Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2015 18:02

  Icar napisał:  
pozdrawiał kibiców legii ? Dziwne, bo oglądałem i nie pamiętam żeby ich pozdrawiał. Pozdrawiał kibiców Pogoni Szczecin i mieszkańców Szczecina. O legii nie słyszałem nawet słowa.

[Ambasador: używaj dużej litery dla nazw klubów]



To obejzyj se jeszcze raz kolego bo pozdrawiał.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2015 20:15
Z ciekawości obejrzałem i jest coś takiego: "...przesyłam gest pokoju od kibiców szczecińskich dla kibiców wspaniałej Legii Warszawa" ;)


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2015 20:21
A faktycznie w pierwszych sekundach jak się pojawił. Tego nie widziałem, bo zawołano mnie na to, po jakiś kilkunastu sekundach jak tam przyszedł.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/10/2015 12:37
wywiad ze słabym trenerem https://gramybezbramkarza.wordpress.com/2015/10/27/marcin-sasal-nie-bede-siedzial-cicho/#more-126

ciekawy fragment


  Cytat:  
Zresztą, pierwsze, co zrobiłem po przyjściu do Pogoni, to zwolnienie trenera bramkarzy. Nie wyobrażałem sobie sytuacji, że szkoleniowiec nie przyjeżdża na mecze, a tak było w klubie. Jeżeli trener rzuca piłkę ręką, a nie kopie, to sorry.



Kto był wtedy trenerem bramkarzy, bo chyba juz nie Dlugosz ?


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 12:34
Był w reprezentacji na mecz z Niemcami

Ciekawe rzeczy Radek opowiada. O prezesie, trenerze... I szczerze mówiąc to ja mu wierzę...


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 13:33

  londoner napisał:  
Był w reprezentacji na mecz z Niemcami

Ciekawe rzeczy Radek opowiada. O prezesie, trenerze... I szczerze mówiąc to ja mu wierzę...



Znamy tylko wersję zdarzeń jednej strony, a nikt z klubu nie będzie komentował tego typu wypowiedzi ani wyciągał spraw z szatni żeby się wybielić - dlatego Radek może swobodnie się w mediach pożalić. Kto wie, może po tych namowach prezesa i trenera poczuł się zbyt ważny, nienaruszalny? Może był w takiej formie, że uznali że Kudła daje to samo i wybrali tańszą wersję? Nie chcę wchodzić na Radka, mam do niego dużo sympatii, ale po prostu musimy sobie zdać sprawę że nie wiemy i raczej nieprędko się dowiemy dlaczego podjęto takie decyzje. A wszelkie teorie spiskowe odłóżmy między bajki.


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 13:50
Mroczek i cała ekipa dchuja pokazała już nie raz dwulicowość, więc ufam Radkowi w 100% w tej wypowiedzi. Mimo, że bramkarz może z niego nie jest wyśmienity (chociaz twierdze, że poprawiłby grę nogami, to do ekstraklasy nadaje się idealnie, napewno bardziej niż Słowik czy Kudła który przez 13 meczy wyjął 1 strzał, a co miało wpaść wpadło). Wolę bramkarza który czasami wpierdoli jakąś bramkę ale za to 3 następne wyjmie i do tego nie będzie się obrażał na cały świat tylkop powie, że zjebał. Szkoda chłopa, bo takich charakternych kopaczy już dzisiaj można ze świecą szukać.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 14:06
Radek po raz setny wspomina o lojalności wobec klubu z odrzuceniem oferty z Japonii. Ok, to działało, dopóki nie wychlapał w wywiadzie z Weszło, że nie przyjął oferty tylko dlatego, że była zbyt mało atrakcyjna, żeby wyjechać na drugi koniec świata do kraju o całkowicie innym klimacie, kulturze. Więc mógłby sobie darować ten wyświechtany tekst.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 14:36

  Icar napisał:  
Radek po raz setny wspomina o lojalności wobec klubu z odrzuceniem oferty z Japonii. Ok, to działało, dopóki nie wychlapał w wywiadzie z Weszło, że nie przyjął oferty tylko dlatego, że była zbyt mało atrakcyjna, żeby wyjechać na drugi koniec świata do kraju o całkowicie innym klimacie, kulturze. Więc mógłby sobie darować ten wyświechtany tekst.



