Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2015 12:54
Pewnie nie mieli odpowiedniej klauzury u Czerwińskiego, żeby go ukarać.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2015 12:54

  zach-pom napisał:  
Osobiście nie podoba mi się takie wybiórcze zachowanie klubu Kudłę ukarali a Czerwińskiego nie? Dla mnie zdecydowanie gorsze było zachowanie Czerwińskiego niż Kudły który założył sobie koszulkę Torcidy w dniu wolnym od treningów na meczu drużyny której jest wychowankiem.



Żeby kogoś ukarać, to musi być jakaś podstawa ku temu, np. zapisy kontraktu. Wątpię, żeby w kontrakcie Czerwińskiego istniał zapis zakazujący zawodnikowi wyrażania chęci do zmiany klubu...


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3425 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2015 13:15

  londoner napisał:  

  Cytat:  
Podczas wczorajszego posiedzenia Zarządu Pogoni Szczecin SA omawiano m.in. kwestię zachowania Dawida Kudły, który został sfotografowany w kibicowskiej koszulce Górnika Zabrze podczas ligowego spotkania tego klubu.

Zarząd przyjął wyjaśnienia bramkarza, który poinformował, że koszulkę otrzymał i założył na prośbę niepełnosprawnego kibica Górnika Zabrze. W związku ze złamaniem jednego z punktów kontraktu zawodnika, władze klubu postanowiły nałożyć na niego karę finansową w wysokości 1000 złotych.

Jednocześnie Dawid Kudła zawnioskował również do Zarządu o przekazanie kary na organizację oprawy w sektorze rodzinnym podczas najbliższego meczu ligowego z Piastem Gliwice. Zarząd przychylił się do prośby piłkarza i przekazał całą sumę kary na zakup balonów w barwach klubu.




No to zaszaleli ze 100 balonów po 1pln to musiało zabolić ....


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2015 13:27
Zaboleć czy nie zaboleć, chodzi już o sam fakt, że coś z tym zrobili. Brawo Zarząd i... brawo Kudła ;)


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2015 15:13

  Gonzalez13 napisał:  
Zaboleć czy nie zaboleć, chodzi już o sam fakt, że coś z tym zrobili. Brawo Zarząd i... brawo Kudła ;)



Spoko, że coś robią z takimi sytuacjami. Uważam jednak, że sytuacja z Czerwińskim i Kudłą nie powinny mieć miejsca. Dla mnie niesmak pozostanie i nie zmienią go żadne oświadczenia. Mam tylko nadzieję, że wnioski z tych lekcji zostały już wyciągnięte.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2015 21:10

  Maxvell napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Zaboleć czy nie zaboleć, chodzi już o sam fakt, że coś z tym zrobili. Brawo Zarząd i... brawo Kudła ;)



Spoko, że coś robią z takimi sytuacjami. Uważam jednak, że sytuacja z Czerwińskim i Kudłą nie powinny mieć miejsca. Dla mnie niesmak pozostanie i nie zmienią go żadne oświadczenia. Mam tylko nadzieję, że wnioski z tych lekcji zostały już wyciągnięte.




Dobrze prawisz... Niesmak pozostanie i olał te oświadczenia.
To co się teraz dzieje byłoby w latach 90-tych nie do przyjęcia. No bo jak wyobrazić sobie oświadczenie Dymkowskiego w wywiadzie że chce grać dla Lecha , albo marzy mu się transfer do Widzewa.. Tak samo nie do przyjęcia byłoby zobaczyć piłkarza z tamtych czasów w barwach (koszulce) innej drużyny , choćby to była Odrzanka Radziszewo.. Jeszcze tak niedawno pół forum wyło , że Ława chodził w barwach Arki i Barcelony... A teraz co? Nagle zmiana poglądów i obyczajów? Bo co Kudła i Czerwiński są inni...? Rozumiem że to są "najemnicy" ale jakieś zasady obowiązują.. A tłumaczenia co niektórych na tym forum , że kibicuje komuś od dziecka to ma prawo ubrać koszulkę tej drużyny , lub że w tych czasach dla piłkarza liczy się kasa, są poniekąd śmieszne... Oni reprezentują Dumę Pomorza Pogoń Szczecin , a nie kurwa jakieś Zagłębia i Termaliki... Dlaczego Małecki nie zdejmuje publicznie koszulki i nie paraduje z tatuażem Wisły , bo ma szacunek do kibiców Pogoni... Jednym słowem zmiana pokoleń i zachowań kibicowskich do których ja przynajmniej się nie przyzwyczaję...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2015 22:09

