Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 16/08/2013 10:12
Sprawa ze Stowarzyszeniem wygląda trochę inaczej. Ono odpowiadało tak po prawdzie za klub do czasu utworzenia pierwszej spółki za czasów Begdasa. Przed Florczakiem, prezesem tego stowarzyszenia był Waszak, który zasiadał też w zarządzie Ptaków. Wybory do władz stowarzyszenia odbywają się podczas walnych zgromadzeń co około 4-5 lat (nie pamiętam dokładnie). Za długi stowarzyszenia odpowiadają w głównej mierze jego zamierzchłe władze i tak jak ktoś już napisał raz po raz z szafy wypada nowy trup. Swego czasu dowiedziałem się, że podczas rządów obecnych władz stowarzyszenia długi zostały zmniejszone. Jak widać akcja medialna z wynoszonym sztandarem była na tyle chwytliwa, że głos posłał tam swojego reportera. Niestety akcja bardzo żałosna.

Od członków obecnego zarządu usłyszałem kiedyś, że jeśli sztandar zginie to można zamykać klub. Może trochę żartobliwie ale przez godzinę w takim razie klubu nie było...


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/08/2013 12:27
Po co pięciu dziennikarzy TVN na meczu Pogoń-Zawisza? - Żeby na konferencji zadać jedno bzdurne pytanie: Co trenerzy sądzą o wydarzeniach w Łomiankach i Paradyżu... Pukni jsie


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/08/2013 09:27

  Plum napisał:  
Po co pięciu dziennikarzy TVN na meczu Pogoń-Zawisza? - Żeby na konferencji zadać jedno bzdurne pytanie: Co trenerzy sądzą o wydarzeniach w Łomiankach i Paradyżu... Pukni jsie



Może liczyli na szturmowanie kas przez Zawiszę? A że spokojnie sobie usiedli mimo zakazu na trybunach... to nie było o czym gadać...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/08/2013 12:23

  Plum napisał:  
Po co pięciu dziennikarzy TVN na meczu Pogoń-Zawisza? - Żeby na konferencji zadać jedno bzdurne pytanie: Co trenerzy sądzą o wydarzeniach w Łomiankach i Paradyżu... Pukni jsie



Stara szkoła manipulatorska: zbierasz różne wypowiedzi, puszczasz te wygodnie i voila - wyznawca w fotelu wie jak ma myśleć, mimo że zdarzenia na oczy nie widział.


isdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3959 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/08/2013 00:13

  Plum napisał:  
Po co pięciu dziennikarzy TVN na meczu Pogoń-Zawisza? - Żeby na konferencji zadać jedno bzdurne pytanie: Co trenerzy sądzą o wydarzeniach w Łomiankach i Paradyżu... Pukni jsie



Apropo TVN. Dwa dni temu na koncie grupy miłośników kolei pojawił się wpis z prośbą pewnego pana redaktorka z TVNu. Brzmiał on tak:

  Cytat:  
Witam! Mam do Państwa prośbę - na rzecz programu TVN przygotowujemy materiał o kibolach. Szukamy relacji, historii z pierwszej ręki o przejazdach kiboli i konsekwencjach dla kolei, sprzętu, dezorganizacji ruchu. Czy nie znają Państwo takich historii i nie chcielibyście się nimi podzielić?


Jak widać TVN szykuje się do kolejnego natarcia. Co jednak bardzo mnie rozbawiło w tym wszystkim, to to, że redaktorek z TVNu został bardzo cierpko przywitany, a właściwie to od razu dano mu do zrozumienia, że może spierdalać z tego forum. Leming pomyślał zapewne, że wśród miłośników kolei nie ma kibiców. Z resztą, nawet sami kolejarze są uważani podobnie jak "kibole" za wrogów idei jedynie słusznej stacji telewizyjnej i partii.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2013 10:17
Akahoshi wybrany po raz 3 do jedenastki kolejki w Lidze+Ekstra. Jest także najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej (gol+asysta). Po pięciu kolejkach Takafumi Akahoshi ma na koncie cztery gole i dwie asysty, co czyni go najbardziej efektywnym zawodnikiem Ekstraklasy. Wysoko w klasyfikacji kanadyjskiej są również Eduards Visnjakovs, Prejuce Nakoulma, Paweł Golański i Paweł Olkowski.

