Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 09:32
Trochę ? on go tam niszczy, praktycznie potwierdza wszystkie podejrzenia, oskarżenia ludzi dotyczące smolnego ...


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5466 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 09:38

  pogol napisał:  
Wywiad z Wdowcem

Trochę obrywa się Smolnemu... i słusznie. Od dawna uważam, że Smolny ma się za znawcę futbolu, a poźniej tylko ma pretensje do trenerów. Gdy był Skowronek, to nie miał on żadnej autonomii - skład ustalał za niego Grzesiek. Panie Smolny, do widzenia !



To jest właśnie Grzesiu Smolny - najlepszy dyrektor sportowy na świecie.
Po co nam trener skoro Gregory wie lepiej kto jak gra na danej pozycji oraz jak prowadzić drużynę.
Wdowczyk dobrze mówi - w tym klubie zawsze była i jest patologia jeżeli chodzi o współprace na linii trener-zarząd ( Gregory S.)


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 10:58
Nie pierwszy trener, który narzeka na to, że dyrektor sportowy wtrąca mu się w robotę. Polska rzeczywistość i dlatego nie osiągamy sukcesów.


INDIOS BRAVOS
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 11:16
Myślę, że te słowa o tym jak Pogoń wygląda od kuchni to taki prezent Darka dla nas na pożegnanie. Potwierdziło się wszystko co było mówione. Patologia co wyprawia u nas dyrektor sportowy.


Pogoń Szczecin MKS!
Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5466 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 11:45
Ktoś taki jak G. Smolny nie powinien być dyrektorem sportowym.
To samo będzie z Kocianem i następnymi trenerami. Przypomnijcie sobie co zarząd mówił gdy przychodził Wdowiec. Zarząd leci w kulki cały czas.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 12:10

  sPortowiec napisał:  

To jest właśnie Grzesiu Smolny - najlepszy dyrektor sportowy na świecie.
Po co nam trener skoro Gregory wie lepiej kto jak gra na danej pozycji oraz jak prowadzić drużynę.
Wdowczyk dobrze mówi - w tym klubie zawsze była i jest patologia jeżeli chodzi o współprace na linii trener-zarząd ( Gregory S.)



Czyli następny do wyjebania przy słabych wynikach jest Smolny a nie Kocian, skoro to on pociąga za "sznurki" to powinien kiedyś wsiąść odpowiedzialność za swoje działania pseudo trenerskie.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 12:15
Brawo Dariusz Wdowczyk, nie bał się głośno powiedzieć co się dzieje w klubie, po tym jak go potraktowano, ja mu się nie dziwie, przyszedł do Pogoni, nic nie obiecywał, żadnego przywiązania do miasta itp, po prostu robił swoje solidnie i pracowicie, obiecywał jedynie, że będzie dawał z siebie wszystko aby dojść jak najdalej z Pogonią, przez ten czas zaplusował sobie u nas kibiców, a z Pogoni to właśnie Dariusz Wdowczyk i Patryk Małecki wypowiadają się o nas kibicach najcieplej, gdy są o to pytani np gdzieś na mieście, bo inne gwiazdeczki to byście się sami zdziwili jakbyście usłyszeli parę słów, no ale nie o tym, Dariusz jest dobrym trenerem, chciał mieć swój warsztat i swoją koncepcję gry i pomysł na zespół, w tamtym roku wychodziło, w tym można powiedzieć, że nie bardzo, ale z drugiej strony wygralibyśmy z taką Łęczną i Wisłą i byśmy mieli tylko punkt straty do lidera, wydaje mi się, że cel czyli ósemke byśmy z Darkiem osiągnęli, w końcu na osiągnięcie tego celu jeszcze prawie 2/3 sezonu, a Wdowczyk myślał, że ma zaufanie wśród władz klubu i może długofalowo budować drużynę, pozbyliśmy się starego Ławy i innych zawodników, na których narzekaliśmy, Wdowiec mógł osiągnąć bardzo dobry wynik z tą drużyną choć nie musiał, nie jestem jego psychofanem, stwierdzam obiektywnie, miał swoje wady i zalety, ale to jak go potraktowano to.. tak się nie robi w profesjonalnym klubie, Smolny powinien odejść, albo wykonuje takie nerwowe ruchy bo premiera FM15 dopiero za miesiąc, wiadomo było, że to on rządzi a nie trener, ale nikt tego nie mówił głośno, spekulacje na forum były od dłuższego czasu, jednak on się odezwał i to wszystko potwierdził. Na prawdę darze trenera dużym szacunkiem mimo przeszłości, dawno tylu kibiców nie stało u nas za kimś murem. Zarządzanie klubu jest tragiczne, marketing się poprawił, ale ostatnio znowu stoi w miejscu, więcej słychać na mieście o KING Wilki Morskie Szczecin niż o Pogoni, a i frekwencja ostatnio była porównywalna..