  M.K 74 napisał:  
Dlaczego Małecki nie zdejmuje publicznie koszulki i nie paraduje z tatuażem Wisły , bo ma szacunek do kibiców Pogoni...



Nie to , że się czepiam , ale jednak Patryk zdejmuje koszulkę po meczu i pokazuje mimo wszystko tatuaż z Henrykiem Reymanem. Ale nie mam osobiście do niego żadnych pretensji , bo jak przychodził do Pogoni to mówił , że w sercu ma Wisłę a za Pogoń będzie umierać na boisku.

Obrazek jpg wstawiony na forum


PS 1948
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2015 22:41
Weź jeden z drugim choć trochę po za ten internet wyjdź, wieczny lament i płacz o cokolwiek cały czas. Niciński z Faltyńskim byli z bandy Arki, zapraszali swoich kolesi z Gdyni i jakoś normalnie mogli z nami życ. To tylko jeden z przykładów.
Na wyjazdy nie jeździcie, na młyn nie chodzicie a tu kuźwa kozaków zgrywają i wieczny hejt do wszystkiego co związane z Naszą kochaną Pogonią. Czytac się tego nie da pokolenie gimnazjalistów myśli że wszystkie rozumy pozjadało.


Better dead than red!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2015 00:35
Inna byłaby reakcja "góry" jakby był w koszulce np Ruchu Chorzów niż Górnika Zabrze...


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2015 12:20
Dzis (czwartek 03/09) jest w papierowym wydaniu Kuriera spora rozmowa ze Stolarczykiem na temat transferow, itd.
Nie mam dostepu do polskiej prasy, dlatego jesli ktos moze wrzucuc skan tego wywiadu, to z gory dziekuje!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2015 14:25

  pit26 napisał:  
Dzis (czwartek 03/09) jest w papierowym wydaniu Kuriera spora rozmowa ze Stolarczykiem na temat transferow, itd.
Nie mam dostepu do polskiej prasy, dlatego jesli ktos moze wrzucuc skan tego wywiadu, to z gory dziekuje!


klik 1
klik 2
klik 3
Odnosząc się do tego co tu jest napisane, to w UM jest banda czerwonych mord z PRLu albo młodzi, którzy dostali te stołki od czerwonych mord.
Tak czy siak i jedni i drudzy NIC NIE WIEDZĄ, nie mają doświadczenia i nie potrafią zdecydować o niczym. Decyzja poszła taka, gdzie więcej dali im w łape na pewno.

Ostatnio edytowany przez: Omnislash, 4 września 2015, 14:38 [1 raz(y)]


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2015 15:03

  Omnislash napisał:  

  pit26 napisał:  
Dzis (czwartek 03/09) jest w papierowym wydaniu Kuriera spora rozmowa ze Stolarczykiem na temat transferow, itd.
Nie mam dostepu do polskiej prasy, dlatego jesli ktos moze wrzucuc skan tego wywiadu, to z gory dziekuje!


klik 1
klik 2
klik 3
Odnosząc się do tego co tu jest napisane, to w UM jest banda czerwonych mord z PRLu albo młodzi, którzy dostali te stołki od czerwonych mord.
Tak czy siak i jedni i drudzy NIC NIE WIEDZĄ, nie mają doświadczenia i nie potrafią zdecydować o niczym. Decyzja poszła taka, gdzie więcej dali im w łape na pewno.



