Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/11/2018 06:23
Amaral to był gościu który grał w reprezentacji Brazylii więc zaiste mógł pokazać klasę.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/11/2018 07:36
Adriano też grał ;) co prawda młodzieżowa, ale był kapitanem. Potem wyszło jak wyszło. Chociaż technikę miał nieziemska.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/12/2018 13:22
Kulisy odejścia Walukiewicza.

Weszło fajnie wypytało parę osób :)


Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/12/2018 22:56
działacze szczecińskiego klubu i służby ochrony próbują zapobiec rozróbie ;)


Puchar nam należy się.
dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5740 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/12/2018 00:30




Albo grubo, albo wcale :D


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/12/2018 22:54
Wywiad z Kowalem

Bardzo dobry jak dla mnie.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/12/2018 21:35
Podstawski w Turbokozaku

I wyszło na to, że jest obunożny :) Kot.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/12/2018 12:01
Wyczuwam mocne przeobrażenie Podstawskiego jeśli chodzi o reprezentację PL. Jak przyjeżdżał kategorycznie nie chciał grać dla nas. Teraz się zastanawia i decyzję ma podjąć w święta :)


INDIOS BRAVOS
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/12/2018 15:27
Wywiad z Prezesem Mroczkiem

Długi wywiad z Prezesem i ciekawy. Sporo wątków, chociaż niektóre z wiadomych przyczyn powtarzają się z innych jego wypowiedzi.

Ostatnio pewien użytkownik, który tutaj wszystkich wkurwiał (ostatnio ucichł, więc nadzieja jest, że dostał bana), pisał coś o pakowaniu hajsu do kieszeni. Prezes w wywiadzie nawet potwierdza to, że nie może dochodów brać do kieszeni.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/12/2018 00:42

  Icar napisał:  
Wywiad z Prezesem Mroczkiem

Długi wywiad z Prezesem i ciekawy. Sporo wątków, chociaż niektóre z wiadomych przyczyn powtarzają się z innych jego wypowiedzi.

Ostatnio pewien użytkownik, który tutaj wszystkich wkurwiał (ostatnio ucichł, więc nadzieja jest, że dostał bana), pisał coś o pakowaniu hajsu do kieszeni. Prezes w wywiadzie nawet potwierdza to, że nie może dochodów brać do kieszeni.



Ja kiedyś nawet miałem kumpla co mówił, że firmę zakłada tylko po to żeby ludziom dać pracę. Zyski wcale go nie interesowały, bo wiedział, że tylko straty będzie miał. Wzorował się na gościu co mu zaimponował i też twierdził, że taki z niego filantrop, działający jedynie dla dobra innych. Tyle że z tych ciągłych "strat" swoich firm budował sobie ekstra chatę, nowe fury itd. Mam nadzieję, że prezes Mroczek nie jest takim obłudnikiem jak wyżej opisani i faktycznie zależy mu także na tym jak mówi, żeby w niedalekiej przyszłości odnieść jakiś większy sukces niż tylko wejście do ósemki i bezpieczne utrzymanie. ;)


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/12/2018 10:00

  Icar napisał:  
Wywiad z Prezesem Mroczkiem

Długi wywiad z Prezesem i ciekawy. Sporo wątków, chociaż niektóre z wiadomych przyczyn powtarzają się z innych jego wypowiedzi.

Ostatnio pewien użytkownik, który tutaj wszystkich wkurwiał (ostatnio ucichł, więc nadzieja jest, że dostał bana), pisał coś o pakowaniu hajsu do kieszeni. Prezes w wywiadzie nawet potwierdza to, że nie może dochodów brać do kieszeni.



