Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/02/2010 23:08
A ja przekornie powiem, że ... Mistrzostwa Świata w Korei, jedyny wygrany mecz (jak zwykle - ten o honor) z Hamburgerami w którym Majdan stał na bramce. Wtedy się tym jarałem, sentyment pozostał choć całokształt oceny Majdana jest dziś inny.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/02/2010 23:38

  Plum napisał:  
A ja przekornie powiem, że ... Mistrzostwa Świata w Korei, jedyny wygrany mecz (jak zwykle - ten o honor) z Hamburgerami w którym Majdan stał na bramce. Wtedy się tym jarałem, sentyment pozostał choć całokształt oceny Majdana jest dziś inny.



Majdan to kolejny przykład na to, jak bohater stał się...

W sondzie brakuje mi Stolarczyka... A głos poszedł na Ediego ;)


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 04:21

  Tasior napisał:  
W sondzie brakuje mi Stolarczyka... A głos poszedł na Ediego ;)



Maciek odszedl z Pogoni na przelomie 99/00 wiec nie jest brany pod uwage.


Hold skladam temu miastu...
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 10:30

  Mvin napisał:  

  pckjtn napisał:  
Brakuje tylko naszego magika środka pola Silvery Fonteli i wybitnego bramkarza Gu. lol



Bodajże w meczu pucharowym przeciwko Legii na Łazienkowskiej grał w jakby za dużych korkach, nawet mu spadały mu buty.:)

Dymkowski, jak dla mnie to jeden z lepszych zawodników grających głową w historii Polskiej piłki. Chociaż w tych latach (2000-09)już tak nie błyszczał.



głową, jak głową, ale garbem to napewno najlepiej grający zawodnik:)


ja wiem, czy batata taki waleczny był??? nie pamietam czemu, ale pamiętam że za turka to mnie zawsze wkurwiał:P
a w głosie wacham sie między Olem, a Milarem. Olo bezapelacyjnie najbardziej sympatyczny i lubiany z zawodników, oraz jeden z najbardziej walczacych, ale Milarowi nigdy nie zapomne wejścia w meczu z leszkiem, praktycznie prosto z samolotu, w którym przegrywalismy 0-1 do przerwy i graliśmy w 10. a jak sie skończyło? 3-1 dla nas o ile dobrze pamiętam, a milar tam sam porozmontowywał obrone leszka i brame zaliczył;]
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 10:47

  Cytat:  
3-1 dla nas o ile dobrze pamiętam, a milar tam sam porozmontowywał obrone leszka i brame zaliczył;]



Bramka i asysta przy golu Parzego. I wolne swojego czasu Milar też miał kapitalne,co wolny z około 20 metrów to bramka.

A co do Dymowskiego to bym wszechstronny gracz, z przewrotki (nożyc) też próbował strzelać :D


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 12:04
Plebiscyt mediów na piłkarza roku 2009

  Cytat:  
Tradycyjnie już wybierać będziemy zawodników, którzy zasłużyli na miano najlepszych w poszczególnych klasach rozgrywkowych (I, III, IV, V, klasa okręgowa i kobiety). Głosować można na stronie www.plebiscytroku.pl raz dziennie, na jednego piłkarza z każdej dostępnej klasie rozgrywkowej. Dla osób, które dodatkowo podadzą swoje dane osobowe czekają atrakcyjne nagrody. Głosowanie potrwa do 28 lutego. Aby uatrakcyjnić jeszcze zabawę, tydzień przed zakończeniem głosowania, wszystkie dotychczasowe wyniki zostaną utajnione. Wszystkich zwycięzców plebiscytu poznamy na specjalnej Gali Piłkarskiej, która odbędzie się w marcu.



Piłkarze Pogoni, na których możemy głosować: Krzysztof Hrymowicz, Mikołaj Lebedyński, Olgierd Moskalewicz, Maciej Mysiak, Piotr Petasz

LINK DO GŁOSOWANIA


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
swiru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5862 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 12:30

  aDriAn napisał:  

  Tasior napisał:  
W sondzie brakuje mi Stolarczyka... A głos poszedł na Ediego ;)



Maciek odszedl z Pogoni na przelomie 99/00 wiec nie jest brany pod uwage.