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 12:18
Chyba teraz już jasne komu na następnym meczu trzeba pomachać biała chusteczką??!!Od dawna było wiadomo, że Smolny się wpierdala bo tak samo mówili po odejściu i Sasal i Płatek teraz Wdowiec a i pewnie Tarasiewicz nie został z tych właśnie powodów. Smolny decyzje to sobie podejmuj w tartkaku GOLASIE. Pogoń to MY!!! Prywatny folwark sobie znalazł śmieciuch... Zwolnienie Wdowczyka to typowe działanie na szkodę klubu i czego nie zrobiłby Kocian to i tak potwierdza się teraz na 100% że Smolny to pała.


No One Like Us....We don't Care...
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 12:47
No i przynajmniej znalazl sie ktos kto glosno o tym wszystkim powiedzial..Teraz czas na nas. Czas Pana Smolnego w Pogoni dobiegl konca i trzeba mu to jasno "przekazac" Jaki jest sens budowania silnej druzyny zmieniajac srednio co 9 miesiecy trenera????W taki sposob to my nigdy nie doczekamy spelnienia hasla " mistrza nadszedl czas". Mroczek mus zrozumiec ze dla Smolnego nie ma miejsca w Pogoni! Darek Wdowczyk to byl najlepszy trener od czasow Leszka Jezierskiego i innych wielkich z lat 80 tych. Szacunek!


PORTOWCY
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 13:09
Śmieszny typ który wcześniej mógł sobie rządzić co najwyżej w swojej restauracyjce został dyrektorem sportowym Dumy Pomorza, to od samego początku brzmi śmiesznie. Dziwie się tylko że tyle lat się już na tym stanowisku utrzymuje. Mroczek do roboty, czas na zmiany...


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 14:06

  Icar napisał:  

  RAFek napisał:  

  Icar napisał:  
Wdowczyk nie dogadał się w kwestii odszkodowania?

I to by było na tyle jeśli chodzi o "dżentelmeńską" umowę, że nie będzie chciał kasy bo podali mu rękę i wyciągnęli go z niebytu (ktoś tak tutaj wspominał). Bo raczej tematu by nie poruszali jakby nie było coś na rzeczy.



Ile Ty masz lat, zeby o dzentelmenach piaac??



Zacytowałem tutaj kogoś innego z forum, kto twierdził wcześniej, że taka umowa istniała i do tego się odnosiłem panie szukający zaczepki w internecie.



To nie pan szukający zaczepki w internecie ....tylko RAFek .Na pewno nie znasz, bo jestes młody nie tylko na tym forum ale też na stadionie.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 14:18
@Weteran58 wiem kim on jest i co zrobił dla Pogoni. Wiele weteranów jest tutaj, którzy zrobili naprawdę wiele dobrego dla Pogoni. Ale czy to oznacza, że są nieomylni w swoich zaczepkach ? Nie można się przed nimi bronic ? Może Ty uważasz, że nie można. Ja uważam inaczej.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 27 października 2014, 14:45 [6 raz(y)]


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 15:23

  Icar napisał:  
@Weteran58 wiem kim on jest i co zrobił dla Pogoni. Wiele weteranów jest tutaj, którzy zrobili naprawdę wiele dobrego dla Pogoni. Ale czy to oznacza, że są nieomylni w swoich zaczepkach ? Nie można się przed nimi bronic ? Może Ty uważasz, że nie można. Ja uważam inaczej.



