Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/05/2016 18:33
Strach pomyśleć jaki wynik zrobiłby Wdowczyk takim składem jakim dysponujemy obecnie.

Czesia żegnamy bez żalu i on żalu powinien nie mieć, dzięki Pogoni przypomniał się, Korony czy inne Łęczne będą zabiegać za jego usługi za skromne 50 tys./mies., w Polsacie też pobryluje przecież nie za darmo (ktoś wie ile zainkasuje za tą fuchę?)


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/05/2016 19:03

  weteran58 napisał:  
Dobry artykuł w Kurierze ,obnażający słaby warsztat CM 711 .Nie rozumiem tego lamentu za nim.Wiosna to była równia pochyła ,normalne że Mroczek zareagował .Oczy krwawiły ,kasa pusta bo publiki nie ma .Dobry ruch włodarzy.Amen.


Raczej mamy różne poglądy, szczególnie w tematyce trybun, ale tym razem zgadzam się z Tobą w 100%. Z jednej strony nic tak nie denerwuje jak zmiana trenera co przysłowiowe "pół roku", zanim zdąży poukładać wszystko po swojemu. Z drugiej jednak strony Czesiu dostał bardzo dużo czasu, a wyniki (a może bardziej styl gry) Go nie obroniły. Przedłużenie umowy było by moim zdaniem strzałem w kolano. Po pierwsze ewentualny nowy trener straciłby okres przygotowawczy w którym poznałby dobrze naszych grajków, po drugie jakby Czesiowi nie wypaliło to znów płacilibyśmy dwóm trenerom, bo za porozumieniem raczej by nie odszedł. Wyciągnął z drużyny tyle ile się dało na jesień, później coś nie trybiło, wypalił się jako trener i Mroczek podjął bardzo dobrą decyzję. Czas pokaże cóż nam nasza Pogoń zgotuje w nowym sezonie. Przed nami 2 miesiące przerwy, dobrze będzie odpocząć. Zbieramy siły, namawiamy znajomych, propagujemy Pogoń na każdym kroku i widzimy się w komplecie na Twardowskiego w nowym sezonie! :-)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/05/2016 19:22

  Marudnicki napisał:  
"Najwyższe miejsce od czasów Bekdasa" na pewno brzmi lepiej niż "dysponując mocniejszym składem o jedno miejsce lepiej niż rok wcześniej". ;)



ja juz widziałem taki tytuł "Kandydat do trenera roku wywalony z klubu!"...dla przeciwwagi ktos napisał "trzy zwycięstwa na wiosne drużyny ktora miała być na podium"....w sumie jedno i drugie sie zgadza ale ale odbiór jest z lekka inny...;).
Kiedys zadziwił mnie tytuł przed MŚ w lotach "Adam Małysz miał upadek".Po otworzeniu treści okazuje się że miał upadek formy 2 lata wczesnie podczas przygotowań do poprzednich MŚ...hehe...dzisiaj wszystko da się spreparować .Kazdy wie ze telefony sa za 1 zł. ..a rozmowy za darmo...nieprawdaż..;)

a co do Czesia to tez nasunęła mi się taka dygresja jak to się ma w podobnej sytuacji u piłkarzy. Kończy się kontrakt i trener jest wolnym...trenerem.Łakomy kąsek.Bez sumy odstępnego.Tylko brać.Nie trzeba wykladać za podpis.Wpisac tylko w umowie że korzystanie z Twitera jest tylko na dzień dziecka a kontakt ze Stanowskim to jedna 15 min. rozmowa telefoniczna w miesiącu.Taki CM to skarb wówczas.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 18 maja 2016, 19:29 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 13:30
Dla Stanowskiego największym rozczarowaniem rundy wiosennej był Listkowski z Pogoni... Kurwa uczepił się pajac tej Pogoni i drąży temat , a Michniewicz go podkręca.. Listkowski młody chłopak , uczy się gry a ten po Nim jedzie...
Jedno zasadnicze pytanie do Stanowskiego? Jeżeli Listkowski słaby , to dlaczego jego "narzeczona" Michniewiczowa ciągle na chłopaka stawiała???


