Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ernestopoulos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6724 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/10/2014 15:23
@kibicMKS Żenada, nie żenada, ale wierz mi, że znam paru piłkarzy lub byłych piłkarzy i wiem, że biorą to pod uwagę. Z zawodników, którzy mówili o tym w mediach można wymienić chociażby I. Jelenia, T. Parzego, M. Zganiacza czy trenera Moniza przy przejściu z Lechii do TSV 1860. Wyobraź sobie, że bywają sytuacje, że dziecko ma szkołę, żona ma pracę i nie chcą się wyprowadzać z danego miasta. Jak masz co tydzień, albo kilka razy w tygodniu śmigać w dwie strony, to kilkaset kilometrów robi różnicę. Piłkarz też człowiek.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/10/2014 15:42

  Ernestopoulos napisał:  
@kibicMKS Żenada, nie żenada, ale wierz mi, że znam paru piłkarzy lub byłych piłkarzy i wiem, że biorą to pod uwagę. Z zawodników, którzy mówili o tym w mediach można wymienić chociażby I. Jelenia, T. Parzego, M. Zganiacza czy trenera Moniza przy przejściu z Lechii do TSV 1860. Wyobraź sobie, że bywają sytuacje, że dziecko ma szkołę, żona ma pracę i nie chcą się wyprowadzać z danego miasta. Jak masz co tydzień, albo kilka razy w tygodniu śmigać w dwie strony, to kilkaset kilometrów robi różnicę. Piłkarz też człowiek.



wlasnie dlatego zarabiaja tyle za to co lubia robic najbardziej I zadnym usprawiedliwieniem dla pilkarza kasujacego kilkadziesiat tysiakow nie jest ze ma daleko do pracy. Na emigracji sa tysiace osob ktore zostawily swoja rodzine po to zeby odbic sie od dna I nie zarabiaja czesto polowy tego co przecietny pan pilkarz. Zreszta jak uwazasz ze Smolny jest jednym z najlepszych dyrektorow sportowych to ok I milego dnia. Ja mam nadzieje ze najlepszy dyrektor znajdzie prace w innym klubie byc moze nawet w bundeslidze, bo szkoda zeby taki talent sie tu marnowal w slabej polskiej ekstraklasie.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/10/2014 17:16

  Gonzalez13 napisał:  
Skoro Smolny wpierdalał się Wdowczykowi w skład, z góry dyktował warunki, narzucał taktykę oraz zawodników i to po co Wdowiec przedłużał kontrakt? Dobrze wiedział jaka jest sytuacja, a i tak w to wszedł na kolejne 3 lata. Teraz wylewa kubeł pomyj, jak go w klubie już nie ma. Jeśli tak bardzo mu to wszystko przeszkadzało (nie dziwię mu się), to było trzeba się zwinąć wraz z wygasającym kontraktem, a nie udawać, że nic się nie dzieje. Jak dla mnie, chora sytuacja. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.



Jezeli nie przedluzby kontraktu to tez bys psioczyl jak i wielu innych bo zostawil sam druyne. Nie rozumiesz ze Wdowiec polecial min za to ze wlasnie NIE DAWAL SOBIE WPIerdala* sie do skladu, taktyki itp? Podpisal nowy kontrakt bo wierzyl ze dalej bedzie mu sie to udawac, jak widac grzesiu tylko czekal na "odpowiedni" moment i to wykorzystal.

Wdowczyk jako jeden z niewielu potrafil wypier*** bartka ł mimo ze mial nadal kontrakt od grzesia plus zmiany zawodnikow nawet w 1 polowie, ktorzy zawodzili na 100%. U tego trenera zaden kopacz nie mogl czuc sie pewnie i non stop musial dawac z siebie 100%, tak to powinno wygladac, tylko zeby to osiagnac trzeba miec wsparcie i kibicow i zarzadu, kibicow mial zarzad do czasu.

A co do artykułow weszlo, przestalem czytac te warszawskie wypociny juz bardzo dawno temu i uwazam ze kazdy szanujacy sie kibic Pogoni powinien zrobic podobnie.


