Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2015 18:06
Co niektórzy ostro się gotują, wyzywając i obrażając... Chyba nie do końca rozumieją złożoność sytuacji. Brawo... Do tego kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Ostatnio edytowany przez: tm_tomcio, 6 lutego 2015, 18:29 [1 raz(y)]


INDIOS BRAVOS
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2015 19:08
Jak dla mnie, poważny człowiek powinien umieć trzymać język za zębami. Mroczek jest znany z tego, że lubi kłamać. Nie wiem jak wy ale we mnie zawsze wzbudza niesmak ten jego zwyczaj kłamania, ale żeby teraz tak ordynarnie ściemniać ? Już lepiej jakby Mroczek w ogóle się nie odzywał albo po prostu nie odpowiadał na pytanie (odpowiedzieć wymijająco tez można) a niee leci sobie w ogórka. Jak dostał burę od Azotów to niech trzyma buźkę zamkniętą a nie robi z siebie idiotę. To ma być poważny człowiek, który potrafi w jednym dniu w mediach coś potwierdzić a zaraz w kolejnym w innych mediach coś przeciwnego mówić ? Pamiętam jak się wypowiadał w mediach, że trener ma 100 % poparcie, że nic mu nie grozi a parę godzin później poleciał ::D:D:D Ja się pytam i po co taką ściemę walić ? I to w wielu sprawach ...

Ja mam w dupie to, to co mówił o Azotach. Akurat jak on mówi, ze czegoś nie było to na 100 % to było. Mnie wkurwia ten jego kłamliwy jęzor i tylko z tego powodu się oburzam..


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2015 19:10
Zapewne Mroczek nie mniej w dupie ma opinie takich jak Ty internetowych szczekaczy.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2015 19:12
Odezwał się przykładny "użytkownik" nie szczekający na nic....


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2015 19:51
Takie czasy ;)
Ale z doświadczenia wiemy co się działo potem jak Mroczek kategorycznie zaprzeczał ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2015 19:55

  Przema napisał:  
Zapewne Mroczek nie mniej w dupie ma opinie takich jak Ty internetowych szczekaczy.



mysle ze kazdy kto interesuje sie Pogonia, nie tylko w internecie czuje sie zazenowany postawa Mroczka gdy w jeden dzien mowi w mediach ze temat nie istenieje by w drugi dzien sobie zaprzeczyc. To nie pierwszy raz gdy Mroczek tak postepuje. wydaje sie ze facet powinnien byc na jakims poziomie, a nie wioche w mediach robic sam sobie i niestety nam. Tu nie chodzi o zawod, ze Azoty nie wylozyly kilku baniek w tej zimie tylko o fakty. Nie dawno nasz sympatyczny pulchny prezes zarzekal sie ze tematu zmiany trenera nie ma( Wdowczyk,Skowronek - puste pierdy zeby po kilku dniach ich wyrzucic). Watpie ze Mroczek ma w dupie opinie potencjalnych kibicow nawet jesli Ty Przema bys tego chcial, bo przy takiej frekwencji liczyc sie trzeba z kazdym. Prezes szkodzi sobie i klubowi takimi wypowiedziami. Czegos tu nie rozumiesz?


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/02/2015 20:35
a Wy dalej swoje.po ch... te ubliżanie sobie i wieczne kłótnie.jest demokracja(bynajmniej jeszcze w necie) i każdy ma prawo do swojego punktu widzenia.jak komus nie podoba sie innego wypowiedz to nie musi wyzywać i obrazac.bez wulgaryzmów tez można sie wypowiadać,a tym bardziej,że jestesmy kibicami tej samej drużyny.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2015 00:57

  cfan napisał:  

  Przema napisał:  
Zapewne Mroczek nie mniej w dupie ma opinie takich jak Ty internetowych szczekaczy.



mysle ze kazdy kto interesuje sie Pogonia, nie tylko w internecie czuje sie zazenowany postawa Mroczka gdy w jeden dzien mowi w mediach ze temat nie istenieje by w drugi dzien sobie zaprzeczyc. To nie pierwszy raz gdy Mroczek tak postepuje. wydaje sie ze facet powinnien byc na jakims poziomie, a nie wioche w mediach robic sam sobie i niestety nam. Tu nie chodzi o zawod, ze Azoty nie wylozyly kilku baniek w tej zimie tylko o fakty. Nie dawno nasz sympatyczny pulchny prezes zarzekal sie ze tematu zmiany trenera nie ma( Wdowczyk,Skowronek - puste pierdy zeby po kilku dniach ich wyrzucic). Watpie ze Mroczek ma w dupie opinie potencjalnych kibicow nawet jesli Ty Przema bys tego chcial, bo przy takiej frekwencji liczyc sie trzeba z kazdym. Prezes szkodzi sobie i klubowi takimi wypowiedziami. Czegos tu nie rozumiesz?



