Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/01/2014 22:52

  londoner napisał:  
Nikt (chyba) jeszcze na forum nie wrzucił, głosujemy na najlepszą oprawę 2013:
Głosowanie na Ekstraklasa



Głosować można codziennie także klikać ;) Widzew już nas wyprzedził...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/01/2014 23:16

  ManeS napisał:  
Głosować można codziennie także klikać ;)



Pewny jesteś? Bo ja np. mogłem tylko raz.


Fanatycznie
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/01/2014 00:06
co 24 godziny można, głosowałem już kilka razy


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/01/2014 05:30
Ja tylko raz. jak ktos tam wyżej.


Portowcu noś ze sobą barwy...
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/01/2014 08:19

  Cin napisał:  
Ja tylko raz. jak ktos tam wyżej.



Mam firefoxa. Wszedłem przez chrome i już mogłem kolejny raz.


Fanatycznie
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 14:43
Wybiórcza pisze, że Mroczek ma być kandydatem PO na prezydenta Szczecina. Mam nadzieję, że po flircie z PO przed poprzednimi wyborami zarząd pójdzie po rozum do głowy i prezes nie zdecyduje się na taki ruch...


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 14:57
Wiązanie się z jakąkolwiek frakcją polityczną w dłuższej perspektywie będzie działać na minus. Jak już chce startować to niech pokaże się jako kandydat niezależny, który "wyszedł od ludzi" a nie został namaszczony przez kogoś.


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 15:01
z jednej strony jego kandydatura to moze nie taki glupi pomysl, bo jest to facet, ktory z powodzeniem prowadzi duza firme, jako prezes Pogoni tez raczej dal sie poznac z nienajgorszej strony, no i temat stadionu by ruszyl ;)
ale tak jak ktos wyzej pisal, to lepiej by to wygladalo jako kandydat niezalezny, ewentualnie z poparciem jakiejs partii, ale nie jako oficjalny kandydat danego ugrupowania...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 17:06

  pit26 napisał:  
lepiej by to wygladalo jako kandydat niezalezny, ewentualnie z poparciem jakiejs partii, ale nie jako oficjalny kandydat danego ugrupowania...


a to nie jedno i to samo??
być kandydatem niezależnym z poparciem i oficjalnym kandydatem danej partii (pod warunkiem, że kandydat nie jest członkiem partii)?
Bo moim zdaniem to jest dokładnie to samo ;)


INDIOS BRAVOS
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 18:10
Heh kazdy madry... gdyby mial wystartowac jako kandydat niezalezny to ciekawe gdzie mialby szukac poparcia na ew. budowe stadionu np...cos za cos niestety.
A kandydat dobry bo po 1) czlowiek bogaty i ustatkowany bez checi szybkiego nachapania sie 2) prowadz jedna z wiekszych firm w naszym regionie z duzymi sukcesami po 3) sprawdzil sie jako prezes mimo wielu przeciwnosciom losu, po 4) na pewno bedzie to najbardziej zyczliwy kandydat Pogoni i miastu pewnie tez bo skoro potrafil stworzyc biznes to tak samo bedzie potrafil zarzadzac miastem...i wlasnie tego ostatniego punktu i pierwszego punktu niespelnia 90% poliskich politykow..

Jezeli wystartuje moj glos ma.


PORTOWCY
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 18:26

  tm_tomcio napisał:  

  pit26 napisał:  
lepiej by to wygladalo jako kandydat niezalezny, ewentualnie z poparciem jakiejs partii, ale nie jako oficjalny kandydat danego ugrupowania...


a to nie jedno i to samo??
być kandydatem niezależnym z poparciem i oficjalnym kandydatem danej partii (pod warunkiem, że kandydat nie jest członkiem partii)?
Bo moim zdaniem to jest dokładnie to samo ;)



niby tak, ale nie do konca - to jest polityka, to sie czasem licza niuanse ;)
czesto sie zdarza, ze np. kandydat niezalezny przechodzi do drugiej tury i wtedy jakies ugrupowania, ktorych kandydaci odpadli, kieruja swoje poparcie dla tego niezaleznego, ale to nie oznacza, ze staje sie oficjalnym kandydatem tej partii... chociaz wiadomomo, jak to w polityce - nie ma nic za darmo ;)


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 19:38
http://www.pogon.v.pl/news-22579,31_stycznia_odbedzie_sie_licytacja_znakow_towarowych_Pogoni.html

Czy ktos wie jak to wszystko moze sie potoczyc..bo zapowiada sie nieciekawie..czemu wogole dopuszczono do licytacji...lupujemy zawodnikow a nie mozemy splacic dlugu aby zabezpieczyc nasz herb,godlo,sztandar? no to nie moge tego zrozumiec..........Ktos cos wie wiecej na ten temat?


