Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/08/2014 02:07
Brawo zarząd!


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/08/2014 03:53
Robak w Turbokozaku


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/08/2014 20:33
To tak na poprawę humoru. Nasz gwiazdor Lewandowski (Mateusz) dla PS:

"W Pogoni przestałem się rozwijać..."

"...przejścia do Pogoni nie uważałem za wielki sukces."

Tak zajebisty defensor marnował się tutaj w Szczecinie, dusił niemalże. Teraz tylko patrzyć jak wypłynie na szerokie wody.

Całość: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,mateusz-lewandowski-o-transferze-do-wloch,artykul,497016,1,956.html


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/08/2014 20:41
No dla mnie to dobrze, że młodzieżowy reprezentant Polski ma większe ambicje, niż gra w naszej Pogoni, umówmy się, klasą światową to my nie jesteśmy, tylko typowym średniakiem ligowym


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/08/2014 22:24
Osobiście nigdy nie uważałem go za wielki talent, wręcz przeciwnie - za marnego grajka, który więcej pajacuje na treningu szukając poklasku i olewając ilość pompek jak Wdowiec nie patrzy. To wychodziło jak w 60 minucie rzygał krwią ze zmęczenia - szczególnie to widać po przyjściu Murawskiego, który ZMUSZAŁ go do wychodzenia na przód podaniami na dobieg. Żegnam bez żalu.

PS. W wywiadzie taki ton jakby zrobił krok na przód w stylu innego Lewandowskiego ;-)


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/09/2014 13:09

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
To tak na poprawę humoru. Nasz gwiazdor Lewandowski (Mateusz) dla PS:

"W Pogoni przestałem się rozwijać..."

"...przejścia do Pogoni nie uważałem za wielki sukces."

Tak zajebisty defensor marnował się tutaj w Szczecinie, dusił niemalże. Teraz tylko patrzyć jak wypłynie na szerokie wody.

Całość: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,mateusz-lewandowski-o-transferze-do-wloch,artykul,497016,1,956.html



Po co mącisz nie cytując nawet do końca zdania. Z czego tego pierwszego to nawet nie wypowiedział on, tyko chwytliwy tytuł/interpretacja dziennikarza z ps.


  Lewandowski napisał:  
Po dobrym początku w Pogoni w ostatnim czasie przestałem robić postępy. Irytowało mnie to już, ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi dlaczego mój piłkarski rozwój został przyhamowany.


Pełna zgoda, każdy to chyba widział.

  Lewandowski napisał:  
Przez lata grałem w wielu młodzieżowych reprezentacjach Polski i przejścia do Pogoni nie uważałem za wielki sukces. Tak samo zresztą jest z moim ostatnim transferem.


I ma prawo nie uważać tego za wielki sukces.

Koleś udzielił normalnego wywiadu, nie ma się o co czepiać.
PS Mnie najbardziej denerwował dośrodkowaniami.


będę pamiętał.
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/09/2014 14:50

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
To tak na poprawę humoru. Nasz gwiazdor Lewandowski (Mateusz) dla PS:

"W Pogoni przestałem się rozwijać..."

"...przejścia do Pogoni nie uważałem za wielki sukces."

Tak zajebisty defensor marnował się tutaj w Szczecinie, dusił niemalże. Teraz tylko patrzyć jak wypłynie na szerokie wody.

Całość: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,mateusz-lewandowski-o-transferze-do-wloch,artykul,497016,1,956.html



z takim wybiórczym cytowaniem to szukaj zatrudnienia w GW.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/09/2014 15:20
Nie widzę sensu znowu doszukiwać się spisków. Ewentualne fochy mogą walić tacy kibice Realu bądź Barcy uważający swoje kluby jako największe dobro i plując na każdego kto nie chce reprezentować ich barw. Nikt nie ma zapisanego grania do końca kariery piłkarskiej w barwach Pogoni. Wcześniej pare osób już zauważyło, że jesteśmy typowym ligowym średniakiem. Ktoś chce odejść by czegoś nowego się nauczyć, czy też zmienić klimat na śródziemnomorski to jego zdanie i nic nam do tego.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/09/2014 16:05

  avelyn napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
To tak na poprawę humoru. Nasz gwiazdor Lewandowski (Mateusz) dla PS:

"W Pogoni przestałem się rozwijać..."