Mysle, ze w kontekscie transakcji jaka jest dogadywana w tle, takimi wypowiedziami dziala na korzysc klubu. Takie sprawy lubia cisze, niepotrzebnie moze to sie przedostalo na swiatlo dzenne i stad taka reakcja, w zasadzie to nie widze nic w tym dziwnego, kazdy kto ma choc odrobine rozumu wie jak interpretowac takie slowa :)


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8212 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2015 01:06

  Icar napisał:  
Jak dla mnie, poważny człowiek powinien umieć trzymać język za zębami. Mroczek jest znany z tego, że lubi kłamać. Nie wiem jak wy ale we mnie zawsze wzbudza niesmak ten jego zwyczaj kłamania, ale żeby teraz tak ordynarnie ściemniać ? Już lepiej jakby Mroczek w ogóle się nie odzywał albo po prostu nie odpowiadał na pytanie (odpowiedzieć wymijająco tez można) a niee leci sobie w ogórka. Jak dostał burę od Azotów to niech trzyma buźkę zamkniętą a nie robi z siebie idiotę. To ma być poważny człowiek, który potrafi w jednym dniu w mediach coś potwierdzić a zaraz w kolejnym w innych mediach coś przeciwnego mówić ? Pamiętam jak się wypowiadał w mediach, że trener ma 100 % poparcie, że nic mu nie grozi a parę godzin później poleciał ::D:D:D Ja się pytam i po co taką ściemę walić ? I to w wielu sprawach ...

Ja mam w dupie to, to co mówił o Azotach. Akurat jak on mówi, ze czegoś nie było to na 100 % to było. Mnie wkurwia ten jego kłamliwy jęzor i tylko z tego powodu się oburzam..




Miarkuj troche zuchu... Moze zamiast snuc "opowiesci z krypty"w temacie Mroczek vs Azoty, wskaz jedna jego wypowiedz, jako przedstawiciela EPY, ze chce spzedac Azotom pakiet wiekszosciowy akcji.... Wszystkie przecieki do prasy pochodza z ktorej strony??? Bedac na ostatnim Walnym, nie wywniiskowalem tego, co wyartykuowaly Azoty...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2015 01:18
Czyli chcesz potwierdzić słowa Mroczka z tego artykułu, że nie odbywały się żadne ale to dosłownie żadne rozmowy między Azotami a Klubem dotyczące wejścia Azotów w klub w szerszych ramach niż tylko zwykły sponsor ? I że Azoty o tak robiły sobie audyt a Mroczek o ich zainteresowaniu słyszał tylko z gazet i nigdy nie rozmawiał z nimi na ten temat ? Bo według jego słów tak właśnie było. A zacytowany przez Ciebie post dotyczył jego całokształtu a nie (jak już podkreślałem) sprawy Azotów.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2015 01:18

  Przema napisał:  

Mysle, ze w kontekscie transakcji jaka jest dogadywana w tle, takimi wypowiedziami dziala na korzysc klubu. Takie sprawy lubia cisze, niepotrzebnie moze to sie przedostalo na swiatlo dzenne i stad taka reakcja, w zasadzie to nie widze nic w tym dziwnego, kazdy kto ma choc odrobine rozumu wie jak interpretowac takie slowa :)



Rece mi opadaja jak czytam ze trzeba miec odrobine rozumu zeby uwazac ze takimi wypowiedziami dziala na korzysc klubu. W ciagu dwoch tygodni wypowiedzial sie w tej konkretnej sprawie dwa razy: raz powiedzial ze prowadza rozmowy za drugim razem powiedzial ze nigdy takich rozmow nie prowadzil, co zacytowal Icar. ja dorzucilem Ci kilka innych sytuacji bez cytatow ale jak sie interesujesz tematem to zapewne pamietasz , chyba ze masz pamiec wybiorcza. 'Milczenie jest zlotem'' i to powinno towarzyszyc takim sytuacjom, a w przypadku gdy sam sobie zaprzecza w mediach robi z siebie malo powaznego partnera do czegokolwiek.
Czy tylko ja mam wrazenie ze w tym kraju mozna publicznie mowic co sie chce i zmieniac swoje poglady/wypowiedzi/deklaracje bez zadnej odpowiedzialnosci a ludzie i tak beda Cie popierac, bo wydajesz sie 'fajny''?

