Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 21:47
Ale już widać, że Azoty z kibicami rozmawiać nie umieją... Na dzień dobry już ględzą, że im na klubie nie zależy tylko na biznesie itp. Jakby w dupie mieli jak to odbiorą ludzie. Najlepiej by było gdyby zamiast takich "groźnych" tekstów, dali deklaracje, że nie będą zmieniać barw, herbu itp. Tymczasem dostajemy takie coś ... ładne widoki na przyszłość z ich stosunkiem do kibiców. Najlepiej jakby taka deklaracja (barwy itd.) padła od razu przy oficjalnym ogłoszeniu kupna klubu. Ale szczerze wątpię żeby się na takie coś zdecydowali.


PS Odbiegając od tematu : O tej wpadce Hiszpana z Pogonią Siedlice nawet w tvn24 mówią.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3659 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 21:49
Bez Azotów na dłuższą metę Mroczek i Smolny tego nie uciągną.
Jak w klubie jest jeden duży partner, to tez łatwiej szukać kolejnych sponsorów. Co by nie mówić - Azoty jako mecenas sportu w Polsce mają renomę.

Podejdźmy do sprawy rozsądnie. Zaufajmy Mroczkowi, ten facet ma łeb na karku i już wiele razy pokazał, że zależy mu na Klubie i kibicach (jak był jakiś zatarg, to ZAWSZE dążył do kompromisu).

Widzę w tym dużą szansę!


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 21:52
Czyli hajs Wam przysłonił oczy i trzeźwe myślenie. Brawo.

Kurwa Wy tego nie widzicie ?

Herb jest teraz własnością klubu. Jeśli klub przejmą azoty, to sobie zrobią z tego herbu byle co. Bo będą mogli. Przecież im się to bardzo opłaca, bo takie nowe stworzone logo + nowe barwy będą się przewijać w serwisach internetowych. Wszystko na ich korzyść. Dlaczego nie chcą się zgodzić na zwykłe finansowanie ? Mi śmierdzi cała ta sprawa. A od herbu to WARA!

Ktoś się zbuntuje na trybunach ? to go (ich, nas) wypierdolą zakazami pod byle pretekstem, a kupią sobie nowych kibiców. Tak jak to zrobił Red Bull w Lipsku, Salzburgu itd. Tak jak zrobiła Pyżalska, gdzie na Warte potrafiło przyjść 20 tysięcy ludzi.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 21:55
Ale beka.
Przeciez idac tym tokiem rozumowania teraz klub moze zrobic dokladnie to samo, a mimo to tego nie robi. Przeciez jest tam znienawidzony Smolny, ktory sie nie zna i robi na zlosc kibicom. Jest tez Mroczek, na ktorego wylane zostalo tutaj cale wiadro pomyj, a teraz jest nagly zwrot. To dopiero trzezwe myslenie:)

Odpowiadajac na pytanie czy ktos sie zbuntuje na trybunach - odpowiadam, ze raczej nie, gdyz te od jakiegos czasu swieca pustkami, co tez powinno dac do myslenia gdzie sa ci, ktorym tak bardzo zalezy na Pogoni, czemu mlyn wyglada tak jak wyglada...


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:27
TYLKO POGOŃ !!!


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:33

  DP napisał:  
Czyli hajs Wam przysłonił oczy i trzeźwe myślenie. Brawo.

Kurwa Wy tego nie widzicie ?

Herb jest teraz własnością klubu. Jeśli klub przejmą azoty, to sobie zrobią z tego herbu byle co. Bo będą mogli. Przecież im się to bardzo opłaca, bo takie nowe stworzone logo + nowe barwy będą się przewijać w serwisach internetowych. Wszystko na ich korzyść. Dlaczego nie chcą się zgodzić na zwykłe finansowanie ? Mi śmierdzi cała ta sprawa. A od herbu to WARA!

Ktoś się zbuntuje na trybunach ? to go (ich, nas) wypierdolą zakazami pod byle pretekstem, a kupią sobie nowych kibiców. Tak jak to zrobił Red Bull w Lipsku, Salzburgu itd. Tak jak zrobiła Pyżalska, gdzie na Warte potrafiło przyjść 20 tysięcy ludzi.




Wedug Ciebie stadionu budować nie trzeba tylko pchać w obecny, sponsora nie bo zmieni logo itd idt...

