Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 10:32

  combat napisał:  
takie te zajbietse te weszlo, a nie umie poprawnego herbu Pogoni wstawic

Obrazek jpg wstawiony na forumA co jest nie tak z tym herbem?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2681 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 11:02

  Bolec napisał:  
Wywiad z Czerwem,
Tytuł stronyCóż.Szczery facet.Można mu mieć za złe że nie lukruje....ale czy powinien?.Straszne czasy nastały.Gość dopiero kilka meczy rozegrał a już otwarcie mów że nawet w tym oknie może spokojnie zasilić Legie lub Lecha...albo wyjechać gdziekolwiek gdzie pensja się pomnoży.
Innymi słowy.Jeśli kwota odstępnego nie jest wielka (a pewnie nie jest bo przychodził z I ligi a nie z Benfici) to jeśli będzie dobrze grał dalej to w zimie znowu szukamy stopera.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

*
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 11:07

  Arathorn napisał:  
(...)A co jest nie tak z tym herbem?


Weź Arat nawet nie żartuj
LINK
Nie widzisz różnicy?

Czerwiński sobie strzela w kolano takimi wypowiedziami, można być szczerym - ale mówić, że od razu by spierdalał za granicę, a co gorsza do Legii/Lecha jak tylko pojawi się okazja to trochę policzek dla klubu, który wyciągnął go z wiochy.
Gdyby nie Pogoń to grałby dalej na polach kukurydzy, trochę szacunku i pokory jednak by się przydało.
Dobrze, że parę pytań dalej jeszcze nie przyznał, że cracovii kibicuje bo to już byłby szczyt ...
Przykład Robaka powinien go nauczyć, że przejście do lepszego teamu niekoniecznie wiąże się z rozwojem i jeszcze lepszą grą.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2338 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 11:22
Jakby od razu przyszedł do nas po podpisaniu kontraktu to z takim jego nastawieniem, obecnie nie byłoby go w klubie już. Długo jeszcze nie osiągniemy sukcesu, jeśli najlepszy obecnie wychowanek klubu chciał po 3 dobrych meczach uciec a nowy zawodnik, który dopiero przyszedł, na dzień dobry zgłasza chęć odejścia ... Wkurwia to strasznie, jak mało znaczy nasz klub.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2681 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 11:31

  Icar napisał:  
Jakby od razu przyszedł do nas po podpisaniu kontraktu to z takim jego nastawieniem, obecnie nie byłoby go w klubie już. Długo jeszcze nie osiągniemy sukcesu, jeśli najlepszy obecnie wychowanek klubu chciał po 3 dobrych meczach uciec a nowy zawodnik, który dopiero przyszedł, na dzień dobry zgłasza chęć odejścia ... Wkurwia to strasznie, jak mało znaczy nasz klub.Mało znaczy bo niestety Krzystek blokuje możliwość rozwoju klubu.Sponsorzy uciekaja (Azoty etc.) a zawodnicy chcą nie tylko zarabiać alei się rozwijać.Niestety tak to wygląda a pewnie będzie jeszcze gorzej...i nie jest to czarnowidztwo tylko realne spojrzenie na to jak Pogoń traktowana jest przez UM i wielu szczecinian.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2686 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 11:40
Widzę że niektórzy dalej żyją sentymentami ;) czasy piłkarzy oddanych sercem dla klubu (po za nielicznymi wyjątkami) przeminęły już dawno, chyba nie spodziewaliście się po chłopaku z Muszyny że Pogoń jest dla niego spełnieniem marzeń ? :) ot kolejny przeskok w karierze, dopóki będzie prezentował wysoką formę i gryzł trawę w każdym meczu to nie mam nic przeciwko, tak jak w przypadku Robaka. Przynajmniej nie będzie odstawiał szopek z "miłości do klubu" aby np później pójść do nielubianego przez nas klubu.

A co do renomy naszego klubu. W Polsce w tej chwili liczą się tylko Legia z Lechem i to właśnie tam chciałby trafić każdy polski ligowy kopacz. Jeżeli dajmy na to za 5 lat zmieni się jakoś układ sił (jakościowo i finansowo) to i zmienią się preferencje polskich grajków, tyle.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4540 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 11:42
Czerwiński jest po prostu szczery, dzisiaj Pogoń nie ma stadionu i przekłada się to na grę o cele, poważne finanse, wzmocnienia itd. Możemy mówić, że mamy piękną historię, tradycje, kibiców, mamy ekstraklasę i dajemy możliwość wypromowania się, nie najgorsze pieniądze no ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2338 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 11:46