KLASYFIKACJA KANADYJSKA:

6 - Takafumi Akahoshi (4 gole+2 asysty)
5 - Eduards Visnjakosvs (5+0)
4 - Paweł Golański (2+2), Prejuce Nakoulma (3+1), Paweł Olkowski (0+4)
3 - Bekim Balaj (3+0), Tomasz Brzyski (0+3), Paweł Buzała (3+0), Łukasz Garguła (3+0), Ruben Jurado (2+1), Daisuke Matsui (2+1), Patryk Mikita (1+2), Dawid Nowak (2+1), Marek Saganowski (2+1), Waldemar Sobota (0+3), Vojo Ubiparip (3+0), Piotr Wiśniewski (2+1), Marcin Wodecki (2+1)

A w klasyfikacji najlepszych strzelców po pięciu kolejkach , od niego lepszy jest tylko nominalny napastnik.

GOLE:

5 goli:
Eduards Visnjakovs (Widzew Łódź)

4 gole:
Takafumi Akahoshi (Pogoń Szczecin)

3 gole:
Bekim Balaj (Jagiellonia Białystok), Paweł Buzała (Lechia Gdańsk), Łukasz Garguła (Wisła Kraków), Prejuce Nakoulma (Górnik Zabrze), Vojo Ubiparip (Lech Poznań)

2 gole:
Wladimer Dwaliszwili (Legia Warszawa), Paweł Golański (Korona Kielce), Ruben Jurado (Piast Gliwice), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Marcin Malinowski (Ruch Chorzów), Daisuke Matsui (Lechia Gdańsk), Dawid Nowak (Cracovia), Marco Paixao (Śląsk Wrocław), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Marek Saganowski (Legia Warszawa), Paweł Sobolewski (Korona Kielce), Marcin Wodecki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Wójcicki (Zawisza Bydgoszcz), Bernardo Vasconcelos (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Zachara (Górnik Zabrze), Damian Zbozień (Piast Gliwice), Marek Zieńczuk (Ruch Chorzów)

1 gol:
Martin Baran (Jagiellonia Białystok), Edgar Bernhardt (Cracovia), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Marcin Budziński (Cracovia), Michał Chrapek (Wisła Kraków), Krzysztof Danielewicz (Cracovia), Maciej Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Deleu (Lechia Gdańsk), Dudu Paraiba (Śląsk Wrocław), Wojciech Golla (Pogoń Szczecin), Herold Goulon (Zawisza Bydgoszcz), Rafał Grzyb (Jagiellonia Białystok), Helio Pinto (Legia Warszawa), Tomasz Hołota (Śląsk Wrocław), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Milos Kosanović (Cracovia), Krzysztof Król (Piast Gliwice), Grzegorz Kuświk (Ruch Chorzów), Sebastian Madera (Lechia Gdańsk), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Maciej Małkowski (Górnik Zabrze), Patryk Mikita (Legia Warszawa), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Takuya Murayama (Pogoń Szczecin), Saidi Ntibazonkiza (Cracovia), Henrik Ojamaa (Legia Warszawa), Marcin Pietrowski (Lechia Gdańsk), Miłosz Przybecki (Zagłębie Lubin), Mariusz Przybylski (Górnik Zabrze), Dani Quintana (Jagiellonia Białystok), Marcin Robak (Piast Gliwice), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Radosław Sobolewski (Górnik Zabrze), Marek Sokołowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Staroń (Widzew Łódź), Dalibor Stevanović (Śląsk Wrocław), Łukasz Surma (Ruch Chorzów), Błażej Telichowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Trałka (Lech Poznań), Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa), Kamil Wilczek (Piast Gliwice), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk), Łukasz Żegleń (Podbeskidzie Bielsko-Biała).