Jednym słowem WYPIERDALAJ!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:36
A teraz mi pokaz gdzie napisałem pojebie ze nie potrzebny jest nowy stadion, i gdzie napisalem, ze trzeba pchać w obecny. Napisz popierdolu i to teraz, tu, pokaz kurwa.

sory za wyzwiska ale ja pierdole jak mnie wkurwia takie gadanie !!! gdzie nigdy z tych rzeczy nic nie napisalem.

ps. napisales "sponsora nie bo zmieni logo itd idt..."

sponsor to jest jedna sprawa, a właściciel druga. pojebie. I teraz to sam wypierdalaj. Ale najpierw pokaż, gdzie napisałem a)ze nowy stadion jest nie potrzebny b) ze trzeba hajs ładować w stary.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:38
Maazii sam wypierdalaj a nie do niego tak. A dopiero co jednego jechaliście za to, że z szacunkiem się nie wypowiada do innych. Kuźwa, nie zgadzasz się z nim ? Ok . Tak trudno ci napisac, ze masz inne zdanie ? Tylko każesz m u wypierdalac bo myśli inaczej niz ty ? Ludzie ...


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:39
Icar jedno to jest inne zdanie, a drugie to wmawianie komuś czegoś, czego nigdy nie napisał. A właśnie to zrobił i mnie wkurwił.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:41
No akurat twoje przekleństwa wynikają z jego tępego "wypierdalaj" ale też wrzuć na luz z tym. Nie zniżaj się do jego poziomu.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:48
Dajcie sobie buziaka nawzajem i będzie ok.
O stadionie pisałeś wcześniej nie chce mi się przeszukiwać forum, ale wiele osób ci to pokazywało.
Sorki pisząc "sponsora" miałem na mysli właściciela, mój błąd.
Co nie zmienia faktu że jesteś załosny, obaj jesteście załośni.
Nie odpisujcie już nie nabijajcie sobie postów...


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:49
Pokaż gdzie napisałem, że "Wedug Ciebie stadionu budować nie trzeba tylko pchać w obecny" A nie teraz uciekasz i piszesz, że koniec tematu ;)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 22:53
Mazzi żałosny to jest ty. I to, że cię opieprzyłem za twój całkowity brak szacunku i zachowanie typowego gówniarza nie oznacza, że popieram jego. Jeśli uważasz, że wymaganie trochę kultury wobec komentujących jest żałosne to cóż ... masz problemy z sobą.


Wygląda na to, że kupno klubu przez Azoty jest już niemal przesądzone więc pozostaje się tylko modlić, żeby uszanowali świętość symboli Pogoni Szczecin. Osobiście mam nadzieję, że może teraz ruszy temat stadionu i to na poważnie i to by było na tyle jeśli chodzi o dyskusję w tym temacie. Przynajmniej do jakieś nowej informacji w tej sprawie.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 15 stycznia 2015, 23:08 [1 raz(y)]


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 23:13

  pogonifan napisał:  

Jedyne czego się obawiam, to to, że Pogoń stanie się takim drugim Lubinem. Spółka skarbu państwa, dobra kasa, grajki żyją jak pączki w maśle i gówno grają. Wysokie płace, praktycznie za nic. Do tego prezesi z nadania politycznego.




I tu kolego trafiłeś w sedno. O to można się martwić. A nie o biało-niebieskie barwy. Tam nie pracują aż tacy debile.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 23:17

  DP napisał:  
TYLKO POGOŃ !!!



Widzę, że priorytety ci się zmieniły parówo. Do tej pory piałeś TYLKO KRZYSTEK.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 23:31
Czy wam dosypują coś do kawy/herbaty? Skąd tyle nienawiści do braci po szalu, kurwa ględzicie tu jak stare baby, a fakty są takie, że u nas się połowa stadionu nawet nie zapełnia.


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 23:35

  DP napisał:  
Czyli hajs Wam przysłonił oczy i trzeźwe myślenie. Brawo.

Kurwa Wy tego nie widzicie ?

Herb jest teraz własnością klubu. Jeśli klub przejmą azoty, to sobie zrobią z tego herbu byle co. Bo będą mogli. Przecież im się to bardzo opłaca, bo takie nowe stworzone logo + nowe barwy będą się przewijać w serwisach internetowych. Wszystko na ich korzyść. Dlaczego nie chcą się zgodzić na zwykłe finansowanie ? Mi śmierdzi cała ta sprawa. A od herbu to WARA!

