Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/03/2015 19:40

  Icar napisał:  
Jeśli coś z tego jest prawdą to po prostu pokazuje jak Mroczek traktuje tą garstkę kibiców która mimo wyników, przychodzi na mecz. Ma wyjebane, to by tłumaczyło dlaczego marketing zachęcający kibica do przyjścia na mecz praktycznie nie istnieje.



Łykacie wszystko jak młode pelikany...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/03/2015 20:39
Widzisz to co chcesz widzieć. Ja jakoś nie zauważyłem, żebym tam napisał, ze to łyknąłem ..


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 03:49

  Przema napisał:  

  Icar napisał:  
Jeśli coś z tego jest prawdą to po prostu pokazuje jak Mroczek traktuje tą garstkę kibiców która mimo wyników, przychodzi na mecz. Ma wyjebane, to by tłumaczyło dlaczego marketing zachęcający kibica do przyjścia na mecz praktycznie nie istnieje.



Łykacie wszystko jak młode pelikany...




Ty Przema jakiś kurwa dziwny jesteś??? Jeżeli to mówi piłkarz , a ktoś przekazuję tą wiedzę na forum , to dlaczego ma "łykac jak młody pelikan".. ???
Może dla Ciebie wszystko jest ok , ale dla mnie jak PREZES zakazuje podejscia do kibiców, jest TYPOWYM KURESTWEM!!!!!

I tak wogóle dziwnym trafem zauważyłem że wszystkie sytuacje , które są związane z zarządem i piłkarzami próbujesz gasić w zarodku... Po co to robisz??? Co mamy uważać że wszystko jest ok???


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 03:59
Adam Frączczak w Top10 największych przegranych początku EX...

2x45.com.pl


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 11:03

  M.K 74 napisał:  

  Przema napisał:  

  Icar napisał:  
Jeśli coś z tego jest prawdą to po prostu pokazuje jak Mroczek traktuje tą garstkę kibiców która mimo wyników, przychodzi na mecz. Ma wyjebane, to by tłumaczyło dlaczego marketing zachęcający kibica do przyjścia na mecz praktycznie nie istnieje.



Łykacie wszystko jak młode pelikany...




Ty Przema jakiś kurwa dziwny jesteś??? Jeżeli to mówi piłkarz , a ktoś przekazuję tą wiedzę na forum , to dlaczego ma "łykac jak młody pelikan".. ???
Może dla Ciebie wszystko jest ok , ale dla mnie jak PREZES zakazuje podejscia do kibiców, jest TYPOWYM KURESTWEM!!!!!

I tak wogóle dziwnym trafem zauważyłem że wszystkie sytuacje , które są związane z zarządem i piłkarzami próbujesz gasić w zarodku... Po co to robisz??? Co mamy uważać że wszystko jest ok???



Najgorsze w tym zachowaniu prezesa jest to że zabraniając piłkarzom rozdawania koszulek, nie mówię że po każdym meczu cała drużyna ma wracać do szatni bez koszulek, ale pewnie z 3 lub 4 koszulki po takiej rundzie z podziękowaniami schodzą a to jest koszt z rzędu 1000 zł. Ale za to na mieście jest więcej Pogoni, więcej loga grupy azoty, T mobile, miasta Szczecin, także zakazywanie tego typu akcji tak naprawdę działa na szkodę klubowi bo zamiast propagować Pogoń na mieście to ktoś liczy na utarg z koszulek którego cenna to bardzo często równowartość trzech dni pracy w Polsce. Co to kurwa za syf, wziąłem udział w aukcji sztandar, uważałem ją za słuszną. Jednak tak z perspektywy czasu to zachowania tego naszego prezesa zaczynają mi przypominać kurwa radio maryja i dojenie do reszty grupki ludzi która jeszcze stoi za tym klubem. Grupki bo grupę to oni już utracili atmosferą w okół klubu, brakiem marketingu na dobrym poziomie. I cenami biletów na ten stadion bo za oglądanie tej padaki ceny powinny być takie jak na gorniku swego czasu po 5 czy 10 zł.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 13:11

  Cytat:  
I cenami biletów na ten stadion bo za oglądanie tej padaki ceny powinny być takie jak na gorniku swego czasu po 5 czy 10 zł.