PORTOWCY
Ernestopoulos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6724 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/10/2014 22:00
cfan Przecież ja nikogo nie usprawiedliwiam, a to co piszesz to tylko potwierdzenie tego, co napisałem wcześniej tj. że miejsce, w którym pracujesz ma duże znaczenie. A tak w temacie, to właśnie oglądam powtórkę Ligi + i Boniek mówił o braku dyrektorów sportowych w Polsce. Powiedział, że trener nie jest alfą i omegą i potrzebuje w klubie kogoś, z kim będzie konsultował transfery, taktykę itd. i kimś takim powinien być dyrektor sportowy. Nie mam powodów, żeby umierać za Smolnego, ale cały czas jestem przekonany, że obecny schemat jest ok.

A wyobraźcie sobie sytuację, że po meczu z Piastem u nas (było 0:0) Smolny mówi do Wdowczyka: "Słuchaj Darek, co myślisz o tym, żeby dać Murayamę na rozegranie, może by narobił wiatru trochę?", a Wdowczyk na to: "No nie wiem, pomyślę". Potem następne mecze: Lech (1:1), Wisła (0:3), Łęczna (4:2), Ruch (1:1). Robak coś tam strzela, a poza tym lipa. Smolny znowu mówi: "Murayama jest w gazie, daj go na 10, da chłopak radę", a Wdowczyk: "Ok, sprawdzę to na treningu i podejmę decyzję". I dalej mecze z Lechią (0:1) - wiadomo - Robak, wtopa z Bełchatowem, dobry (3:0) mecz z Zawiszą. A Smolny swoje: "Kurwa, Darek! Nie ma rozegrania! Murawski nie da rady wszystkiego ogarnąć. Weź tego Murayamę do przodu daj!", a Darek: "No ok, spróbuję". I wystawia go w meczu z Jagą na środku, gdzie Murayama gra niezły mecz, ale przez słabą obronę zbieramy 5:0. I wtedy Smolny myśli: "Kurwa, mówiłem mu tyle razy, że Murayama będzie dobry. Chuj, że przegrał z tą Jagą, tak bywa. Ale ile punktów byśmy mieli, gdyby on cały czas grał za napastnikiem?". I zwalnia Wdowczyka. Następny mecz Pogoni wygrywa Murayama.

Zapis z konferencji prasowej: http://dumapomorza.pl/grzegorz-smolny-o-letnim-okienku-transferowym/

I teraz następna "symulacja". Prowadzisz sklep z telewizorami. Masz super telewizory, które kupujesz za 1500 zł. Twój pracownik sprzedał taki telewizor za 2000 zł. Mówisz mu: "Młody fajnie, że sprzedajesz, ale weź te telewizory wystaw po 2500. Też pójdą, i tak taniej niż w Biedronce. Najwyżej dasz stargować 2 stówki, a i tak będziemy do przodu". I jedziesz na wczasy. Wracasz, a młody dalej swoje i cieszy się, że sprzedaje. Więc sam zmieniasz cenę na 2500, po czym wchodzi gość do sklepu i zadowolony kupuje tv po 2500. I myślisz: "Kurwa, no młody chciał dobrze, sprzedaje. Dałem mu wolną rękę w ustalaniu cen, ale może gdyby zrobił tak jak mu sugerowałem, w międzyczasie zarobiłbym na kolejne wczasy? Ktoś inny musi ustalać ceny...".

Opisałem Wam to w ten sposób, żeby część osób zrozumiała, że tzw. "wpierdalanie się" nie musi wcale oznaczać, że Smolny przychodzi do Wdowczyka, rysuje mu na kartce taktykę, rozpisuje skład i mówi: "Tak mają kurwa grać".


