Autor
Wiadomość
   Kibice -> Śpiewamy k***a!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 6188 dni

*****
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/03/2013 13:00

  hapek92 napisał:  

  Sz. napisał:  
Chodzi o to?

Dziś na cały świat
My śpiewamy tak
W naszych sercach jest
Tylko MKS

I choć ciężki czas
Wiara jest wciąż w nas
W naszych sercach jest
Tylko MKS
Na ta sama melodie..

Dzisiaj Pogoń Graaaaa !
Wygra Dla Nas Meeeecz !
My Wierzymy w Tooooo !!
Tylko eeeMKaaaaaeeeeeeS !Czytaj temat. Nie wiem po co te nowe slowa.


Sami przeciw wszystkim!!!
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2940 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/04/2013 15:55
Też zauważyliście, że przy " Deszcze niespokojne..." zawsze jest takie pierdolnięcie?


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3718 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/04/2013 16:01

  Goalkeeper napisał:  
Też zauważyliście, że przy " Deszcze niespokojne..." zawsze jest takie pierdolnięcie?Zauważyłeś że twoje posty nic nie wnoszą od dłuższego czasu ?


Tylko Pogoń !
A. ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3827 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/04/2013 21:22

  Goalkeeper napisał:  
Też zauważyliście, że przy " Deszcze niespokojne..." zawsze jest takie pierdolnięcie?Niestety u nas napinka zawsze wychodzi najlepiej :(


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3718 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 11/05/2013 13:10
Del.

Ostatnio edytowany przez: sebeq1948, 11 maja 2013, 13:42 [1 raz(y)]


Tylko Pogoń !
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5732 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/10/2013 21:41
O MKS-ie mój
Klubie mój
Miłość ma
Wygrałabyś ten mecz
Hej Pogoń szczecińska

mozna zmienic na :

O MKS-ie mój
Serce me
Miłość ma
Wygrałabyś ten mecz
Hej Pogoń szczecińska

taka luzna propzycja ;) moim zdaniem lepiej brzmi


http://e-dieselservice.pl/
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6110 dni

*
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/10/2013 21:47
Lepiej brzmi pierwotna wersja.

Co z przyśpiewkami wprowadzanymi kiedyś w tym samym czasie na melodię "Jedzie pociąg z daleka ..." i Lambady ("Pogoń Szczecin gol ...")? Według mnie obie miały fajny potencjał i już dawniej nieźle wychodziły, szczególnie ta druga.


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5103 dni

*
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/10/2013 22:02
Skoro już odkopano ten temat, to mam jedną propozycję co do śpiewania "Tylko Pogoń". Wychodzi to coraz lepiej, ale wydaje mi się, że lepiej by to wyszło gdyby po "Na zwycięstwo tweee" również bęben był. Pozwoli to na złapanie większego oddechu, a tym samym większe jebnięcie, bo teraz dość cicho to wychodzi i na drugi wers dopiero wszyscy się spinają. :)


AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4840 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/10/2013 22:45
To ja też napisze coś od siebie. Zwróćmy uwagę na to jak szybko śpiewamy wiele przyśpiewek, np. ole, ole, ole ola i tylko Pogoń Pogoń Szczecińska, Pogoń <klask><klask><klask>Szczecin, lub okrzyk po bębnie <klask><klask><klask>... Pogoń! z każdym powtórzeniem przyśpieszamy, czasem tak, że ludzie nie nadążają klaskać, a z głośnego wyraźnego dopingu robi się niewyraźny ryk. Druga rzecz, bądźmy konsekwentni z przyśpiewką "Od Szczecin do Opola" albo śpiewamy ja tak po prostu albo z oooooooo... myślę, że druga wersja z trochę dłuższym ciiii... niż ostatnio, mogłaby roznieść ten stadion! Z tą przyśpiewką możemy osiągnąć coś takiego Besiktas, a nawet o wiele więcej! pzdr


Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4028 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 30/10/2013 23:13
No to jeszcze jedna kwestia. Jak śpiewamy "kto wygra mecz" to w ostatniej fazie odpowiadamy " Pogoń, Pogoń, Pogoń do boju do boju do boju MKS" a nie "Pogoń później jakiś szmer i na końcu da się usłyszeć MKS"


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2788 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 00:11

  Ant1 napisał:  
przyśpieszamy, czasem tak, że ludzie nie nadążają klaskać, a z głośnego wyraźnego dopingu robi się niewyraźny ryk.W ogóle 90% przyśpiewek śpiewamy za szybko, byle na hurra.