Nie sądziłem że ktoś się może przyjebac o cene biletow, a jednak :)

Bilety są tanie, na młyn masz po 16 zl ulgowy i 20 normalny, ceny zwyczajne, na pierwszą strefe tez po 16 i 20, dla par i na rodzinny promocje wiec o co tobie znowu chodzi ? ludzie wy sie nie macie juz czego czepiac :) Za 5 i 10 a konkretniej 6 i 11 zł to na 4 ldize były, albo nawet calkiem niedawno na rezerwy (teraz za darmo) ale pewnie wtedy nie chodziles, to nie wiesz.

a co do chujowego marketingu to pelna zgoda, niestety ale czasami w 4 lidze mielismy wieksza frekwencje czy na chemik police chodzi wiecej jak gra w LM wiec to o czyms swiadczy. Ale marketing nie równa sie obnizenie do 5 zł biletow, moze na jeden mecz tak, ale nie na stałe


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 13:36
Jak już piszesz to pisz wszystko, na pierwszą strefe są jeszcze bilety za 32zł pod pseudo dachem i sektory 19-20 za 42 zł. Niedzielny kibic raczej nie będzie chciał iść oglądać meczu z młyna, z którego ledwo widać drugą bramkę, tylko będzie chciał mieć dobry widok ze środka boiska, a wtedy to 30-40 zł to nie jest tak mało. Poza tym nasz stadion to już zabytek, rozumiem jakby takie ceny były na nowym stadionie. Na takiej Koronie masz tańsze bilety a cały stadion zadaszony


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 13:45
Przeciez kazdy wie ze ten dach to fikcja, wiec po co tam kupowac drozszy bilet skoro na sektor 7, 8 masz po 16 i 20 zł


ceny są normalne problem lezy gdzie indziej, jakos w zeszlym sezonie 10 tysiecy mielismy na wiosne co mecz, ruch, widzew, cracovia itd, bilety byly w tej samej cenie co teraz. a teraz 10 tysiecy nie bylo nawet na lechu.

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 31 marca 2015, 19:24 [1 raz(y)]


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 14:19
Trzeba wziac pod uwage, ze bilety i karnety sa praktycznie imienne. To troche zmniejsza ich atrakcyjnosc i zniecheca tez zapewne wiele osob do kupowania biletow z wyprzedzeniem. A jak ktos nie ma biletu kupionego wczesniej to latwiej pewnie takiemu nie pojsc na mecz bo pogoda zla, slabo graja, przeciwnik kiepski albo kac meczy... duzo latwiej o wymowke :)


Oddajcie mi moj stary login...
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 14:46

  DP napisał:  

  Cytat:  
I cenami biletów na ten stadion bo za oglądanie tej padaki ceny powinny być takie jak na gorniku swego czasu po 5 czy 10 zł.



Nie sądziłem że ktoś się może przyjebac o cene biletow, a jednak :)

Bilety są tanie, na młyn masz po 16 zl ulgowy i 20 normalny, ceny zwyczajne, na pierwszą strefe tez po 16 i 20, dla par i na rodzinny promocje wiec o co tobie znowu chodzi ? ludzie wy sie nie macie juz czego czepiac :) Za 5 i 10 a konkretniej 6 i 11 zł to na 4 ldize były, albo nawet calkiem niedawno na rezerwy (teraz za darmo) ale pewnie wtedy nie chodziles, to nie wiesz.

a co do chujowego marketingu to pelna zgoda, niestety ale czasami w 4 lidze mielismy wieksza frekwencje czy na chemik police chodzi wiecej jak gra w LM wiec to o czyms swiadczy. Ale marketing nie równa sie obnizenie do 5 zł biletow, moze na jeden mecz tak, ale nie na stałe




Pewnie że nie mam tu na myśli że obniżka na stałe. Ale wiesz akcja tego typu: "Walczymy o pierwszą ósemkę razem! specjalnie z tej okazji bilety do końca rundy zasadniczej w cenie 15, 10 , 5 zł + 1 zł do każdego biletu na cele kibicowskie". Oprawy same na siebie nie zarobią i ten stadion by ożył to liczby 7-9 tys na każdym meczu do końca rundy.