Skoro Mroczek mu obiecywał, "rysując fajne perspektywy" to na huja miał wyjeżdżać do jakiejś Japonii.? Miał tu dom, rodzinę i był szanowany. Nie rozmienil się na drobne i tyle a nawet gdyby dostał w huj kasy i wyjechał zarobić to też nic by się złego nie stało. Nie ma tu nic wyświechtanego. Przypomnijcie sobie ilu piłkarzy czy trenerów, po rozstaniu z Pogonią, miało coś do powiedzenia w tej kwestii. Wierzę mu w 100% bo prezesik, niby biznesmen, niby inteligent a wiele razy zachował się jak leszcz. Reasumując, Kudła i Słowik razem wzięci sięgają Radkowi w formie co najwyżej do pasa. Dodam jeszcze iż nie mam pojęcia, jaki miał on wpływ na szatnie, ale znając życie i wyżelowane panienki, zapewne był solą w oku. Pozdro!


No One Like Us....We don't Care...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 14:47
Ale w czym tu wierzyć ? To, że klub zachował się chujowo wobec niego, to jest to niepodważalnym faktem.
Natomiast faktem też są jego słowa, że odrzucił ofertę, bo proponowali za mało pieniędzy a nie dlatego, że taki lojalny. A takie stara się sprawiać wrażenie, w każdym możliwym wywiadzie. Dlatego niech już tak nie przesadza, z tym tekścikiem jak to wspaniałomyślnie się zachował. Jakby dostał tyle kasy ile chciał, to żadne perspektywy obiecywane przez Mroczka nie zatrzymałyby go tutaj.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3425 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 14:51

  Icar napisał:  
Ale w czym tu wierzyć ? To, że klub zachowaj się chujowo wobec niego, to jest to niepodważalnym faktem.
Natomiast faktem też są jego słowa, że odrzucił ofertę, bo proponowali za mało pieniędzy a nie dlatego, że taki lojalny. A takie stara się sprawiać wrażenie, w każdym możliwym wywiadzie. Dlatego niech już tak nie przesadza, z tym tekścikiem jak to wspaniałomyślnie się zachował. Jakby dostał tyle kasy ile chciał, to żadne perspektywy obiecywane przez Mroczka nie zatrzymałyby go tutaj.



A narazie jest czwartym bramkarzem w słabutkim Górniku,i grzeje ławę...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 14:55
Takie bywa życie. Można tez napisać, że jakby nie jego wysokie wymagania finansowe to teraz siedziałby w Japonii. I dzięki temu, nie zostałby wydymany przez klub.
I właśnie o to może mieć pretensje do klubu, że został wydymany, a nie dlatego, że klub wypiął się na niego, mimo okazania lojalności. Bo niestety, w momencie gdy powiedział o tym, iż oferta z Japonii go nie zadowalała, stracił prawo do używania słowa "lojalności" w swoim żaleniu się na zarząd Pogoni.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 30 października 2015, 15:13 [1 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 15:13
podrózowanie po Polsce

a kiedyś widziałem taki autobus z przyczepa i łóżkami.Coś jak kuszetka...robi to chyba Mercedes.Kilka klubów z krańców Polski pewnie by sie skusiło na taki wynalazek...;)
Obrazek jpg wstawiony na forum



Obrazek jpg wstawiony na forum


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 17:01
Z Twittera:

-Wojciech Parada 37 min.37 minut temu
Janukiewicz mówi w PS, że Mroczek namawiał go na pozostanie w Pogoni i odrzucenie oferty z Japonii. Kłamie. Było dokładnie odwrotnie.

-Radek Janukiewicz 10 min.10 minut temu
@WojciechPar rozumiem że w grudniu był Pan ze mną moją żoną i Prezesem w Bochemie na obiedzie?


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 19:24

  K... napisał:  
Z Twittera:

-Wojciech Parada 37 min.37 minut temu
Janukiewicz mówi w PS, że Mroczek namawiał go na pozostanie w Pogoni i odrzucenie oferty z Japonii. Kłamie. Było dokładnie odwrotnie.

