Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
klase87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/08/2014 10:00
Na oficjalnej bardzo fajne kulisy meczu z Lechem. Najlepsze jak nasi piłkarze pod stadion podjeżdżają :D:D


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/08/2014 11:27
Fajny materiał. Czy ktoś wie czy Taku umie komunikować się w jakimś normalnym języku? Rozumie jakieś strzępki polskiego ale z Edim rozmawiają (jak widać) po japońsku. Jak dogaduje się z drużyną i trenerem?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/08/2014 12:46

  Łukasz85 napisał:  
Ja mysle ze Robaczek rozjebał system i za tydzien tez nie puszcza :)



Oby nie rozjebał tak jak to zrobili Golla z Bąkiem ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/08/2014 12:54

  anathema napisał:  

  Łukasz85 napisał:  
Ja mysle ze Robaczek rozjebał system i za tydzien tez nie puszcza :)



Oby nie rozjebał tak jak to zrobili Golla z Bąkiem ;)



Jak po czasie okazalo się ze ww.dwojka radziła sobie najslanbiej i została tam poslana przez kapitana dla jaj :)


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5475 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/08/2014 16:22
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa-wybierz-najladniejsza-interwencje-5-kolejki/t9fm6

Parada Radka nominowana do najładniejszej interwencji kolejki.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4068 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/08/2014 21:52

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Fajny materiał. Czy ktoś wie czy Taku umie komunikować się w jakimś normalnym języku? Rozumie jakieś strzępki polskiego ale z Edim rozmawiają (jak widać) po japońsku. Jak dogaduje się z drużyną i trenerem?



Przyglądam się Twoim wpisom ostatniego czasu i wnioskuję, że jesteś mało ogarniety. Piszesz bezsensowne posty, a krytykumjesz innych. Jak widzę Twoje wpisy to, aż się czytac tego nie da. Jak nie głupie domysły to rady jak grać oraz Twoja specjalność transfery i w nich też sam bezsens.

W odpowiedzi na Twoje pytnie już nie raz było mówione że Taku nie chce się uczyć angiielskiego i polskiego! Dogadauje sie tak, że tłumaczy mu Edi albo gestykulują mu Wdowczyk lub koledzy z zespołu, a ponadto jakieś tam zwroty kojarzy. Wow!

Zamiast pierd... bez sensu poczytaj oficjalke, albo przed napisaniem pomyśl!

Sory za offtop ale już nie wytrzymałem.

Zygmunt Wasilewski aby nie robić śmietnika z działu przemysl to sobie i nie odpisuj!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 19:07
Współpraca Pogoni z Espanyolem, też sobie wybraliśmy klub kwasny ale przynajmniej analogia zobowiązuje " Ruszający sezon 2014/15 będzie dla Espanyolu już 80. w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mimo wielkich tradycji, klub w swojej historii nigdy nie był mistrzem Hiszpanii,"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 19:47

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Fajny materiał. Czy ktoś wie czy Taku umie komunikować się w jakimś normalnym języku? Rozumie jakieś strzępki polskiego ale z Edim rozmawiają (jak widać) po japońsku. Jak dogaduje się z drużyną i trenerem?



Przyglądam się Twoim wpisom ostatniego czasu i wnioskuję, że jesteś mało ogarniety. Piszesz bezsensowne posty, a krytykumjesz innych. Jak widzę Twoje wpisy to, aż się czytac tego nie da. Jak nie głupie domysły to rady jak grać oraz Twoja specjalność transfery i w nich też sam bezsens.

W odpowiedzi na Twoje pytnie już nie raz było mówione że Taku nie chce się uczyć angiielskiego i polskiego! Dogadauje sie tak, że tłumaczy mu Edi albo gestykulują mu Wdowczyk lub koledzy z zespołu, a ponadto jakieś tam zwroty kojarzy. Wow!

Zamiast pierd... bez sensu poczytaj oficjalke, albo przed napisaniem pomyśl!

Sory za offtop ale już nie wytrzymałem.

Zygmunt Wasilewski aby nie robić śmietnika z działu przemysl to sobie i nie odpisuj!



I co się przypierdalasz? "Nestor" forum (w końcu ponad już 500 dni tutaj) wstał lewą nogą i poczuł moc rugania innych? Cieszę się, że wszystkie twoje posty są piękne,mądre, wyważone i przemyślane i zawsze ale to zawsze na temat,dosłownie w punkt.I także skorelowane z innymi mediami sportowymi w tym oczywiście stroną oficjalną Pogoni. Pozostaję z szacunkiem i życzę zdrowia.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 25 sierpnia 2014, 20:18 [4 raz(y)]


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3668 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 20:48
Był Robak w turbokozaku, czy znowu przesunęli? Dobrze wypadł / kiedy będzie? ktoś widział?


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6026 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 20:48

  j.badlewski napisał:  
Był Robak w turbokozaku, czy znowu przesunęli? Dobrze wypadł / kiedy będzie? ktoś widział?



był wczoraj, 129 punktów miał bodajże...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 20:59

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Fajny materiał. Czy ktoś wie czy Taku umie komunikować się w jakimś normalnym języku? Rozumie jakieś strzępki polskiego ale z Edim rozmawiają (jak widać) po japońsku. Jak dogaduje się z drużyną i trenerem?



Przyglądam się Twoim wpisom ostatniego czasu i wnioskuję, że jesteś mało ogarniety. Piszesz bezsensowne posty, a krytykumjesz innych. Jak widzę Twoje wpisy to, aż się czytac tego nie da. Jak nie głupie domysły to rady jak grać oraz Twoja specjalność transfery i w nich też sam bezsens.

