Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2010 18:08
To pieniadze przekazywane na zasadzie umowy o promowanie miasta, a chyba oczywiste jest ze Szczecin najbardziej promowany poprzez Pogoń, biorac pod uwage wszystkie czynniki, wiec bez sensu by bylo ladowanie kasy w promocje miasta poprzez jakies mniejsze kluby, mniej znane w Polsce, uprawiajace o wiele mniej popularny sport.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Elle
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6508 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2010 12:17
Pogoń jest największą i najlepiej promującą marką dla Szczecina i to nie podlega dyskusji. jednak dysproporcje w podziale pieniędzy są zbyt duże i "dzięki" temu, że inne dyscypliny i kluby są traktowane po macoszemu to szczeciński sport dalej będzie kulał i szybko nie będzie poprawy sytuacji. A uważam, że jedna drużyna w tak dużym mieście to za mało.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2010 13:14
Mam podobne zdanie, Szczecinowi brakuje alternatywy dla Pogoni. Nie wszyscy przecież interesują się piłką nożną, najbardziej mi żal Morza Szczecin, praktycznie pod koniec lat 80, nasz region był potęgą siatkarską. Podobnie sekcja żeńska Pogoni w piłce ręcznej. Smutne, że to wszystko umarło.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Ikcero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/02/2010 17:02

  Cytat:  
Paweł Wyglądała siedem lat temu cudem przeżył atak sepsy i od tamtej pory jest przykuty do łóżka. Paweł to wierny kibic Lechii Gdańsk. Gdy o jego tragedii dowiedzieli się inni fani biało-zielonych, postanowili pomóc. Takich jak oni jest na stadionach dużo więcej.

25-letni Paweł nie ma wątpliwości, to cud sprawił, że swobodnie oddycha. I... to tyle, co jego organizm jest w stanie dla niego zrobić. Sepsa spowodowała uszkodzenie obwodowego systemu nerwowego, chłopak nie może ruszać rękami i nogami, nie podnosi się z łóżka w swoim mieszkaniu. Jego kontakt ze światem ogranicza się do telewizji, internetu i wizyt znajomych. Odwiedzili go nawet piłkarze z ul. Traugutta.

- Bardzo ważna jest dla mnie gdańska Lechia, której kibicuję przed telewizorem dzięki Cyfrze+ - opowiada na każdym kroku.

Najważniejsze, że chłopak się nie poddaje. Przechodzi żmudną rehabilitację, która, jak zwykle w tego typu przypadkach, jest bardzo droga, a gwarancji sukcesu brak. Nie ma się co oszukiwać, bez pomocy innych nie da sobie rady. I taką, na szczęście, znajduje.

- W połowie ubiegłego roku w gdańskiej Panoramie zobaczyłem reportaż o chłopcu chorym na sepsę. Chłopcu, który tak jak ja jest także kibicem gdańskiej Lechii. Matka jego zwracała się wtedy z apelem o pomoc przy zakupie specjalnej wanny. Jej koszt to 800zł. Od razu mnie ta sprawa poruszyła. Pomyślałem, że przecież prowadząc portal o kibicach i dla kibiców jestem w stanie pomóc tej rodzinie - mówi Wirtualnej Polsce Dariusz Boczek z serwisu internetowego lechia.net.

To on wspólnie z kolegami organizuje teraz zbiórkę pieniędzy na pomoc Pawłowi. Tyle, że nie chodzi już o 800 zł, a o 16 tysięcy złotych potrzebnych na wysokiej klasy urządzenie niezbędne w rehabilitacji. Fani założyli specjalne konto, rozpoczęli zbiórkę gadżetów, chodzą wszędzie gdzie tylko się da i starają zainteresować problemem. - To nie lada wyzwanie, ale wiem, że na "Biało-Zieloną rodzinę" zawsze można liczyć - dodaje z ufnością.

Gdańszczanie nie są jedyni. Na kibiców innych drużyn, inne osoby potrzebujące pomocy też mogą liczyć. Fani Wisły Kraków prowadzą szereg aukcji na rzecz chorej koszykarki Białej Gwiazdy Katarzyny Szewczyk i 5-letniego Mateuszka, Cracovia zbiera dla małej Natalki. Za gardło chwyta także historia Marii Kuras, żony trenera Mariusza Kurasa, która zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. W pomoc już włączyli się kibice z Bydgoszczy i Szczecina.