-Radek Janukiewicz 10 min.10 minut temu
@WojciechPar rozumiem że w grudniu był Pan ze mną moją żoną i Prezesem w Bochemie na obiedzie?



Skoro Parada twierdzi, że było inaczej, to już wiadomo jak było...


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/10/2015 20:53
Radek napisał "prezes Pogoni zaczął mnie przekonywać, żebym został, że jestem ważną postacią w drużynie, rysował fajne perspektywy" - no i rzeczywiście na tamtą chwilę (grudzień) był ważną postacią w drużynie. A że potem nie potrafił odbudować formy, że graliśmy naprawdę kiepsko i ledwo wskoczyliśmy do ósemki, co nie tylko sceptycy wytykali, to też wina prezesa? No i ciekaw jestem co oznaczają te "fajne perspektywy" - myślicie, że Mroczek mu obiecał że będzie grał bez względu na formę? :) No bez jaj, Kudła wskoczył do bramki pod koniec sezonu - czy naprawdę chcemy w drużynie zawodników z nietykalnym statusem tylko dlatego że są fajni i lojalni? Lubię gościa, ale tego typu gadanie po prostu źle o nim świadczy.

Słowo przeciw słowu, można stawać po jednej czy drugiej stronie ze względu na sympatię, ale nigdy nie będziecie w 100% pewni jakie słowa tam padły i kto co miał na myśli, kto jak co zrozumiał.


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/10/2015 16:18
kazdy o zdrowych zmyslach wie ,ze ten cwel parada to aferzysta szukajacy rozglosu !!! cos uslyszy i juz sle cos byle by bylo na tym jego twiterze czy facebooku . takie nam wyroslo pokolenie a najlepsze jest to ,ze wiekszosc lyka to i sieje dale te farmazony!!!


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/11/2015 22:29
Sebastian Murawski - niewiele by brakowało a trafił by do Ruchu Chorzów

Szkoda , że Mateńko nie pracuje już dla Pogoni Szczecin. Bardzo dobry trener , który jak widać potrafił dotrzeć do młodych. Osobiście chciałbym , aby Pan Maciej poprowadził rezerwy Pogoni Szczecin za trenera Sikorę.

Pobawmy się w gdybanie. Nagle dostaje pan ofertę pracy w charakterze asystenta pierwszego zespołu w którymś z klubów ekstraklasy. Co wtedy?

- Zastanawiałem się nad tym wielokrotnie. Jestem wychowany na Pogoni, od dziecka chodziłem na każdy jej mecz. Zawsze moim marzeniem było zrobić coś dla tego klubu. Pogoń była, jest i będzie na pierwszym miejscu. W przypadku takiej propozycji długo bym się zastanawiał. Musiałbym wiedzieć, czy jeśli pójdę się uczyć do innego klubu, dostanę możliwość powrotu do Szczecina w przyszłości. Jeżeli miałbym tę gwarancję, skorzystałbym z podobnej oferty. Jeśli usłyszałbym, że po odejściu nie ma już powrotu, to raczej bym się nie zdecydował.


Osobiście znam dwóch trenerów, którzy widzą w młodych chłopakach to, czego nie dostrzegają inni. Potrafią poddać ich 'obróbce' i zrobić z nich świetnych piłkarzy. Jednym z nich jest ww. trener Bogusław Pietrzak (jego odkrycia to np. Sobiech, Janoszka, Stefański).
Drugi to pracujący z trampkarzami Pogoni Adam Gołubowski. Trener ten oprócz pracy w Pogoni prowadzi III-ligowy Piast Choszczno (sytuacja niedopuszczalna w żadnym profesjonalnym klubie, a za taki uważa się przecież Pogoń). Gdybym miał coś do powiedzenia w MKS-ie, to zaproponowałbym Gołubowskiemu objęcie funkcji szefa 'skautingu'. Zainwestowane w niego pieniądze zwróciłyby się za kilka lat w setkach tysięcy.