  EPSON napisał:  

  Icar napisał:  
Jakby od razu przyszedł do nas po podpisaniu kontraktu to z takim jego nastawieniem, obecnie nie byłoby go w klubie już. Długo jeszcze nie osiągniemy sukcesu, jeśli najlepszy obecnie wychowanek klubu chciał po 3 dobrych meczach uciec a nowy zawodnik, który dopiero przyszedł, na dzień dobry zgłasza chęć odejścia ... Wkurwia to strasznie, jak mało znaczy nasz klub.Mało znaczy bo niestety Krzystek blokuje możliwość rozwoju klubu.Sponsorzy uciekaja (Azoty etc.) a zawodnicy chcą nie tylko zarabiać alei się rozwijać.Niestety tak to wygląda a pewnie będzie jeszcze gorzej...i nie jest to czarnowidztwo tylko realne spojrzenie na to jak Pogoń traktowana jest przez UM i wielu szczecinian.Ano, ten sezon doskonale to pokazuje.
Z tym, że się nie zgodzę co do fragmentu "zawodnicy chcą nie tylko zarabiać alei się rozwijać". U nas można się wybić i rozwinąć. Problem jest taki, że nikt tego u nas nie chce robić, bo gdzie indziej ma zajebisty stadion i lepsze warunki płacy. Pokazuje to chociażby filmik z kulis, gdzie piłkarze zachwycają się stadionem przeciwnika a u nas rzucają pytanie "Czy u nas zawsze tak piździ ?" (wiatr). Ale kurwa, na dzień dobry pluje w twarz kibicom i daje pstryczka w nos klubowi i mówi o odejściu i przyjęciu oferty od Poznania przy najbliższej okazji. Wyobrażam sobie, co by się działo jakby w Poznaniu lub Warszawie, piłkarz przyszedł i powiedział, że chce odejść do Poznania/Warszawy na dzień dobry. Tam kibice nie pochwalali by jego "szczerości". Miałby piekło do końca kontraktu. U nas piłkarze natomiast czują się jak "panowie", którzy przyjeżdżają na folwark i mają wyjebane na to co myślą tutejsi. Przykre to. Duża częśc kibiców w Szczecinie, mentalnie dostosowała się do poziomu na jakim obecnie Pogoń się znajduje.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 24 sierpnia 2015, 12:14 [6 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3468 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 12:55
No cóż. Nie przywiązuje się do piłkarzy bo to zwykli najemnicy w dzisiejszych czasach, ale takie słowa Czerwińskiego to jest kpina, niestety gorzka prawda o naszym klubie - nic nie znaczymy, skoro w 3 miesiace od transferu odszedł by byle gdzie za granice albo do Legii/Lecha.

W zimowym okienku stracimy pewnie Zwolaka i Czerwińskiego i będzie krucho.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3468 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 12:56
Bardzo słabe zachowanie Pana Piłkarza Czerwińskiego


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

*
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 12:58
Akurat jeśli chodzi o Czerwińskiego to mamy dobrego zmiennika - Matrasa, który przed przyjściem obu pokazał, że na stoperze radzi sobie bardzo dobrze.
Bardziej martwi napad, gdzie nie mamy absolutnie żadnego pola manewru.
Chyba, że bierzemy pod uwagę przesuwania - np. Małeckiego czy Frączczaka, ale według mnie to prowizorka i nic więcej.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4848 dni

*
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 13:23

  londoner napisał:  
Bardzo słabe zachowanie Pana Piłkarza CzerwińskiegoSłabe bo? Dla mnie takie podejście jest NORMALNE. Wolałbyś aby zawodnik przyszedł i powiedział "Pogoń to spełnienie moich marzeń, chce grać tutaj do końca kariery"? Fajne słowa, ale w wolnym tłumaczeniu oznaczają one "Udało się, spoko klub, kasa się zgadza, pokopie sobie, więcej nie oczekuje". Mieliśmy już pełno takich zawodników, których szczytem ambicji była gra w Ekstraklasie. Przypomnij sobie mecze gdy któremuś kończył się kontrakt albo chciano się kogoś pozbyć. Wtedy nagle dostawali skrzydeł.
Podejście Czerwińskiego (jak i Robaka) gwarantuje grę na maxa w każdym meczu. Każdy zespół w naszej lidze powinien być dla piłkarza tylko przystankiem. Wielu jednak traktuje transfer do Legii czy Lecha jako szczyt swoich możliwości i później widzimy męczarnie w Europie czy nawet w lidze. Piłkarz musi CHCIEĆ coś więcej, chcieć się rozwijać, grać w lepszym klubie, więcej zarabiać. Na tym to polega. A już w kwestii trenera i zarządu jest potrafić takich piłkarzy odpowiednio wypromować i sprzedać z zyskiem, przy jednoczesnym zachowaniu jakości (ściągnięciu nowych piłkarzy w to miejsce).


Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2161 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 13:25
Facet szczery do bólu.


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2338 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 13:28
@kiko - Ale nie 5 minut po przyjściu do nowego klubu mówić, że najchętniej już by sobie poszedł. To teraz tak ma to wyglądać ? Przychodzi piłkarz, rozegra 4 mecze i już zgłasza chęć odejścia ido lepszego klubu, bo przecież musi się rozwijać ? To może od razu niech wszystkie kluby w Ekstraklasie staną się akademiami Lecha - Legii. Zastanów się co ty piszesz.

Edit: I znów zamiast wzmocnić ławkę, wzmocnić inne pozycje, będziemy musieli w najbliższym okienku poszukać stopera, no kurwa. W ten sposób nigdy nie zbudujemy drużyny, jak takiego typu ludzie przychodzą jak ten czerwiński.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 24 sierpnia 2015, 13:41 [1 raz(y)]


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2544 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 13:29

  kiko napisał:  

  londoner napisał:  
Bardzo słabe zachowanie Pana Piłkarza CzerwińskiegoSłabe bo? Dla mnie takie podejście jest NORMALNE. Wolałbyś aby zawodnik przyszedł i powiedział "Pogoń to spełnienie moich marzeń, chce grać tutaj do końca kariery"? Fajne słowa, ale w wolnym tłumaczeniu oznaczają one "Udało się, spoko klub, kasa się zgadza, pokopie sobie, więcej nie oczekuje". Mieliśmy już pełno takich zawodników, których szczytem ambicji była gra w Ekstraklasie. Przypomnij sobie mecze gdy któremuś kończył się kontrakt albo chciano się kogoś pozbyć. Wtedy nagle dostawali skrzydeł.
Podejście Czerwińskiego (jak i Robaka) gwarantuje grę na maxa w każdym meczu. Każdy zespół w naszej lidze powinien być dla piłkarza tylko przystankiem. Wielu jednak traktuje transfer do Legii czy Lecha jako szczyt swoich możliwości i później widzimy męczarnie w Europie czy nawet w lidze. Piłkarz musi CHCIEĆ coś więcej, chcieć się rozwijać, grać w lepszym klubie, więcej zarabiać. Na tym to polega.To jakie ma podejście mógł zachować dla siebie. Nie musial tego mówić publicznie, dla mnie dziwne zachwanie. W moich oczach stracił dużo. Rozumiem, że liczą się pieniądze. Jeszcze transfer za granicę rozumiem, ale w Polsce do Lecha czy Legii?? Prosze Cię w Polsce grając w obojętnie jakim klubie jak grasz dobrze to transfer przyjdzie, a tam już dalej w zależności od postępu zawodnika będą ubiegały się o niego coraz lepsze kluby. Nie widzę żeby z Legi czy Lecha odchodzili piłkarze do niewiadomo jakich klubów. Najlepszy przykład Zwolińskiego który po serii dobrych meczów wzbudził zainteresowanie Turków i podejrzewam że jakby podszedł, to jeśli tam by utrzymał formę kolejne silniejsze kluby szybko by się do nich po niego zgłosiły.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 24 sierpnia 2015, 13:46 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3468 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 13:32
My po prostu sprzedając przy pierwszej możliwej okazji najlepszych zawodników gówno osiągniemy. I ta agonia będzie trwać.

Awans do czołowej 8 szczytem marzeń, ja pierdole

a po awansie testowanie okuszek, listkowskich i innych.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2681 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 13:51

  kiko napisał:  
[cytat=londoner]Bardzo słabe zachowanie Pana Piłkarza CzerwińskiegoSłabe bo? Dla mnie takie podejście jest NORMALNE. Wolałbyś aby zawodnik przyszedł i powiedział "Pogoń to spełnienie moich marzeń, chce grać tutaj do końca kariery"? Fajne słowa, ale w wolnym tłumaczeniu oznaczają one "Udało się, spoko klub, kasa się zgadza, pokopie sobie, więcej nie oczekuje". Mieliśmy już pełno takich zawodników, których szczytem ambicji była gra w Ekstraklasie. Przypomnij sobie mecze gdy któremuś kończył się kontrakt albo chciano się kogoś pozbyć. Wtedy nagle dostawali skrzydeł.
Podejście Czerwińskiego (jak i Robaka) gwarantuje grę na maxa w każdym meczu. Każdy zespół w naszej lidze powinien być dla piłkarza tylko przystankiem. Wielu jednak traktuje transfer do Legii czy Lecha jako szczyt swoich możliwości i później widzimy męczarnie w Europie czy nawet w lidze. Piłkarz musi CHCIEĆ coś więcej, chcieć się rozwijać, grać w lepszym klubie, więcej zarabiać. Na tym to polega. A już w kwestii trenera i zarządu jest potrafić takich piłkarzy odpowiednio wypromować i sprzedać z zyskiem, przy jednoczesnym zachowaniu jakości (ściągnięciu nowych piłkarzy w to miejsce).[/cytat