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4439 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/10/2014 23:48

  Ernestopoulos napisał:  
cfan Przecież ja nikogo nie usprawiedliwiam, a to co piszesz to tylko potwierdzenie tego, co napisałem wcześniej tj. że miejsce, w którym pracujesz ma duże znaczenie. A tak w temacie, to właśnie oglądam powtórkę Ligi + i Boniek mówił o braku dyrektorów sportowych w Polsce. Powiedział, że trener nie jest alfą i omegą i potrzebuje w klubie kogoś, z kim będzie konsultował transfery, taktykę itd. i kimś takim powinien być dyrektor sportowy. Nie mam powodów, żeby umierać za Smolnego, ale cały czas jestem przekonany, że obecny schemat jest ok.

A wyobraźcie sobie sytuację, że po meczu z Piastem u nas (było 0:0) Smolny mówi do Wdowczyka: "Słuchaj Darek, co myślisz o tym, żeby dać Murayamę na rozegranie, może by narobił wiatru trochę?", a Wdowczyk na to: "No nie wiem, pomyślę". Potem następne mecze: Lech (1:1), Wisła (0:3), Łęczna (4:2), Ruch (1:1). Robak coś tam strzela, a poza tym lipa. Smolny znowu mówi: "Murayama jest w gazie, daj go na 10, da chłopak radę", a Wdowczyk: "Ok, sprawdzę to na treningu i podejmę decyzję". I dalej mecze z Lechią (0:1) - wiadomo - Robak, wtopa z Bełchatowem, dobry (3:0) mecz z Zawiszą. A Smolny swoje: "Kurwa, Darek! Nie ma rozegrania! Murawski nie da rady wszystkiego ogarnąć. Weź tego Murayamę do przodu daj!", a Darek: "No ok, spróbuję". I wystawia go w meczu z Jagą na środku, gdzie Murayama gra niezły mecz, ale przez słabą obronę zbieramy 5:0. I wtedy Smolny myśli: "Kurwa, mówiłem mu tyle razy, że Murayama będzie dobry. Chuj, że przegrał z tą Jagą, tak bywa. Ale ile punktów byśmy mieli, gdyby on cały czas grał za napastnikiem?". I zwalnia Wdowczyka. Następny mecz Pogoni wygrywa Murayama.

Zapis z konferencji prasowej: http://dumapomorza.pl/grzegorz-smolny-o-letnim-okienku-transferowym/

I teraz następna "symulacja". Prowadzisz sklep z telewizorami. Masz super telewizory, które kupujesz za 1500 zł. Twój pracownik sprzedał taki telewizor za 2000 zł. Mówisz mu: "Młody fajnie, że sprzedajesz, ale weź te telewizory wystaw po 2500. Też pójdą, i tak taniej niż w Biedronce. Najwyżej dasz stargować 2 stówki, a i tak będziemy do przodu". I jedziesz na wczasy. Wracasz, a młody dalej swoje i cieszy się, że sprzedaje. Więc sam zmieniasz cenę na 2500, po czym wchodzi gość do sklepu i zadowolony kupuje tv po 2500. I myślisz: "Kurwa, no młody chciał dobrze, sprzedaje. Dałem mu wolną rękę w ustalaniu cen, ale może gdyby zrobił tak jak mu sugerowałem, w międzyczasie zarobiłbym na kolejne wczasy? Ktoś inny musi ustalać ceny...".

Opisałem Wam to w ten sposób, żeby część osób zrozumiała, że tzw. "wpierdalanie się" nie musi wcale oznaczać, że Smolny przychodzi do Wdowczyka, rysuje mu na kartce taktykę, rozpisuje skład i mówi: "Tak mają kurwa grać".



widzę,że już odleciałeś na maxa.przeżuć się na marketing sprzedaży tv.tak będzie lepiej,a nie gdybanie co by było gdyby było ...


