Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/01/2015 16:26

  Boberek napisał:  


Siedem postów wcześniej masz już to ;)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/01/2015 16:31
"Nawet gdyby jakiś klub się zgłosił teraz lub latem – co nie wydaje mi się prawdopodobne – to chciałbym jeszcze zostać w Pogoni. Potrzebuję roku-półtora, by pokazać, że jestem pełnoprawnym zawodnikiem, który zasługuje na grę w Ekstraklasie. Naczytałem się nawet u was tylu wywiadów z piłkarzami, którzy wyjechali, a potem układało się różnie…"

Żeby tak każdy z naszych młodych myślał ...


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/01/2015 09:50

  Cytat:  
– Jeżeli nie uda się pozyskać Czerwińskiego, to czy nie jest zbyt dużym ryzykiem wypożyczanie do Zagłębia Lubin Dąbrowskiego?
– Nie możemy wyprzedzać pewnych działań. Naszym priorytetem jest pozyskanie Czerwińskiego już teraz. O brak klasowych stoperów nie martwiłbym się. Są przecież w klubie: Gola, Hernani, Koj i ewentualnie Matras.



Jak widać, Dąbrowski jest do odstrzału i prawdopodobnie w Pogoni już więcej nie zagra. Wielka błąd.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/01/2015 09:44
Wywiad ze Smolnym


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/01/2015 09:50

  Cytat:  
– Nie możemy wyprzedzać pewnych działań. Naszym priorytetem jest pozyskanie Czerwińskiego już teraz. O brak klasowych stoperów nie martwiłbym się. Są przecież w klubie: Gola, Hernani, Koj i ewentualnie Matras.




Nie możemy narzekać na brak klasowych stoperów, a wymienia Koja (kto to w ogóle jest ? co najwyżej rezerwowy) Golle (Niepewny, co mecz to szybsze bicie serca jak ma piłkę w okolicach pola karnego) Hernaniego (stary już, drewniany i nieporadny) i Matras (bez komentarza, pomijając, że to nawet nie jego pozycja)


Co za paranoja. Mamy coraz słabsza obronę, nie wiadomo czy ten Czerwiński a) w ogóle do nas przyjdzie b) jak sobie poradzi w Ekstraklasie, a on gada takie rzeczy.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/01/2015 11:06
Słowa o klasowych stoperach to są słowa Kociana, a nie Smolnego. Zapomniałem dodać.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/01/2015 14:57

  Cytat:  
6. Moja najmocniejsza strona:
Dośrodkowania i lewa noga.

- Hubert Matynia

Naprawdę mnie to rozbawiło i to mocno.

źródło: http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/8240/40-pytan-do----Huberta-Matyni.html


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/01/2015 23:25
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/493787/czeski-blad-argentynczyka-mial-byc-szczecin-beda-siedlce i tysiąc innych stron o tym samym


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 09:10
Na Facebooku v.pl dodała post że trwają rozmowy nad kupnem Pogoni Szczecin przez Grupę Azoty.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 09:40

  Ozii napisał:  
Na Facebooku v.pl dodała post że trwają rozmowy nad kupnem Pogoni Szczecin przez Grupę Azoty.