I tak mają kasę za transmisję a ile oni z tych biletów wyciągną skoro na ostatnich meczach 50% frekwencji to 2500 karnetów. Także to że obniżyliby ceny biletów wcale nie musiało by wygenerować strat.

DP przebyłem z Pogonią drogą od IV ligi do ekstraklasy, tracąc chęć na ich oglądanie w drugim sezonie w 1 lidze. Więc mi nie zarzucaj takich rzeczy skoro tego nie wiesz. I co z tego że na IV ligę takie ceny biletów było? Górnik miał je w ekstraklasie czy 1 lidze "dokładnie nie pamiętam" i jakoś to im nie przeszkadzało.

Ostatnio edytowany przez: Charry1948, 31 marca 2015, 15:02 [2 raz(y)]


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 31/03/2015 17:08

  Owczarek napisał:  
Jak już piszesz to pisz wszystko, na pierwszą strefe są jeszcze bilety za 32zł pod pseudo dachem i sektory 19-20 za 42 zł. Niedzielny kibic raczej nie będzie chciał iść oglądać meczu z młyna, z którego ledwo widać drugą bramkę, tylko będzie chciał mieć dobry widok ze środka boiska, a wtedy to 30-40 zł to nie jest tak mało. Poza tym nasz stadion to już zabytek, rozumiem jakby takie ceny były na nowym stadionie. Na takiej Koronie masz tańsze bilety a cały stadion zadaszony



No tylko ze na chwile obecna to ten niedzielny kibic czyt. Piknik robi frekwencję a na młynie echo. Wiec dla niedzielnego kibica jak widać wydać 40 zł na bilet to nie problem. Gdzie są Ci co mogą wejść za najniższą cenę ??


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/04/2015 09:04
Co do frekwencji to jak dla mnie za dużo kibiców przychodzących jak grają dobrze. Bo podejrzewam, że nawet gdyby lało i wiało, a bylibyśmy liderem czy wysoko w czubie, to na takim Bełchatowie byłoby koło 10 koła. Wydaje mi się, że Pogoni także brakuje sukcesu. Nigdy nie zdobyliśmy PP, a dwa srebra i brąz to także dość mało. Moim zdaniem gdybyśmy chociaż z 2-3 sezony byli blisko podium to już znacznie wpłynęłoby to na frekwencję na pewien czas. Bolączką jest także stadion, który jest ruiną i moim skromnym zdaniem kompromitacją dla miasta, ale na ten temat już wiele mówiono, więc nie będę się rozpisywał.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/04/2015 15:54
Trener reprezentacji U-21 Marcin Dorna o szkoleniu w Pogoni: http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/8808/Wiecej-takich-miejsc.html


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/04/2015 16:24

  M.K 74 napisał:  

  Przema napisał:  

  Icar napisał:  
Jeśli coś z tego jest prawdą to po prostu pokazuje jak Mroczek traktuje tą garstkę kibiców która mimo wyników, przychodzi na mecz. Ma wyjebane, to by tłumaczyło dlaczego marketing zachęcający kibica do przyjścia na mecz praktycznie nie istnieje.



Łykacie wszystko jak młode pelikany...




Ty Przema jakiś kurwa dziwny jesteś??? Jeżeli to mówi piłkarz , a ktoś przekazuję tą wiedzę na forum , to dlaczego ma "łykac jak młody pelikan".. ???
Może dla Ciebie wszystko jest ok , ale dla mnie jak PREZES zakazuje podejscia do kibiców, jest TYPOWYM KURESTWEM!!!!!

