Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/03/2016 03:47

  krzysiek48 napisał:  
Publiczna zjebka nie jest w tej części sezonu dobrym wyjściem, zarówno indywidualna, jak i drużynowa.



Stąd pewnie te różne tłumaczenia Michniewicza, który zdaje się odwracać uwagę od drużyny jak tylko może...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/03/2016 09:45
CM na łamach "Kuriera" dostrzega problem: Ten mecz przerwy może pozwoli Jarkowi na nabranie dystansu - ocenia Czesław Michniewicz [...] Na pewno będę rozmawiał z Jarkiem [...] To wciąż jest nasz jeden z ważniejszych piłkarzy i na niego liczymy. Nie może jednak być tak, że praktycznie sami sobie strzelamy bramki, albo prokurujemy rzuty karne


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/03/2016 21:10
Pogoń na 6 miejscu popularności (medialności) w google z klubów ekstraklasy.

Taka tam ciekawostka.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 10 marca 2016, 21:17 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/03/2016 20:23
Pogoń może dostać ok. 200 tys. euro za Gyurcso

Fajnie by było.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/03/2016 12:02
Onet / Borek
Bardzo miłe słowa Borka na temat Murawskiego pod koniec, w kontekście gry na Euro ;)


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 16/03/2016 20:34
W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (użycie środków pirotechnicznych), na klub ze Szczecina został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców Pogoni Szczecin na jeden mecz Ekstraklasy.

90minut.pl


Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/03/2016 08:48
Jedni karają ,a drudzy doceniają Cfaniak

http://radioszczecin.pl/1,335327,kibice-pogoni-szczecin-najlepsi-na-swiecie


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/03/2016 11:50
"Za samo zgrupowanie i fazę grupową, jeśli Gyurcso znalazłby się w reprezentacji na ME Pogoń zarobiłaby 175 tysięcy Euro. To około 730 tysięcy złotych."

z Pogon.v.pl. Jeśli założymy, że zarabia ok 50tyś zł miesięcznie to zarobi sam na swoją ponad roczną pensje :D


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/03/2016 12:02

  Pes2009 napisał:  
"Za samo zgrupowanie i fazę grupową, jeśli Gyurcso znalazłby się w reprezentacji na ME Pogoń zarobiłaby 175 tysięcy Euro. To około 730 tysięcy złotych."

z Pogon.v.pl. Jeśli założymy, że zarabia ok 50tyś zł miesięcznie to zarobi sam na swoją ponad roczną pensje :D



Na pieniądze wypłacane klubowi za reprezentanta liczyła Legia starając się kupić Grosika ostatnio. Ta kasa pokrywałaby w jakimś stopniu jego kontrakt, a przy dobrym występie na Euro mogliby go potem korzystnie sprzedać.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/03/2016 12:06

  Pes2009 napisał:  
"Za samo zgrupowanie i fazę grupową, jeśli Gyurcso znalazłby się w reprezentacji na ME Pogoń zarobiłaby 175 tysięcy Euro. To około 730 tysięcy złotych."

z Pogon.v.pl. Jeśli założymy, że zarabia ok 50tyś zł miesięcznie to zarobi sam na swoją ponad roczną pensje :D



dlatego Pogoń proponowała kontrakt a nie wypożyczanie Grosickiego wiedząc ze prawdopodobnie pojedzie na Euro i część wydatków się zwróci....a przy dobrej grze na Mistrzostwach jeszcze się zarobi.Podobnie potem chciała zrobic Legiia....ale Francuzi przemyśleli temat i tez tak podchodzą.Moze dlatego też teraz więcej u nich gra.


londoner pisalismy w tym samym czasie...hehe

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 24 marca 2016, 12:12 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/03/2016 13:18
Może i Legia chciała, ale Grosicki tylko wykorzystał Legię. Niby klub chciał opuścić, żeby grać częściej, a chwilę później przedłużył kontrakt z tym samym klubem do 2019 roku i normalnie piał z radości z tego powodu. Tak się nie zachowuje piłkarz, który niezadowolony z gry w obecnym klubie, niby był gotów do gorszej ligi pojechać, byleby go tylko opuścić. Wałek na całego.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/04/2016 19:10
Tymczasem przed meczem z Legią: Z sezonu już dziś zadowolony jest trener Michniewicz. Przez cały sezon graliśmy równo, byliśmy w czołówce, przegraliśmy tylko cztery razy

Czyli zapewne w sobotę czeka nas kolejny remis a potem pełne pasji potyczki o 8 miejsce. CM już podsumowuje. Zabrakło jedynie podziękowań i zaproszenia na jesienne mecze.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/04/2016 19:22

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Tymczasem przed meczem z Legią: Z sezonu już dziś zadowolony jest trener Michniewicz. Przez cały sezon graliśmy równo, byliśmy w czołówce, przegraliśmy tylko cztery razy

Czyli zapewne w sobotę czeka nas kolejny remis a potem pełne pasji potyczki o 8 miejsce. CM już podsumowuje. Zabrakło jedynie podziękowań i zaproszenia na jesienne mecze.



