Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2338 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/01/2014 19:44

  SamAxe napisał:  
Rozwiązanie było proste. Już po pierwszej takiej sytuacji trzeba było założyć nowe stowarzyszenie, przekazać mu herb i barwy i dziś nie byłoby problemu.Tak tylko wtedy stowarzyszenie nie pozbylo by sie dlugu a tak maja szanse wyjsc na prosta:/


PORTOWCY
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3472 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/01/2014 20:22
Co stowarzyszenie ma zamiar zrobić z tym fantem że nasz herb za kilka dni może należeć np. do Begdasa ??


Tylko Pogoń !
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni

**
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/01/2014 21:37

  sebeq1948 napisał:  
Co stowarzyszenie ma zamiar zrobić z tym fantem że nasz herb za kilka dni może należeć np. do Begdasa ??A o którym stowarzyszeniu mówisz? Portowcy chyba może tylko apelować. MKS Pogoń składać wnioski do sądu, podziałać też może spółka...


Fan Club Kamień Pomorski
ligowiec.net
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2893 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/01/2014 00:01
mnie zastanawia jak to stowarzyszenie moglo narobic dlugów?! na co im byly potrzebne tak duze pieniadze?! .... smierdzi mi tu mega korupcja i działaniem na szkode stowarzyszenia.dlaczego nikt nie pisze z imienia i nazwiska ludzi,ktorzy doprowadzili do tych dlugów i czy dalej mieszkaja w Szczecinie.taka patologie trzeba tepic zawsze i wszedzie.


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3902 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/01/2014 03:10
Widać, że dość mało wiesz. Długów narobiły nieudolni zarządcy Pogoni z poprzednich lat. Kasa świeciła pustkami, a ludzie się zatrudniało, bądź zaciągało kredyty. Stowarzyszenie po prostu to wszystko, czy chce czy nie odziedziczyło, stąd ten smród.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5849 dni

****
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/01/2014 05:47

  pogonifan napisał:  
Widać, że dość mało wiesz. Długów narobiły nieudolni zarządcy Pogoni z poprzednich lat. Kasa świeciła pustkami, a ludzie się zatrudniało, bądź zaciągało kredyty. Stowarzyszenie po prostu to wszystko, czy chce czy nie odziedziczyło, stąd ten smród.A mało tego to smrodu najebał ten chuj, któremu MKS jest dziś winny pieniądze. Taka sytuacja. komunistyczne podejscie dziś odbija się czkawką.


MW'03
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4628 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/01/2014 09:17

  Cytat:  
31 stycznia w szczecińskim sądzie dojdzie do wydarzenia bez precedensu w polskim futbolu. Na wniosek komornika zlicytowane zostaną znaki towarowe Pogoni Szczecin i sztandar. Co to oznacza? Może się okazać, iż "portowcy" stracą prawo do używania nazwy i herbu klubu!Czy istnieje rzeczywiste zagrożenie że Pogoń jako Morski Klub Sportowy może stracić prawo do używania nazwy i herbu?


PS 1948
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni

***
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/01/2014 10:07

  SamAxe napisał:  
Rozwiązanie było proste. Już po pierwszej takiej sytuacji trzeba było założyć nowe stowarzyszenie, przekazać mu herb i barwy i dziś nie byłoby problemu.Oczywiście zdajesz sobie sprawe, że stowarzyszenie jako podmiot zadłużony na którym ciąży egzekucja komornicza nie ma w tej chwili możliwości przekazania herbu jakiemukolwiek innemu podmiotowi? Do czasu spłaty długu stowarzyszenie ma związane ręce.


Against modern wszystko!
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2542 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/01/2014 10:30
a czy nie można zrobić tak: Klub płaci stowarzyszeniu jakąś tam sum ę kasy za używanie herbu i nazwy. Załóżmy, że jest to kwota 2500 zł miesięcznie. Ptrzez rok wychodzi 30 000. Niech stowarzyszenie się dogada z klubem żeby ten zapłacił za używanie herbu np za 3 lata z góry a za tą kasę otrzymaną jednorazowo spłacić dług??


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3468 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/01/2014 12:03

  ManeS napisał:  

  londoner napisał:  
Nikt (chyba) jeszcze na forum nie wrzucił, głosujemy na najlepszą oprawę 2013:
Głosowanie na EkstraklasaGłosować można codziennie także klikać ;) Widzew już nas wyprzedził...widzew tylko 200 głosów przed nami, jedziemy z nimi!


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6697 dni

**
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/01/2014 12:05

  kosialdo napisał:  
a czy nie można zrobić tak: Klub płaci stowarzyszeniu jakąś tam sum ę kasy za używanie herbu i nazwy. Załóżmy, że jest to kwota 2500 zł miesięcznie. Ptrzez rok wychodzi 30 000. Niech stowarzyszenie się dogada z klubem żeby ten zapłacił za używanie herbu np za 3 lata z góry a za tą kasę otrzymaną jednorazowo spłacić dług??Od którego długu chcesz zacząć? I od którego wierzyciela? Po Lewanowiczu, kolejni wyskakują jak diabeł z pudełka.