PORTOWCY
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 19:53

  Papricanos85 napisał:  
Heh kazdy madry... gdyby mial wystartowac jako kandydat niezalezny to ciekawe gdzie mialby szukac poparcia na ew. budowe stadionu np...cos za cos niestety.



Wystartuje z poparciem jednej partii, w radzie miasta zasiądzie inna i całkiem mogą Pogoń na złość ugotować - tylko dlatego że upartyjniony zostanie temat. Lepiej budować to ponad podziałami politycznymi.


maxpio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4203 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 19:56

  Papricanos85 napisał:  
http://www.pogon.v.pl/news-22579,31_stycznia_odbedzie_sie_licytacja_znakow_towarowych_Pogoni.html

Czy ktos wie jak to wszystko moze sie potoczyc..bo zapowiada sie nieciekawie..czemu wogole dopuszczono do licytacji...lupujemy zawodnikow a nie mozemy splacic dlugu aby zabezpieczyc nasz herb,godlo,sztandar? no to nie moge tego zrozumiec..........Ktos cos wie wiecej na ten temat?



Zawodników kupuje klub. A herb i godło jest w posiadaniu Stowarzyszenia, które ma długi.
Klub płaci pieniądze stowarzyszeniu, zeby móc korzystać z herbu. Więc tak naprawdę sprawy stowarzyszenia nie dotyczą klubu.
Gorzej jak jakiś prywatny inwestor wygra licytację i powie klubowy że za godło mają płacić 1 mln zł miesięcznie. Co jest abstrakcją, ale niestety może stać się realną. Osobiście mam nadzieję, że klub wystartuje do licytacji i nikt nie będzie bezsensu podbijał cen.

przy okazji w głosie pojawiła się ciekawa wzmianka dotycząca tej licytacji.

  Cytat:  
Dowiedzieliśmy się też, że prawdopodobnie do licytacji przystąpi Sarbi Begdas.



Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 20:07

  Marudnicki napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
Heh kazdy madry... gdyby mial wystartowac jako kandydat niezalezny to ciekawe gdzie mialby szukac poparcia na ew. budowe stadionu np...cos za cos niestety.



Wystartuje z poparciem jednej partii, w radzie miasta zasiądzie inna i całkiem mogą Pogoń na złość ugotować - tylko dlatego że upartyjniony zostanie temat. Lepiej budować to ponad podziałami politycznymi.



Tak to moze byc problem ale pamietaj ze pieniadze na stadion raczej bede szly od brukseli przez warszawe..Prezydent musi miec zaplecze polityczne inaczej bedzie tylko pionkiem.


PORTOWCY
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 20:08

  maxpio napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
http://www.pogon.v.pl/news-22579,31_stycznia_odbedzie_sie_licytacja_znakow_towarowych_Pogoni.html

Czy ktos wie jak to wszystko moze sie potoczyc..bo zapowiada sie nieciekawie..czemu wogole dopuszczono do licytacji...lupujemy zawodnikow a nie mozemy splacic dlugu aby zabezpieczyc nasz herb,godlo,sztandar? no to nie moge tego zrozumiec..........Ktos cos wie wiecej na ten temat?



Zawodników kupuje klub. A herb i godło jest w posiadaniu Stowarzyszenia, które ma długi.
Klub płaci pieniądze stowarzyszeniu, zeby móc korzystać z herbu. Więc tak naprawdę sprawy stowarzyszenia nie dotyczą klubu.
Gorzej jak jakiś prywatny inwestor wygra licytację i powie klubowy że za godło mają płacić 1 mln zł miesięcznie. Co jest abstrakcją, ale niestety może stać się realną. Osobiście mam nadzieję, że klub wystartuje do licytacji i nikt nie będzie bezsensu podbijał cen.

przy okazji w głosie pojawiła się ciekawa wzmianka dotycząca tej licytacji.

  Cytat:  
Dowiedzieliśmy się też, że prawdopodobnie do licytacji przystąpi Sarbi Begdas.




Dzieki za wytlumaczenie,teraz wiem troche wiecej..ale mimo wszystko nie rozumiem dlaczego np klub nie splacil tego dlugu nawet jesli to nie byl ich tylko stowarzyszenia,dzieki czemu mozna bylo uniknac calej sytuacji ktora jakby nie patrzec robi sie niebezepieczna...


PORTOWCY
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 20:13

  maxpio napisał:  

Gorzej jak jakiś prywatny inwestor wygra licytację i powie klubowy że za godło mają płacić 1 mln zł miesięcznie. Co jest abstrakcją, ale niestety może stać się realną. Osobiście mam nadzieję, że klub wystartuje do licytacji i nikt nie będzie bezsensu podbijał cen.

przy okazji w głosie pojawiła się ciekawa wzmianka dotycząca tej licytacji.