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 13:42
przyjebal sie bo teraz tak to bedzie wygladac weszlo i stanowski beda sie wyżywać, ale akurat ziarno prawdy tutaj jest, bo Listek nic specjalnego nie pokazal, a stawiał na niego bo ławke mamy słabą i z koniecznosci przerzucil go na skrzydlo (listek to napastnik)


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 13:46

  Ad napisał:  
przyjebal sie bo teraz tak to bedzie wygladac weszlo i stanowski beda sie wyżywać, ale akurat ziarno prawdy tutaj jest, bo Listek nic specjalnego nie pokazal, a stawiał na niego bo ławke mamy słabą i z koniecznosci przerzucil go na skrzydlo (listek to napastnik)


Ja wszystko rozumiem , żeby to był piłkarz całkowicie już rozwinięty , w wieku 25 lat , to można by było się przypierdalać... Ale ten chłopak się uczy ,
i walczy , nieraz aż za bardzo , przez co widać było jak łapał głupie żółte kartki..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 14:05

  M.K 74 napisał:  

  Ad napisał:  
przyjebal sie bo teraz tak to bedzie wygladac weszlo i stanowski beda sie wyżywać, ale akurat ziarno prawdy tutaj jest, bo Listek nic specjalnego nie pokazal, a stawiał na niego bo ławke mamy słabą i z koniecznosci przerzucil go na skrzydlo (listek to napastnik)


Ja wszystko rozumiem , żeby to był piłkarz całkowicie już rozwinięty , w wieku 25 lat , to można by było się przypierdalać... Ale ten chłopak się uczy ,
i walczy , nieraz aż za bardzo , przez co widać było jak łapał głupie żółte kartki..



Ile ten Listkowski ma lat? 17? Zeby stawiac tak mlodego gracza jako "rozczarowanie" to trzeba mieć nie po kolei w głowie. Pewnie CZesiu stawia flaszkę stanowskiemu za każdy przytyk w kierunku Pogoni. Zalosni, mali podludzie.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 14:33
Listkowski dokończy sezon w juniorach starszych... Więc jak można go nazwać rozczarowaniem w Ekstraklasie..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 14:37
Skoro dla Pana Krzysia Listkowski jest największym rozczarowaniem to niech dopisze jednocześnie, że jest to największa porażka kadrowa Pana Czesia. Dodałbym jeszcze: Korta oraz Akę, Gyurcso i Zwolińskiego oraz cały blok obronny wiosną - za to, że byli bez formy, zatracili ofensywne umiejętności lub ich inklinacje. Rola trenera aby tacy zawodnicy grali dobrze, lub bardzo dobrze - grali słabo.

Najlepsze zdanie z dzisiejszej rozmowy w RS z Prezesem: "Przychodzą kibice do klubu, stoją za drzwiami i mówią - Ja chcę z Prezesem, mam nazwisko trenera do powiedzenia, który będzie absolutnie najlepszy" 1 miejsce


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 14:39

  Zygmunt Wasilewski napisał:  


Najlepsze zdanie z dzisiejszej rozmowy w RS z Prezesem: "Przychodzą kibice do klubu, stoją za drzwiami i mówią - Ja chcę z Prezesem, mam nazwisko trenera do powiedzenia, który będzie absolutnie najlepszy" 1 miejsce



To Maxymalny próbuje wcisnąć Kapuścińskiego z Błękitnych.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 14:50

  kiko napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  


Najlepsze zdanie z dzisiejszej rozmowy w RS z Prezesem: "Przychodzą kibice do klubu, stoją za drzwiami i mówią - Ja chcę z Prezesem, mam nazwisko trenera do powiedzenia, który będzie absolutnie najlepszy" 1 miejsce



To Maxymalny próbuje wcisnąć Kapuścińskiego z Błękitnych.



hihi


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 15:03

  kiko napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  


Najlepsze zdanie z dzisiejszej rozmowy w RS z Prezesem: "Przychodzą kibice do klubu, stoją za drzwiami i mówią - Ja chcę z Prezesem, mam nazwisko trenera do powiedzenia, który będzie absolutnie najlepszy" 1 miejsce



To Maxymalny próbuje wcisnąć Kapuścińskiego z Błękitnych.



