Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4663 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/04/2014 01:14
Kamil Kosowski chciałby aby to właśnie obok Legii i Lecha to Pogoń awansowała do Europejskich Pucharów :)

Komentarze pod tym artykułem też się miło czyta.

Niech chłopaki dobrze wypoczną w Pogorzelicy i swoją grą uszczęśliwią nas awansem do Europejskich Pucharów.

Amen.


PS 1948
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3503 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/04/2014 09:54

  Icar napisał:  
W ostatnich kilku meczach było naprawdę nieźle :) Wystarczy, żebyś chociaż te wyniki się utrzymały a w następnym rankingu jeszcze wyżej będziemy.

Pogoń – Widzew – 10 183W ostatniej kolejce mieliśmy drugi wynik po Śląsku Wrocław. Pięknych czasów dożyliśmy... Oby życie ujrzeć jeszcze Mistrza dało...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2373 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/04/2014 12:13
Zapis rozmowy Mroczka w radiu .

Nawet bardzo dużo mówił o tym stadionie w Kołbaskowie.


Zabawne jest to, że modernizację stadionu krytykuje osoba ba równa z ziemią ten pomysł, która jest najbardziej zainteresowana nowym stadionem, ma największą wiedzę o tym, najbardziej zorientowana a miasto i tak swoje robi.
To wystarczy roznieść wszędzie wieści, ze za "jedno krzesełko" przy budowie nowego stadionu wyda się ok 10 tys zł a podczas modernizacji ok 30 tys (mogłem się machnąć o parę tysięcy bo nie pamiętam dokładnie ile powiedział) a i tak modernizacja nam nie da tego czego wszyscy oczekują. Ciekawe jak Krzystek wytłumaczyłby to wyborcą o ile w ogóle kiedykolwiek by na serio o niej pomyślał.
A najlepsze, że hala widowiskowa praktycznie kosztowała tyle ile na nowy stadion trzeba by było wydać a jest dla nieporównywalnie mniej osób. Ale to stadion dla 20-25 tys osób uważa się za najdroższy i zupełnie niepotrzebny pomysł ;) Gdzie tutaj logika ? bo widzę tylko czysty idiotyzm.


Ogólnie Mroczek stwierdził, iż nasz stadion nadawałby się tylko na pierwszą rundę a potem już trzeba wynająć inny i to jest na 100 % już pewne.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2373 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/04/2014 13:33
"Znamy wyniki! Największy ‪#‎pluswiosny‬ dla lidera klasyfikacji strzelców T-Mobile Ekstraklasy - Marcina Robaka! Na napastnika Pogoni nie było mocnych! Drugi Łukasz Teodorczyk stracił do zwycięzcy prawie 400 głosów! Brąz powędrował do Semira Stilicia. Dziękujemy za Waszą wspaniałą aktywność!"


Po głosowaniu na Canal+Sport.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2171 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/04/2014 22:31
To co mówił Mroczek w Radio o stadionie - racja, pseudomodernizacja droższa niż budowa nowego.

Skoro gmina Kołbaskowo dałaby ziemię, lokalizacja koło Auchan - może wspólnymi siłami sieci handlowej, Azotów i klubu udało by się go postawić. Azoty-Auchan Arena (fuj...). Dobra lokalizacja i dobry dojazd. Koszty gigantyczne ale co robić skoro miasto się wypięło?

Z drugiej strony przy Twardowskiego jest niepowtarzalna atmosfera i urokliwe miejsce.


FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3568 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/04/2014 23:22
" Dobra lokalizacja i dobry dojazd" .... chyba z Redy...
Jak tak to był płacz o pomysle na budowe w dąbiu , a tam nagle sie podoba..


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3508 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 00:11

  FL2 napisał:  
" Dobra lokalizacja i dobry dojazd" .... chyba z Redy...
Jak tak to był płacz o pomysle na budowe w dąbiu , a tam nagle sie podoba..ludzie z roznych miejscowosci dojezdzaja na Pogon to i Ty moglbys do oszoloma smigac na nowke stadionik. Nie robmy scen z lokalizacja. Niech chociaz powstanie :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2373 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 00:28

  FL2 napisał:  
" Dobra lokalizacja i dobry dojazd" .... chyba z Redy...
Jak tak to był płacz o pomysle na budowe w dąbiu , a tam nagle sie podoba..Wiesz ale skoro to byłaby inicjatywa klubu, oni by się wszystkim zajęli a władze w mieście już oficjalnie środkowy palec pokazali wszelkim inicjatywą, to raczej trzeba uszanować ich decyzję w kwestii wyboru lokalizacji. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do Szczecina, tam władze są bardzo chętne do pomocy.
Osobiście jak czytam, słyszę te wszystkie wypowiedzi pewnej zakłamanej gnidy, to naprawdę kibicuję Mroczkowi żeby jakimś cudem znalazł odpowiednią ilość gotówki i sam wybudował stadion.