Grupa Azoty chce kupić Pogoń


Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 14:04
- Analizujemy sytuację w Pogoni. Pod kątem zaangażowania właścicielskiego. Odkrywam w tym momencie może coś nowego. Robiliśmy analizy, myślimy o tym już od kilku miesięcy i dalej nad tym debatujemy. Nie mamy jeszcze wybranego finalnego konceptu. Jeżeli chcemy angażować się w Pogoń Szczecin to chcemy mieć wpływ na decyzje i nasze doświadczenia w sporcie i biznesie przekazać klubowi. Nie ujmując oczywiście nic naszym kolegom, którzy są zaangażowani w Pogoń Szczecin. Jeśli zamierzamy robić to o czym mówimy, myślimy o wykupie pakietu większościowego. Nie chcemy być mniejszościowym akcjonariuszem gdziekolwiek jesteśmy z uwagi na to, że chcemy mieć wpływ na pewne sprawy - powiedział w rozmowie z Tomaszem Chacińskim.
Krzysztof Jałosiński wprost stwierdził, że kupno klubu miałoby być jednym z biznesów Grupy Azoty, któy docelowo miałby przynosić dochody.
- Główną kwestią nad którą się zastanawiamy to, co nam to może dać nam jako firmie. Traktujemy to jako biznes. My nie sponsorujemy żadnych sportowców czy klubów. My promujemy siebie jako firmę - powiedział Jałosiński.
Oczywiście przedstawiciele głównego sponsora zdają sobie sprawę z tego, że w klub należy zainwestować spore środki. Rozmowy trwają i niedługo spółka będzie w stanie podjąć decyzję o zaangażowaniu lub jego braku.
- Jesteśmy po kilku rozmowach. Ważne jest jak można poprawić sytuację Pogoni, ile można zainwestować i w jaki sposób my te pieniądze odbierzemy. Rozmowy są już na etapie finalnym - dodał wiceprezes Grupy Azoty.

Ja takim dobroczyńcom to dziękuje
już mieliśmy kilka razy właścicieli (sponsorów), którzy mieli stworzyć silna Pogoń
a ci wprost mówią, że chcą promować swoja markę, a nie sponsorować klub


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 14:29

  Melu napisał:  
Ja takim dobroczyńcom to dziękuje
już mieliśmy kilka razy właścicieli (sponsorów), którzy mieli stworzyć silna Pogoń
a ci wprost mówią, że chcą promować swoja markę, a nie sponsorować klub



Ja nie widzę w tym nic szczególnego, większe zaufanie chyba miałbym do takiej sprawdzonej firmy niż do nieobliczalnych bogatych "pasjonatów futbolu" typu Janusz Wojciechowski czy przerabiany tutaj Antek Ptak.
Póki co Azoty za co się nie wezmą to wszystko zamieniają w złoto a przykładem jest chociażby wczorajszy sukces Chemiczek. Natomiast bez większej kasy nawet ze świetnie działającym systemem szkolenia młodziezy będziemy co najwyżej ligowym średniakiem któremu raz na jakiś czas trafi się wiekopomny sukces typu zwycięstwo z Legią czy z Kolejorzem. Sam Smolny hołduje przecież strategii : wychować - sprzedać. Dlatego albo bezpieczna stagnacja albo kasa i rozwój , taka piłka....


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 14:43
Azoty jako sponsor - tak, Azoty jako właściciel - nie.

Raz, że istnieje ryzyko kupienia "gwiazd" z wysokimi kontraktami, następnie wycofanie bo Pogoń im się znudzi i znów od IV ligi będziemy zaczynali? Dwa, że zaraz wjadą pewnie koszulki w barwach biało-niebieskich. Trzy, Pogoń idzie dobrym tokiem, stawiając na młodych zawodników, a wejdą Azoty, kupią 40 murzynów i żaden wychowanek nawet do pierwszej drużyny nie wejdzie. Cztery (mało realne), za rok będziemy mieli drużynę o nazwie Pogoń Azoty Szczecin.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 14:53

  Gonzalez13 napisał:  
Azoty jako sponsor - tak, Azoty jako właściciel - nie.

Raz, że istnieje ryzyko kupienia "gwiazd" z wysokimi kontraktami, następnie wycofanie bo Pogoń im się znudzi i znów od IV ligi będziemy zaczynali? Dwa, że zaraz wjadą pewnie koszulki w barwach biało-niebieskich. Trzy, Pogoń idzie dobrym tokiem, stawiając na młodych zawodników, a wejdą Azoty, kupią 40 murzynów i żaden wychowanek nawet do pierwszej drużyny nie wejdzie. Cztery (mało realne), za rok będziemy mieli drużynę o nazwie Pogoń Azoty Szczecin.