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2419 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/01/2014 13:00

  kosialdo napisał:  
a czy nie można zrobić tak: Klub płaci stowarzyszeniu jakąś tam sum ę kasy za używanie herbu i nazwy. Załóżmy, że jest to kwota 2500 zł miesięcznie. Ptrzez rok wychodzi 30 000. Niech stowarzyszenie się dogada z klubem żeby ten zapłacił za używanie herbu np za 3 lata z góry a za tą kasę otrzymaną jednorazowo spłacić dług??Gdyby klub był zainteresowany płaceniem takiej kasy to po prostu by stanął do licytacji komorniczej - zobaczymy jak będzie pod koniec stycznia.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4628 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/01/2014 14:33
Pogoń w mediach - Ranking

W social-mediach to nawet Podbeskidzie jest lepsze od Pogoni. Więc coś tu chyba nie halo z naszymi klubowymi mediami.


PS 1948
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5633 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/01/2014 15:48

  Lrd napisał:  

  SamAxe napisał:  
Rozwiązanie było proste. Już po pierwszej takiej sytuacji trzeba było założyć nowe stowarzyszenie, przekazać mu herb i barwy i dziś nie byłoby problemu.Oczywiście zdajesz sobie sprawe, że stowarzyszenie jako podmiot zadłużony na którym ciąży egzekucja komornicza nie ma w tej chwili możliwości przekazania herbu jakiemukolwiek innemu podmiotowi? Do czasu spłaty długu stowarzyszenie ma związane ręce.W tej chwili nie, ale z tego co pamiętam to już druga taka sytuacja, gdzie herb ma zostać zlicytowany. Nie można było tak zrobić po pierwszej, skoro wiadomo było, że zaraz odezwą się następni?


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6697 dni

**
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/01/2014 00:28

  SamAxe napisał:  

  Lrd napisał:  

  SamAxe napisał:  
Rozwiązanie było proste. Już po pierwszej takiej sytuacji trzeba było założyć nowe stowarzyszenie, przekazać mu herb i barwy i dziś nie byłoby problemu.Oczywiście zdajesz sobie sprawe, że stowarzyszenie jako podmiot zadłużony na którym ciąży egzekucja komornicza nie ma w tej chwili możliwości przekazania herbu jakiemukolwiek innemu podmiotowi? Do czasu spłaty długu stowarzyszenie ma związane ręce.W tej chwili nie, ale z tego co pamiętam to już druga taka sytuacja, gdzie herb ma zostać zlicytowany. Nie można było tak zrobić po pierwszej, skoro wiadomo było, że zaraz odezwą się następni?Wiesz co w prawie karnym oznacza wyprowadzenie majątku w celu ukrycia przed wierzycielami?


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3902 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/01/2014 00:56

  zach-pom napisał:  

  Cytat:  
31 stycznia w szczecińskim sądzie dojdzie do wydarzenia bez precedensu w polskim futbolu. Na wniosek komornika zlicytowane zostaną znaki towarowe Pogoni Szczecin i sztandar. Co to oznacza? Może się okazać, iż "portowcy" stracą prawo do używania nazwy i herbu klubu!Czy istnieje rzeczywiste zagrożenie że Pogoń jako Morski Klub Sportowy może stracić prawo do używania nazwy i herbu?A to nie jest przypadkiem tym razem sprawa to zajęcie płótna Pogoni, a nie o samo prawo do nazwy i herbu?


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2419 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/01/2014 11:55

  wp.pl napisał:  
Jak dowiedział się "Przegląd Sportowy" działacze Pogoni Szczecin chcieliby podpisać nowy, 3-letni kontrakt z trenerem Dariuszem Wdowczykiem.Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2544 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/01/2014 12:44

  Marudnicki napisał:  

  wp.pl napisał:  
Jak dowiedział się "Przegląd Sportowy" działacze Pogoni Szczecin chcieliby podpisać nowy, 3-letni kontrakt z trenerem Dariuszem Wdowczykiem.
Myślę że ta informacja powinna znajdować się w dziale "Wzmocnieni Pogoni po przerwie zimowej" 1 miejsce


brawa Smolny!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3763 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/01/2014 19:38
Głosowanie na oprawę


Wygrywamy minimalnie, napierdalać! ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5683 dni

***
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/01/2014 20:35

  Mazii napisał:  

  Marudnicki napisał:  

  wp.pl napisał:  
Jak dowiedział się "Przegląd Sportowy" działacze Pogoni Szczecin chcieliby podpisać nowy, 3-letni kontrakt z trenerem Dariuszem Wdowczykiem.
Myślę że ta informacja powinna znajdować się w dziale "Wzmocnieni Pogoni po przerwie zimowej" 1 miejsce


brawa Smolny!Nie chwal dnia... Klub wyszedł z propozycją, ale... się nie dogadali i będą dalej rozmawiać.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005