Inni? Proszę bardzo, przykładów jest wiele. Zbiórki na Domy Dziecka, na świąteczne prezenty organizowali ludzie z Warszawy, Poznania (słynny biało-niebieski Mikołaj "Wiary Lecha"), Kielc, Gdyni czy Gdańska ("Lwy Północy" współorganizowały np. turniej dla dzieci z ubogich rodzin i domów dziecka, akcję prezentów mikołajkowych) . Do tego dochodzą zakrojone na szeroką skalę akcje patriotyczne i tym podobne nie tylko w wyżej wymienionych miastach (wymienianie wszystkich trwałoby naprawdę długo). Innymi słowy, ci ludzie pokazują, że mają serducha i że często ich obraz w mediach jest, powiedzmy sobie szczerze, skrzywiony. Mają zresztą o to całkiem uzasadnione pretensje.

- Jak dobrze wiemy wystarczy, że jakieś pijane towarzystwo ubierze szaliki danego klubu i wybije kilka szyb w tramwaju lub autobusie od razu mamy artykuły na pierwszych stronach gazet. Natomiast wszelkie oddolne inicjatywy organizowane przez stowarzyszenia i strony kibicowskie mają nikłą szansę medialnego sukcesu, pomimo ogromnego nakładu sił i środków na wszelkie akcje pomocy chorym, niepełnosprawnym, biednym czy też domom dziecka - nie owija w bawełnę Dariusz z Gdańska.

I dodaje, że owszem, w jego akcji na pierwszym miejscu jest pomoc dla Pawła, ale gdzieś tam w tle czai się nadzieja na jakąś zmianę wizerunku. - Trzeba pokazać wszystkim niedowiarkom, że kibice to nie są bandyci. W końcu niektórzy powinni przetrzeć oczy.

Jacek Stańczyk, Wirtualna Polska

Konto, na które można wpłacać pieniądze dla Pawła dostępne jest na stronie lechia.net



Oryginał na wp

Pierwszy raz widzę newsa, gdzie ktoś wspomniał o tym, o czym inni wyraźnie nie chcą wspomnieć. Jest także wspomniana żona Kurasa. Nie wiedziałem gdzie wrzucić, więc wrzuciłem tutaj.


mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6262 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/02/2010 18:17
za drawskopomorskie.com....Jak informuje oficjalna strona Gminy Drawsko.pl W dniu dzisiejszym po raz kolejny doszło do spotkania Pana Grzegorza Smolnego Prezesa I ligowego klubu MKS Pogoń Szczecin z Panem Zbigniewem Ptakiem Burmistrzem Drawska Pomorskiego. Rozmowy dotyczyły ścisłej współpracy klubu MKS Pogoń Szczecin z klubem MKS Drawa Drawsko Pomorskie.
Podczas spotkania Pan Smolny udzielił rad dotyczących funkcjonowania klubu oraz pozyskiwania środków na działalność klubu. Istotą spotkania było propagowanie piłki nożnej w obrębie gminy Drawsko Pomorskie oraz ustalenie terminów dwóch kontrolno – pokazowych meczów piłki nożnej pomiędzy obiema drużynami.

Tak powinno być częściej , zajebiście to pomaga w promocji na naszym terenie, pewnie spora zasługa w tym Mariusz71:)


=ZDR=
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6025 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/02/2010 23:43
Pogoń powinna częściej pokazywać się w województwie i zachęcać do kibicowania. Oby tak dalej.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5761 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/02/2010 10:19
wywiad z Dariuszem Zawadzkim i Marcinem Bojarskim


wywiad z Zawadzkim

wywiad z Bojarskim

Ostatnio edytowany przez: Q., 11 lutego 2010, 11:24 [2 raz(y)]


abstrakcja!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/02/2010 10:16
Wywiad z Henrykiem Wawrowskim

Trzeba unikać wpadek

fragment nt Bojarskiego i Klatta


  Cytat:  
Marcinem Bojarskim.

