Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/05/2015 19:11
Robak nt kontuzji w meczu z Górnikiem:


  Cytat:  
Na boisku jednak dotrwałeś do końca.
Wszedłem na boisko ledwo co. Noga mnie bolała, ale zacisnąłem zęby. I powiedziałem sobie: spróbuję, mimo że podczas biegania kuśtykałem. Chciałem dotrwać i przy niekorzystnym wyniku przydać się drużynie. Zwłaszcza, że mieliśmy sytuacje bramkowe. Czułem jednak, że będzie dłuższa przerwa - od sześciu do ośmiu tygodni. Po tym meczu od razu wiedziałem, że w tym sezonie nie zagram.



Robak o transferze do Chin:


  Cytat:  
Żal tego w efekcie nieudanego transferu do Chin?
No żal jest. Chciałem tam grać, ale uwarunkowane to było dla mnie tym, że gra tam Krzysiek Mączyński. Nie chciałem się zabierać na drugi koniec świata, aby być pozostawiony sam sobie. On mnie przekonywał nawet, że jeśli mam stamtąd ofertę, to żebym się nie zastanawiał i ją akceptował. I na pierwszym treningu, jak się potem tam pojawił, to trener powiedział do niego "Marcin", bo myślał, że to ja przyjechałem (śmiech). Nastawiałem się na ten wyjazd, a wszystko jednego dnia się odwróciło.



pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 11:34
Wywiad z Radkiem już na Weszło


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 18:16
Skrót wywiadu: Jestem najlepszy w Polsce, to że nie gramy w pucharach jest winą wiatru i stadionu. Jak byłem młody to skakałem do wszystkich. Mi młody nie może podskakiwać.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 18:19

  Maxymalny napisał:  
Skrót wywiadu: Jestem najlepszy w Polsce, to że nie gramy w pucharach jest winą wiatru i stadionu. Jak byłem młody to skakałem do wszystkich. Mi młody nie może podskakiwać.



Lubię Radka i doceniam go, ale rzeczywiście w tym wywiadzie wypadł słabiutko.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 18:51
Dlaczego ? mowil to co we wszystkich innych wywiadach.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 18:56

  DP napisał:  
Dlaczego ? mowil to co we wszystkich innych wywiadach.



Widocznie nie czytałem jego innych wywiadów;)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 20:24

  Maxymalny napisał:  
Skrót wywiadu: Jestem najlepszy w Polsce, to że nie gramy w pucharach jest winą wiatru i stadionu. Jak byłem młody to skakałem do wszystkich. Mi młody nie może podskakiwać.



Najpierw trzeba czytać ze zrozumieniem a potem komentować. Trywializować też trzeba potrafić.
Nie o "skakanie" do starszych tu chodzi lecz o szacunek - kiedyś był teraz jakby go mniej. To raz.
Dwa - nigdzie nie ma, że uznaje się za najlepszego w Polsce (podkreśla to wyraźnie) ale uważa, że w ubiegłorocznych rozgrywkach miał najlepszy sezon ze wszystkich bramkarzy.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 20:31
Dobra Zyguś i tak nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Wyczytałeś co chciałeś. Nie wiem tylko po kiego komentujesz każdy mój wpis? Jakieś kompleksy? Co do wywiadu - paru chłopaków pisało tutaj, że Radek nie odszedł do Japonii bo tak mu u nas dobrze. Niestety brutalnie rozwiał ich złudzenia - po prostu kasa była za mała. Do tego jest taki ambitny, że o utracie miejsca w pierwszym składzie, mówi: "zlałem to ciepłym moczem".

Ostatnio edytowany przez: Maxymalny, 22 maja 2015, 20:39 [1 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 20:51

  Maxymalny napisał:  
Dobra Zyguś i tak nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Wyczytałeś co chciałeś. Nie wiem tylko po kiego komentujesz każdy mój wpis? Jakieś kompleksy? Co do wywiadu - paru chłopaków pisało tutaj, że Radek nie odszedł do Japonii bo tak mu u nas dobrze. Niestety brutalnie rozwiał ich złudzenia - po prostu kasa była za mała. Do tego jest taki ambitny, że o utracie miejsca w pierwszym składzie, mówi: "zlałem to ciepłym moczem".



O co tobie chodzi to ja nie wiem. I jak już kiedyś pisałem - szczerze ci współczuję. Wiesz lepiej co Janukiewicz myślał, przypisujesz mu słowa, których nie powiedział, czytasz to co wszyscy a wyprowadzasz absurdalne wnioski. Wyciągasz poszczególne elementy, dodajesz do innych i tworzysz nową, nieistniejącą całość.
Mam przypomnieć inne tu twoje fantasmagorie, łącznie z 11 miejscem w lidze? Więc daruj sobie tą "odkrywczość" bo twoja kreatywność jest pożałowania godna. Ani to śmieszne ani merytoryczne a logika rodem ze snu wariata.
Komentarz jest tu niezbędny bo z głupotą trzeba walczyć, chociaż twój przypadek pokazuje, że nie ma na nią sposobu.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/05/2015 22:11
Na razie punktowo jesteśmy na 13 miejscu ale liczę, że chłopaki jeszcze parę oczek urwą i będzie to 11 miejsce.
Radek nie ukrywa, że mogliby walczyć nawet o puchary ale nie za taką kasę jak obecnie: "Uważam, że już w tym składzie można by powalczyć – jak Jagiellonia – o czołowe miejsca. Chociaż na dłuższą metę, jak chcesz kogoś zachęcić do grania w danym klubie, a nie masz innych argumentów, nie masz na przykład stadionu, to muszą go przekonać pieniądze."