Marzę o tym, aby kiedyś zasiąść na trybunach przy Twardowskiego, oglądać debiutujących w Pogoni chłopców ze Szczecina, Stargardu, Kołobrzegu czy Chojny, a trenowanej przeze mnie młodzieży znów móc powiedzieć, że wytrwała praca na treningach może dać im szansę reprezentowania 'DUMY POMORZA'.

I z takich ludzi tak łatwo się rezygnuje w naszym klubie , no kurdę nóż się w kieszeni otwiera :(

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 1 listopada 2015, 22:57 [2 raz(y)]


PS 1948
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/11/2015 14:49

  Icar napisał:  
Radek po raz setny wspomina o lojalności wobec klubu z odrzuceniem oferty z Japonii. Ok, to działało, dopóki nie wychlapał w wywiadzie z Weszło, że nie przyjął oferty tylko dlatego, że była zbyt mało atrakcyjna, żeby wyjechać na drugi koniec świata do kraju o całkowicie innym klimacie, kulturze. Więc mógłby sobie darować ten wyświechtany tekst.



Oczywiście że tak było : żal mu było wyjeżdżać ,mało kasy .inna kultura , jedzenie ,daleko do domu itp .Rodzina zostaje ,nawet o babci coś mówił, że nie może jej zostawić ,i nawet o psie za którym by tęsknił . Nie przyjął oferty, bo mu było dobrze i wygodnie ,trząsł szatnią i zawsze miał 1 plac .Taka była prawda.


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/11/2015 17:07

  zach-pom napisał:  
Sebastian Murawski - niewiele by brakowało a trafił by do Ruchu Chorzów

Szkoda , że Mateńko nie pracuje już dla Pogoni Szczecin. Bardzo dobry trener , który jak widać potrafił dotrzeć do młodych. Osobiście chciałbym , aby Pan Maciej poprowadził rezerwy Pogoni Szczecin za trenera Sikorę.

Pobawmy się w gdybanie. Nagle dostaje pan ofertę pracy w charakterze asystenta pierwszego zespołu w którymś z klubów ekstraklasy. Co wtedy?

- Zastanawiałem się nad tym wielokrotnie. Jestem wychowany na Pogoni, od dziecka chodziłem na każdy jej mecz. Zawsze moim marzeniem było zrobić coś dla tego klubu. Pogoń była, jest i będzie na pierwszym miejscu. W przypadku takiej propozycji długo bym się zastanawiał. Musiałbym wiedzieć, czy jeśli pójdę się uczyć do innego klubu, dostanę możliwość powrotu do Szczecina w przyszłości. Jeżeli miałbym tę gwarancję, skorzystałbym z podobnej oferty. Jeśli usłyszałbym, że po odejściu nie ma już powrotu, to raczej bym się nie zdecydował.


Osobiście znam dwóch trenerów, którzy widzą w młodych chłopakach to, czego nie dostrzegają inni. Potrafią poddać ich 'obróbce' i zrobić z nich świetnych piłkarzy. Jednym z nich jest ww. trener Bogusław Pietrzak (jego odkrycia to np. Sobiech, Janoszka, Stefański).
Drugi to pracujący z trampkarzami Pogoni Adam Gołubowski. Trener ten oprócz pracy w Pogoni prowadzi III-ligowy Piast Choszczno (sytuacja niedopuszczalna w żadnym profesjonalnym klubie, a za taki uważa się przecież Pogoń). Gdybym miał coś do powiedzenia w MKS-ie, to zaproponowałbym Gołubowskiemu objęcie funkcji szefa 'skautingu'. Zainwestowane w niego pieniądze zwróciłyby się za kilka lat w setkach tysięcy.

Marzę o tym, aby kiedyś zasiąść na trybunach przy Twardowskiego, oglądać debiutujących w Pogoni chłopców ze Szczecina, Stargardu, Kołobrzegu czy Chojny, a trenowanej przeze mnie młodzieży znów móc powiedzieć, że wytrwała praca na treningach może dać im szansę reprezentowania 'DUMY POMORZA'.

I z takich ludzi tak łatwo się rezygnuje w naszym klubie , no kurdę nóż się w kieszeni otwiera :(




Piasta Choszczno? Nie ma już tej drużyny, teraz jest w Choszcznie Gavia i gra w siódmej lidze.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005