Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4959 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 22:58
Rudzki wrzucił na twittera jutrzejszą okładkę przeglądu i podobno Małecki nie chciał pojechać do Łęcznej.

Pierwsza strona przeglądu


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2402 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 23:49
Ciekawe czemu nie chciał ? ten ostatni mecz w którym grał mocno przeżył, nawet latały fotki jak samotnie siedział i wyglądał na mocno przybitego. Że niby nie chciał jechać bo uważał, że nie zasługuje ? Wierzyc się nie chce. Przydałoby się żeby ktoś wrzucił artykuł z nim z tych co kupują ta gazetę, miło by było.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 02:09
Z 2012 roku:


  Cytat:  
W niedzielę okazało się, dlaczego Patryk Małecki nie pojechał z Wisłą Kraków do Lubina na mecz z KGHM Zagłębiem Lubin. Otóż sam piłkarz nie chciał wystąpić w tym spotkaniu, a także nie chce... trenować z Wisłą!

Patryk Małecki nie daje o sobie zapomnieć. Po tym, jak schodząc z boiska w meczu ze Standardem Liege nie podał ręki Kazimierzowi Moskalowi, trenerowi Wisły, teraz odmówił udziału w meczu z KGHM Zagłębiem Lubin, a także nie chce trenować z Wisłą!

- Patryk Małecki sam w szatni w dniu po spotkaniu zakomunikował trenowi i drużynie, że nie chce być brany pod uwagę w ustalaniu 18-stki meczowej na mecz z Zagłębiem. Trener wysłuchał jego próśb - wyjaśnił Cezary Wilk, kapitan Białej Gwiazdy.

- Myślę, że Patryk sam zrozumiał swój błąd i to, że źle zrobił. Przeprosił całą drużynę za swoje zachowanie, ale jednocześnie tak, jak mówiłem wcześniej - podkreślił, że nie chce brać udziału w tym spotkaniu w Lubinie - dodał Wilk. - Cytuję słowa Patryka - powiedział przy całej drużynie i do trenera, że nie chce być brany pod uwagę przy ustalaniu 18-stki meczowej na mecz z Zagłębiem - podkreślił kapitan aktualnych mistrzów Polski.Być może powodem odmówienia wyjazdu do Łęcznej był słaby mecz z Wisłą i bury od Wdowczyka, który go non stop rugał. Analogiczna sytuacja do tej sprzed dwóch lat.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6426 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 08:10
Jeżeli to prawda i gdyby z takich powodów można było rozwiązać kontrakt to bym się nie zastanawiał. Patryk dostał kredyt zaufania. Pogoń zaryzykowała bo nieraz taki zawodnik potrafi wrócic do życia. Niestety tym razem sie nie udało. Widać, że forma fizyczna nie jest utrzymywana i to wina przede wszystkim Małeckiego. W takiej sytuacji nikt tu nie będzie po nim płakał. Tylko żeby jeszcze umówić się z Azotami że zaoszczędzone pieniądze trafią do budżetu klubu.


21:37
zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2204 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 08:21

  Icar napisał:  
Ciekawe czemu nie chciał ? ten ostatni mecz w którym grał mocno przeżył, nawet latały fotki jak samotnie siedział i wyglądał na mocno przybitego. Że niby nie chciał jechać bo uważał, że nie zasługuje ? Wierzyc się nie chce. Przydałoby się żeby ktoś wrzucił artykuł z nim z tych co kupują ta gazetę, miło by było.http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,pogon-szczecin-patryk-malecki-znow-rozrabia,artykul,498582,1,956.html


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3019 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 09:08
Tyle się mówiło o tej jego diecie, a także sam o tym tyle opowiadał, a to trwało zaledwie miesiąc jak wynika z artykułu...


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 09:09
I oczywiście Jachno sra do swojego gniazda pajac.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2402 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 11:05
@zuczek dzięki za link :)

No to już chyba wszystko jasne, to jego koniec w Pogoni. Jak dobrze, że jego kontrakt opłaca sponsor i nie obciąża on budżetu klubu ... Jedno trzeba przyznać Smudzie, potrafił właściwie ocenić piłkarza. I to jest jego ambicja ? miesiąc ? i jeszcze zrezygnował z prywatnych treningów ? Szkoda, że nie można liczyć, że znajdzie się jakiś frajerski klub który by go od nas wykupił...