Trochę szacunku dla RAFka. Między innymi dzięki NIEMU mamy teraz Pogoń...
Jak nie jesteś sezonowcem, to przypomnij sobie czasy Pogoni Nowej Szczecin i tej Ptakowej zbieraniny.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 15:34
Ja to rozumiem wszystko, przecież nie chciałem go obrażać, używając formy "panie zaczepka". To rzuciłem tak na luzie bez spiny. Tylko @Weteran zrobił z tego sprawę jakbym go znieważył a to nieprawda bo nawet nie było moim zamiarem to.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 15:51

  Bengoro napisał:  

  Icar napisał:  
@Weteran58 wiem kim on jest i co zrobił dla Pogoni. Wiele weteranów jest tutaj, którzy zrobili naprawdę wiele dobrego dla Pogoni. Ale czy to oznacza, że są nieomylni w swoich zaczepkach ? Nie można się przed nimi bronic ? Może Ty uważasz, że nie można. Ja uważam inaczej.



Trochę szacunku dla RAFka. Między innymi dzięki NIEMU mamy teraz Pogoń...
Jak nie jesteś sezonowcem, to przypomnij sobie czasy Pogoni Nowej Szczecin i tej Ptakowej zbieraniny.



Też uważam że Weterana trochę poniosło.. Oczywiście wiadomo co Rafek zrobił dla nas i dla klubu i nikt mu tego nie odbierze, to jednak kolega Weteran zareagował jakby to była jakieś straszne ublizanie a Rafka przedstawił jak papieża co najmniej.. Bez przesady panowie i trochę więcej luzu..


No One Like Us....We don't Care...
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 16:54
Sprawa wyjaśniona.
Z drugiej strony dzisiaj na weszlo.com też ukazał się artykuł o Wdowcu...

Fanfaronada Wdowczyka


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 16:59

  Bengoro napisał:  
Sprawa wyjaśniona.
Z drugiej strony dzisiaj na weszlo.com też ukazał się artykuł o Wdowcu...

Fanfaronada Wdowczyka



Akurat weszlo tutaj jeszcze bardziej oderwane od rzeczywistosci. Szkoda komentowac te wypociny.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 17:41
Sam mialem (i dalej mam) mieszane uczucia a propos tej sytuacji, ale wynoszenie Wdowczyka na piedestal tez uwazam za przesade....

W tych wypocinach weszlo, jedno mnie troche dziwi.
Ocena naszej kadry...
Oni naprawde mysla, ze mamy dobry sklad? Dziwne.
Ja uwazam, ze mamy bardzo przecietny...
No coz, obym na konie sezonu stwierdzil ze sie grubo pomylilem :)


valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4832 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 17:58

  tennisfan napisał:  
Sam mialem (i dalej mam) mieszane uczucia a propos tej sytuacji, ale wynoszenie Wdowczyka na piedestal tez uwazam za przesade....

W tych wypocinach weszlo, jedno mnie troche dziwi.
Ocena naszej kadry...
Oni naprawde mysla, ze mamy dobry sklad? Dziwne.
Ja uwazam, ze mamy bardzo przecietny...
No coz, obym na konie sezonu stwierdzil ze sie grubo pomylilem :)



Weszło to oszołomy ze swoim guru na czele. Zajmują się promocją swoich i spuszczaniem nad Legią i Barceloną, bo to Krzysia kluby, a co lubi Krzysio muszą lubić podwładni. Jak ktoś im podpadnie jak Wdowczyk, Małecki, Kucharczyk, Milik, czy wielu innych, to choćby stanął na uszach, to i tak go zjebią. W przypadku Wdowczyka piszą, że miał zajebisty skład i nic nie ugrał. Gdyby w adekwatnej sytuacji był Michniewicz, to jechaliby po Smolnym i spuszczali się jak to wiele Czesio ugrał mając w składzie tylko Robaka bez formy, grubego Murawskiego i wkłady do koszulek. Nie ma co ich brać na poważnie. Jak ktoś tu kiedyś wspomniał, mają fajne wywiady i to wszystko...


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2014 17:59
Te wypociny powstały w trakcie gorącej dyskusji na TT gdzie Stanowski się bardzo podpalił. Kiedy idzie o Wdowca to chłop zaczyna tak pluć jadem, ze traci resztki obiektywizmu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005