Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 10:08
I mamy na ofi dementi zarządu, ten szczur Jachno znowu kopie dołki...


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 10:22
Mhm, to oznacza, że słowa Wdowczyka w tym artykule to bujda? Reputacja Jachny jest jaka jest, ale nie zakładam jego skrajnej głupoty i wątpie, że sam sobie dorobił cytaty Wdowczyka...


RadekDivecky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3505 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 10:51
To ja może zmienię temat, na równie nieciekawy - stadion, bo Krzystek chce budować na Dąbiu obiekt na 40 koła :D

ElPresidentne


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 11:02
Dużo zamieszania w okół osoby Patryka, najlepszym rozwiązaniem byłby wywiad przeprowadzony z nim w postaci rozmowy audio czy też video w postaci luźnej rozmowy w której zawodnik rozwiał by wszelkie plotki i znaki zapytania wobec jego osoby i ukazanie tego na jednym z portali zainteresowanych Pogonią Szczecin. Zawodnik pokazał w przeszłości że potrafi grać w piłkę, ale od kiedy przyszedł do Pogoni nic wielkiego nie pokazał patrząc obiektywnie. Zagrał zaledwie kilka meczy na przyzwoitym poziomie(najlepsze mecze w jego wykonaniu były w tamtym sezonie z Lechią wygrany przez nas 3:2 i mecz ze spadkowiczem z ekstraklasy Widzewem Łódź do tego dopiszemy Podbeskidzie z obecnego sezonu w którym zaliczył asystę której sam nie nazywa asystą. Po jednym z przegranych meczy rudny finałowej z Zawiszą Bydgoszcz zszedłem na dół by mimo przegrania meczu w 4 minuty przed końcem podziękować piłkarzom za mecz i radość która dali swoją grą w ubiegłym sezonie. do płotu podszedł m.in Patryk razem z innymi ludźmi dziękowaliśmy i podnosiliśmy słowami otuchy Patryka, odpowiedź była taka "ja pie* jest zjeb* w hu* kur* zjeb* i taka pętla jakby te słowa które do niego mówiliśmy w ogóle do niego nie docierały. Może być tak jak ktoś wyżej już napisał że frustracja bierze górę nad wszelką wolą walki o lepszą formę i zamiast być lepiej może być co raz gorzej. Obiektywnie patrzeć w jaki sposób kibice mogliby mu pomóc? Transparent na meczu? skandowanie imienia i nazwiska w czasie meczu czy też może opcja nr. dwa tylko nie w czasie meczu, a na treningu. Wydaję mi się że jego osoba jest za krótko w Pogoni i poza staraniem się ten chłopak kasuję też za to normalną pensję, już w niej powinien widzieć motywację do lepszej gry, gdyż tak jak ktoś napisał żaden inny klub już mu tyle nie zapłaci. W tym sezonie w mojej opinie mamy bardziej pokrzywdzonych zawodników w drużynie niż Patryk. m in. Maksymilian Rogalski, zawodnik odstawiony na ławkę, w tym sezonie jak pokazywał się na boisku robił różnice zdobywając ładną bramkę w Kielcach oraz oddając mocne i celne strzały w Łęcznej. Nie liczę ogrania go przez Bonina gdyż Maks nie jest obrońcą, a Bonin w tamtym meczu zjadł wszystkich z naszej drużyny poza Robakiem. Warto dodać iż ten gracz nie jest z nami rok czy dwa, a przeżywał w Pogoni cięższe chwile niż Patryk i cały czas się stara, chociażby ręka w Białymstoku. Był to moment po którym nie jeden z piłkarzy mógłby siąść psychicznie i odpuścić, a jednak gość się nie załamał. To tylko obiektywna ocena według mnie nie miałem zamiaru nikogo urazić ani nic z tych rzeczy. end.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 19:37

  Cytat:  
W treningu uczestniczył również bohater ostatnich dni – Patryk Małecki, który był w dobrym humorze i z dystansem odniósł się do ostatnich rewelacji na swój temat.



Panu Jachno pseudodziennikarzowi już dziękujemy. Dobrze byłoby jeśli nie przeprosi oficjalnie nie dać mu akredytacji na następną rundę skoro robi niepotrzebnie smród wokół Pogoni Szczecin.


PS 1948
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 19:59

  zach-pom napisał:  

  Cytat:  
W treningu uczestniczył również bohater ostatnich dni – Patryk Małecki, który był w dobrym humorze i z dystansem odniósł się do ostatnich rewelacji na swój temat.