Ba, oczywiście, że lepiej byłoby zbudować stadion w Szczecinie ale przecież dzisiaj już nikt nie ma wątpliwości, że władze miasta są wręcz nieprzejednanym wrogiem budowy nowego stadionu i będą torpedować wszelkie pomysły. To skoro tak się nie da i chcielibyśmy w ciągu 15 lat (masakra !) posiadać nowy stadion, to trzeba pójść na kompromis. Poza tym myślę, że Mroczek z ekipą na bank pomyślałby o stworzeniu dogodnej komunikacji dla kibiców, żeby bez problemów mogli dostać się na stadion i z niego wrócić. Ja tam kibicuję klubowi w tej inicjatywie, żeby się im udało i można byłoby temu skurwysynowi bez krępacji środkowy palec pokazać z jego wrogim nastawieniem przeciwko kibicom.
Jaja byłyby gdy Mroczek znalazł sponsorów, zbudował stadion a ginda została by z "zmodernizowanym" pustym wrakiem ;]
Jednak mimo poparcia pomysłu, jakoś wątpię żeby udało się klubowi zgromadzić odpowiednie fundusze. Pewnie ewentualny sukces w Pucharach, dojście do fazy grupowej trochę kasy by nam to dało i ewentualnie bardziej urealniłoby marzenia o samodzielnej budowie stadionu ale na tym etapie to jeszcze czyste s-f. Niestety :(
Jedno jest pewne, nowy stadion dostaniemy szybciej od klubu niż od miasta, które przy obecnych władzach nawet nie zakłada jego budowy.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4391 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 01:41

  FL2 napisał:  
" Dobra lokalizacja i dobry dojazd" .... chyba z Redy...
Jak tak to był płacz o pomysle na budowe w dąbiu , a tam nagle sie podoba..Jeszcze niedawno byl przeciez pomysl zeby wybudowac stadion na terenie dawnej cukrowni. Ogolnie lokalizacja ok. Zreszta tu lokalizacja nie jest wazna. Priorytetem jest sam fakt. fajnie by bylo jakby Azoty wlaczyly sie w ta inwestycje. Wtedy bylaby szansa zwiazania sie na lata tak wspolpraca.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5261 dni

**
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 05:48

  Łukasz85 napisał:  

  FL2 napisał:  
" Dobra lokalizacja i dobry dojazd" .... chyba z Redy...
Jak tak to był płacz o pomysle na budowe w dąbiu , a tam nagle sie podoba..ludzie z roznych miejscowosci dojezdzaja na Pogon to i Ty moglbys do oszoloma smigac na nowke stadionik. Nie robmy scen z lokalizacja. Niech chociaz powstanie :)Dokładnie tak, w przyrodzie nic nie ginie. Jedne będzie miał dalej, drugi bliżej ;)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3974 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 09:24

  Przema napisał:  

  FL2 napisał:  
" Dobra lokalizacja i dobry dojazd" .... chyba z Redy...
Jak tak to był płacz o pomysle na budowe w dąbiu , a tam nagle sie podoba..Jeszcze niedawno byl przeciez pomysl zeby wybudowac stadion na terenie dawnej cukrowni. Ogolnie lokalizacja ok. Zreszta tu lokalizacja nie jest wazna. Priorytetem jest sam fakt. fajnie by bylo jakby Azoty wlaczyly sie w ta inwestycje. Wtedy bylaby szansa zwiazania sie na lata tak wspolpraca.Uważam że lokalizacja stadionu jest ważna, najlepsza jest ta obecna, choć chyba na chwilę obecną najmniej realna. Cóż, lepszy rydz niż z tym że jest to w jakimś stopniu pewien minimalizm.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2171 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 09:46
Kołbaskowo jest ok. Z prawobrzeża czy Gryfina 15 min Autostradą Poznańską. Z centrum czy z Pogodna, Gumieniec, Bezrzecza 10 min. Dookoła zmodernizowane i przepustowe drogi.

Ale można pomarzyć. Skąd tu wyszarpać 50 mln?