PS 1948

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/08/2013 00:14

  Cytat:  
Weszło: Pewnie tak, skoro u nas Marcin Robak zaczął uchodzić za wielkiego snajpera.
R. Osuch: Jak Pogoń mogła mu dać 50 tysięcy?! Nieprzyjemny, bo silny, ale przecież nie umie grać w piłkę! No, i strzał ma. A Grzesiek Smolny nawet mnie pytał, skąd wziąłem tego Vasconcelosa, bo taki mieli w Pogoni problem z napastnikami. Bernardo mógł zresztą z nimi nawet strzelić, miał taką ładną do pustej…



Ot, taka ciekawostka :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2013 11:03
Dzis w Kurierze jest wywiad ze Smolnym, na ich www jest tylko krotki fragment, a jestem za granica i nie mam dostepu do polskiej prasy papierowej...
Jesli ktos ma mozliowsc wrzucic skan tego wywiadu, to z gory dziekuje!!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2013 11:46
Takafumi Akahoshi został wybrany do 11 lipca i sierpnia T-Mobile Ekstraklasy.

moim zdaniem bardzo sobie zasluzyl na to ! i oby tak dalej.. najlepszy pilkarz na boisku. Wdowczyk zrobi z niego jeszcze porzadnego grajka, chodz sami widzicie, ze juz bardzo duzo pokazuje na boisku!

Ostatnio edytowany przez: RJP., 4 września 2013, 11:52 [1 raz(y)]


Granatowo - Bordowa Emigracja!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2013 19:46
I się zaczynają zgrzyty


PS 1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 04:38

  zach-pom napisał:  


Moje info sprzed paru dni, przed meczem z Wisłą potwierdziło się. Nie dostają wypłat i premii. Niedługo żądza pieniądza stanie się ważniejsza niż, dobra gra w piłkę. Zacznie się granie przeciwko prezesowi, strajki treningowe, i wychodzenie w koszulkach "Mroczku złoty, gdzie są banknoty?". Kto na tym ucierpi ? My kibice. Teraz zaczyna to wszystko wiązać się w całość! Po co podwyżka cen biletów i karnetów? Aby załatać dziurę w budżecie klubowym. A wielki Mroczek w wywiadach prasowych, na początku swojej kadencji wypowiadał się że nie wyobraża sobie aby piłkarze mieli zaległości finansowe.

Coraz bardziej w wąskim gronie związanym z Pogonią, gronie tym które zarządza klubem, mówi się o zimowej sprzedaży Aki aby wyjść na prostą finansową. Cena oscyluje w granicach 1,8 - 2,5 mln euro.
Czekać teraz tylko na to że kwestią dni, będą podstawione piłkarzom pod nos do podpisania, ugody że zaległości uregulowane będą w całości w styczniu.

GS24 też o tym pisze:

  Cytat:  
Jeśli jednak utrzyma on wysoką formę jesienią, to zimą klub może go sprzedać za dużą sumę.


A Pyry do najbiedniejszych klubów nie należą. Sprzedadzą tego " Ljoverncicia" czy jak mu tam i łykną Ake.

  Cytat:  
Transfer czołowego piłkarza klubu zawsze boli. Boli podwójnie, gdy jest ucieczką do odwiecznego rywala. Zdrada w futbolu nabiera szczególnego znaczenia, gdy mówimy o transferach z Barcelony do Realu, z Interu do Milanu, z Rangers do Celtiku, czy z Arsenalu do Tottenhamu. Billy Shankly zwykł mawiać: "Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego". Coś o tym wiedzą piłkarze, którzy odeszli do klubów, o których nawet nie powinni pomyśleć w kontekście transferu.


Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 5 września 2013, 05:04 [3 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 06:13
2 miliony Euro za Japońca? Sprzedawać nie zastanawiać się, tylko problem w tym, że nikt tyle nie da.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 09:09

  Cywil napisał:  
2 miliony Euro za Japońca? Sprzedawać nie zastanawiać się, tylko problem w tym, że nikt tyle nie da.


Dokładnie.On nie ma 20 lat a nawet gdyby grał tak do końca rundy (w co nie wierzę) to myślę ze 1mln.Euro to absolutny max.Z tego co się orientuje to kontrakt ma z nami do czerwca 2014 i może mu się opłacać go wypełnić.
Niestety sytuacja finansowa klubu to tez efekt dramatycznej frekwencji.Nawet biorąc pod uwagę nietrafione decyzje o cenach i sposobie dystrybucji biletów i karnetów to 4-7 tys. na meczu to jest klęska.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 10:11
M.K 74- co Ty ćpiesz? 2,5 mln eura za Ake? Euro? Tyle pewnie to nawet nie w PLN- może bardziej w dinarach serbskich? :D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 13:57

  avelyn napisał:  
M.K 74- co Ty ćpiesz? 2,5 mln eura za Ake? Euro? Tyle pewnie to nawet nie w PLN- może bardziej w dinarach serbskich? :D


Mam dobrego dilera :) A o takiej cenie słyszałem od menago który ma w Pogoni dwóch piłkarzy. Jędrzejczyk z Legii też młody nie był i za 2,2 euro poszedł. Jeszcze nie jedno w piłce i kwotach transferowych może Was i mnie zaskoczyć.A może to jednak w PLN?

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 5 września 2013, 14:12 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 15:24
Jezeli Rosjanie wlacza sie do walki o Ake to 2 mln moga za niego dac, nie zastanawiac sie tylko sprzedawac :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 15:52

  Cywil napisał:  
2 miliony Euro za Japońca? Sprzedawać nie zastanawiać się, tylko problem w tym, że nikt tyle nie da.



Dać to na tym pojebanym transferowym rynku, gdzie padają ceny z kosmosu dla przeciętnego zjadacza chleba to śmiało może dać, ale pytanie sie rodzi kto za niego? wiem ze nie ma ludzi niezastawionych ale... prawda jest taka, ze kasa pójdzie do kieszeni preziów i jego menadżera a nie dla klubu.

Swoja droga nie ka kasy na premie? Znowu zaczyna sie? Trzeba będzie znow poprosić miasto o dodatkowe dotacje..


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 16:01
Spokojnie AZOTKI pomogą:)


PS
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 16:10
Ewentualne sprzedanie Aki znowu rozmontuje poniekąd drużynę a chyba wszyscy byśmy chcieli silnej Pogoni , która powalczyłaby o wyższe cele niż tylko rozpaczliwa walka o utrzymanie. Skoro Piast Gliwice mógł w tamtym roku zająć 4 miejsce i przez to że Legia wygrała Puchar Polski grać w Lidze Europy to dlaczego by Pogoń nie mogła spróbować powtórzyć sukcesu śląskiego klubu?


PS 1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2013 16:14

  zach-pom napisał:  
Ewentualne sprzedanie Aki znowu rozmontuje poniekąd drużynę a chyba wszyscy byśmy chcieli silnej Pogoni , która powalczyłaby o wyższe cele niż tylko rozpaczliwa walka o utrzymanie. Skoro Piast Gliwice mógł w tamtym roku zająć 4 miejsce i przez to że Legia wygrała Puchar Polski grać w Lidze Europy to dlaczego by Pogoń nie mogła spróbować powtórzyć sukcesu śląskiego klubu?



1. Nie ma na to kasy
2. W zwiazku z punktem 1 nie jest mozliwe utrzymanie obecnej kadry caly sezon, nie mowiac juz o poczatku kolejnego. Piast jest akurat swietnie zarzadzanym klubem i nie ma tam zadnych poslizgow.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005