Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1630 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/12/2019 07:06
Wywiad z Buksą LINK
Pierwszy mecz Montreal - 15 stopni, drugi w Miami +25... Żeby się tam nie rozchorował. Generalnie fajnie mówi prosto z mostu, że zostawia Pogoń, ale klub na nim dobrze zarobił...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/01/2020 09:59
https://radioszczecin.pl/1,399603,kolizja-na-ul-mickiewicza-poszkodowani-pilkarze-?fbclid=IwAR2qZ4EVS-ZBU8qpcDvSGP4abEsIL_05SHyzQRTUlUmmGLX4tEhk4Qx2t-o

Wiadomo coś więcej?


Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1630 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/01/2020 10:33
Maciej Żurawski,
Marcel Wędrychowski,
Kacper Kozłowski
Oskar Kalenik

Ostatnio edytowany przez: Jack007, 10 stycznia 2020, 13:57 [1 raz(y)]


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/01/2020 15:07
Danielowi Trzepaczowi udało się ustalić:
- wypadek z winy drugiego auta biorącego udział w zdarzeniu
- Jeden z zawodników z rozbitą głową, jeden bez kilku zębów, najpoważniej wygląda sytuacja Kacpra Kozłowskiego, który pojechał do szpitala z podejrzeniem pęknięcia miednicy


PS 1948
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/01/2020 12:31
W przypadku Kozłowkiego może skończyć się kilku miesięczną pauzą. Niedobrze. Oby to się nie potwierdziło. Miał wielkie szanse pograć sobie w tej rundzie.


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/03/2020 13:27
Wywiad z Prezesem Mroczkiem na Weszlo:

LINK

Zasadniczo wszystko w porzadku, mielismy duzo pecha jesli chodzi o personalia (wypadek mlodziezowcow), ale zaraz wraca Kamil a Manias sie odblokuje. EU-Puchary to wciaz nasz cel...


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/03/2020 17:34
W paru kwestiach można się zgodzić, ale zabrakło zdecydowanego uderzenia się w pierś przez tego Pana i przyznania, że Manias to był niewypał. Cała Polska widziała tylko nie jeden człowiek


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/03/2020 23:35
Gorzej, on dalej utrzymuje wiarę w Maniasa...


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/03/2020 09:47
Bo sie machneli z tym transferem i nie mieli planu B. Dlatego teraz bedzie klasyczne "Spokojnie, zaraz sie rozkreci".

Slabe jest to, ze postawili wszystko na jedna karte (bo ze Benyamina nie da rady wiemy od dawna), a przeciez Grek mogl nie wypalic albo zwyczajnie zlapac kontuzje, a wtedy co? Adas znowu jako zapchaj dziura (z jego zdrowiem aktualnym)?

Dla mnie to jest kompromitujaca wtopa Klubu. Wiadomo, ze nie kazdy transfer jest sukcesem ale my sie obudzilismy z reka w nocniku nie majac nawet pol napastnika, mimo ze mozna bylo pewne sytuacje przewidziec (odejscie Buksy to przeciez temat od roku juz przynajmniej).


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/03/2020 18:32
A co ma powiedzieć? Że gość to niewypał? Jest jeszcze w klubie i ma ważny kontrakt. Pomyślcie... Przecież do Maniasa też dochodzą takie rzeczy. Z tego co kojarzę Manias ma kontrakt do 2022, więc wyobraź sobie taki temat, że po zakończeniu sezonu Prezes chce z nim rozwiązać kontrakt, więc łatwiej jest mu powiedzieć sorry do końca w Ciebie wierzyłem... Prezes może myśleć jedno, a oficjalnie tego nie powie, bo nie wypada...


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/04/2020 13:14
Sytuacja w klubie, sponsorzy.

Jarosław Mroczek był dzisiaj gościem w "Stan Futbolu", zdradził kilka ciekawostek.

1. Klub sam wyszedł z wnioskiem o obniżenie środków finansowych otrzymywanych od miasta o 50 %.
2.Azoty obecnie wycofały dość sporą część finansowania i wypłacają nam mniej niż 50% dotychczasowej pomocy.
3.Co do Kozulja, Prezes stwierdził, że i tak byśmy z niego zrezygnowali i tak niezależnie od okoliczności. Ciężko mi w to uwierzyć, ale przy rozmowie można było wyczuć, że tylko nie tylko o kasę poszło, ale o coś innego. Zawodnik musiał czymś podpaść. Może to on wysłał ten cynk do mediów? (to tak nie do końca poważnie) .
4.Chcemy grać, jeśli tylko będzie taka możliwość, zgodzimy się na dokończenie sezonu.
5.Piłkarze bez problemu zaakceptowali obniżenie pensji o 50 %.
6.W przeciwieństwie do Legii (gdzie już zwolniono prawie 50 osób), u nas nikt nie zostanie zwolniony.
7.Nasz prezes nie będzie oczekiwał, że canal+ ma koniecznie wypłacić cała kasę za prawa do transmisji.