Rafek za to zwrocil uwage na cos bardzo istotnego czego ja przyznaje nie wzielem pod uwage to ze rewelacje nad przejeciem klubu wychodza od jednej strony plus rzetelnosc mediow. tyle ze o ile z Azotami sprawa jest w trakcie to z trenerami wypowiedzi w radio raczej mu nikt nie przekrecal.

Ostatnio edytowany przez: cfan, 7 lutego 2015, 01:32 [2 raz(y)]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2015 08:44

  cfan napisał:  

  Przema napisał:  

Mysle, ze w kontekscie transakcji jaka jest dogadywana w tle, takimi wypowiedziami dziala na korzysc klubu. Takie sprawy lubia cisze, niepotrzebnie moze to sie przedostalo na swiatlo dzenne i stad taka reakcja, w zasadzie to nie widze nic w tym dziwnego, kazdy kto ma choc odrobine rozumu wie jak interpretowac takie slowa :)



Rece mi opadaja jak czytam ze trzeba miec odrobine rozumu zeby uwazac ze takimi wypowiedziami dziala na korzysc klubu. W ciagu dwoch tygodni wypowiedzial sie w tej konkretnej sprawie dwa razy: raz powiedzial ze prowadza rozmowy za drugim razem powiedzial ze nigdy takich rozmow nie prowadzil, co zacytowal Icar. ja dorzucilem Ci kilka innych sytuacji bez cytatow ale jak sie interesujesz tematem to zapewne pamietasz , chyba ze masz pamiec wybiorcza. 'Milczenie jest zlotem'' i to powinno towarzyszyc takim sytuacjom, a w przypadku gdy sam sobie zaprzecza w mediach robi z siebie malo powaznego partnera do czegokolwiek.
Czy tylko ja mam wrazenie ze w tym kraju mozna publicznie mowic co sie chce i zmieniac swoje poglady/wypowiedzi/deklaracje bez zadnej odpowiedzialnosci a ludzie i tak beda Cie popierac, bo wydajesz sie 'fajny''?

Rafek za to zwrocil uwage na cos bardzo istotnego czego ja przyznaje nie wzielem pod uwage to ze rewelacje nad przejeciem klubu wychodza od jednej strony plus rzetelnosc mediow. tyle ze o ile z Azotami sprawa jest w trakcie to z trenerami wypowiedzi w radio raczej mu nikt nie przekrecal.

Tak, tak, Mroczek jest ten zly. Widze, ze ktos szybko musial przejac schede po Smolnym. Od jakiegos czasu zastanawiam sie co on jeszcze w tym klubie robi skoro z kazdej strony go mieszaja z gownem.
Nie wypowiadalem sie w kontekscie innych sytuacji, tylko tej jednej konkretnej. Pewnie jest cos na rzeczy, co potwierdzily i Azoty i Mroczek i wiele innych zrodel, ale wywiazal sie wokol tego zbyt duzy szum medialny, takie negocjacje lubia cisze wiec temat zostal uciety tak aby dac temu maksymalny spokoj na dogadywanie szczegolow czy rozmowy z miastem. Co w tym dziwnego? Im mniej wiesz, tym dluzej zyjesz, jak takie rzeczy wychodza na jaw to juz bylismy swiadkami jakie media maja sieczke w glowie (przyklad Smolnego w kazdym serwisie, wiem ale nie powiem, tylko masa plotek), moze i Azoty po czasie tez nie byly zachwycone takim obrotem sprawy. Zbyt doslownie bierzecie ta wypowiedz Mroczka. Tyle.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2015 10:46
Przecież to o czym napisałeś jest oczywiste... Interesy lubią ciszę ale przecież w całej dyskusji nie chodzi o to "co on mówi o Azotach" a o to w jaki sposób mieli językiem, że raz mówi tak a raz srak. Jak chlapnął już wcześniej językiem to trudno, nie musi teraz ględzić, ze temat nie istnieje, że nigdy nawet rozmowy nie było o tym, wystarczyłoby, że dawałby wymijające odpowiedzi albo unikał wypowiadania się w tej sprawie i znacznie lepiej by to wyglądało niż takie coś ( wyżej, wrzuciłem jego dwie różne wypowiedzi, tą z kiedyś i ze wczoraj) ... A takich kwiatków w jego karierze było już wiele, to nie jest jego pierwszy raz. Ale to już ci kilka razy tutaj napisano a ty dalej ze swoim "ale wy nie rozumiecie, że musi tak mówić i zaprzeczać", gdyby wcześniej nie chlapnął językiem to by teraz jego zaprzeczanie nie wyglądałoby tak idiotycznie. Trudno nie odnieść wrażenia, że to właśnie ty nie rozumiesz tego o czym tutaj dyskutowano.