  Cytat:  
Dowiedzieliśmy się też, że prawdopodobnie do licytacji przystąpi Sarbi Begdas.




hm a myslisz ze Sabri po co startuje?? jak dla mnie po to zeby wlasnie podbic cene obym sie mylil... dobrze ze Gondor sie nie wychyli bo tu byly by przeslanki zeby domniemywac ze licytacja nie bedzie fair.....


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/01/2014 23:43
czy ktos wie kto konkretnie ze stowarzyszenia doprowadzil do dlugu i całej chorej tej sytuacji?!
wladze klubu powinni przystapic do licytacji,a potem osoby odpowiedzialne za ta sytuacje obarczyc kosztami.czy to takie trudne ....


maxpio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4203 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/01/2014 01:36

  Papricanos85 napisał:  

  maxpio napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
http://www.pogon.v.pl/news-22579,31_stycznia_odbedzie_sie_licytacja_znakow_towarowych_Pogoni.html

Czy ktos wie jak to wszystko moze sie potoczyc..bo zapowiada sie nieciekawie..czemu wogole dopuszczono do licytacji...lupujemy zawodnikow a nie mozemy splacic dlugu aby zabezpieczyc nasz herb,godlo,sztandar? no to nie moge tego zrozumiec..........Ktos cos wie wiecej na ten temat?



Zawodników kupuje klub. A herb i godło jest w posiadaniu Stowarzyszenia, które ma długi.
Klub płaci pieniądze stowarzyszeniu, zeby móc korzystać z herbu. Więc tak naprawdę sprawy stowarzyszenia nie dotyczą klubu.
Gorzej jak jakiś prywatny inwestor wygra licytację i powie klubowy że za godło mają płacić 1 mln zł miesięcznie. Co jest abstrakcją, ale niestety może stać się realną. Osobiście mam nadzieję, że klub wystartuje do licytacji i nikt nie będzie bezsensu podbijał cen.

przy okazji w głosie pojawiła się ciekawa wzmianka dotycząca tej licytacji.

  Cytat:  
Dowiedzieliśmy się też, że prawdopodobnie do licytacji przystąpi Sarbi Begdas.




Dzieki za wytlumaczenie,teraz wiem troche wiecej..ale mimo wszystko nie rozumiem dlaczego np klub nie splacil tego dlugu nawet jesli to nie byl ich tylko stowarzyszenia,dzieki czemu mozna bylo uniknac calej sytuacji ktora jakby nie patrzec robi sie niebezepieczna...


Z tego co pamiętam to dług o jaki chodzi to 360tys zł. Trochę dużo płacąc za czyjeś błędy i niewywiązanie się z umowy. Zresztą Mroczek od początku pisał, że nie będzie płacił za nie swoje długi. Jeśli chodzi o wszystkie długi stowarzyszenia to krąży kwota ok 3mln.



  Cytat:  

hm a myslisz ze Sabri po co startuje?? jak dla mnie po to zeby wlasnie podbic cene obym sie mylil... dobrze ze Gondor sie nie wychyli bo tu byly by przeslanki zeby domniemywac ze licytacja nie bedzie fair.....


Oby się nie okazało, że sie przeliczy tak jak zrobili to w Warszawie kiedy w 2007 wrócili do starej eLki ponieważ CWKS chciało sobie dorobić na herbie. Wtedy obstawiam, że wylądujemy z nowymi barwami i herbem (Chociaż osobiście nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.)


  Cytat:  

czy ktos wie kto konkretnie ze stowarzyszenia doprowadzil do dlugu i całej chorej tej sytuacji?!



Nie mogę znaleźć kto się zgodził na taką umowę, jednak z donosów medialnych można wywnioskować, że Lewanowicz pożyczył stowarzyszeniu 100tys. zł w zamian za udziały w Pogoni Bekdasa. Z czego stowarzyszenie się nie wywiązało, po czym przestało oddawać pieniądze.


  Cytat:  
(...)wladze klubu powinni przystapic do licytacji,a potem osoby odpowiedzialne za ta sytuacje obarczyc kosztami.czy to takie trudne ....


To jest trudne bo na jakiej podstawie obarczysz kosztami? Przecież Mroczek nie pójdzie z kijem i nie powie oddawaj kasę ;)


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/01/2014 16:58
Rozwiązanie było proste. Już po pierwszej takiej sytuacji trzeba było założyć nowe stowarzyszenie, przekazać mu herb i barwy i dziś nie byłoby problemu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005