Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/01/2017 02:50

  Cytat:  
Daniel Trzepacz
‏@dantrzep

Kamień Pomorski jednak najprawdopodobniej pozostanie z Akademią Lecha i nie zdecyduje się na współpracę ze szkółkami Pogoni.



Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/02/2017 11:54
Legia dzwoni do Lecha po radę


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/02/2017 18:22
ponizej ciekawa informacja, ze do projektu Pogon to Wy dolaczyl klub spoza naszego regionu:

Inowrocławianie w "Pogoń to Wy!"


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/02/2017 19:21
Dziś we wszystkich mediach, mainstremowych i tych mniej, radio, tv, internet przewija się nasz klub. Chodzi o 11 latka który trenuje w naszej akademii, a teraz został zaproszony do Madrytu do szkółki Realu ;)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/02/2017 19:04
Stolarczyk o ruchach transferowych: "Chcemy pozyskiwać tylko takich piłkarzy, którzy realnie podniosą jakość zespołu. Jak nie udało się z Semirem, to nie chcieliśmy na siłę brać innego piłkarza"

Prezes dla KSz o polityce transferowej i m.in. Matrasie: "Przez cały okres przygotowawczy otrzymywaliśmy mnóstwo ofert od agentów piłkarzy, proszę wierzyć, że wybierać mogliśmy z dość dużego grona zawodników o różnym spektrum wieku, umiejętności, pozycji, na których występują. Nie o to jednak chodzi. Nie jesteśmy zainteresowani inwestowaniem w piłkarzy, którzy później siedzieliby na ławce rezerwowych, albo nawet na trybunach. Stąd tylko jeden transfer podczas obecnej zimy" ... "Zgadza się, że nie zarobimy na Matrasie, ale trzeba też pamiętać o takiej rzeczy, że piłkarz zwolni dość wysokie zarobki i w to miejsce możemy pozyskać innego gracza, oczywiście wolnego, bo głównie takich obserwujemy. Już dziś szukamy takiego"
Ciekawe więc kto przyjdzie latem. A gdyby Prezes szedł torem pojawiających się tu podpowiedzi to pewnie by zrobił i z 15 transferów zimą. Ale nie o to przecież chodzi. Jest określona wizja budowy klubu i tego trzeba się trzymać.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 10 lutego 2017, 19:15 [7 raz(y)]


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/02/2017 14:37
Wywiad z Siergiejem Szypowskim na Weszło:

Grup zabawowa z Majdanem, Ławą, Drumlakiem...


  Cytat:  
Co pan zastał w Szczecinie?

Pierwsza niemiła niespodzianka: Radek Majdan zostaje. Miał iść do Widzewa, ale nie dogadał się. Wygryźć go nie było szans, bo do szczecińska gwiazda, musi grać. Albin mówi: gdzie będziesz szukał miejsca? Zostań jako drugi, będzie trenerem bramkarzy, pomożesz mi. Spodobało mi się trenowanie, a tak naprostowałem Radka, że pojechał z kadrą na mundial i dobrze pokazał się z USA. Wkrótce Pogoń przejął Bekdas.

Sabri to też barwna postać w historii ligi.

Do sezonu przygotowywał nas Janusz Wójcik. Sprowadził piętnastu zawodników, same ligowe gwiazdy. Na dwa tygodnie przed startem ligi Wujo wyleciał, bowiem Bekdas zorientował się, ze Wójcik robi przekręty finansowe przy transferach. Co do klubu, nagonka na Bekdasa była straszna, wśród działaczy, prezesów, PZPN. Powód prosty – bo płacił i to dobre pieniądze. Ja bym chciał, żeby wszyscy mieli tak, jak my u niego. Chciał zbudować bazę, stadion, były projekty – to wszystko by powstało. Osobowość też miał fajną. Zapraszał nas co środę z rodzinami do knajpy, przychodzili wszyscy. Siadał u szczytu stołu jak ojciec i jedliśmy kolację. Każdy z każdym rozmawiał, on też był przystępny. Oczywiście istniała grupa zabawowa z Radkiem Majdanem, Bartkiem Ławą i Pawłem Drumlakiem, która zjadła i chciała iść na dyskotekę. Ale za którymś razem zastąpili im drogę ochroniarze Sabriego: broń pod płaszczem, porąbane twarze, Turcy. Panie Majdanie, jak ojciec pójdzie, wszyscy pójdziemy. My Sabriego później chcieliśmy sprowadzić do Polonii, ale mówił – Polonia nic mi nie da, jakby dali mi tereny pod hotel, wieżowiec, to wchodzę w to i KSP gra w pucharach co rok. W Szczecinie go wykiwali. Prezydent i wiceprezydent dostali parę groszy, podpisali jakieś wstępne kwity. Liczyli, że za parę miesięcy wygrają wybory, ale przegrali, przyszła nowa władza i powiedziała: daj. Tak się skończyło.