"...przejścia do Pogoni nie uważałem za wielki sukces."

Tak zajebisty defensor marnował się tutaj w Szczecinie, dusił niemalże. Teraz tylko patrzyć jak wypłynie na szerokie wody.

Całość: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,mateusz-lewandowski-o-transferze-do-wloch,artykul,497016,1,956.html



z takim wybiórczym cytowaniem to szukaj zatrudnienia w GW.



Tak, tak. Cieszy mnie jego pewność siebie i wiara we własne umiejętności, szkoda tylko, że nie pokazywał tego u nas. Niech pogra we Włoszech i coś tam pokaże a potem zobaczymy.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/09/2014 16:46

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  avelyn napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
To tak na poprawę humoru. Nasz gwiazdor Lewandowski (Mateusz) dla PS:

"W Pogoni przestałem się rozwijać..."

"...przejścia do Pogoni nie uważałem za wielki sukces."

Tak zajebisty defensor marnował się tutaj w Szczecinie, dusił niemalże. Teraz tylko patrzyć jak wypłynie na szerokie wody.

Całość: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,mateusz-lewandowski-o-transferze-do-wloch,artykul,497016,1,956.html



z takim wybiórczym cytowaniem to szukaj zatrudnienia w GW.



Tak, tak. Cieszy mnie jego pewność siebie i wiara we własne umiejętności, szkoda tylko, że nie pokazywał tego u nas. Niech pogra we Włoszech i coś tam pokaże a potem zobaczymy.



Nie chcę się wpierdalać , ale Ty Zygmunt już sam odpisujesz na swoje posty , daj na luz dla dobra ogółu ;)

P.S. bez odbioru


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/09/2014 18:04

  ted napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  avelyn napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
To tak na poprawę humoru. Nasz gwiazdor Lewandowski (Mateusz) dla PS:

"W Pogoni przestałem się rozwijać..."

"...przejścia do Pogoni nie uważałem za wielki sukces."

Tak zajebisty defensor marnował się tutaj w Szczecinie, dusił niemalże. Teraz tylko patrzyć jak wypłynie na szerokie wody.

Całość: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,mateusz-lewandowski-o-transferze-do-wloch,artykul,497016,1,956.html



z takim wybiórczym cytowaniem to szukaj zatrudnienia w GW.



Tak, tak. Cieszy mnie jego pewność siebie i wiara we własne umiejętności, szkoda tylko, że nie pokazywał tego u nas. Niech pogra we Włoszech i coś tam pokaże a potem zobaczymy.



Nie chcę się wpierdalać , ale Ty Zygmunt już sam odpisujesz na swoje posty , daj na luz dla dobra ogółu ;)

P.S. bez odbioru



Luz.Nie wpierdalaj się tym bardziej,że kontekstu nie zrozumiałeś najwidoczniej


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/09/2014 22:02
Zupełnie nieistotne w jakim kontekscie wypowiedział sie Lewandowski, ale takie dość dziwne wypowiedzi gdzie nie rozegrał jeszcze zadnego meczu w nowej drużynie mogą w niedalekiej przyszłości mocno odbić mu sie czkawka. Fajnie ze mówi to co mysli i nie pierdoli klasycznych kacapołów i wyuczonych formułek, musi jednak wykazać dyplomacje, wszak do włoch jest tylko wypożyczony. Bo jak mu sie tam nie powiedzie spalona ziemia w Szczecinie spowoduje ze kariera która nawet jeszcze na dobre sie nie rozpoczęła może rychło odejsc do lamusa.