W omawianym okresie Stolarczyk grał w Pogoni w sezonie 2001/02, także jak najbardziej mógłby być nominowany. W latach 2000-09 grała cała masa lepszych piłkarzy w naszym klubie od niektórych nominowanych ( Biliński, Parzy ) czy proponowanych Bugaja, Matlaka. Z niewymienionych jeszcze tutaj dopisać można takie nazwiska jak: Szubert, Drumlak, Choto, Grzelak, Bednarz, Gęsior, Mosór, Podbrożny, Ława, Mielcarski, Brasilia.


....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5446 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 12:41

  swiru napisał:  

  aDriAn napisał:  

  Tasior napisał:  
W sondzie brakuje mi Stolarczyka... A głos poszedł na Ediego ;)



Maciek odszedl z Pogoni na przelomie 99/00 wiec nie jest brany pod uwage.



W omawianym okresie Stolarczyk grał w Pogoni w sezonie 2001/02, także jak najbardziej mógłby być nominowany. W latach 2000-09 grała cała masa lepszych piłkarzy w naszym klubie od niektórych nominowanych ( Biliński, Parzy ) czy proponowanych Bugaja, Matlaka. Z niewymienionych jeszcze tutaj dopisać można takie nazwiska jak: Szubert, Drumlak, Choto, Grzelak, Bednarz, Gęsior, Mosór, Podbrożny, Ława, Mielcarski, Brasilia.



Bez przesady, nominacja zawodników, którzy reprezentowali Pogoń przez rok czy nawet pół (np. Choto, Mielcarski), byłaby według mnie nie na miejscu. Może by jeszcze Olega Salenko? lol


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 15:45
Mnie delikatnie mówiąc razi, że Edi prowadzi w klasyfikacji. Zawodnikiem zgadza się był, jest dobrym - ale zasługi jego i Ola, to zupełnie inna bajka.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 16:19

  TeHaCe napisał:  
ale Milarowi nigdy nie zapomne wejścia w meczu z leszkiem, praktycznie prosto z samolotu, w którym przegrywalismy 0-1 do przerwy i graliśmy w 10. a jak sie skończyło? 3-1 dla nas o ile dobrze pamiętam, a milar tam sam porozmontowywał obrone leszka i brame zaliczył;]
pzdr!



1-1 do przerwy. Najpierw Matlak zdobył gola, wielka radość, zaraz karny dla Lecha, potem czerwoną kartkę obejrzał Magdoń. To chyba wtedy młody Ptak rozpierdolił drzwi? Co to był za mecz... :)


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 20:52
Wiadomo już, ile pieniędzy władze Szczecina przekażą klubom sportowym ze swojego miasta. Pierwszoligowa Pogoń otrzyma aż 3,4 mln złotych dofinansowania - informuje "Gazeta Wyborcza".

Na pozostałe zespoły (wszystkie halowe) przeznaczono 640 tysięcy złotych. Poinformował o tym radnych z komisji sportu Wydział Sportu Urzędu Miasta Szczecin.

- Ja wiem, że halówkę ten podział zaboli, ale stawiamy na piłkarską Pogoń, bo tu możemy doczekać się za kilka miesięcy największego sukcesu. Mamy okazję i trzeba ją wykorzystać, stąd tak wysokie dofinansowanie - tłumaczył kilka dni temu dyrektor sportu w magistracie Robert Szych.

miło z ich strony :D


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 21:38

  Dyzio napisał:  
Mnie delikatnie mówiąc razi, że Edi prowadzi w klasyfikacji. Zawodnikiem zgadza się był, jest dobrym - ale zasługi jego i Ola, to zupełnie inna bajka.



Zaslugi zaslugami, a umiejetnosci umiejetnosciami. Gdyby Edi byl pare lat mlodszy nim trafil do Pogoni to pewnie bylby jednym z lepszych pilkarzy w naszej lidze, z tym, ze zadnego klubu z Polski pewnie nie byloby stac na tego zawodnika.


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8063 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 22:00

  RS4 napisał:  
Wiadomo już, ile pieniędzy władze Szczecina przekażą klubom sportowym ze swojego miasta. Pierwszoligowa Pogoń otrzyma aż 3,4 mln złotych dofinansowania - informuje "Gazeta Wyborcza".