Z tego co widzę, w klubie po prostu nie liczą na cuda i z miejsca skreślili kasę z canal+ i teraz tworzą budżet jak najmniej optymistyczny, żeby najwyżej w przyszłości pozytywnie się zaskoczyć.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/04/2020 14:32

  Icar napisał:  
Sytuacja w klubie, sponsorzy.

Jarosław Mroczek był dzisiaj gościem w "Stan Futbolu", zdradził kilka ciekawostek.

1. Klub sam wyszedł z wnioskiem o obniżenie środków finansowych otrzymywanych od miasta o 50 %.
2.Azoty obecnie wycofały dość sporą część finansowania i wypłacają nam mniej niż 50% dotychczasowej pomocy.
3.Co do Kozulja, Prezes stwierdził, że i tak byśmy z niego zrezygnowali i tak niezależnie od okoliczności. Ciężko mi w to uwierzyć, ale przy rozmowie można było wyczuć, że tylko nie tylko o kasę poszło, ale o coś innego. Zawodnik musiał czymś podpaść. Może to on wysłał ten cynk do mediów? (to tak nie do końca poważnie) .
4.Chcemy grać, jeśli tylko będzie taka możliwość, zgodzimy się na dokończenie sezonu.
5.Piłkarze bez problemu zaakceptowali obniżenie pensji o 50 %.
6.W przeciwieństwie do Legii (gdzie już zwolniono prawie 50 osób), u nas nikt nie zostanie zwolniony.
7.Nasz prezes nie będzie oczekiwał, że canal+ ma koniecznie wypłacić cała kasę za prawa do transmisji.

Z tego co widzę, w klubie po prostu nie liczą na cuda i z miejsca skreślili kasę z canal+ i teraz tworzą budżet jak najmniej optymistyczny, żeby najwyżej w przyszłości pozytywnie się zaskoczyć.



Prezes nie mówił, że nikogo z klubu nie zwolnią. Na tę chwilę tak jest i oby tak u nas zostało, bo w Legii faktycznie 50 osób poleciało, gdzie klub zaoszczędzi ~200k miesięcznie(jeden kontrakt Jędzy).
To tyle ciekawsze, ze w sierpniu mają otwierać centrum treningowe, czyli powinni zatrudniać.

Nie wiem jakie u nas zarobki, ale chciałbym wierzyć w scenariusz, gdzie więcej przykrych niespodzianek u nas nie będzie. Jak czyta sie jakie zarobki maja niektorzy w innych klubach, to mozna zlapac sie za glowe.

Cieszy postawa pilkarzy, nawet jak gdzies indziej nie dojda do porozumienia, muszą zrozumieć, ze wlasnie dzięki nim i tej zgody np. Nie ma zwolnien pracownikow.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/04/2020 14:45
Ja tak zrozumiałem, że dzięki obniżką pensji, Prezes nie będzie musiał zwalniać zwykłych pracowników (w sensie nie piłkarzy).

Taka mała aktualizacja, Miasto chciało obniżyć dofinansowanie klubów sportowych o 20 %, więc ładnie to wyglądała, jak klub od nas zgłosił o obniżenie o 50 %.

A co do Legii: Piłkarze u nich z tego co wczoraj się mówiło (nie wiem czy obecnie coś się zmieniło), to nie zgadzają się na obniżki pensji. Więc słabo u nich to wygląda.


Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1630 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/04/2020 18:40
Ciekawe jak to wygląda w innych klubach e-klasy. W Jagiellonii jak w Legii piłkarze także się nie zgodzili na obniżki. W Lechii i tak nie płacą, to nie odczuli różnicy :-D Wisła K. zarobki 50%. Ciekawe jak w Amice i innych Cracoviach....


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/06/2020 11:32
Ciekawy artykuł w RS
NPWCiW - haha , dobre !