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3019 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 11:45
Mała nauczka dla nas na przyszłość. Niech to złe doświadczenie uodporni nas na transfery "ostatniej szansy". Dając wiarę medialnym doniesieniom (tj. 50 tyś. zł/mc), to jego 2,5 letni pobyt na papierze będzie kosztował 1.500.000,00 złotych. Może być to koniec Małeckiego, bo nie jestem pewien czy Wdowczyk daje drugą szasnsę.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 11:53
I pewnie trafi do Widzewa, który o niego zabiegał zanim transfer do Pogoni doszedł do skutku. To jest początek końca Małego, niestety. Liczyłem, że dzięki swojej ambicji i zadziorności jednak odpali.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6160 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 12:10
Artykuł też tylko w jedną stronę napisany, więc podchodziłbym do wszystkiego ostrożniej.

Mam zaufanie do Wdowca, będzie wiedział jak dalej postąpić. A Patryk, niech ogarnie wszystko bo może zawalić swoją szansę w Pogoni i zawalić swoją karierę. Ja jeszcze wierze, że jest cień szansy że się ogarnie.


Pogoń Szczecin MKS!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2402 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 13:20

  Gonzalez13 napisał:  
Liczyłem, że dzięki swojej ambicji i zadziorności jednak odpali.No jednak on tej ambicji nie miał, skoro chęci starczyło mu na zaledwie 1 miesiąc ... i zrezygnował z tego o czym wspomniano w artykule, oczywiście zakładając, że to prawda ale wątpię żeby to było naginanie prawdy. Zbyt bardzo przypomina to scenariusz z Wisły....


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2957 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 14:08
wierzyłem,że u nas odbuduje się,ale chyba nic z tego nie bedzie.szkoda,bo to jest zawodnik z charakterem,a takich jest bardzo mało,ale widac,ze u nas zawsze jez z boku drużyny.myślę,ze w drużynie tez nie był specjalnie akceptowany,a to już wina trenera,bo on odpowiada za drużynę,a dobra atmosfera to podstawa.na każdym filmiku widać,ze sa grupki wzajemnej adoracji,a Małecki zawsze z boku.
trudno,szkoda,ze taki zawodnik nie potrafi u nas odbudować się.jeśli trener nie potrafi dotrzec do tzw.trudnych zawodników to nie powinien byc trenerem,bo tylko tacy ludzie ciągną drużyne,a nie nażelowane chłopaki bez jaj.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6160 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 16:08

  kibicMKS napisał:  
wierzyłem,że u nas odbuduje się,ale chyba nic z tego nie bedzie.szkoda,bo to jest zawodnik z charakterem,a takich jest bardzo mało,ale widac,ze u nas zawsze jez z boku drużyny.myślę,ze w drużynie tez nie był specjalnie akceptowany,a to już wina trenera,bo on odpowiada za drużynę,a dobra atmosfera to podstawa.na każdym filmiku widać,ze sa grupki wzajemnej adoracji,a Małecki zawsze z boku.
trudno,szkoda,ze taki zawodnik nie potrafi u nas odbudować się.jeśli trener nie potrafi dotrzec do tzw.trudnych zawodników to nie powinien byc trenerem,bo tylko tacy ludzie ciągną drużyne,a nie nażelowane chłopaki bez jaj.No właśnie szkoda Małego, ma charakter i widać żyje tym co się dzieje na trybunach. A sportowo jakby odpalił byłby gwiazdą tej drużyny.

Mi też na różnych filmikach wydawało się, że się grupki porobiły (np. młodzi trzymają się razem i wygląda, że chyba tylko tak). Ze starszymi widać różnie, jedni się trzymają z kimś, inni raczej samotnie. Mam nadzieje, że Wdowiec to znów poukłada i będziemy jedną drużyną.


Pogoń Szczecin MKS!
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2193 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 17:03
I już są chętni na pozbycie się chłopaka, i już napierdalanie na niego. Ok, jest trudny, gra słabo. Ale gdzie się podziała nasza JEDNOŚĆ, jedno serce, jeden klub, cała Pogoń zawsze RAZEM? Wdowczyk musi spróbować jeszcze raz do niego dotrzeć, dać mu jeszcze jedną szansę. Trzeba mu pomóc. Jeśli do końca sezonu nic się nie zmieni to wtedy dopiero rozwiązać kontrakt i w jego miejsce szukać ogarniętego obrońcy.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5727 dni