Wkrótce pojawił się grabarz Pogoni, Les Gondor.

Poza nim kręciły się wokół klubu mafie zachodniopomorskie. Gondor miał sto pomysłów na minutę, chciał zrobić na Pogoni nawet żużel. Przede wszystkim jednak chciał zarobić łatwe pieniądze… szkoda gadać, tacy ludzie nigdy nie powinni trafić do sportu. Do dziś wisi mi 400 tysięcy złotych, licząc z odsetkami.



Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/02/2017 09:25
http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/14293/Gwiazda-wspolpracuje-z-Pogonia.html

Pierw Inowrocław, teraz Bydgoszcz. Bardzo mądre ruchy, szybkie działanie w woj. gdzie nie ma poważnej piłki.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/02/2017 13:11
Ale herb to mogliby poprawny wrzucić na ten baner ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/02/2017 14:28
Ciekaw jestem ile to w ogóle tam powisi... :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/02/2017 14:45
Polska będzie dzieliła się na Pogoń, Lecha, Lechię, Legię, Kraków, Śląsk i Jagiellonię.


Pogoń Szczecin MKS!
jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/02/2017 18:49

  ArP napisał:  
Polska będzie dzieliła się na Pogoń, Lecha, Lechię, Legię, Kraków, Śląsk i Jagiellonię.




A Górny Śląsk się odłączy od Polski? ;)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/03/2017 18:23
KM dla Kuriera: "Nie wystawię do składu zawodnika słabszego kosztem lepszego. Przyglądamy się wielu graczom, bacznie obserwujemy wszystkich. Listkowski ostatnio prezentuje się lepiej, niż jesienią i gra więcej."

No faktycznie, Listek to sobie pograł ostatnio, że ho ho. Czyli na Wisłę Płock ten sam skład co w Poznaniu bo to najlepsza 11 - nieważne, że taktycznie i jako zespół ona nie funkcjonuje. Bo wszyscy inni są słabsi.

"Chciałbym zobaczyć w akcji zespół bardziej charakterny - ocenił szkoleniowiec" No k.mać to kto odpowiada za odpowiednie zmotywowanie zawodników i nastawienie ich do walki?

Moskal: "nie jestem idiotą" - mam pewne wątpliwości jednak po tym co przeczytałem...

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 3 marca 2017, 18:29 [1 raz(y)]


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/03/2017 22:49
Ta sama jedenastka grała bardzo dobrą drugą połowę w meczu z Lechem. Czy Moskal mógł przewidzieć, że nagle zechcą się zachowywać jak ostatnie barany? Sama stawka meczu powinna stanowić dla piłkarzy wystarczającą motywację. Powinno się uważać wręcz, żeby ich nie przemotywować, bo to też źle. Tymczasem efekt był taki, że Fojut piętką w 91 minucie przy 0:3 prawie wypuścił napastnika Lecha sam na sam ze Słowkiem. Czy to wina trenera? Jestem ciekaw, czy którykolwiek z nas widział Ciftciego na treningu. Gdyby Kort spisywał się chociaż w połowie tak dobrze, jak spisuje się na deptaku - zapewne by grał. Sztab szkoleniowy nie jest głupi. Nie można nagle z dobrego trenera, jakim Moskal był na początku listopada, stać się fatalnym i do zwolnienia, jak większość teraz uważa. Prawda leży pośrodku, a głos kibica często jest niedoceniany właśnie dlatego, bo jest za bardzo skrajny.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/03/2017 23:01
No tak, ale jak wygladala druga polowa z Lechem. Szybkie 2 gongi i grali zachowawczo, jak w perspektywie mieli drugi mecz, zreszta z nami. Wieksze zagrozenie to bramki Deleva po kontrolowanym spalonym, a na koniec wyprowadzili kontre na 3:0. Ciezko powiedziec ile w tym determinacji Pogoni a ile kontroli Lecha, ale mysle, ze proporcje 50/50 beda w miare uczciwe. O reszcie to szkoda gadac nawet...a jesien? Pogon nie ma w skladzie slabych pilkarzy, wiadomo ze momentami to pociagna. Ja sie spytam inaczej co takiego zrobil Moskal co zostanie zapamietane? Kogo wprowadzil do druzyny? Kto przy nim odbudowal forme? Kto blysnal? Styl gry? Stale fragmenty gry? Moze obrona? Po prostu dzemik ligowy. Ktos z pomyslem i doswiadczeniem zrobilby tu wynik, moze grajac defensywnie moze ofensywnie, a moze taktycznie pod danego przeciwnika. Moskal to jeden wielki balagan pod kazdym wzgledem, co gorsza bez pomyslu od samego poczatku. Spodobowalo mu sie przyzwolenie na gre po krakowsku, ale to niestety nie daje zadnego efektu, a juz patrzenie na gre Wegra to straszny bol i dla nas i dla niego. Nie tak to mialo wygladac.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/03/2017 23:04
Dwie bramki ze spalonych, możliwych do uniknięcia, karny na Frączczaku i dwie świetne interwencje Putnocky'ego (raz strzał Delewa, raz Frączczaka). W 35 minut. To za dużo, żeby stwierdzić, że Lech miał nad tym kontrolę. Naturalnie miał 2:0, ale w drugiej polowie na pewno nie zagrał tak jak chciał - co innego w meczu pucharowym.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/03/2017 23:11