A to ze Szczecin i Pogon jest tylko przyczółkiem czy odskocznia dla zdecydowanej wiekszosci zawodnikow to żadna rewelacja, musimy to zaakceptować i z tym zyć. Taka juz dola naszego klubu i jego byt.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/09/2014 23:14
Hehe. Do Pogoni trafil w wieku 18 lat. Gral w mlodziezowych reprezentacjach. Tutaj troche stracil kontakt z rzeczywistoscia, bo ilu zawodnikow gra w takich kadrach a potem szlaja sie po 2 czy 3 ligach. Dzieki temu, ze byl w Pogoni i Ekstraklasie mogl liczyc na kolejne powolania, a dzieki regularnej grze pojawialy sie absurdalne pomysly z powolaniem od Nawalki, a wszystko dzieki temu, ze na lewej obronie jest straszna nedza i wystarczy byc mlodym i zagrac 2-3 niezle mecze.
Ja mu zle nie zycze i nawet podoba mi sie, ze mowi to co mysli, wole takich ludzi niz oklepane frazesy, ale niech nie traci rozsadku i obiektywnie pomysli. Talent jakis tam ma, ale wyzej niz nasza amatorska nie podskoczy.


zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3655 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 08:22
Odnośnie Lewandowskiego to chyba kogoś poniosła fantazja
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/transfery-polskich-pilkarzy-w-letnim-oknie-transferowym/wk49y


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
rafiki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3783 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 10:34

  zuczek napisał:  
Odnośnie Lewandowskiego to chyba kogoś poniosła fantazja
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/transfery-polskich-pilkarzy-w-letnim-oknie-transferowym/wk49y



Dokładnie
Cytat z artykułu:
"Dobra wiadomość jest taka, że wkrótce być może przestaniemy martwić się o lewą stronę defensywy w reprezentacji. Mateusz Lewandowski, który w poprzednim sezonie był jednym z najlepszych piłkarzy Pogoni Szczecin, został wypożyczony do klubu włoskiej Serie B, Virtusa Entella. Ten 21-letni zawodnik będzie miał szansę na regularne występy i nabierze doświadczenia, które powinno zaprocentować w niedalekiej przyszłości."


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 10:56
Tyle warta jest większość dziennikarzy a wraz z nimi gazet sportowych...
Kreują sobie rzeczywistość na podstawie skrótów meczowych


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 11:52
Wiele tu prawdy o Lewandowskim. Balon trochę nadmuchano. Ale trzeba pamietać, że to jeszcze młody zawodnik. I nie mozna powiedzieć, że bez potencjalnych mozliwości. Bywa, że taki lekki kop w górę może dać impuls i taki człowiek odpala. Dobrze by było gdyby załapał formę i łyknął od razu trochę nowych umiejętności. Wtedy może to być dla niego nowe otwarcie.


21:37
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 18:12

  verte napisał:  
Wiele tu prawdy o Lewandowskim. Balon trochę nadmuchano. Ale trzeba pamietać, że to jeszcze młody zawodnik. I nie mozna powiedzieć, że bez potencjalnych mozliwości. Bywa, że taki lekki kop w górę może dać impuls i taki człowiek odpala. Dobrze by było gdyby załapał formę i łyknął od razu trochę nowych umiejętności. Wtedy może to być dla niego nowe otwarcie.



Tak... Kiedy przestaniemy powtarzać, że 21-letni zawodnik to młodziak i jeszcze wszystko przed nim? Młody zawodnik to ma 16-18 lat. 21 latek w Ekstraklasie powinien prezentować dobry poziom, a nie jechać na opinii perspektywicznego młodego talentu.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 18:52
Tym bardziej, że od kilku sezonów gra Lewandowskiego nie poprawia się pod żadnym kątem - w obronie dalej nędza, a z przodu rażąca nieporadność (zero ostatniego podania, dośrodkowania, dryblingu - czegokolwiek).


MN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/09/2014 19:47

  eF^ napisał:  
Tym bardziej, że od kilku sezonów gra Lewandowskiego nie poprawia się pod żadnym kątem - w obronie dalej nędza, a z przodu rażąca nieporadność (zero ostatniego podania, dośrodkowania, dryblingu - czegokolwiek).



3 asysty w 56 meczach w Pogoni, jedna jako obrońca. Statystyki wręcz katastrofalne patrząc na to że w założeniu to "ofensywny obrońca".


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005