Do kieszeni nie, ale na konto owszem ;) Jako Członek Zarządu pobiera wynagrodzenie, które decyzją tegoż Zarządu można odpowiednio zwiększyć... lub zmniejszyć :)


POGOŃ TO MY !
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/12/2018 10:54
Gdyby tak się bawił, to by to wypłynęło.
W Wiśle zarząd zawsze pilnował, aby nic o ich zarobkach nie wypływało, a za każdym razem jak podwyżki sobie przyznawali, to ludzie wiedzieli.
To, że pobiera kasę jako Prezes to chyba logiczne, ale wątpię żeby sobie zwiększał co chwile pensje. Jakoś nie słyszałem, żeby Stowarzyszenie robiło raban o to. A raczej Mroczkowi ciężko przed udziałowcem byłoby ukryć takie zabawy.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/12/2018 13:20
Filantropi w dzisiejszych czasach? Dobry żart...


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/12/2018 11:39
Nie badzmy naiwni, ze członkowie zarządu w Pogoni nie biora wynagrodzenia. Szkoda, ze nie mozna znalezc dokumentow ze sprawozdan finansowych Pogoni w KRS w internecie, bo tak byloby wwzystko jasne.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/12/2018 13:23

  pogoniarz96 napisał:  
Nie badzmy naiwni, ze członkowie zarządu w Pogoni nie biora wynagrodzenia. Szkoda, ze nie mozna znalezc dokumentow ze sprawozdan finansowych Pogoni w KRS w internecie, bo tak byloby wwzystko jasne.



A co was tak to boli. Kupił Mroczek klub, wsadził pieniądze, czas i życie, niech teraz zarabia chwała mu za to. Dla mnie ostatni człowiek, którego powinniśmy rozliczać.
A sama nazwa Pogoń Szczecin S.A mówi jakimi prawami rządzi się wypracowany zysk. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz, gdyż prawo do tego zobowiązuje. Tylko po co?
Ile tam twoich pieniędzy w spółce funkcjonuje, że jesteś tak bardzo ciekawy?


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/12/2018 14:45

  szymonek007 napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Nie badzmy naiwni, ze członkowie zarządu w Pogoni nie biora wynagrodzenia. Szkoda, ze nie mozna znalezc dokumentow ze sprawozdan finansowych Pogoni w KRS w internecie, bo tak byloby wwzystko jasne.



A co was tak to boli. Kupił Mroczek klub, wsadził pieniądze, czas i życie, niech teraz zarabia chwała mu za to. Dla mnie ostatni człowiek, którego powinniśmy rozliczać.
A sama nazwa Pogoń Szczecin S.A mówi jakimi prawami rządzi się wypracowany zysk. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz, gdyż prawo do tego zobowiązuje. Tylko po co?
Ile tam twoich pieniędzy w spółce funkcjonuje, że jesteś tak bardzo ciekawy?



No chociazby moje podatki, ktore trafiaja do budzetu gminy Szczecin albo wojewodzta zachodniopomorskiego. Pewnie trzeba byloby sie przejsc do sądu rejestrowego i tam uzyskalibysmy wglad do sprawozdan. Chodzi mi tylko o to zebysmy nie wierzyli w takie brednie o wielkich dobroczynnych mecenesach ;).


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/12/2018 17:03

  pogoniarz96 napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Nie badzmy naiwni, ze członkowie zarządu w Pogoni nie biora wynagrodzenia. Szkoda, ze nie mozna znalezc dokumentow ze sprawozdan finansowych Pogoni w KRS w internecie, bo tak byloby wwzystko jasne.



A co was tak to boli. Kupił Mroczek klub, wsadził pieniądze, czas i życie, niech teraz zarabia chwała mu za to. Dla mnie ostatni człowiek, którego powinniśmy rozliczać.
A sama nazwa Pogoń Szczecin S.A mówi jakimi prawami rządzi się wypracowany zysk. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz, gdyż prawo do tego zobowiązuje. Tylko po co?
Ile tam twoich pieniędzy w spółce funkcjonuje, że jesteś tak bardzo ciekawy?



No chociazby moje podatki, ktore trafiaja do budzetu gminy Szczecin albo wojewodzta zachodniopomorskiego. Pewnie trzeba byloby sie przejsc do sądu rejestrowego i tam uzyskalibysmy wglad do sprawozdan. Chodzi mi tylko o to zebysmy nie wierzyli w takie brednie o wielkich dobroczynnych mecenesach ;).