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/10/2014 01:25
@Ernest fajne scenki nam opowiedziales, moglbys pracowac w programie 997 tam tez podobne krecili:)

Powazniej to, wystarczy posluchac co Smolny opowiada na konferencjach czy wywiadach plus wygrzebac sobie wypowiedzi ludzi ktorzy z nim wspolpracowali, glownie trenerow. Smolny sam mowil ze z Pogonia bedzie bardzo zle jesli sie nie uda awansowac w sezonie gdzie ledwo sie udalo, Kalozny natomiast pozniej mowil ze jesli sie nie utrzymamy to bedzie bardzo zle, jakos sie udalo. zeszly sezon to spokoj dzieki Azotom ktore zrobily niespodzianke w postaci Robaka ( mam spore obawy ilu ChalAsow mial w rekawie Grzesiu w razie jakby nie poszlo z Azotami ) i pracy Wdowczyka. Jak bedzie dalej, nikt nie wie. Ale jesli za ktoryms razem nie uda sie slizgnac to Grzes powie ze wszyscy sa dookola be a ogolnie Szczecin ma kompleksy ( co juz kiedys sugerowal gdy w pierwszej lidze go delikatnie jechano) no i z wielkim wyrzutem odejdzie nasza dyrektorska gwiazda( czyt zostanie wykopany z klubu czy przez Mroczka czy przez kibicow, nie wiem) Jest jeszcze opcja otymistyczna ze jakis wesoly wujek wladuje tu tyle kasy ze Pogon zamiesza w scislej czolowce i oczywiscie grzesio wyjdzie i powie ze to on zbudowal od zera taki sukces. king


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/11/2014 12:47
Trzeba to chyba wreszcie głośno powiedzieć:

Smolny słaby dyrektor

Dobrze, że w Polsce jest nadwyżka trenerów, bo jeszcze kilka lat i nikt by do nas nie chciał przyjść:


  Cytat:  
Jednym z tych, którzy stracili pracę w Pogoni jest Artur Płatek. Nie ma dobrych wspomnień ze Szczecina



Dobry trener - zwolniony trener


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/11/2014 20:18
TEKST CZYTELNIKA: Stadion Pogoni Szczecin – dramat trwa


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/11/2014 20:27
Powrót do krótkich zgrupowań przed meczami u siebie


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/11/2014 09:53




Czyżby miałby to być sposób na uniknięcie pijaństwa co niektórych?


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/11/2014 12:33
Pomysły Kociana na razie zdają egzamin

Opisane pokrótce jak wyglądają ich treningi.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/11/2014 15:52
Matynia i Zwoliński w TOP 10 odkryc Ekstraklasy wg 2x45


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/11/2014 15:33
Jest i o Kunie
http://ekstraklasa.tv/mlodziez-szturmuje-t-mobile-ekstraklase/mszf5


będę pamiętał.
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/12/2014 19:51
Radosław Janukiewicz - Od zera do bohatera


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3965 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/12/2014 15:03
Co najmniej kurwa niepokojące...
http://radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=119404&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5943 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/12/2014 17:46

  Niepokonany napisał:  
Co najmniej kurwa niepokojące...
http://radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=119404&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter



Niepokojący jest stan zdrowia osobnika, który to wymyślił...
Do odebrania tych "przywilejów" Pogoni Nowej wymagana jest zgoda...Pogoni Nowej :)


PS
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3965 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/12/2014 20:50

  miau ! napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Co najmniej kurwa niepokojące...
http://radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=119404&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter



Niepokojący jest stan zdrowia osobnika, który to wymyślił...
Do odebrania tych "przywilejów" Pogoni Nowej wymagana jest zgoda...Pogoni Nowej :)



Nie byłbym taki pewien. Zaznaczam, że nie jestem ekspertem i mogę się mylić, ale wydaje mi się, że to działa w taki sposób, że:
1. Akcjonariusze zwołują zgromadzenie zarządu, na którym stawiają się wszyscy udziałowcy.
2. Pada pomysł podniesienia kapitału spółki.
3. Jeśli za pomysłem opowiada się % większość udziałowców (w tym wypadku może to być nawet 99%) to kapitał spółki zostaje podniesiony.
4. Jeśli podmiot w tym wypadku Pogoń Nowa nie dysponuje wystarczającym majątkiem, aby "udźwignąć" podniesienie kapitału to musi skapitulować, a jej akcje zostają przejęte przez resztę udziałowców.