Panu Jachno pseudodziennikarzowi już dziękujemy. Dobrze byłoby jeśli nie przeprosi oficjalnie nie dać mu akredytacji na następną rundę skoro robi niepotrzebnie smród wokół Pogoni Szczecin.



Ja bym teraz mu unieważnił akredytację, niech na PEKAO OPEN chodzi.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 20:44
Bąk oszołom niech lepiej wykorzysta co trzecia setkę,ktorą ma w meczach,a nie kopie po czole Hernaniego.coś ten Wdowczyk traci kontrole nad druzyna skoro pozwala na tak ostra gre na treningach.szkoda,ze w meczach tak nie graja.chyba sa przemotywowani,ale ... na treningach.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 21:00

  kibicMKS napisał:  
Bąk oszołom niech lepiej wykorzysta co trzecia setkę,ktorą ma w meczach,a nie kopie po czole Hernaniego.coś ten Wdowczyk traci kontrole nad druzyna skoro pozwala na tak ostra gre na treningach.szkoda,ze w meczach tak nie graja.chyba sa przemotywowani,ale ... na treningach.



Jaka ostra gra? Co Ty pierdolisz człowieku. Przewrotka to nie sanki w nogi, tylko takie same zagranie jak np szczupak. Równie dobrze Bąk mógł się rzucić na szczupaka, a Hernani kopnąć go w głowę i co, też byś pisał, że Wdowczyk nie panuje nad zawodnikami?


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/09/2014 21:24
Może jeszcze będą na treningach w gumę grali albo w warcaby na kurniku? Mnie tam cieszy, że Hernani wkłada głowę na treningach tam, gdzie reszta nie wsadziłaby nogi. Nawet kosztem urazu. Walka!


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2014 02:58

  Charry1948 napisał:  
Dużo zamieszania w okół osoby Patryka, najlepszym rozwiązaniem byłby wywiad przeprowadzony z nim w postaci rozmowy audio czy też video w postaci luźnej rozmowy w której zawodnik rozwiał by wszelkie plotki i znaki zapytania wobec jego osoby i ukazanie tego na jednym z portali zainteresowanych Pogonią Szczecin.


I masz jak na zawołanie na ofi.

https://www.youtube.com/watch?v=evLpXFANmSU

"Małecki: nigdzie się nie wybieram".


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2014 09:38

  Gonzalez13 napisał:  

  kibicMKS napisał:  
Bąk oszołom niech lepiej wykorzysta co trzecia setkę,ktorą ma w meczach,a nie kopie po czole Hernaniego.coś ten Wdowczyk traci kontrole nad druzyna skoro pozwala na tak ostra gre na treningach.szkoda,ze w meczach tak nie graja.chyba sa przemotywowani,ale ... na treningach.



Jaka ostra gra? Co Ty pierdolisz człowieku. Przewrotka to nie sanki w nogi, tylko takie same zagranie jak np szczupak. Równie dobrze Bąk mógł się rzucić na szczupaka, a Hernani kopnąć go w głowę i co, też byś pisał, że Wdowczyk nie panuje nad zawodnikami?



po pierwsze troche kultury ,,człowieku" jak ktos mysli to odstawia noge w takiej sytuacji,a nie kopie kolege po czole!w meczu niech bedzie Bąk taki walczak,a trening to tylko trening.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2014 10:56

  Omnislash napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Dużo zamieszania w okół osoby Patryka, najlepszym rozwiązaniem byłby wywiad przeprowadzony z nim w postaci rozmowy audio czy też video w postaci luźnej rozmowy w której zawodnik rozwiał by wszelkie plotki i znaki zapytania wobec jego osoby i ukazanie tego na jednym z portali zainteresowanych Pogonią Szczecin.


I masz jak na zawołanie na ofi.

https://www.youtube.com/watch?v=evLpXFANmSU

"Małecki: nigdzie się nie wybieram".



Dokładnie to samo wczoraj miałem na myśli. Ale nie chciałem już dalej brnąć w ten temat. Super, niech teraz tylko nastąpi przełamanie i będzie cacy:)


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/09/2014 12:45
Może czasami zdarzają się jakieś nieporozumienia, ale media oczywiście zrobią z każdej rzeczy mega sensacje.