Ostatnio edytowany przez: Maxymalny, 23 maja 2015, 03:03 [1 raz(y)]


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 10:02
Do skasowania

Ostatnio edytowany przez: Pyrgol, 23 maja 2015, 10:10 [1 raz(y)]


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 11:21

  Maxymalny napisał:  

Radek nie ukrywa, że mogliby walczyć nawet o puchary ale nie za taką kasę jak obecnie:
"Chociaż na dłuższą metę, jak chcesz kogoś zachęcić do grania w danym klubie, a nie masz innych argumentów, nie masz na przykład stadionu, to muszą go przekonać pieniądze."



Radek mówi tu o pozyskaniu nowych zawodników do klubu, a nie o motywowaniu aktualnych...
Propagandy uczyłeś się w tvn, czy u michnika?


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 14:35
Co do wywiadu Radka to zadziwiający jest u niego brak samokrytycyzmu. Wykopy ma słabe bo w Szczecinie wiatr mu przeszkadza. Lekka ściemka to jest bo po pierwsze piździ to tylko w kieleckim (ktokolwiek był na murawie, wie że Radek z lekka mija się z rzeczywistością). A po drugie jeśli faktycznie "szczecińskie orkany" uniemożliwiają mu dokładne i mocne wybijanie piłek nogami, to pytanie co przeszkadza mu w doskonałej grze nogami na innych stadionach? Może jakieś inne wiatry...


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 14:41

  Orangutan napisał:  
Co do wywiadu Radka to zadziwiający jest u niego brak samokrytycyzmu. Wykopy ma słabe bo w Szczecinie wiatr mu przeszkadza. Lekka ściemka to jest bo po pierwsze piździ to tylko w kieleckim (ktokolwiek był na murawie, wie że Radek z lekka mija się z rzeczywistością). A po drugie jeśli faktycznie "szczecińskie orkany" uniemożliwiają mu dokładne i mocne wybijanie piłek nogami, to pytanie co przeszkadza mu w doskonałej grze nogami na innych stadionach? Może jakieś inne wiatry...



Tu akurat racja... Ta wymówka z wiatrem, to sobie jaja z nas robi.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 16:18

  londoner napisał:  

  Maxymalny napisał:  

Radek nie ukrywa, że mogliby walczyć nawet o puchary ale nie za taką kasę jak obecnie:
"Chociaż na dłuższą metę, jak chcesz kogoś zachęcić do grania w danym klubie, a nie masz innych argumentów, nie masz na przykład stadionu, to muszą go przekonać pieniądze."



Radek mówi tu o pozyskaniu nowych zawodników do klubu, a nie o motywowaniu aktualnych...
Propagandy uczyłeś się w tvn, czy u michnika?



Człowieku właśnie udowodniłeś, że ciebie propagandy uczyli towarzysze z Moskwy. Wykasowałeś pierwsze zdanie z tego cytatu, w którym mówi, że w TYM SKŁADZIE mogliby powalczyć. (ale nie za tą kasę co obecnie). Można być fanem Radka, ale gdyby takie rzeczy w wywiadzie powiedział np. Frączczak to już byłby tutaj zajechany.


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 21:15
Prościej się nie da:
Już teraz mają skład by powalczyć o wyższe cele. Natomiast na dłuższa metę (czyli więcej sezonów) transfery są niezbędne, a wtedy nie mając stadionu, trzeba więcej płacić.


będę pamiętał.
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 21:34

  hornetq napisał:  
Prościej się nie da:
Już teraz mają skład by powalczyć o wyższe cele. Natomiast na dłuższa metę (czyli więcej sezonów) transfery są niezbędne, a wtedy nie mając stadionu, trzeba więcej płacić.



No właśnie. Już mają skład żeby powalczyć o wyższe cele. Ale za taką kasę im się nie chce. To pytam: ZA JAKĄ IM SIĘ KURWA ZACHCE ??? Po ryju powinni być napierdalani za takie teksty. Ale półdebile tacy jak Zyguś jeszcze im w dupę wchodzą.


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 21:43

  Maxymalny napisał:  

  hornetq napisał:  
Prościej się nie da:
Już teraz mają skład by powalczyć o wyższe cele. Natomiast na dłuższa metę (czyli więcej sezonów) transfery są niezbędne, a wtedy nie mając stadionu, trzeba więcej płacić.



No właśnie. Już mają skład żeby powalczyć o wyższe cele. Ale za taką kasę im się nie chce. To pytam: ZA JAKĄ IM SIĘ KURWA ZACHCE ??? Po ryju powinni być napierdalani za takie teksty. Ale półdebile tacy jak Zyguś jeszcze im w dupę wchodzą.



Z mojego tekstu wynika odwrotność tego co piszesz. Wątek większego płacenia odnosi się do transferów niezbędnych na dłuższą metę.


będę pamiętał.
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 21:47
Z Twojego tekstu to wynika, że trzeba więcej płacić bo stadion jest brzydki. I podobne pierdy opowiada Janukiewicz.

Czyli Janukiewicz jest takim piłkarskim Januszem. Kibice Janusze zaczną przychodzić jak będzie nowy stadion i Janukiewicz Janusz zacznie grać jak będzie nowy stadion?


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/05/2015 22:00

  Maxymalny napisał:  
Z Twojego tekstu to wynika, że trzeba więcej płacić bo stadion jest brzydki. I podobne pierdy opowiada Janukiewicz.

Czyli Janukiewicz jest takim piłkarskim Januszem. Kibice Janusze zaczną przychodzić jak będzie nowy stadion i Janukiewicz Janusz zacznie grać jak będzie nowy stadion?



Ty już lepiej nie pisz nic


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005