  krzysiek48 napisał:  
Dwie bramki ze spalonych, możliwych do uniknięcia, karny na Frączczaku i dwie świetne interwencje Putnocky'ego (raz strzał Delewa, raz Frączczaka). W 35 minut. To za dużo, żeby stwierdzić, że Lech miał nad tym kontrolę. Naturalnie miał 2:0, ale w drugiej polowie na pewno nie zagrał tak jak chciał - co innego w meczu pucharowym.



35 minut na 180. Oceniaj to jak chcesz. Majac w pamieci wszystkie mecze za jego kadencji, to blizej jestem wniosku, ze to Lech kontrolowal sytuacje. Zreszta na te chwile graja najlepsza pilke w calej ekstraklapie, ale gdy dochodzi do takich obrazkow jak w Poznaniu, ewidentnie ktos stracil nad tym kontrole. Moze jestem nieobiektywny, bo od poczatku bylem przeciwny tej kandydaturze, ale Moskal ani nie wyglada ani nie zachowuje sie jak trener, za ktorym pilkarze pojda w ogien.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/03/2017 00:01
Naturalnie mówię tylko o tych 35 - 40 minutach gry - po bramce Robaka już wysiadło powietrze. W pozostałym okresie gry Lech dominował, a w drugim meczu to był dramat.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/03/2017 11:19

  krzysiek48 napisał:  
Ta sama jedenastka grała bardzo dobrą drugą połowę w meczu z Lechem. Czy Moskal mógł przewidzieć, że nagle zechcą się zachowywać jak ostatnie barany? Sama stawka meczu powinna stanowić dla piłkarzy wystarczającą motywację. Powinno się uważać wręcz, żeby ich nie przemotywować, bo to też źle. Tymczasem efekt był taki, że Fojut piętką w 91 minucie przy 0:3 prawie wypuścił napastnika Lecha sam na sam ze Słowkiem. Czy to wina trenera? Jestem ciekaw, czy którykolwiek z nas widział Ciftciego na treningu. Gdyby Kort spisywał się chociaż w połowie tak dobrze, jak spisuje się na deptaku - zapewne by grał. Sztab szkoleniowy nie jest głupi. Nie można nagle z dobrego trenera, jakim Moskal był na początku listopada, stać się fatalnym i do zwolnienia, jak większość teraz uważa. Prawda leży pośrodku, a głos kibica często jest niedoceniany właśnie dlatego, bo jest za bardzo skrajny.



Ok, bronisz trenera, wiele argumentów jest trafnych.
Ale nie obronisz Ciftciego nie na ataku i Matrasa nie na pomocniku.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/03/2017 14:34
Rozmowa Prezesa Mroczka ze Stolarczykiem.

Umieram :D


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/03/2017 13:30
Za twitterem Mroczka: https://mobile.twitter.com/j_mroczek


  Cytat:  
Dziękuję wszystkim prawdziwym kibicom, którzy wspierali wczoraj naszą drużynę. Oni rozumieją, że tak trzeba kiedy nie idzie.




  Cytat:  
O jakiej konstruktywnej krytyce Pan mówi? Prześcieradłach?

- odnośnie wpisu jakiegoś kolesia o konstruktywnej krytyce


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005