Być może zbyt daleko idącą interpretację robisz - mnie bardziej cieszy podejście Murasia, który mówi o pełnej puli i 3 miejscu - tego się trzymajmy - natomiast jaki mecz z Legią by nie był - 4-5 porażek na 30 kolejek - bardzo dobry wynik i zauważmy, że w tym sezonie porażka to coś dziwnego dla nas.

Ja czuję, że będzie ofensywnie, bo - zauważ Zygmunt, że remis daje nam tyle samo co porażka, bo przy nieparzystej ilości punktów zaokrąglamy w górę. Remis nam gówno daje, zatem liczę na ryzyko o walkę o pełną pulę.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/04/2016 19:28

  Ambasador napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Tymczasem przed meczem z Legią: Z sezonu już dziś zadowolony jest trener Michniewicz. Przez cały sezon graliśmy równo, byliśmy w czołówce, przegraliśmy tylko cztery razy

Czyli zapewne w sobotę czeka nas kolejny remis a potem pełne pasji potyczki o 8 miejsce. CM już podsumowuje. Zabrakło jedynie podziękowań i zaproszenia na jesienne mecze.



Być może zbyt daleko idącą interpretację robisz - mnie bardziej cieszy podejście Murasia, który mówi o pełnej puli i 3 miejscu - tego się trzymajmy - natomiast jaki mecz z Legią by nie był - 4-5 porażek na 30 kolejek - bardzo dobry wynik i zauważmy, że w tym sezonie porażka to coś dziwnego dla nas.

Ja czuję, że będzie ofensywnie, bo - zauważ Zygmunt, że remis daje nam tyle samo co porażka, bo przy nieparzystej ilości punktów zaokrąglamy w górę. Remis nam gówno daje, zatem liczę na ryzyko o walkę o pełną pulę.



Tak samo Legii remis nic nie daje, oj bramki moga się posypać z jednej i drugiej strony :D


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/04/2016 19:38

  Pes2009 napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Tymczasem przed meczem z Legią: Z sezonu już dziś zadowolony jest trener Michniewicz. Przez cały sezon graliśmy równo, byliśmy w czołówce, przegraliśmy tylko cztery razy

Czyli zapewne w sobotę czeka nas kolejny remis a potem pełne pasji potyczki o 8 miejsce. CM już podsumowuje. Zabrakło jedynie podziękowań i zaproszenia na jesienne mecze.



Być może zbyt daleko idącą interpretację robisz - mnie bardziej cieszy podejście Murasia, który mówi o pełnej puli i 3 miejscu - tego się trzymajmy - natomiast jaki mecz z Legią by nie był - 4-5 porażek na 30 kolejek - bardzo dobry wynik i zauważmy, że w tym sezonie porażka to coś dziwnego dla nas.

Ja czuję, że będzie ofensywnie, bo - zauważ Zygmunt, że remis daje nam tyle samo co porażka, bo przy nieparzystej ilości punktów zaokrąglamy w górę. Remis nam gówno daje, zatem liczę na ryzyko o walkę o pełną pulę.



Tak samo Legii remis nic nie daje, oj bramki moga się posypać z jednej i drugiej strony :D



Wobec tego zobaczymy na co naprawdę Nas stać na tle bądź co bądź "Bayernu" polskiej ligi :D


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/04/2016 19:42

  Ambasador napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Tymczasem przed meczem z Legią: Z sezonu już dziś zadowolony jest trener Michniewicz. Przez cały sezon graliśmy równo, byliśmy w czołówce, przegraliśmy tylko cztery razy

Czyli zapewne w sobotę czeka nas kolejny remis a potem pełne pasji potyczki o 8 miejsce. CM już podsumowuje. Zabrakło jedynie podziękowań i zaproszenia na jesienne mecze.



Być może zbyt daleko idącą interpretację robisz - mnie bardziej cieszy podejście Murasia, który mówi o pełnej puli i 3 miejscu - tego się trzymajmy - natomiast jaki mecz z Legią by nie był - 4-5 porażek na 30 kolejek - bardzo dobry wynik i zauważmy, że w tym sezonie porażka to coś dziwnego dla nas.

Ja czuję, że będzie ofensywnie, bo - zauważ Zygmunt, że remis daje nam tyle samo co porażka, bo przy nieparzystej ilości punktów zaokrąglamy w górę. Remis nam gówno daje, zatem liczę na ryzyko o walkę o pełną pulę.