**
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 19:59
Trzeba przyznać, że Małecki w Pogoni jest wyjątkowo grzeczny i widać po nim, że zależy mu. Ale widać też straszne zapuszczenie fizyczne i brak perspektyw. Podobny przypadek jak niegdyś u młodego Terleckiego, który miał swoje 5 minut a potem chodził z łatką "utalentowanego". To ostatni moment, aby Patryk zaskoczył.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6160 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 21:25
Zgadzam się, nie wygląda jakby miał wywalone - raczej jak mu coś nie pójdzie lub drużynie to widać po nim, że jest przybity. Mieliśmy wielu piłkarzy co po przegranym meczu humory mieli dobre i nawet balowali ucieszeni po lokalach tego samego wieczoru.
Mam nadzieje, że Mały jeszcze się ogarnie. A co niektórym radzę nie wierzyć we wszystko co piszą media.
Przydałoby się może jakiś ruch ze strony kibiców, pokazanie chociaż odrobiny wsparcia bo chłopak ma chęci i ambicje. Może mu brakuje właśnie jedynie aby zaskoczyć w którymś z meczów. Poza tym w tej rundzie robi postępy i nie jest na pewno jednym z najgorszych.


Pogoń Szczecin MKS!
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2957 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/09/2014 23:23

  ArP napisał:  
Zgadzam się, nie wygląda jakby miał wywalone - raczej jak mu coś nie pójdzie lub drużynie to widać po nim, że jest przybity. Mieliśmy wielu piłkarzy co po przegranym meczu humory mieli dobre i nawet balowali ucieszeni po lokalach tego samego wieczoru.
Mam nadzieje, że Mały jeszcze się ogarnie. A co niektórym radzę nie wierzyć we wszystko co piszą media.
Przydałoby się może jakiś ruch ze strony kibiców, pokazanie chociaż odrobiny wsparcia bo chłopak ma chęci i ambicje. Może mu brakuje właśnie jedynie aby zaskoczyć w którymś z meczów. Poza tym w tej rundzie robi postępy i nie jest na pewno jednym z najgorszych.tez mysle,ze wsparcie jest mu potrzebne.dobry pomysl.chłopaki z młyna pomyslcie o tym.nie wiem jak Małecki,ale jak bym ja uslyszał,ze kibice sa za mna mimo,ze mi nie idzie to bym zapie..... za trzech.my musimy mu pomoc skoro Wdowczyk nie potrafi.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6160 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 00:59

  kibicMKS napisał:  

  ArP napisał:  
Zgadzam się, nie wygląda jakby miał wywalone - raczej jak mu coś nie pójdzie lub drużynie to widać po nim, że jest przybity. Mieliśmy wielu piłkarzy co po przegranym meczu humory mieli dobre i nawet balowali ucieszeni po lokalach tego samego wieczoru.
Mam nadzieje, że Mały jeszcze się ogarnie. A co niektórym radzę nie wierzyć we wszystko co piszą media.
Przydałoby się może jakiś ruch ze strony kibiców, pokazanie chociaż odrobiny wsparcia bo chłopak ma chęci i ambicje. Może mu brakuje właśnie jedynie aby zaskoczyć w którymś z meczów. Poza tym w tej rundzie robi postępy i nie jest na pewno jednym z najgorszych.tez mysle,ze wsparcie jest mu potrzebne.dobry pomysl.chłopaki z młyna pomyslcie o tym.nie wiem jak Małecki,ale jak bym ja uslyszał,ze kibice sa za mna mimo,ze mi nie idzie to bym zapie..... za trzech.my musimy mu pomoc skoro Wdowczyk nie potrafi.myślę, że takie coś by go mogło nieźle ponieść podczas meczu


Pogoń Szczecin MKS!
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5327 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 03:37
Kazdy kto interesuje się Pogonią wie że jachno to pajac. Szkoda czasu na jego wypociny. Małeckiemu zależy bardziej niż większości w tej lidze, ale niestety im dłużej gra słabo tym trudniej mu odpalić. Obawiam się jego frustracji . zdecydowanie polecam wstrzymać się z osądem. Jachno nie jest żadnym źródłem informacji. Jeszcze napisał że wtajemniczeni twierdza że Małecki forme na wakacjach odbudowuje... A kim sa ci wtajemniczeni pajacu? Ludkami z twojej wyobraźni?

Ostatnio edytowany przez: cfan, 4 września 2014, 03:54 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005