :] pzdr


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/07/2008 10:36

Sceny w tym filmie to istna komedia. Nic strasznego, a tylko śmiać się idzie ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005