A tu niżej inna jego wypowiedź o tym ....

"- Zaprosiliśmy Grupę Azoty do współpracy. Moim zdaniem to najlepszy z możliwych partnerów. Zastanawiają się nad bezpośrednim udziałem w zarządzeniu klubem, wejściem kapitałowym, co się wiąże z wykupem akcji - mówi.

Jak szybko może to nastąpić?

- W biznesie nic się nie dzieje, dopóki nie zostanie postawiona ostatnia kropka pod umową. Na razie rozmawiamy. Decyzja może zapaść za 10 dni, 10 miesięcy albo jeśli nie dojdziemy do porozumienia, nigdy - mówi Mroczek.

Cały tekst: http://www.szczecin.sport.pl/sport-szczecin/1,130886,17262996,Azoty_przejma_Pogon__Prezes__To_najlepszy_z_mozliwych.html#ixzz3R3K410jK"


I spokojnie jeszcze kilka innych można znaleźc.
A w wywiadzie ze wczoraj sam sobie zaprzecza i robi z siebie idiotę ....
Interesy lubią cisze ale skoro popełnia się gapę i chlapie się za dużo językiem to potem z tego trzeba wychodzić z twarzą a ten pan tego nie umie i jak mówiłem, ten sposób postępowania mnie wkurwia. Do dzisiaj pamiętam jak rano w radiu zapewniał, że Skowronek jest bezpieczny, że ufają mu itd. a kilka godzin później wykopano go z klubu ...

Ostatnio edytowany przez: Icar, 7 lutego 2015, 11:21 [6 raz(y)]


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/02/2015 11:18
Radek Janukiewicz komentuje swoje interwencje


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/02/2015 11:13

  cfan napisał:  

  Przema napisał:  

Mysle, ze w kontekscie transakcji jaka jest dogadywana w tle, takimi wypowiedziami dziala na korzysc klubu. Takie sprawy lubia cisze, niepotrzebnie moze to sie przedostalo na swiatlo dzenne i stad taka reakcja, w zasadzie to nie widze nic w tym dziwnego, kazdy kto ma choc odrobine rozumu wie jak interpretowac takie slowa :)



Rece mi opadaja jak czytam ze trzeba miec odrobine rozumu zeby uwazac ze takimi wypowiedziami dziala na korzysc klubu. W ciagu dwoch tygodni wypowiedzial sie w tej konkretnej sprawie dwa razy: raz powiedzial ze prowadza rozmowy za drugim razem powiedzial ze nigdy takich rozmow nie prowadzil, co zacytowal Icar. ja dorzucilem Ci kilka innych sytuacji bez cytatow ale jak sie interesujesz tematem to zapewne pamietasz , chyba ze masz pamiec wybiorcza. 'Milczenie jest zlotem'' i to powinno towarzyszyc takim sytuacjom, a w przypadku gdy sam sobie zaprzecza w mediach robi z siebie malo powaznego partnera do czegokolwiek.
Czy tylko ja mam wrazenie ze w tym kraju mozna publicznie mowic co sie chce i zmieniac swoje poglady/wypowiedzi/deklaracje bez zadnej odpowiedzialnosci a ludzie i tak beda Cie popierac, bo wydajesz sie 'fajny''?

Rafek za to zwrocil uwage na cos bardzo istotnego czego ja przyznaje nie wzielem pod uwage to ze rewelacje nad przejeciem klubu wychodza od jednej strony plus rzetelnosc mediow. tyle ze o ile z Azotami sprawa jest w trakcie to z trenerami wypowiedzi w radio raczej mu nikt nie przekrecal.




cfan, a masz jakieś wątpliwości, że nie tylko można mówić co się chce, ale jeszcze i robić? od prawie 10 lat rządzi PO, co w tym czasie zrobili dobrego? nic. ile afer, ile nagrań, zmiany emerytur, ujebanie ofe i wiele wiele wiele innych. teraz to paliwo może być i po 10 zł, a durne ludziska dalej na tych cwelu będą głosować. za przyklaśnięciem medióe oczywiście.

to tylko tak a propos, czy tylko tobie się tak wydaje. nie, tak niestety jest, nie wydaje ci się.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/02/2015 12:09
TeHaCe ja mialem mylna wiare ,ze to dziala bardziej w polityce i chcialbym oddzielic polityke od sportu - wiem pobozne zyczenie. Wydawalo mi sie ze te przyziemne sprawy sa bardziej zrozumiale dla prostych ludzi i jak ktos dzis mowi ''biale'', a jutro juz postepuje jak z ''czarnym'' to jest to jego dyskwalifikacja po calej linii jako partnera do wspolpracy. Ja nie oceniam jakos fatalnie Mroczka ale robiac sobie z geby cholewe publicznie nie potrafie znalezc pozytywnych aspektow tych sytuacji i naprawde dziwie sie ze mlodzi , zapewne nie glupi ludzie typu Przema czy DP (w kwestii Krzystka) w pewnym sensie przyklaskuja takiemu zachowaniu. Rece opadaja....
Sorry za odjazd od tematu . Kazdy ma swoj rozum, nie ma potrzeby ciagnac tych przemyslen tu....