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/06/2020 13:18

  Jack007 napisał:  
Ciekawe jak to wygląda w innych klubach e-klasy. W Jagiellonii jak w Legii piłkarze także się nie zgodzili na obniżki. W Lechii i tak nie płacą, to nie odczuli różnicy :-D Wisła K. zarobki 50%. Ciekawe jak w Amice i innych Cracoviach....


Legia, Pogoń, Jagiellonia, Lech sotały po 3,5 mln zł
Wisła K. - 2 655 758
Najmniej Arka 1,6 mln zł


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/07/2020 18:00
Dzisiaj ponad godzinna konferencja o finansach klubu była. W skrócie prezes dał do zrozumienia - odpierdolcie się, nie ma kasy, za naszych rządów zapomnijcie o sukcesach, nie zamierzają zaryzykować i sypnąć trochę więcej kasy, aby osiągnąć jakiś sukces .... To tyle. Czekają nas długie lata z pustą gablotą. Nie przewiduję z taką polityką pełnego nowego stadionu. Pogoń w mieście się nie odrodzi... Tylko sukces zapewniłby to. A tutaj mamy zapowiedź wielu lat posuchy. Jeszcze prezes wspominał że chętnie oddaliby udziały komuś z kasą, ale nie ma takich ludzi, więc jesteśmy na nich skazani. Smutny to dzień.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/07/2020 21:39

  Icar napisał:  
Dzisiaj ponad godzinna konferencja o finansach klubu była. W skrócie prezes dał do zrozumienia - odpierdolcie się, nie ma kasy, za naszych rządów zapomnijcie o sukcesach, nie zamierzają zaryzykować i sypnąć trochę więcej kasy, aby osiągnąć jakiś sukces .... To tyle. Czekają nas długie lata z pustą gablotą. Nie przewiduję z taką polityką pełnego nowego stadionu. Pogoń w mieście się nie odrodzi... Tylko sukces zapewniłby to. A tutaj mamy zapowiedź wielu lat posuchy. Jeszcze prezes wspominał że chętnie oddaliby udziały komuś z kasą, ale nie ma takich ludzi, więc jesteśmy na nich skazani. Smutny to dzień.



Takie same mam mam odczucia. Co wywiad pierdoli inne rzeczy... jakim on to nie jest pasjonatem, a teraz że chętnie podkreślam CHĘTNIE sprzeda Klub komuś z pieniędzmi. A chuj więc trzeba szukać. Bo faktycznie tutaj z tym zarządem nic nie osiągniemy.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/07/2020 02:09
Mroczek to przede wszystkim biznesmen, celem jest zarobek A klub jest do tego środkiem. Od lat ta sama praktyka, cel m minimum 8 i tyle . Sukces wiąże się z wydatkami, premiami au nas od lat tendencja adekwatna, tanio kupić, wypromować i odpowiednio upchnąć dalej z zyskiem. Klub traktowany jest jak firma, o aspiracjach sportowych nie ma mowy. Niestety na ten marazm jesteśmy skazani dopóki nie będzie odpowiedniej presji i radykalnego egzekwowania pewnych wytycznych. Przypadkowym jest scenariusz gdzie na jesień robimy podwaliny pod wynik A na wiosnę nagłe się to wali? A gra w pierwszej ósemce to już w ogóle jakaś karykatura, nawet nie stwarzamy pozorów że nam zależy.

Generalnie taka jest mentalność tego klubu i ludzi nim zarządzającymi od zarania, bez zmiany podejścia nas samych nic tu się nie zmieni. Pokażcie mi drugi klub z podobną tradycją, z tyloma latamj gier na najwyższym szczeblu rozgrywek by w gablocie tak hulał wiatr . Puchar Polski czy mistrza kraju mają chyba wszystkie liczące się kluby w Polsce. Poza nami...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/07/2020 08:41
Plus jest taki, że teraz oficjalnie wiemy, że zarząd ma wyjebane na wynik sportowy, a liczy się tylko wynik finansowy.
Więc nie ma się co nakręcać, kolejny sezon bez emocji i rezerwy w PP
A nie wróć , prezio powiedział, że jak znajdzie się sponsor to on chętnie jego kasę wyda ;) to się nazywa super biznes -plan.
Zastanawia mnie tylko jedno, skoro rok w rok wydatki na drużynę ( klub) są coraz większe , a wynik sportowy ciągle taki sam to chyba coś jest nie tak z kompetencjami ludzi za to odpowiedzialnych albo lubią palić sianem w kominku...

Ostatnio edytowany przez: ted, 9 lipca 2020, 08:48 [1 raz(y)]


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005