Na pozostałe zespoły (wszystkie halowe) przeznaczono 640 tysięcy złotych. Poinformował o tym radnych z komisji sportu Wydział Sportu Urzędu Miasta Szczecin.

- Ja wiem, że halówkę ten podział zaboli, ale stawiamy na piłkarską Pogoń, bo tu możemy doczekać się za kilka miesięcy największego sukcesu. Mamy okazję i trzeba ją wykorzystać, stąd tak wysokie dofinansowanie - tłumaczył kilka dni temu dyrektor sportu w magistracie Robert Szych.

miło z ich strony :D


Niby milo, ale mysle, ze w halowych druzynach przydaly by sie bardziej te pieniadze i podzial uwazam za niesprawiedliwy. Wedlug mnie podzial powinien byc bardziej wyrownany, ale wiadomo gdzie najwiecej kibicow tam najwiecej wyborcow...


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 22:13

  antek napisał:  

  RS4 napisał:  
Wiadomo już, ile pieniędzy władze Szczecina przekażą klubom sportowym ze swojego miasta. Pierwszoligowa Pogoń otrzyma aż 3,4 mln złotych dofinansowania - informuje "Gazeta Wyborcza".

Na pozostałe zespoły (wszystkie halowe) przeznaczono 640 tysięcy złotych. Poinformował o tym radnych z komisji sportu Wydział Sportu Urzędu Miasta Szczecin.

- Ja wiem, że halówkę ten podział zaboli, ale stawiamy na piłkarską Pogoń, bo tu możemy doczekać się za kilka miesięcy największego sukcesu. Mamy okazję i trzeba ją wykorzystać, stąd tak wysokie dofinansowanie - tłumaczył kilka dni temu dyrektor sportu w magistracie Robert Szych.

miło z ich strony :D


Niby milo, ale mysle, ze w halowych druzynach przydaly by sie bardziej te pieniadze i podzial uwazam za niesprawiedliwy. Wedlug mnie podzial powinien byc bardziej wyrownany, ale wiadomo gdzie najwiecej kibicow tam najwiecej wyborcow...



Co do plebiscytu, wiadomo- Olgierd. Podzial pieniedzy jak najbardziej wlasciwy, Szczecin jest za biedny na lozenie na kilka zespolow, ktore i tak nie maja kibicow i perspektyw.


www.sectorshop.net
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8063 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 22:30

  Czarny napisał:  

  antek napisał:  

  RS4 napisał:  
Wiadomo już, ile pieniędzy władze Szczecina przekażą klubom sportowym ze swojego miasta. Pierwszoligowa Pogoń otrzyma aż 3,4 mln złotych dofinansowania - informuje "Gazeta Wyborcza".

Na pozostałe zespoły (wszystkie halowe) przeznaczono 640 tysięcy złotych. Poinformował o tym radnych z komisji sportu Wydział Sportu Urzędu Miasta Szczecin.

- Ja wiem, że halówkę ten podział zaboli, ale stawiamy na piłkarską Pogoń, bo tu możemy doczekać się za kilka miesięcy największego sukcesu. Mamy okazję i trzeba ją wykorzystać, stąd tak wysokie dofinansowanie - tłumaczył kilka dni temu dyrektor sportu w magistracie Robert Szych.

miło z ich strony :D


Niby milo, ale mysle, ze w halowych druzynach przydaly by sie bardziej te pieniadze i podzial uwazam za niesprawiedliwy. Wedlug mnie podzial powinien byc bardziej wyrownany, ale wiadomo gdzie najwiecej kibicow tam najwiecej wyborcow...



Co do plebiscytu, wiadomo- Olgierd. Podzial pieniedzy jak najbardziej wlasciwy, Szczecin jest za biedny na lozenie na kilka zespolow, ktore i tak nie maja kibicow i perspektyw.