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/02/2015 00:30

  cfan napisał:  
TeHaCe ja mialem mylna wiare ,ze to dziala bardziej w polityce i chcialbym oddzielic polityke od sportu - wiem pobozne zyczenie. Wydawalo mi sie ze te przyziemne sprawy sa bardziej zrozumiale dla prostych ludzi i jak ktos dzis mowi ''biale'', a jutro juz postepuje jak z ''czarnym'' to jest to jego dyskwalifikacja po calej linii jako partnera do wspolpracy. Ja nie oceniam jakos fatalnie Mroczka ale robiac sobie z geby cholewe publicznie nie potrafie znalezc pozytywnych aspektow tych sytuacji i naprawde dziwie sie ze mlodzi , zapewne nie glupi ludzie typu Przema czy DP (w kwestii Krzystka) w pewnym sensie przyklaskuja takiemu zachowaniu. Rece opadaja....
Sorry za odjazd od tematu . Kazdy ma swoj rozum, nie ma potrzeby ciagnac tych przemyslen tu....

A co ma Krzystek do tego tematu? Jesli Ci ulzy, to jesli teraz ponownie mialaby sie odbyc druga tura to nadal nie zaglosowalbym na MJW i tego zdanie predko nie zmienie, jako mieszkaniec Szczecina nigdy nie twierdzilem, ze stadion jest priorytetem i to tez sie nie zmienia.
Co do Mroczka, wytlumaczylem juz jak wyglada moje zdanie na ten temat. W Waszych oczach robi z mordy szmate, moze i tak, ale nadal wierze, ze robi to w interesie Pogoni, aby cos wreszcie ruszylo na dobre. Jesli tak, to jestem w stanie to zrozumiec i nie chce do tego mieszac polityki. Te kwestie powinno sie tutaj zdecydowanie rozdzielic. Jak juz mowilem, nie mozna tego traktowac doslownie, co z przyjemnoscia tutaj czynicie, aby tylko komus dosrac. Komus, komu naprawde na tym klubie zalezy.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/02/2015 22:51
Odnośnie Wilków Morskich :


"Na meczu w Szczecinie pojawiła się grupka wyjazdowiczów Anwilu Włocławek. Jako, że było ich tylko 8, a bilety mieli wykupione na miejsca za ławką rezerwową Anwilu to udali się dokładnie na wskazane w bilecie siedziska.

Liczba w jakiej pojawili się Włocławianie nie przeszkodziła im w dopingu, doping zaczął się już podczas rozgrzewki, zaznaczyli swoją obecność m.in. "Jesteśmy zawsze tam...". Wraz z pierwszym gwizdkiem ruszyli z dopingiem, ale po 20 sekundach meczu podbiegła do nich ochrona. Wydali polecenie zajęcia swoich miejsc (kibice Anwilu stali co 2 metry, z powodu wolnych miejsc), mało tego mieli usiąść.

Kibice gości stwierdzili, że nie zgodzą się na to i dopingowali dalej. Po chwili ochrona przychodzi ze wsparciem, krótka szarpanina i wyłapanie 4 chłopaków. Ochrony było zbyt dużo, żeby odbić kolegów. Pechowa czwórka została wyciągnięta na korytarz, a tam jak relacjonują pokrzywdzeni prezentacja siły (duszenie i wykręcanie rąk), za chwilę przyjechała policja, która skuła chłopaków i wywiozła na dołek.

Zarzut artykułu 54 Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych - nie wykonywanie poleceń porządkowego na terenie imprezy masowej. Oczywiście tryb przyspieszony... Dołek, na drugi dzień sąd. Wyrok to 2 lata zakazu na mecze Anwilu Włocławek oraz Reprezentacji Polski w Koszykówkę oraz grzywna po 2000 złotych."


Żenada ...


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/02/2015 16:58
Wesoło, jak zawsze... Wariografem w Mizaka...
Wariografem w kierownika


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/02/2015 14:33
Rozmowa Radka z reporterem.

Może ktoś nie oglądał :) A i przyda się taką wypowiedź tu zachować na przyszłość.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005