- Nie chcę podważać niczyich kompetencji, ale moim zdaniem nie będzie to wielkie wzmocnienie. Nie mamy żadnych gwarancji, że zawodnicy odbudują się w naszym klubie. Dużo zależeć będzie od tego, jak trener poustawia nowych graczy. Proszę jednak pamiętać, że często jest tak, że klub podpisuje wysoki kontrakt, a później pieniądze są marnowane. Przy całym szacunku do piłkarzy, jestem sceptyczny co do tych transferów. Jednak nie będę nikogo skreślał. Każdy trener ma koncepcję gry, jakiś cel widocznie Piotrek widzi w tych transferach.

Marcin Klatt - rasowy napastnik?

- Nie lubię wchodzić w kompetencję trenera, ale moim zdaniem Klatt także nie będzie dużym wzmocnieniem. Dałbym więcej szans utalentowanemu Mikołajowi Lebedyńskiemu. Ten młody chłopak był wyróżniającym się zawodnikiem w spotkaniach, które oglądałem. Ja bym mu zaufał i wystawił go od razu. Nawet jeżeli zagra jeden, dwa słabsze spotkania. Niech poczuje się pewny! - to bardzo potrzebne dla młodego gracza. Swoją drogą muszę przyznać, że jestem zaskoczony nagłym eksplodowaniem jego talentu.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5761 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/03/2010 12:57
w dzisiejszym przegladzie pisze wiecej niz tu artykul z Przegladu Sportowego


abstrakcja!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5761 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/03/2010 09:46
wklejam wywiad z Andrzejem Rynkiewiczem, byłym dyrektorem Pogoni
czytaj tu


abstrakcja!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6049 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/03/2010 11:42
Optymizm w Szczecinie


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/03/2010 07:55

  Cytat:  
CBA w szczecińskim magistracie

Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje szczeciński Urząd Miasta.

Jak nieoficjalnie ustaliło Polskie Radio Szczecin, agenci mają sprawdzać w Biurze Promocji i Informacji wszystko co dotyczy dofinansowania różnych imprez oraz długofalowej strategii promocji miasta. CBA ma szczególnie przyglądać się wydatkom na klub piłkarski Pogoń Szczecin. Według niepotwierdzonych doniesień badana jest dokumentacja księgowa. Agenci pojawili się w magistracie w czwartek.



za radio.szczecin.pl - "CBA w szczecińskim magistracie"


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/03/2010 10:55
Widac komus nie na reke jest finansowanie Pogoni przez miasto...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/03/2010 11:43
Moim zdaniem to dosc dobre dzialanie, kontrola kasy to podstawa

jezeli wszystko robia dobrze, i zgodnie z prawem, kasa nie wycieka na boki, to chyba nie maja sie czym martwić ?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/03/2010 12:04
Kto wie-może to rutynowe działania, a może i szukanie czegoś na siłe. Wszak poitycy sami za duzo o Pogoni mówią-szczególnie Nowak zyczący Arłukowiczowi oficjalnie awansu Pogoni do ekstraklasy ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/03/2010 14:20

  anathema napisał:  
Kto wie-może to rutynowe działania, a może i szukanie czegoś na siłe.



Może ma to jakiś związek z zawirowaniami jakie panują obecnie w szczecińskiej Platformie czyli z brakiem poparcia dla Krzystka w najbliższych wyborach prezydenckich? ;)

No ale chyba nie , przecież PO zawsze twierdziło że CBA nie może służyć do walki politycznej lol


Fazi1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5402 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/03/2010 20:01
Wie ktoś może czy na tvp sport będą podsumowania kolejki?


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/03/2010 20:22

  Fazi1948 napisał:  
Wie ktoś może czy na tvp sport będą podsumowania kolejki?



Nie będzie. Unibet rozwiązał umowę z I ligą przez co liczba transmitowanych meczów ma być ograniczona a wymieniony program został z anteny usunięty.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/03/2010 20:42
Ale skucha, POdziękujemy stosownie już niedługo beisbol


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/03/2010 21:28
. Dziś czytałem w papierowym GS. Tutaj link do artykułu.

Żukiem na mecze Pogoni

Fajnie odpicowali żuczka;)


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005