2. Raczej mało osób będzie chodziło na Pogoń w takiej kolorystyce a 4 to zwykle pierdolenie głupot.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 15:03
Jeżeli Azoty miałyby przejąć Pogon to tylko pod warunkiem budowy nowego stadionu. Jak zbudują stadion to się pewnie szybko nie wycofają. Zmiany barw czy nazwy nie wchodza w grę i sadzę, że oni o tym wiedzą. Chodzi pewnie o zrobienie sukcesu na europejskie puchary i promowanie markina zachodzie Europy. Na wschodzie promują siatkarki. Plan nie jest głupi ale uwazać trzeba żeby się nie przejechać.


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3916 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 15:15

  Gonzalez13 napisał:  
Azoty jako sponsor - tak, Azoty jako właściciel - nie.

Raz, że istnieje ryzyko kupienia "gwiazd" z wysokimi kontraktami, następnie wycofanie bo Pogoń im się znudzi i znów od IV ligi będziemy zaczynali? Dwa, że zaraz wjadą pewnie koszulki w barwach biało-niebieskich. Trzy, Pogoń idzie dobrym tokiem, stawiając na młodych zawodników, a wejdą Azoty, kupią 40 murzynów i żaden wychowanek nawet do pierwszej drużyny nie wejdzie. Cztery (mało realne), za rok będziemy mieli drużynę o nazwie Pogoń Azoty Szczecin.



Spróbuj nie korzystać z komputera jakiś jeden tydzień , na pewno dobrze ci to zrobi...


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 15:24

  Gonzalez13 napisał:  
Azoty jako sponsor - tak, Azoty jako właściciel - nie.

Raz, że istnieje ryzyko kupienia "gwiazd" z wysokimi kontraktami, następnie wycofanie bo Pogoń im się znudzi i znów od IV ligi będziemy zaczynali? Dwa, że zaraz wjadą pewnie koszulki w barwach biało-niebieskich. Trzy, Pogoń idzie dobrym tokiem, stawiając na młodych zawodników, a wejdą Azoty, kupią 40 murzynów i żaden wychowanek nawet do pierwszej drużyny nie wejdzie. Cztery (mało realne), za rok będziemy mieli drużynę o nazwie Pogoń Azoty Szczecin.



Chłopie, co Ty za głupoty piszesz. :)

Naprawdę myślisz, że w zarządzie Azotów siedzą sami idioci? To nie jest jednoosobowa gwardia narodowa w postaci szalonego Antoniego Ptaka, a wielka, stabilna firma z radą nadzorczą w której decyzje nie są podejmowane na zasadzie "widzi-mi-się" jednej osoby.
Jestem pewny, że osoby chcące wejść w Pogoń znają specyfikę klubu i wiedzą co i w jakich granicach mogą zmienić i zaoferować.

Ciekawe czy gdyby jakiś szejk chciał zainwestować w Pogoń (sytuacja BARDZO fantastyczna - działa tylko jako przykład) - zaczęlibyście biegać i krzyczeć, że za sezon Pogoń będzie nazywała się Al Ahli Szczecin i będzie grała w kolorach ZEA czy innej Arabii- n.p. całych czerwonych czy zielonych koszulkach. :)
Wystarczy spojrzeć na przykład PSG czy Manchesteru City żeby widzieć, że tak wcale nie musi się stać. Wiem, że są to przykłady nie przystające do naszej sytuacji, ale skądś można się uczyć i na czymś można się wzorować.

Wiem, że wszyscy tutaj są spanikowani ze względu na historyczne wtopy których było bez liku, ale nie można zakładać od razu, że każdy potencjalny sponsor/właściciel większościowy za główny cel stawia sobie doprowadzenie klubu do ruiny.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 15:42

  Arathorn napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Azoty jako sponsor - tak, Azoty jako właściciel - nie.