Mały, jesteś nam potrzebny, zwłaszcza teraz, pokaż niedowiarkom (takim jak ten dziennikarz) jak potrafisz grać!

Ostatnio edytowany przez: ArP, 5 września 2014, 13:21 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/09/2014 00:00
Wywiad z Patrykiem Małeckim m.in. odnośnie słynnego artykułu z Przeglądu Sportowego


PS 1948
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/09/2014 20:31
Na temat stadionu, mała debata polityczna:


  Cytat:  
Artur Szałabawka (Prawo i Sprawiedliwość): Stadion przebudowany w tym miejscu, którym się znajduje. Nie można myśleć o zabudowie lotniska w Dąbiu bo to jest nasza perełka. Za 20 lat wszyscy będą nam zazdrościć małego lotniska w centrum miasta.

Że co? :D

  Cytat:  
Łukasz Tyszler (Platforma Obywatelska): Stadion to temat który ciągnie się od lat. Prezydent obiecał stadion 8 lat temu i tego nie robi. Zarząd Pogoni wykazuje się roztropnością. To widać gdy spotykamy się z panem Mroczkiem. Trzeba przyznać, że Pogoń, która miała zapaść jest w Ekstraklasie. Należy zdecydowanie usiąść do rozmów. Nie będzie tak, że ktoś przyjdzie i da 200 milionów. Modernizacja nie jest dobra. Stadion nie jest sprawą priorytetową.

Czyli srutu-tutu, stadionu nie będzie.

Oprócz tego Jacyna-Witt jak zwykle populistyczne hasła i slogany, a jakby doszło co do czego to pewnie wiele by się nie zmieniło.
Przedstawiciel SLD chyba najbardziej do rzeczy mówił (i szczerze).


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/09/2014 16:25

  Mateusz Kasprzyk napisał:  
Dostaję sporo tradycyjnych zapytań o skład i kadrę, odpowiem więc z góry wszystkim. Klub dał zakaz pisania o 18, składzie i kontuzjach.



Komuś się coś w głowie poprzestawiało , że takie zakazy daje? Pewnie poniekąd ma to związek z sytuacją z Małeckim i tym pismakiem z Przeglądu Sportowego , ale przecież nie wszyscy dziennikarze którzy zajmują się pisaniem o Pogoni Szczecin to takie asy jak ten cały Jachno.


PS 1948
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/09/2014 16:30
Zaraz mnie wszyscy zjada tutaj, bo sam sie nie spodziewalem, ze to powiem, ale dla mnie wypowiedz Krzystka byla sensowna...
Pod zadnym pozorem go nie popieram i mu nie wierze oczywiscie.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/09/2014 16:42

  zach-pom napisał:  

  Mateusz Kasprzyk napisał:  
Dostaję sporo tradycyjnych zapytań o skład i kadrę, odpowiem więc z góry wszystkim. Klub dał zakaz pisania o 18, składzie i kontuzjach.



Komuś się coś w głowie poprzestawiało , że takie zakazy daje? Pewnie poniekąd ma to związek z sytuacją z Małeckim i tym pismakiem z Przeglądu Sportowego , ale przecież nie wszyscy dziennikarze którzy zajmują się pisaniem o Pogoni Szczecin to takie asy jak ten cały Jachno.


Podobno inicjatywa wyszła nie tyle z klubu, co, konkretniej, od sztabu szkoleniowego. I o ile obecny sztab szkoleniowy zrobił dla Pogoni dużo, o tyle tego za Chiny nie jestem w stanie zrozumieć. Jeśli ktoś uważa, że rywalom pomaga to, że na stronie pojawi się 18 meczowa czy to, że ktoś napisze kilka godzin wcześniej wyjściowy skład, to... no ja pytań nie mam.
Ściśle tajna informacja - Lisowski podobno ma kontuzję. Skąd to wiem? Ano z Przeglądu Sportowego. Niestety, żaden portal nie może o tym napisać, bo później zabronią im wchodzić na treningi... żenada jakaś.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/09/2014 17:00
"Ściśle tajna informacja - Lisowski podobno ma kontuzję. Skąd to wiem? Ano z Przeglądu Sportowego. "

Już wcześniej, chyba dumapomorza.com informowała, że gościu nie pojawił się na treningu i postarają się dowiedzieć dlaczego.
Ogólnie na minus ta ich decyzja ...


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/09/2014 20:09
Co Wam za różnica, czy dowiecie się przed czy na początku meczu...?


P. S.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005