Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radoslavik77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6873 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 13:50
Zdecydowanie polecam "Hotel Rwanda", genialny film opoarty na faktach. To co się wyprawiało w Rwandzie to była prawdziwa masakra. Z ostatnio obejrzanych podobały mi się "Opowieści o zwyczajnym szaleństwie". Film czeski, ale dobry;D.


www.iskierka.info
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 14:02

  avelyn napisał:  
dla mnie to papka dla mas, niczym sie ten film nie wyroznia, kurwa jesszcze brakowalo bullet time;u jak king kopng z dinozaurami walczyl....

spadam ogladac http://imdb.com/title/tt0451094/



Akcja z dinozaurami mi się nie podobała, ale pokazanie New Yorku tamtych lat genialne...film fajny, ale bez rewelacji


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 14:18

  avelyn napisał:  
dla mnie to papka dla mas, niczym sie ten film nie wyroznia, kurwa jesszcze brakowalo bullet time;u jak king kopng z dinozaurami walczyl....

spadam ogladac http://imdb.com/title/tt0451094/




Film jest wierny oryginalowi i tam były dinozaury i duzo akcji:D Mnie sie bardzo podobal.


Efektow nie robil Jackson, tylko studio WETA:D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Lechitka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7861 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 14:53
Polecam opowieści z Narnii bardzo fajnie zrobione niezłe efekty no i dość spójny z książką a jeśli zachodzą jakies różnice to tylko na korzyść fabuły.


...byc gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją, wyzwalać zazdrośc, ja chce być gwiazdą...

To jest ta bejbe Vasyla? :D
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 16:49
co do King Konga to pewno niedlugo zrobia film King Kong vs Godzilla na wzor Alien vs Predator :P
ciekawe kiedy obejrze sobie na kompie King Konga :???:


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 17:49

  Porto napisał:  
ciekawe kiedy obejrze sobie na kompie King Konga :???:




Najlepiej nigdy. Wysuplaj te 12 zł na kino. Taki film ogladac na kompie to grzech.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 17:50
Kurcze, post mi sie zdublował....

Bylem w Multikinie na KK i dzwiek oraz obraz kopią po nerach:) Naprawde warto. Za pol roku moze sobie kupie DVD z tym filmem.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
mks1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 17:59

  Porto napisał:  
co do King Konga to pewno niedlugo zrobia film King Kong vs Godzilla na wzor Alien vs Predator :P
ciekawe kiedy obejrze sobie na kompie King Konga :???:



ja już od jakiegoś czasu mam film na kompie.. film nic szczególnego średni jak dla mnie :P idąc na premierą spodziewałam się czegoś lepszego
ale ostatecznie można obejrzeć.. ;)) :P
pozdrawiam


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 18:18

  _Mks_ napisał:  

  Porto napisał:  
co do King Konga to pewno niedlugo zrobia film King Kong vs Godzilla na wzor Alien vs Predator :P
ciekawe kiedy obejrze sobie na kompie King Konga :???:



ja już od jakiegoś czasu mam film na kompie.. film nic szczególnego średni jak dla mnie :P idąc na premierą spodziewałam się czegoś lepszego
ale ostatecznie można obejrzeć.. ;)) :P
pozdrawiam



popieram co do Kinga KOonga ;)
Wlasnie sciagnelem Nigdy w zyciu i zaczelem zasysac "Opowiesci z Narnii" i mam pytanie do naszych informatykow ;)

A wiec tak mam Nero Burning ROM + DVD w Duzm Pokoju :) i jesli mam film polski nie problem zgrac i ogladac z rodzinka na DVD
pojawia sie problem jesli jest film z napisami - o ile na kompie nie ma problemu to zeby zgrac nie mam zielonego pojecia jak to zrobic ...
moze ktos pomoze ?

(JAK ZGRAC FILM+NAPISY NA PLYTE ZEBY DZIALALO NA DVD?!)
z gory thX za pomoc :>


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 18:22
jezeli ktos lubi filmy wojenne to polecam Rosyjski film pt.Kryptonim Gwiazda
Akcja toczy sie podczas 2 wojny swiatowej


A ja i tak wierzyc nie przestane...
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 18:34

  Lechitka napisał:  
Polecam opowieści z Narnii bardzo fajnie zrobione niezłe efekty no i dość spójny z książką a jeśli zachodzą jakies różnice to tylko na korzyść fabuły.




Z tego co wiem to jakąś scene kręcili w Polsce, na zamarzniętym jeziorze. Nikt by o tym nawet nie wiedzial, ale jakies wiesniaki widzialy helikoptery i ochrone kolo jeziorka ;) a Film również polecam


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 18:49
TVP1 23:10 Tu i teraz: PLHH - film dokumentalny


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/01/2006 19:00
Wielka prosba do tych co posiadaja C+ czy ktos moglby mi nagrac dzisiejszy koncert Tupaca?!
kasete zwracam a oprocz tego dla chetnego duzy Heineken ;)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/01/2006 10:25

  eJay napisał:  

  avelyn napisał:  
dla mnie to papka dla mas, niczym sie ten film nie wyroznia, kurwa jesszcze brakowalo bullet time;u jak king kopng z dinozaurami walczyl....

spadam ogladac http://imdb.com/title/tt0451094/




Film jest wierny oryginalowi i tam były dinozaury i duzo akcji:D Mnie sie bardzo podobal.