Raz, że istnieje ryzyko kupienia "gwiazd" z wysokimi kontraktami, następnie wycofanie bo Pogoń im się znudzi i znów od IV ligi będziemy zaczynali? Dwa, że zaraz wjadą pewnie koszulki w barwach biało-niebieskich. Trzy, Pogoń idzie dobrym tokiem, stawiając na młodych zawodników, a wejdą Azoty, kupią 40 murzynów i żaden wychowanek nawet do pierwszej drużyny nie wejdzie. Cztery (mało realne), za rok będziemy mieli drużynę o nazwie Pogoń Azoty Szczecin.



Chłopie, co Ty za głupoty piszesz. :)

Naprawdę myślisz, że w zarządzie Azotów siedzą sami idioci? To nie jest jednoosobowa gwardia narodowa w postaci szalonego Antoniego Ptaka, a wielka, stabilna firma z radą nadzorczą w której decyzje nie są podejmowane na zasadzie "widzi-mi-się" jednej osoby.
Jestem pewny, że osoby chcące wejść w Pogoń znają specyfikę klubu i wiedzą co i w jakich granicach mogą zmienić i zaoferować.
[...]



Przykład Chemika, to mało? Z Klubu została wydmuszka - zmiana barw ot tak, wywalenie wszystkich ludzi związanych wcześniej z Klubem, zmiana siedziby. Cóż z tego że sukcesy nawet w lidze mistrzów - jestem z Polic i w żaden sposób nie czuję się z tym Klubem związany. Z Pogonią ma być tak samo? Wstawimy prezesa z Azotów, wywalimy z Klubu wszystkich ludzi i zastąpimy ich ludźmi z Tranowa. Obetniemy kasę na młodzież, bo tam się logo z jaskółką dobrze nie sprzedaje, Gryfus będzie teraz na meczach nosił worek polifoski.
Już zapomnieliście, jakie Jałośiński miał podejście do kibiców? Kibice siatkówki już drugi raz dali się sprzedać za darmowe szaliki. Każdy wie, że na Pogoni nikt tego nie łyknie.

Z Azotami będzie super - będą może nawet puchary, ale jak długo będą pakować kasę? Rok, dwa... pięć? Bo przecież nie będą jej zarabiać, a kiedyś kurek z kasą się zakręci. Tylko wtedy zostaniemy z wydmuszką, kominami płacowymi i zerowym zapleczem. W perspektywie 2-3 lat może być ok, ale w dłużej nie widzę tego dobrze.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 15:53
Myślisz, że skąd te "treningowe" koszulki w kolorach biało-niebieskich? Bo Azoty miały taki kaprys! Przypominam, że to miały być normalne koszulki meczowe. Pieniądze Wam przysłaniają realne myślenie. Pierdole jakiś kosmicznych inwestorów, wole krok po kroku iść za SZCZECIŃSKĄ Pogonią, budowaną od IV ligi. Widać o Chemiku mało wiecie, ale tak to jest jak jedyne informacje czerpie się z GW.

Traktujemy to jako biznes. My nie sponsorujemy żadnych sportowców czy klubów. My promujemy siebie jako firmę - powiedział Jałosiński.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 15:59

  Gonzalez13 napisał:  
Myślisz, że skąd te "treningowe" koszulki w kolorach biało-niebieskich? Bo Azoty miały taki kaprys! Przypominam, że to miały być normalne koszulki meczowe. Pieniądze Wam przysłaniają realne myślenie. Pierdole jakiś kosmicznych inwestorów, wole krok po kroku iść za SZCZECIŃSKĄ Pogonią, budowaną od IV ligi. Widać o Chemiku mało wiecie, ale tak to jest jak jedyne informacje czerpie się z GW.

Traktujemy to jako biznes. My nie sponsorujemy żadnych sportowców czy klubów. My promujemy siebie jako firmę - powiedział Jałosiński.



Ile ty masz lat że pierdolisz o GW? 15? Znajdź lepsze argumenty i wróć ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005