Ok.Wszystko się zgadza tylko facet jest u nas od kilku meczów które mu wyszły i już doszedł do wniosku że czas już na lepszy klub?.W takim tempie to za rok będzie. partnerem Piqeuta i Alvesa w Barcelonie.Troszkę dyplomacji też jest potrzebne.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 24 sierpnia 2015, 13:56 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4848 dni

*
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 14:05

  EPSON napisał:  

  kiko napisał:  
[cytat=londoner]Bardzo słabe zachowanie Pana Piłkarza CzerwińskiegoSłabe bo? Dla mnie takie podejście jest NORMALNE. Wolałbyś aby zawodnik przyszedł i powiedział "Pogoń to spełnienie moich marzeń, chce grać tutaj do końca kariery"? Fajne słowa, ale w wolnym tłumaczeniu oznaczają one "Udało się, spoko klub, kasa się zgadza, pokopie sobie, więcej nie oczekuje". Mieliśmy już pełno takich zawodników, których szczytem ambicji była gra w Ekstraklasie. Przypomnij sobie mecze gdy któremuś kończył się kontrakt albo chciano się kogoś pozbyć. Wtedy nagle dostawali skrzydeł.
Podejście Czerwińskiego (jak i Robaka) gwarantuje grę na maxa w każdym meczu. Każdy zespół w naszej lidze powinien być dla piłkarza tylko przystankiem. Wielu jednak traktuje transfer do Legii czy Lecha jako szczyt swoich możliwości i później widzimy męczarnie w Europie czy nawet w lidze. Piłkarz musi CHCIEĆ coś więcej, chcieć się rozwijać, grać w lepszym klubie, więcej zarabiać. Na tym to polega. A już w kwestii trenera i zarządu jest potrafić takich piłkarzy odpowiednio wypromować i sprzedać z zyskiem, przy jednoczesnym zachowaniu jakości (ściągnięciu nowych piłkarzy w to miejsce).[/cytat

Ok.Wszystko się zgadza tylko facet jest u nas od kilku meczów które mu wyszły i już doszedł do wniosku że czas już na lepszy klub?.W takim tempie to za rok będzie. partnerem Piqeuta i Alvesa w Barcelonie.Troszkę dyplomacji też jest potrzebne.Zwolak bawił się w dyplomację, przywiązanie do klubu itp a jak pojawiła się opcja transferu to otwarcie mówił, że chce jechać. Efekt taki sam - oberwał po uszach, że chce tak szybko odejść.
Jak dla mnie dobre podejście Czerwińskiego - wiadomo, że przejście do Ekstraklasy nie jest dla niego szczytem ambicji i można liczyć na maksymalne zaangażowanie w każdy mecz. Tyle od niego oczekuję.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

*
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 14:06

  combat napisał:  
My po prostu sprzedając przy pierwszej możliwej okazji najlepszych zawodników gówno osiągniemy. I ta agonia będzie trwać.

Awans do czołowej 8 szczytem marzeń, ja pierdole

a po awansie testowanie okuszek, listkowskich i innych.


Dokładnie o to chodzi.
Jedna sprawa to sprowadzenie dobrych zawodników w celu ich wypromowania i ich późniejszego sprzedania z zyskiem.
Druga, budowanie drużyny z myślą o czymś więcej niż awans do pierwszej ósemki.
Nie ma co się oszukiwać, przez tych parę sezonów w Ekstraklasie już sobie zbudowaliśmy jako taką markę i wieczne granie tylko i wyłącznie o awans do grupy mistrzowskiej może z biegiem czasu nudzić, szczególnie kibiców niedzielnych, którzy w teorii mają zapełniać transfer.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2419 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 15:17
Najgorsze jest to, że mistrz negocjacji Stolarczyk akceptował tą klauzulę. Żeby nie było tak, że jest to jakieś 20 tyś. euro:D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005