Akurat chodzilo mi o artykul z Kuriera (wywiad ze Stolarczykiem) , ale ten artykul z Glosu na temat stadionu, tez chetnie przeczytalem :)
Dzieki!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2015 16:32

  Omnislash napisał:  

  pit26 napisał:  
Dzis (czwartek 03/09) jest w papierowym wydaniu Kuriera spora rozmowa ze Stolarczykiem na temat transferow, itd.
Nie mam dostepu do polskiej prasy, dlatego jesli ktos moze wrzucuc skan tego wywiadu, to z gory dziekuje!


klik 1
klik 2
klik 3
Odnosząc się do tego co tu jest napisane, to w UM jest banda czerwonych mord z PRLu albo młodzi, którzy dostali te stołki od czerwonych mord.
Tak czy siak i jedni i drudzy NIC NIE WIEDZĄ, nie mają doświadczenia i nie potrafią zdecydować o niczym. Decyzja poszła taka, gdzie więcej dali im w łape na pewno.



Najlepszy jest Kolbowicz.Masakra jakaś.Gosc sam się przyznaje że na niczym sie nie zna ale nie omieszkał pokazać się jako bezczelny ignorant który nie wie dlaczego Krzystek od 4 lat nie może spokojnie pójść na mecz bo jest wygwizdywany.Buhhhaaa...Czasem milczenie jest złotem jak się ma niewiele do powiedzenia.
To tylko świadczy jacy ludzie podejmują decyzje co do tak ważnych kwestii.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2015 16:49
I ten Kolbowicz jest przewodniczącym komisji ds. sportu? Żart normalnie jakiś i do tego niesmaczny.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2015 17:11
On nie wie nawet czym Krzystek nam podpadł! To jest po prostu kpina i powinno się tych ludzi zweryfikować pod względem posiadanych umiejętności, wykształcenia i doświadczenia niezbędnych do piastowania tak wysoko postawionych stanowisk urzędniczych. To po prostu nowe pokolenie czerwonych mord, którym stare PRLowskie komunistyczne świnie pozałatwiały stołki, żeby władza i duży hajs nie uciekł do plebsu (dla nich to my).


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3161 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/09/2015 18:15
Kolbowicz akurat sam sobie załatwił stołek. Inna sprawa czy jest kompetentny, ale akurat tutaj czerwoności czy zieloności bym nie wrzucał. Wybitny sportowiec nie musi być dobrym samorządowcem. Szkoda tylko, że ludzie, którzy głosują na znane nazwiska o tym nie wiedzą.


Pozdrawiam.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/09/2015 13:23
Jakub Słowik czeka na szansę.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/09/2015 20:47
CM w GW: Frączczak jak Piszczek


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/09/2015 13:48
Przepraszam za jakość, ale nie mam skanera, jednak myślę, że ludzie bez dostępu do polskiej prasy wybaczą, ciekawy wywiad z trenerem Michniewiczem, fajna sprawa te wspólne śniadania i utożsamianie piłkarzy, że ich praca to nie tylko trening/mecz

Obrazek jpg wstawiony na forum


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/09/2015 14:02
I jak można Adama winić za jego grę na obronie, jak Czesiu uważa go za objawienie i stawia na równi z poważnymi piłkarzami na tej pozycji.
Widać, że Rudol będzie miał ciężko u Czesia już do samego końca. Ciekawe czy dostanie szansę teraz grania na lewej obronie czy nadal będzie Czesiu go trzymał na uboczu.

Edit:

Ricardo Nunes, lewy obrońca Pogoni Szczecin, okazał się gościem o wyjątkowo szerokich horyzontach, a przede wszystkim – o sporej wiedzy ogólnie na temat piłki.

Ale nam laurkę wystawił :)

Ostatnio edytowany przez: Icar, 11 września 2015, 14:57 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005