Dalej nie ma to w żaden sposób nic wspólnego z zarobkami prezesa Mroczka. Miasto Szczecin jak również województwo nie jest nawet współwłaścicielem Pogoni a jedynie sponsorem. W zamian za promowanie miasta oraz województwa Pogoń otrzymuje pieniądze. Dlatego jak chcesz poznać cel na jaki idą twoje podatki to nie ten adres, pytaj w urzędach.
Co do dobroczynnych mecenasach, tak jak wcześniej wspomniałem, samo S.A wskazuje, że ktoś czerpie zyski bądź ponosi straty a co za tym idzie podejmuje ryzyko. Właśnie to ryzyko podjął Jarosław Mroczek odbudowując Pogoń od IV ligi. Niech czerpie zyski i korzyści, zaryzykował niech zarabia odpowiednio do poniesionego ryzyka, jak to w spółkach.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/12/2018 17:45

  pogoniarz96 napisał:  
Nie badzmy naiwni, ze członkowie zarządu w Pogoni nie biora wynagrodzenia. Szkoda, ze nie mozna znalezc dokumentow ze sprawozdan finansowych Pogoni w KRS w internecie, bo tak byloby wwzystko jasne.



Z jakiego powodu członkowie zarządu mieliby nie pobierać wynagrodzenia? Jako, że utrzymujesz klub ze swoich podatków to jak to możliwe, że jeszcze nie sprawdziłeś ile oni kasy pobierają? brakuje mi jeszcze tu słowa patologia, ale dajmy Ci jeszcze chwile.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/12/2018 22:45

  pogoniarz96 napisał:  
Nie badzmy naiwni, ze członkowie zarządu w Pogoni nie biora wynagrodzenia. Szkoda, ze nie mozna znalezc dokumentow ze sprawozdan finansowych Pogoni w KRS w internecie, bo tak byloby wwzystko jasne.



A po co Tobie to ? Człowieku zejdź na ziemię czy Ty pracujesz za darmo ? Chłopie w jakim świecie żyjesz ? Mroczek jest Prezesem co za tym idzie ma miesięczną pensję nie bo tak mu się podoba tylko wykonuje swoją pracę.
Jak ktoś by pracował za darmo to znaczyło by że bierze na lewo w łapę. Miałeś już takiego w Pogoni który miał miesięczną pensję a dorabiał na transferach ..... Mroczek wykonuje robotę wg mnie dobrze, ma oczywiście potknięcia ale suma sumarum mamy klub który nie jest bańką mydlaną i nie stoi na glinianych nogach. Mało tego notujemy progres bo w końcu jest wizja pieniędzy transferowych oby tak dalej.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/12/2018 22:47

  pogoniarz96 napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Nie badzmy naiwni, ze członkowie zarządu w Pogoni nie biora wynagrodzenia. Szkoda, ze nie mozna znalezc dokumentow ze sprawozdan finansowych Pogoni w KRS w internecie, bo tak byloby wwzystko jasne.



A co was tak to boli. Kupił Mroczek klub, wsadził pieniądze, czas i życie, niech teraz zarabia chwała mu za to. Dla mnie ostatni człowiek, którego powinniśmy rozliczać.
A sama nazwa Pogoń Szczecin S.A mówi jakimi prawami rządzi się wypracowany zysk. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz, gdyż prawo do tego zobowiązuje. Tylko po co?
Ile tam twoich pieniędzy w spółce funkcjonuje, że jesteś tak bardzo ciekawy?



No chociazby moje podatki, ktore trafiaja do budzetu gminy Szczecin albo wojewodzta zachodniopomorskiego. Pewnie trzeba byloby sie przejsc do sądu rejestrowego i tam uzyskalibysmy wglad do sprawozdan. Chodzi mi tylko o to zebysmy nie wierzyli w takie brednie o wielkich dobroczynnych mecenesach ;).



Chłopie zainteresuj się spółkami miasta a nie Pogonią. Tam wałki odchodzą, tam Twoje i Nasze podatki przepadają a nie tutaj. Naprawdę za nim coś się napisze to trzeba to dwa razy przemyśleć.....


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005