Ktoś się zbuntuje na trybunach ? to go (ich, nas) wypierdolą zakazami pod byle pretekstem, a kupią sobie nowych kibiców. Tak jak to zrobił Red Bull w Lipsku, Salzburgu itd. Tak jak zrobiła Pyżalska, gdzie na Warte potrafiło przyjść 20 tysięcy ludzi.



Chłopie obudź się i zejdź na ziemie. Jaki RB Lipsk, jaka Pyżalska. Na Wartę było 20 na meczu z Pogonią bilety były za darmo lub tam 10zł. Raz na sto lat. Niemcy to zupełnie inna mentalność od nas. Idąc Twoim tokiem rozumowania to 0 zmian, bo przyjedzie jakiś chuj i zacznie coś grzebać. Choćby się zapierał ile ma sił, to i tak wiesz lepiej.

Szczerze mówiąc to jak dla mnie lepiej, że ten prezes azotów powiedział, że to jest biznes dla tej firmy, a nie pierdolił jakichś bajek o miłości i filantropii. Pytanie jest co on miał na myśli przez ten biznes? Tanio kupić, drogo sprzedać. Czy trochę dołożyć, by Pogoń hasała po jakichś tam eliminacjach LE (ktoś tu już pisał o kibicach na LM - sic!) i w ten sposób się promować.

Sprawa przejęcia jest już prawie przyklepana. Dobrze by było, by SKPS, Mroczek, Azoty się spotkali i wyjaśnili wszystkie kwestie.
PZPN już nie pozwala na jakieś przenoszenie klubów do innych miast, fuzji i podobnych historii. Azoty nawet jakby chciały zniszczyć Pogoń (taka skaza na wizerunku?) to nie pozbędą się Z. Ch. Police, więc raczej małe szanse, by chcieli iść z nami na wojnę.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 23:46

  Maxymalny napisał:  

  DP napisał:  
TYLKO POGOŃ !!!



Widzę, że priorytety ci się zmieniły parówo. Do tej pory piałeś TYLKO KRZYSTEK.



Też mi się to rzuciło w oczy...hehe
a co do Azotow.
Jesli staną się kołem zamachowym zmian w stosunku do kwestii budowy stadionu to będzie to ruch we właściwą stronę.Jeśli będą nastawieni na sukces i Pogoń szybko awansuje do Pucharów
torozpeta się taka jadka o wstydzie że buc Soska i "monarcha nieudacznik" będą ścieżkami rowerowymi na samych felgach wracać do domu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3517 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 16/01/2015 00:16
Gdyby Azoty przejęły Pogoń, to wiadomo ze sypną kasą i chcą sukcesu tu i teraz najlepiej jak najszybciej (naprawdę wierzycie, że ufundują nam nowy stadion ?).Nie jestem przeciwny Wielkiej Pogoni ale wiadomo jak to w tych wielkich spółkach bywa , stołki się często przewracają i myślenie także , jak ktoś tam ze stołka spadnie to zazwyczaj myślenie zmienia się o 360 stopni.Dziś chcą promocji poprzez sport (piłkę) jutro to może się zmienić .Co z nas wtedy zostanie?Mało nam było?


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 16/01/2015 00:27

  Frenzy48 napisał:  
Gdyby Azoty przejęły Pogoń, to wiadomo ze sypną kasą i chcą sukcesu tu i teraz najlepiej jak najszybciej (naprawdę wierzycie, że ufundują nam nowy stadion ?).Nie jestem przeciwny Wielkiej Pogoni ale wiadomo jak to w tych wielkich spółkach bywa , stołki się często przewracają i myślenie także , jak ktoś tam ze stołka spadnie to zazwyczaj myślenie zmienia się o 360 stopni.Dziś chcą promocji poprzez sport (piłkę) jutro to może się zmienić .Co z nas wtedy zostanie?Mało nam było?



Widzę, że geometria nie jest twoją najmocniejszą stroną. Miejmy nadzieję, że do kibla trafiasz bez pomocy rodziców.


P S Tak, wiem, bez chamstwa i obrażania kolegów po szalu. No ale, kurwa, taki prawdziwek, że nie mogłem się oprzeć.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005