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3986 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 10:50
Prędzej Korwin-Mikke będzie premierem niż wybudują nowy stadion.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3508 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 12:47
Przydalaby sie jakas akcja u tego chuja pod oknem... Taka konkretna 10 tysiecy ludzi. Zeby wyszedl do Nas !!! Tak jak stocznia chodzila do wojewody !!!


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6132 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 13:32
Dzis w Kurierze jest artykul na temat pomyslu budowy stadionu w Kolbaskowie. Wspominaja min.,ze Azoty sa podobno gotowe pokryc 1/3 kosztow budowy wzamian za prawo do nazwy... Jesli ktos ma mozliwosc, to niech wrzuci skan artykulu - z gory dzieki!
Jestem za granica i nie mam dostepu do polskiej prasy.


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2171 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 14:05
A więc rusza się jest 1/3. To sporo. Pozostałą 1/3 mogą dać inni sponsorzy, może też Auchan, który przecież by skorzystał na bezpośredniej bliskości stadionu.

To, że miasto się dorzuci nie liczę - będą kolejne 4 lata na etapie projektu.

Co do Korwina - Mikke, notowania Nowej Prawicy idą w górę, więc byłbym ostrożny z tym jego premierostwem

Tu info z Kuriera:

http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Sport/Pilka-nozna--Kolbaskowo-czeka-na-stadion


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2577 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 14:45
Pytanie czy Kołbaskowo nie moze pozyskać środków z ministerstwa sportu czy jakiś funduszy europejskich. Myślę, że może ale niech ktos to potwierdzi kto sie zna. I dlaczego miasto nie moze położyc tych 50 baniek przeznaczonych na modernizację na stół a resztę będzie Prezes kombinował?? robi się ciekawie a jeszcze ciekawiej będzie jak awansujemy do pucharów. Wydaje mi się, że możemy mieć taki cel aby zrobić pośmiewisko z kRZYSTKA na całą Polskę.


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3986 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 15:27

  kosialdo napisał:  
Pytanie czy Kołbaskowo nie moze pozyskać środków z ministerstwa sportu czy jakiś funduszy europejskich. Myślę, że może ale niech ktos to potwierdzi kto sie zna. I dlaczego miasto nie moze położyc tych 50 baniek przeznaczonych na modernizację na stół a resztę będzie Prezes kombinował?? robi się ciekawie a jeszcze ciekawiej będzie jak awansujemy do pucharów. Wydaje mi się, że możemy mieć taki cel aby zrobić pośmiewisko z kRZYSTKA na całą Polskę.Dla nas i dla naszego miasta będzie to wstyd na całą Polskę. Każdy zobaczy nasz ekstra stadion. Wstyd, kompromitacja gwarantowana.
Niestety ale moim zdaniem nowego stadionu nie bedzie przed 10-15 lat.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2171 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 15:55
Stadion Piasta kosztował 54 mln. Jest na 10 tys. U nas przydało by się coś takiego na 15 tys. Tak aby był zapełniany w 80 % minimalnie.

Skoro miasto ma 50 mln to na taki obiekt jest już kasa przy założeniu, że Azoty dorzucą 1/3. Do tego można sporo zarobić na dobrych występach w LE i z tego dofinansować. Udział w grupie LE i dobre tam mecze mogą dać gdzieś ok. 15 mln złotych


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2373 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/04/2014 15:59

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Stadion Piasta kosztował 54 mln. Jest na 10 tys. U nas przydało by się coś takiego na 15 tys. Tak aby był zapełniany w 80 % minimalnie.

Skoro miasto ma 50 mln to na taki obiekt jest już kasa przy założeniu, że Azoty dorzucą 1/3. Do tego można sporo zarobić na dobrych występach w LE i z tego dofinansować. Udział w grupie LE i dobre tam mecze mogą dać gdzieś ok. 15 mln złotychNie rozumiesz, że po 1 władze miasta są całkowicie przeciwne nowemu stadionowi ? jest jego wrogiem ? Po 2 miasto nie ma tych 50 mln , w budżecie, chyba ledwie kilka mln jest i to rozbitych na parę lat jest a pozostałe informacje ukrywają i nie chcą nic ujawniać czyli zwykła bajka z tą modernizacją.

PS Pewnie dlatego są przeciwni temu nowego stadionowi i nie chcą nic się dokładać, bo musieliby już teraz pokazać, ze mają te pieniądze a tak mogą zwlekać i zwlekać, od czasu do czasu coś remontując....

Skoro ta gnida już teraz oficjalnie gada, że oni pieniądze na coś innego muszą przekazywać wiec logiczne, że kasy na stadion ani nawet na modernizację nie ma.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005