Fanatycznie
MW_03
Młode Wilki
IP: zapisany
Na forum od 4195 dni

****
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 01:23

  Portowiec92 napisał:  
No to jeszcze jedna kwestia. Jak śpiewamy "kto wygra mecz" to w ostatniej fazie odpowiadamy " Pogoń, Pogoń, Pogoń do boju do boju do boju MKS" a nie "Pogoń później jakiś szmer i na końcu da się usłyszeć MKS"A dlaczego tak?


Obrazek png wstawiony na forum
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4028 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 09:27
Byłem przekonany że tak się to wszędzie śpiewa. Jeśli nie tak to napiszmy jak by było jasne ;)


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6198 dni

*
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 10:16

  Ant1 napisał:  
To ja też napisze coś od siebie. Zwróćmy uwagę na to jak szybko śpiewamy wiele przyśpiewek, np. ole, ole, ole ola i tylko Pogoń Pogoń Szczecińska, Pogoń <klask><klask><klask>Szczecin, lub okrzyk po bębnie <klask><klask><klask>... Pogoń! z każdym powtórzeniem przyśpieszamy, czasem tak, że ludzie nie nadążają klaskać, a z głośnego wyraźnego dopingu robi się niewyraźny ryk. Druga rzecz, bądźmy konsekwentni z przyśpiewką "Od Szczecin do Opola" albo śpiewamy ja tak po prostu albo z oooooooo... myślę, że druga wersja z trochę dłuższym ciiii... niż ostatnio, mogłaby roznieść ten stadion! Z tą przyśpiewką możemy osiągnąć coś takiego Besiktas, a nawet o wiele więcej! pzdrZ tym Pogon klask klask klask Szczecin sie zgadzam.Juz jest tak maly odstep miedzy Pogon a Szczecin ze te dwa wyrazy zlewaja sie w jednosc.Expert nie jestem ale moze by sie dalo poprostu wydluzyc poczatek wyrazow np.Pooogon klask klask klask Szczeeecin..Szczegolnie slowo Szczecin powinno brzmiec dluzej i wolniej.To tylko moje zdanie,nie zebym sie wymadrzal:)


,,Vi är överallt,,- POGON
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5459 dni

****
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 11:25
wyznacznikiem rytmu powinien być bęben. niestety bęben u nas gna na maxa nad czym ubolewam już od wielu wielu sezonów... jedynym obecnie rozwiązaniem wg mnie jest zorganizowanie się w sztywnej grupie dopingowej, zabranie ze sobą bębna i nagranie dopingu w prawidłowych tempach (najlepiej bez obrazu, tylko sama ścieżka audio). nie przy okazji meczu, lecz tylko i wyłącznie dla należytego dopingu. liczę, że coś pod tym kątem będzie miało miejsce w przerwie zimowej, sam chętnie wezmę udział w takim wydarzeniu. w razie czego równie chetnie pomogę. mam nawet ciekawą koncepcję, jak później promować te wszystkie pieśni. chciałbym również, żeby główne osoby odpowiedzialne za doping ogarnęły mniej więcej repertuar jaki by chcieli wałkować, dokładne ogarnięcie w nich textu, następnie wydrukowanie i przekazanie każdemu takiego śpiewnika (sam myślę, że mógłbym kilkaset sztuk druknąć).

a jak już tak mnie poniosło, to chcę jeszcze prosić (nalegam ! ! ! ) na ponowne wałkowanie Pogonio Kochana..! melodię każdy zna, w końcu każdy by się tego nauczył - jebnięcie tego na pełnej kurwie było by mistrzowskie (jakże tam jest genialny text, oddający zapewne odczucia większości z nas..)
Bracia! wg mnie nadszedł ostateczny czas kiedy MUSIMY przemienić ten cały wielki potencjał w mega jakość, która będzie standardem, a nie tylko w kółko gadać, że "ostatnio pokazaliśmy, że drzemie w nas mega wielki zajebisty ogromny przechuj potencjał" - ile już razy tak było napisane??
Tylko Poogooooń, ukochana Poogoooń.....!
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6110 dni

*
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 11:46

  Cytat:  
a jak już tak mnie poniosło, to chcę jeszcze prosić (nalegam ! ! ! ) na ponowne wałkowanie Pogonio Kochana..!

Podłączam się. "Deszcze niespokojne" zawsze wychodziły (wychodzą) nam głośno i dobrze. Kwestia nauki tekstu, który wcale taki skomplikowany nie był (np. ze swojego przykładu - pamiętam większość do dziś).