Idac twoim tokiem rozumowania nalezaloby wszystkie biedne kluby polikwidowac. Specyfika tego wszystkiego jest taka, ze zeby pojawili sie kibice potrzebne sa sukcesy, a tych uwierz mi na slowo raczej bez pieniedzy niema. Sam ogolnie mam wyjebana na druzyny halowe w tym sensie ze nie chodze i ich nie dopinguje, ale jest wiele ludzi dla ktorych jest to olbrzymia frajda. Jak na Pogoni swego czasu bylo nas po 800 osob i nie bylo perspektyw to tez wszyscy powinni sie wypiac? Te pieniadze od miasta moga byc impulsem, ktory przyciagnie sponsorow i moze zmieni sie choc troche na lepsze obraz sportu naszym regionie...


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 22:37

  Czarny napisał:  

Co do plebiscytu, wiadomo- Olgierd. Podzial pieniedzy jak najbardziej wlasciwy, Szczecin jest za biedny na lozenie na kilka zespolow, ktore i tak nie maja kibicow i perspektyw.



...i prezesów karierowiczów ze "Stolyycy" .


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 22:46

  swiru napisał:  

  aDriAn napisał:  

  Tasior napisał:  
W sondzie brakuje mi Stolarczyka... A głos poszedł na Ediego ;)



Maciek odszedl z Pogoni na przelomie 99/00 wiec nie jest brany pod uwage.



W omawianym okresie Stolarczyk grał w Pogoni w sezonie 2001/02, także jak najbardziej mógłby być nominowany. W latach 2000-09 grała cała masa lepszych piłkarzy w naszym klubie od niektórych nominowanych ( Biliński, Parzy ) czy proponowanych Bugaja, Matlaka. Z niewymienionych jeszcze tutaj dopisać można takie nazwiska jak: Szubert,Drumlak, Choto, Grzelak, Bednarz, Gęsior, Mosór, Podbrożny, Ława, Mielcarski, Brasilia.



Kolego, nie przesadzaj ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/02/2010 22:50

  antek napisał:  

  Czarny napisał:  

  antek napisał:  

  RS4 napisał:  
Wiadomo już, ile pieniędzy władze Szczecina przekażą klubom sportowym ze swojego miasta. Pierwszoligowa Pogoń otrzyma aż 3,4 mln złotych dofinansowania - informuje "Gazeta Wyborcza".

Na pozostałe zespoły (wszystkie halowe) przeznaczono 640 tysięcy złotych. Poinformował o tym radnych z komisji sportu Wydział Sportu Urzędu Miasta Szczecin.

- Ja wiem, że halówkę ten podział zaboli, ale stawiamy na piłkarską Pogoń, bo tu możemy doczekać się za kilka miesięcy największego sukcesu. Mamy okazję i trzeba ją wykorzystać, stąd tak wysokie dofinansowanie - tłumaczył kilka dni temu dyrektor sportu w magistracie Robert Szych.

miło z ich strony :D


Niby milo, ale mysle, ze w halowych druzynach przydaly by sie bardziej te pieniadze i podzial uwazam za niesprawiedliwy. Wedlug mnie podzial powinien byc bardziej wyrownany, ale wiadomo gdzie najwiecej kibicow tam najwiecej wyborcow...



Co do plebiscytu, wiadomo- Olgierd. Podzial pieniedzy jak najbardziej wlasciwy, Szczecin jest za biedny na lozenie na kilka zespolow, ktore i tak nie maja kibicow i perspektyw.



Idac twoim tokiem rozumowania nalezaloby wszystkie biedne kluby polikwidowac. Specyfika tego wszystkiego jest taka, ze zeby pojawili sie kibice potrzebne sa sukcesy, a tych uwierz mi na slowo raczej bez pieniedzy niema. Sam ogolnie mam wyjebana na druzyny halowe w tym sensie ze nie chodze i ich nie dopinguje, ale jest wiele ludzi dla ktorych jest to olbrzymia frajda. Jak na Pogoni swego czasu bylo nas po 800 osob i nie bylo perspektyw to tez wszyscy powinni sie wypiac? Te pieniadze od miasta moga byc impulsem, ktory przyciagnie sponsorow i moze zmieni sie choc troche na lepsze obraz sportu naszym regionie...