Przemcio B potwiedził na tweeterze.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 15:10
Najlepsze szczere określenie dziennikarza o Prezesie Mroczku i Krzystku "Po prostu się Panowie nienawidzili" :D

I w sprawieodejścia zawodników, po pytaniu czy ktoś jeszcze opuści Pogoń oprócz Przybeckiego. Powiedział, że jeszcze jeden zawodnik przynajmniej odejdzie. Ciekawe którego miał na myśli.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 15:15

  M.K 74 napisał:  
Kurwa uczepił się pajac tej Pogoni i drąży temat , a Michniewicz go podkręca.. Listkowski młody chłopak , uczy się gry a ten po Nim jedzie...
Jedno zasadnicze pytanie do Stanowskiego? Jeżeli Listkowski słaby , to dlaczego jego "narzeczona" Michniewiczowa ciągle na chłopaka stawiała???



Teraz będą się wspólnie po jajach lizać. ŻAŁOSNY PORTALIK.

Wygląda na to, że mamy kosę z Weszło :]


Pogoń Szczecin MKS!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 15:15

  Icar napisał:  
Najlepsze szczere określenie dziennikarza o Prezesie Mroczku i Krzystku "Po prostu się Panowie nienawidzili" :D

I w sprawieodejścia zawodników, po pytaniu czy ktoś jeszcze opuści Pogoń oprócz Przybeckiego. Powiedział, że jeszcze jeden zawodnik przynajmniej odejdzie. Ciekawe którego miał na myśli.



Oby Lewandowskiego... Nie mogę patrzeć na tego paralityka..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/05/2016 20:22
Portowa maszyna.

Tym razem nie o Rafale :P


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2016 16:19
Weszło ocenia transfery klubów.

Heheh to chyba jeden z ostatnich parasoli ochronnych od Weszło z powodu Michniewicza.
Spodziewałem się, że ostro po Pogoni pojadą. A tutaj nawet takiego Przybeckiego nie wymieniają, przemilczali , jakby go nigdy w Pogoni nie było :D
I po Gruzinie tak jakoś o dziwo nie pojechali, mimo, że cisną sobie zwykle z niego bekę.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2016 09:37
Materiał Oceniamy Pogoń: pozostał żal jest zapowiedziany na stronie głównej wp.pl jako: Oto najnudniejszy zespół Ekstraklasy... To chyba świetne podsumowanie dokonań ex-trenera...


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2016 16:03

  Cytat:  
Najlepszym pomocnikiem został Rafał Murawski. Z całym szacunkiem, ale gdzie mu do Tomka Jodłowca?



Leśnodorski prezes Legii , dla Przeglądu Sportowego o wyborze Murasia najlepszym pomocnikiem sezonu..
Pycha , zarozumiałość i buractwo , zresztą jak i u wszystkich związanych z tym klubem.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2016 16:10

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Najlepszym pomocnikiem został Rafał Murawski. Z całym szacunkiem, ale gdzie mu do Tomka Jodłowca?



Leśnodorski prezes Legii , dla Przeglądu Sportowego o wyborze Murasia najlepszym pomocnikiem sezonu..
Pycha , zarozumiałość i buractwo , zresztą jak i u wszystkich związanych z tym klubem.



To jest kurwa frajer jakich mało. Szkoda że Piast nie wygrał tego finiszu o mistrza, ciekawe co by wtedy powiedział idiota


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005