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5943 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/12/2014 21:20
Za to ja jestem.


PS
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7203 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/12/2014 21:24

  Niepokonany napisał:  

  miau ! napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Co najmniej kurwa niepokojące...
http://radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=119404&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter



Niepokojący jest stan zdrowia osobnika, który to wymyślił...
Do odebrania tych "przywilejów" Pogoni Nowej wymagana jest zgoda...Pogoni Nowej :)



Nie byłbym taki pewien. Zaznaczam, że nie jestem ekspertem i mogę się mylić, ale wydaje mi się, że to działa w taki sposób, że:
1. Akcjonariusze zwołują zgromadzenie zarządu, na którym stawiają się wszyscy udziałowcy.
2. Pada pomysł podniesienia kapitału spółki.
3. Jeśli za pomysłem opowiada się % większość udziałowców (w tym wypadku może to być nawet 99%) to kapitał spółki zostaje podniesiony.
4. Jeśli podmiot w tym wypadku Pogoń Nowa nie dysponuje wystarczającym majątkiem, aby "udźwignąć" podniesienie kapitału to musi skapitulować, a jej akcje zostają przejęte przez resztę udziałowców.



Wydaje mi się, że Mroczek może chcieć wciągnąć nosem udziały Smolnego i Kaluznego, albo szykuje się wejście jakiegoś kolejnego udziałowca który te 12 mln różnicy że tak powiem pokryje. Zastanawia mnie tylko ta chęć pozbawienia Pogoni Nowej miejsca w spółce.. Po naszych doświadczeniach z Ptakami i innymi Gondorami, spółka musi sobie zdać sprawę że te intencje mogą zostać odczytane tylko w jeden sposób o skutkach którego nie muszę pisać.. Zobaczymy co nastąpi..


No One Like Us....We don't Care...
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8243 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/12/2014 21:48

  Niepokonany napisał:  

  miau ! napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Co najmniej kurwa niepokojące...
http://radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=119404&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter



Niepokojący jest stan zdrowia osobnika, który to wymyślił...
Do odebrania tych "przywilejów" Pogoni Nowej wymagana jest zgoda...Pogoni Nowej :)



Nie byłbym taki pewien. Zaznaczam, że nie jestem ekspertem i mogę się mylić, ale wydaje mi się, że to działa w taki sposób, że:
1. Akcjonariusze zwołują zgromadzenie zarządu, na którym stawiają się wszyscy udziałowcy.
2. Pada pomysł podniesienia kapitału spółki.
3. Jeśli za pomysłem opowiada się % większość udziałowców (w tym wypadku może to być nawet 99%) to kapitał spółki zostaje podniesiony.
4. Jeśli podmiot w tym wypadku Pogoń Nowa nie dysponuje wystarczającym majątkiem, aby "udźwignąć" podniesienie kapitału to musi skapitulować, a jej akcje zostają przejęte przez resztę udziałowców.



Nie musisz byc pewny, po doswiadczeniach z Gondorem, Jurczykiem i Ptakiem, jest tak jak zapodal Miau.
Reasumujac:
Ad 1. To Zarzad w tym wypadku zwoluje Walne, a nie Akcjonariusze.
Ad 2. Pomysl nie moze pasc od tak sobie, jest zapisany w porzadku obrad, bo tylko o tym co w nim jest zapisane, mozna na Walnym deliberowac i glosowac.
Ad 3. Kapital Spolki zostanie podniesiony byc moze, nawet 100% glosow.
Ad 4. Pogon Nowa, moze zadecydowac nawet, ze nie obejmie zadnej z proponowanych jej zgodnie z parytetem akcji, bo sa jej do niczego nie potrzebne.

Kluczem sa bowiem zapisy w Statucie Spolki, o ktorych jak juz pisalem, wspominal Miau. To tak gwoli przypomnienia i uspokojenia nastrojow. Wesolych Swiat :-)

PS. Polskie Radio Szczecin czujne jak zawsze :-) pozdrawiam cala redakcje :-)


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005