I tak wogóle dziwnym trafem zauważyłem że wszystkie sytuacje , które są związane z zarządem i piłkarzami próbujesz gasić w zarodku... Po co to robisz??? Co mamy uważać że wszystko jest ok???


Prosze Cie, juz tutaj bylo pelno prorokow co przekazywali info od pikarzy, zarzadu a na ogol bylo to mniej wiecej warte tyle co wypociny v-ki wlasnie. Natomiast nie jestem przekonany do hejtowania wszystkiego co zwiazane z prezesem i zarzadem, zwlaszcza gdy nie ma ku temu zadnych przeslanek.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/04/2015 11:38
Wczorajszy artykul w Kurierze to byly tylko takie zarty z okazji 1.04 ?


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/04/2015 12:46
Tak.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/04/2015 13:27
Artykuł w prasie trochę inny, niż zazwyczaj w tym temacie:
W najnowszym wydaniu miesięcznika "W Sieci Historii" jest artykuł, jak SB chciała w latach osiemdziesiątych zwerbować na Tajnego Współpracownika Marka Leśniaka:
Jak Marek Lesniak wykiwał SB, s. 70

Miesięcznik do nabycia w kioskach.

Ale z okazji wypuszczenia aplikacji do czytania tygodnika "W Sieci" i miesięcznika "W Sieci Historii" ma komórkach i tabletach z Androidem lub iPhonach aktualne numery obu magazynów można ściągnąć za darmo po zainstalowaniu aplikacji.


Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4841 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/04/2015 16:20
Skopiowane z facebooka

  Cytat:  
‪ Prezydent Miasta i Pogoń Szczecin pomagają Pogoni Lwów!
Sprzęt w postaci strojów sportowych i piłek przekazali na rzecz LKS "Pogoń" Lwów - Oficjalny fan page klubu – Piotr Krzystek prezydent Miasta i zespół Pogoni Szczecin. A oficjalnego przekazania dokonają zawodniczki Pogoni Baltica Szczecin.
Komplet granatowo - bordowych trykotów oraz 20 piłek trafią do najstarszego i najbardziej utytułowanego polskiego klubu piłkarskiego – po apelu prezesa Pogoni Lwów, który zwrócił się z prośbą o sprzętową pomoc dla swojego klubu.
Odpowiedź Prezydenta i Pogoni była natychmiastowa – sprzęt do tego ukraińskiego miasta trafi jeszcze w tym tygodniu, a oficjalnego przekazania dokonają zawodniczki SPR Pogoń Baltica Szczecin, które w sobotę zagrają właśnie we Lwowie z Galiczanką w rewanżowym meczu Pucharu EHF.



TYLKO POGOŃ!
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/04/2015 09:02
Mroczek w Radiu Szczecin


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/04/2015 10:13
Wdowczyk w PS: Prezesi i dyrektorzy się ośmieszają!


  Cytat:  
To ile trener powinien pracować w jednym klubie – co najmniej trzy lata?
– A dlaczego nie pięć albo dwadzieścia pięć? Nie chodzi o jakieś sztywne ramy czasowe, a o cierpliwość i zaufanie, których przecież na początku nie brakuje. Ci wszyscy prezesi i dyrektorzy ośmieszają się, kiedy najpierw są dumni, że zatrudnili dobrego trenera, a po roku go zwalniają.

Czasami trenerzy sami są sobie winno, bo świadomie nakręcają prezesów, byle tylko dostać pracę. Przesadzają z optymizmem, a przecież im większe obietnice, tym większe później rozczarowanie.
– Zgoda, bywa tak. Choć też i odwrotnie. Gdy słyszę Michała Probierza mówiącego, że celem Jagiellonii jest walka o utrzymanie to… jest to dla mnie śmieszne. Nie bójmy się głośno mówić o planach, jeśli mają realne podstawy. Jagiellonia po 26 kolejkach jest trzecia w tabeli. Naprawdę jej celem jest walka o uniknięcie degradacji No, bądźmy poważni.



Może poźniej PS wrzuci cały wywiad na swoją stronę


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005