Efektow nie robil Jackson, tylko studio WETA:D



Racja ale Jackson mial ogromny wplyw na caloksztalt to on powiedzial co i jak ma wygladac i na koncu to zaakceptowal po kilkunastu poprawkach. To nie ma byc jakis genialny film z swietnym aktorstwem to jest poprostu cudo dzisiejszej animacji i poprostu trzeba to zobaczyc! tylko nie w domu co to za przyjemnosc ogladac taki pokaz animacji i przedewszystkim dzwieku na kompie nawet przy najlepszym sprzecie nie rowna sie z ogladaniem tego w kinie. Dlatego zawsze jak ide do kina wybieram filmy ``efekciarskie`` przy innych czasami lepszy jest domowy nastroj i skupienie:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/01/2006 10:45

  pogoniarz73 napisał:  
Wielka prosba do tych co posiadaja C+ czy ktos moglby mi nagrac dzisiejszy koncert Tupaca?!
kasete zwracam a oprocz tego dla chetnego duzy Heineken ;)



Ja zlecilem nagranie tego koncertu mojej kolezance..teraz tylko nie wiem czy mi nagrala na dvd czy na vhs...ale powiem ci szczerze ze mialem wrazenie ze to koncert snoop dogga a nie 2Pac'a....2Pac zagral moze 4 utwory...no ale coz...lepsze to niz nic....jakby cos to podbij za pare dni do mnie na gg:)To dam Ci znac czy mam na dvd czy na vhs....i czy wogole cipa nie zapomniala mi nagrac:P


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/01/2006 19:05
Ja znalazlem caly koncercik do sciagniecia ale ma ponad cztery giga i jest to dvd takze odpada :( odezwe sie za pare dzionkow no chyba ze bedziesz wczesniej wiedzial to daj cyne..
Pozdrowka


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/01/2006 22:42
King Konga obejrzałem i muszę przyznać, że nie zrobił na mnie wrażenia. W pewnym momencie myslałem, że jestem na Jurassic_Park_IV, tyle tych dinozaurow było.;)

A tak na marginesie, czy nie zastanawialiście się jaką wysokość ma ten budynek na który wspina się Kong??? Bo musial byc bardzo wysoki skoro King byl taki mały. (30 - 60 metrow) ;)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/01/2006 22:49

  Niebuszewiak napisał:  
King Konga obejrzałem i muszę przyznać, że nie zrobił na mnie wrażenia. W pewnym momencie myslałem, że jestem na Jurassic_Park_IV, tyle tych dinozaurow było.;)

A tak na marginesie, czy nie zastanawialiście się jaką wysokość ma ten budynek na który wspina się Kong??? Bo musial byc bardzo wysoki skoro King byl taki mały. (30 - 60 metrow) ;)



no z tym budynkiem troche przesadzili,pamietam ze wszedl do windy i nacisnal chyba 100 czy 101 pietro ale i tak troche wyolbrzymili to i ta scena jak Kong wdrapal sie na sam czubek i ujecie z daleka byl prawie niezauwazalny. A co do dinozaurow...widac ze nie ogladales starych wersji King Konga tam rowniez one byly a nawet wiecej, scenariusz kiepski ale efekty powalaja


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/01/2006 22:55

  Randall McMurphy napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  
King Konga obejrzałem i muszę przyznać, że nie zrobił na mnie wrażenia. W pewnym momencie myslałem, że jestem na Jurassic_Park_IV, tyle tych dinozaurow było.;)

A tak na marginesie, czy nie zastanawialiście się jaką wysokość ma ten budynek na który wspina się Kong??? Bo musial byc bardzo wysoki skoro King byl taki mały. (30 - 60 metrow) ;)



no z tym budynkiem troche przesadzili,pamietam ze wszedl do windy i nacisnal chyba 100 czy 101 pietro ale i tak troche wyolbrzymili to i ta scena jak Kong wdrapal sie na sam czubek i ujecie z daleka byl prawie niezauwazalny. A co do dinozaurow...widac ze nie ogladales starych wersji King Konga tam rowniez one byly a nawet wiecej, scenariusz kiepski ale efekty powalaja



Cieszę się, że tak analizujesz moje wypowiedzi, jednakże ogladałem stare wersje King Konga. A to zdziwienie dinozaurami wynikło z mojego nastawienia do filmu. Spodziewałem się, że więcej scen będzie z samym bohaterem. pozdro


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/01/2006 03:20

  pogoniarz73 napisał:  
Ja znalazlem caly koncercik do sciagniecia ale ma ponad cztery giga i jest to dvd takze odpada :( odezwe sie za pare dzionkow no chyba ze bedziesz wczesniej wiedzial to daj cyne..
Pozdrowka



Ahh...i wez tu zaufaj babie....poprosilem kolezanke aby mi nagrala we wtorek Gang Related i w srode Resurrection araz koncert....dzisiaj podbijam do niej na gg i zostalem zaskoczony pytaniem...a czy ten wczorajszy film tez ci mialam nagrac?...lurwa jego no!...Tak wiec przykro mi narazie koncertu na VHS ani na DVD nie mam...chyba ze z jakiegos innego zrodla...z regoly ziomki dbaja o mnie i czesto nagrywaja mi rozne rzeczy zwiazane z 2Pac'iem..ale narazie nikt nie dal znaku zycia:)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005