Jakim impulsem? O czym Ty piszesz, przypomnij sobie jakie duze kwoty swego czasu dostawal Piast Szczecin i gdzie jest teraz ten klub ? Znalezli sponsora ? Taki sam przyklad z zenska pilka reczna w Lacznosciowcu, jak graly w Ekstraklasie, dostawaly duza kase, znalezli sponsora? Nawet niezle graly swego czasu, brak biletow a hala pusta, tak samo Piast. W Szczecinie liczy sie jeden klub Pogoń Szczecin, a wielosekcyjnosc skonczyla sie.


www.sectorshop.net
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2010 01:21

  Czarny napisał:  

  antek napisał:  

  Czarny napisał:  

  antek napisał:  

  RS4 napisał:  
Wiadomo już, ile pieniędzy władze Szczecina przekażą klubom sportowym ze swojego miasta. Pierwszoligowa Pogoń otrzyma aż 3,4 mln złotych dofinansowania - informuje "Gazeta Wyborcza".

Na pozostałe zespoły (wszystkie halowe) przeznaczono 640 tysięcy złotych. Poinformował o tym radnych z komisji sportu Wydział Sportu Urzędu Miasta Szczecin.

- Ja wiem, że halówkę ten podział zaboli, ale stawiamy na piłkarską Pogoń, bo tu możemy doczekać się za kilka miesięcy największego sukcesu. Mamy okazję i trzeba ją wykorzystać, stąd tak wysokie dofinansowanie - tłumaczył kilka dni temu dyrektor sportu w magistracie Robert Szych.

miło z ich strony :D


Niby milo, ale mysle, ze w halowych druzynach przydaly by sie bardziej te pieniadze i podzial uwazam za niesprawiedliwy. Wedlug mnie podzial powinien byc bardziej wyrownany, ale wiadomo gdzie najwiecej kibicow tam najwiecej wyborcow...



Co do plebiscytu, wiadomo- Olgierd. Podzial pieniedzy jak najbardziej wlasciwy, Szczecin jest za biedny na lozenie na kilka zespolow, ktore i tak nie maja kibicow i perspektyw.



Idac twoim tokiem rozumowania nalezaloby wszystkie biedne kluby polikwidowac. Specyfika tego wszystkiego jest taka, ze zeby pojawili sie kibice potrzebne sa sukcesy, a tych uwierz mi na slowo raczej bez pieniedzy niema. Sam ogolnie mam wyjebana na druzyny halowe w tym sensie ze nie chodze i ich nie dopinguje, ale jest wiele ludzi dla ktorych jest to olbrzymia frajda. Jak na Pogoni swego czasu bylo nas po 800 osob i nie bylo perspektyw to tez wszyscy powinni sie wypiac? Te pieniadze od miasta moga byc impulsem, ktory przyciagnie sponsorow i moze zmieni sie choc troche na lepsze obraz sportu naszym regionie...



Jakim impulsem? O czym Ty piszesz, przypomnij sobie jakie duze kwoty swego czasu dostawal Piast Szczecin i gdzie jest teraz ten klub ? Znalezli sponsora ? Taki sam przyklad z zenska pilka reczna w Lacznosciowcu, jak graly w Ekstraklasie, dostawaly duza kase, znalezli sponsora? Nawet niezle graly swego czasu, brak biletow a hala pusta, tak samo Piast. W Szczecinie liczy sie jeden klub Pogoń Szczecin, a wielosekcyjnosc skonczyla sie.



To ostatnie zdanie jest zajebistym podsumowaniem tego,dlaczego w Szczecinie tak wygląda sytuacja z klubami halowymi.Zresztą w innych miastach jest podobnie,wystarczy spojrzeć na czołówkę tabel rozgrywek halowych,gdzie w większości są kluby z miast gdzie piłka nożna nie ma swoich wielkich tradycji lub jeśli są to tylko dzięki temu,że mają stabilnego sponsora prywatnego.


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2010 11:05
Pogoń jest marką w tym mieście do której żaden klub nie może się równać. I dlatego aby osiągną winiki musi dostać najwiecej kasy. Są inne sposoby wspomagania klubów kasą w tym miescie. Jak prezesi tych klubów tego nie wiedzą to niech zrezygnują z swojej funkcji bo gadaniem to nic nie zdziałają tu trzeba troche pobiegać ;) czasem nawet po bliskiej okolicy ;). Zresztą można się starać o pieniądze z miasta w różny sposób nie tylko z puli na promocje.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005