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2942 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 12:36
Ole ole, ole ola i tylko Pogoń Pogoń szczecińska - chyba bardziej skrócić się po prostu nie da.... ;x wydłużone brzmiało by 4x lepiej, podobnie sytuacja ma się z "pogoń szczecińska, Pogoń szczecińska, aejaejaejaeja...."

a wystarczyło by:
1. ole oleeeee, ole olaaaaaaaa i tylko Pogoń Pogoń szczecińskaaaaaaaaa"
2. pogoooooooooń szczecińskaaaaaaa, pogooooooon szczecińskaaaaaaaa....."

a u nas wygląda jakby to miałyby być zawody na szybkość odśpiewanej pieśni.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3197 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 13:31

  giepe napisał:  
Ole ole, ole ola i tylko Pogoń Pogoń szczecińska - chyba bardziej skrócić się po prostu nie da.... ;x wydłużone brzmiało by 4x lepiej, podobnie sytuacja ma się z "pogoń szczecińska, Pogoń szczecińska, aejaejaejaeja...."

a wystarczyło by:
1. ole oleeeee, ole olaaaaaaaa i tylko Pogoń Pogoń szczecińskaaaaaaaaa"
2. pogoooooooooń szczecińskaaaaaaa, pogooooooon szczecińskaaaaaaaa....."

a u nas wygląda jakby to miałyby być zawody na szybkość odśpiewanej pieśni.A może tak okazałbyś troche szacunku do ukochanego klubu i pisałbyś nazwe z dużej litery i z polskimi znakami?


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 6188 dni

*****
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 13:34

  TeHaCe napisał:  
wyznacznikiem rytmu powinien być bęben. niestety bęben u nas gna na maxa nad czym ubolewam już od wielu wielu sezonów... jedynym obecnie rozwiązaniem wg mnie jest zorganizowanie się w sztywnej grupie dopingowej, zabranie ze sobą bębna i nagranie dopingu w prawidłowych tempach (najlepiej bez obrazu, tylko sama ścieżka audio). nie przy okazji meczu, lecz tylko i wyłącznie dla należytego dopingu. liczę, że coś pod tym kątem będzie miało miejsce w przerwie zimowej, sam chętnie wezmę udział w takim wydarzeniu. w razie czego równie chetnie pomogę. mam nawet ciekawą koncepcję, jak później promować te wszystkie pieśni. chciałbym również, żeby główne osoby odpowiedzialne za doping ogarnęły mniej więcej repertuar jaki by chcieli wałkować, dokładne ogarnięcie w nich textu, następnie wydrukowanie i przekazanie każdemu takiego śpiewnika (sam myślę, że mógłbym kilkaset sztuk druknąć).

a jak już tak mnie poniosło, to chcę jeszcze prosić (nalegam ! ! ! ) na ponowne wałkowanie Pogonio Kochana..! melodię każdy zna, w końcu każdy by się tego nauczył - jebnięcie tego na pełnej kurwie było by mistrzowskie (jakże tam jest genialny text, oddający zapewne odczucia większości z nas..)
Bracia! wg mnie nadszedł ostateczny czas kiedy MUSIMY przemienić ten cały wielki potencjał w mega jakość, która będzie standardem, a nie tylko w kółko gadać, że "ostatnio pokazaliśmy, że drzemie w nas mega wielki zajebisty ogromny przechuj potencjał" - ile już razy tak było napisane??
Tylko Poogooooń, ukochana Poogoooń.....!
pzdr!Po pierwsze jako autor slow,napisze, ze dzieki hehe...No moja wizja tej piesni spiewanej przez caly stadion, albo chociazby przez kilkusetosobawa ekipe wyjazdowa jeszcze nie doczekala spelnienia. UDA SIE w koncu.

Pomysl o ktorym piszesz to kolejne niezrealizowane zadanie. Spiewnik audio, dopracowany, z odpowiednimmi slowami i tempem to kwestia ktora mielismy zrealizowac jeszcze z SP Helmutem.

Moze i racja ze nadszedl czas aby to po prostu zrobic.


Sami przeciw wszystkim!!!
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2788 dni
Odp: Śpiewamy k***a!!! - 31/10/2013 21:39

  Pgn. napisał:  
Skoro już odkopano ten temat, to mam jedną propozycję co do śpiewania "Tylko Pogoń". Wychodzi to coraz lepiej, ale wydaje mi się, że lepiej by to wyszło gdyby po "Na zwycięstwo tweee" również bęben był. Pozwoli to na złapanie większego oddechu, a tym samym większe jebnięcie, bo teraz dość cicho to wychodzi i na drugi wers dopiero wszyscy się spinają. :)naprawdę wyciąganie tego tweeeeee wygląda chujowo. trzeba gdzieś zaznaczyć kiedy kończymy i niech zrobi to bęben a będzie pierdolnięcie mega bo teraz to każdy konczy kiedy mu pasuje


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005