Może i tak jest - efekt zmęczenia remisami. Pomyśleć, że jedno zwycięstwo więcej i bylibyśmy w innych nastrojach.
Zobaczymy. Ja także liczę na widowisko co najmniej podobne do tego z Koroną lub Ruchem.


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/04/2016 20:04

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Tymczasem przed meczem z Legią: Z sezonu już dziś zadowolony jest trener Michniewicz. Przez cały sezon graliśmy równo, byliśmy w czołówce, przegraliśmy tylko cztery razy

Czyli zapewne w sobotę czeka nas kolejny remis a potem pełne pasji potyczki o 8 miejsce. CM już podsumowuje. Zabrakło jedynie podziękowań i zaproszenia na jesienne mecze.



Być może zbyt daleko idącą interpretację robisz - mnie bardziej cieszy podejście Murasia, który mówi o pełnej puli i 3 miejscu - tego się trzymajmy - natomiast jaki mecz z Legią by nie był - 4-5 porażek na 30 kolejek - bardzo dobry wynik i zauważmy, że w tym sezonie porażka to coś dziwnego dla nas.

Ja czuję, że będzie ofensywnie, bo - zauważ Zygmunt, że remis daje nam tyle samo co porażka, bo przy nieparzystej ilości punktów zaokrąglamy w górę. Remis nam gówno daje, zatem liczę na ryzyko o walkę o pełną pulę.



Może i tak jest - efekt zmęczenia remisami. Pomyśleć, że jedno zwycięstwo więcej i bylibyśmy w innych nastrojach.
Zobaczymy. Ja także liczę na widowisko co najmniej podobne do tego z Koroną lub Ruchem.



Pomyśleć ile było głupich remisów i nie modlilibyśmy się o pierwszą czwórkę by grać więcej meczów u siebie w grupie mistrzowskiej.
Mecz z Koroną, Łęczną, Zagłębiem, Termalicą. to już jest +8.


Portowcu noś ze sobą barwy...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/04/2016 22:20

  Cin napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Tymczasem przed meczem z Legią: Z sezonu już dziś zadowolony jest trener Michniewicz. Przez cały sezon graliśmy równo, byliśmy w czołówce, przegraliśmy tylko cztery razy

Czyli zapewne w sobotę czeka nas kolejny remis a potem pełne pasji potyczki o 8 miejsce. CM już podsumowuje. Zabrakło jedynie podziękowań i zaproszenia na jesienne mecze.



Być może zbyt daleko idącą interpretację robisz - mnie bardziej cieszy podejście Murasia, który mówi o pełnej puli i 3 miejscu - tego się trzymajmy - natomiast jaki mecz z Legią by nie był - 4-5 porażek na 30 kolejek - bardzo dobry wynik i zauważmy, że w tym sezonie porażka to coś dziwnego dla nas.

Ja czuję, że będzie ofensywnie, bo - zauważ Zygmunt, że remis daje nam tyle samo co porażka, bo przy nieparzystej ilości punktów zaokrąglamy w górę. Remis nam gówno daje, zatem liczę na ryzyko o walkę o pełną pulę.



Może i tak jest - efekt zmęczenia remisami. Pomyśleć, że jedno zwycięstwo więcej i bylibyśmy w innych nastrojach.
Zobaczymy. Ja także liczę na widowisko co najmniej podobne do tego z Koroną lub Ruchem.



Pomyśleć ile było głupich remisów i nie modlilibyśmy się o pierwszą czwórkę by grać więcej meczów u siebie w grupie mistrzowskiej.
Mecz z Koroną, Łęczną, Zagłębiem, Termalicą. to już jest +8.


Szczęśliwe zwycięstwo z Lechia w 93 min,dwa szczęśliwe remisy z Zagłębiem to druga strona medalu.Jak to mówią suma szczescia równa sie zero.
Na pewno sukces bycia w grupie mistrzowskiej trzeba docenić bo nie mamy składu z kosmosu.Teraz runda finałowa odpowie nam na pytanie kim w tej lidze jest POGOŃ.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/04/2016 21:34
Na tę chwilę (29 kolejka) sa tylko 3-44 drużyny które od podziału ESA grały w każdej rundzie mistrzowskiej. Legia, Lech, Pogoń i prawdopodobnie Lechia (po dodaniu dzisiaj punktu). To już jest jakiś wyznacznik pozycji Pogoni w lidze. Fakt w poprzednich edycjach grupy mistrzowskiej nic nie zdziałaliśmy : 0-4-10. Jest jednak jakaś stabilizacja, także finansowa.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/04/2016 09:00
http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/dogrywka-mecz-bez-koncowego-gwizdka,34,783


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005