W odpowiedzi na Twoje pytnie już nie raz było mówione że Taku nie chce się uczyć angiielskiego i polskiego! Dogadauje sie tak, że tłumaczy mu Edi albo gestykulują mu Wdowczyk lub koledzy z zespołu, a ponadto jakieś tam zwroty kojarzy. Wow!

Zamiast pierd... bez sensu poczytaj oficjalke, albo przed napisaniem pomyśl!

Sory za offtop ale już nie wytrzymałem.

Zygmunt Wasilewski aby nie robić śmietnika z działu przemysl to sobie i nie odpisuj!



I co się przypierdalasz? "Nestor" forum (w końcu ponad już 500 dni tutaj) wstał lewą nogą i poczuł moc rugania innych? Cieszę się, że wszystkie twoje posty są piękne,mądre, wyważone i przemyślane i zawsze ale to zawsze na temat,dosłownie w punkt.I także skorelowane z innymi mediami sportowymi w tym oczywiście stroną oficjalną Pogoni. Pozostaję z szacunkiem i życzę zdrowia.



Zygmunt ale na te 500 dni Mazii napisal 150 postow a Ty na swoje 157 masz juz 633.... hm.. czy Ty nie masz znajomych , rodziny? moze czesc swojej energi przeznacz w inny sposob. Twoja sprawa, ale na' uznanie' za pisanie wielu komentarzy to nie licz.

A do tematu , to tez mam mieszane uczucia z tym Espaniolem, liga napewno lepsza bez dyskusji ale klub hm... no jakos sie tam utrzymuje i to tyle. Nie robilbym sobie nadzieji na wielka wspolprace. Nasze klubowe wladze chwala sie tym faktem bo jak wiemy rzadko sie ich w mediach chwali, wiec takiej okazji przepuscic nie mogli. Jakis czas temu ktos wsponal ze panowie maja zal ze zamiast o ich pracy w klubie ciagle mowi sie o Azotach. Widac lubia jak sie ich chwali. Prawda jest ze u nas predzej ktos wyleje 'wiadro pomyj' niz powie cos pozytywnego.
Mielismy juz Olympique Lyon za partnera i wiele z tego nie bylo, wiec trudno ekscytowac sie wiadomoscia ze Espanyol zaprosil naszych dzialaczy pogadac....


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 21:06
Skoro z takimi wiekszymi klubami ciezko to moze lepiej cos konkretnego ugrac z mniejszym. Choc Espanyol to i tak kaliber nieporownywalnie wiekszy niz wiekszosc poslkiej ligi.
Inna sprawa, to z tego co ja slyszalem to wspolpraca z Lyonem upadla ze wzgledu na koszta logistyczne tej wspolpracy, a do Hiszpanii jeszcze dalej...


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5400 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 21:12
Fajnie gdyby z tej współpracy wyszłoby jakieś wypożyczenie od nich. Pożyjemy zobaczymy, oby było coś więcej niż z Lyonem ;)


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3922 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 22:12
Lyonowi cos nie idzie od czasu tej wspolpracy z nami :D


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2014 22:25

  tennisfan napisał:  
Lyonowi cos nie idzie od czasu tej wspolpracy z nami :D



Lyon chciał nam sprzedać swój "system szkolenia" młodzieży - plany treningowe itd. Trochę nie wyszło, bo u nas zimą z treningami ciężko, a tam dzieciaki mają halę z boiskiem czynnym przez cały rok...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6002 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/08/2014 08:54

  anathema napisał:  
Współpraca Pogoni z Espanyolem, też sobie wybraliśmy klub : ale przynajmniej analogia zobowiązuje " Ruszający sezon 2014/15 będzie dla Espanyolu już 80. w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mimo wielkich tradycji, klub w swojej historii nigdy nie był mistrzem Hiszpanii,"


Zdobyli puchar Hiszpanii 6 razy a w lidze graja z Barcelona i Realem a nie Legią. Myślisz, że Real czy Barcelona chciałyby współpracować z Pogonią? Trzeba liczyć siły na zamiary. Mam nadzieję, że to wypali.


klase87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/08/2014 09:15
Z tego co wyczytałem to nie my zgłosiliśmy się do nich tylko oni do nas. Jak dla mnie to już jest jakieś wyróżnienie. Za rok sparing z nimi zapewne, i na tym jak zwykle kończy się współpraca. Mam nadzieje ,że się mylę i miło mnie zaskoczą.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/08/2014 16:52
Jakiś czas temu Mroczek się też wypowiadał o współpracy z jakimś klubem z Brazyliskiej ekstraklasy,coś ruszyło w tym temacie?


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7620 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/08/2014 21:34

  Ozii napisał:  
Jakiś czas temu Mroczek się też wypowiadał o współpracy z jakimś klubem z Brazyliskiej ekstraklasy,coś ruszyło w tym temacie?



Tego nie wiem, ale przypomniało mi się jak kiedyś w naszej drużynie jeden z Brazylijczyków był sprzedawcą krawatów, jak wiele zmieniło się od tego czasu na plus możemy zaobserwować obecnie :)


Pogoń Szczecin MKS!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/08/2014 21:36

  ArP napisał:  

  Ozii napisał:  
Jakiś czas temu Mroczek się też wypowiadał o współpracy z jakimś klubem z Brazyliskiej ekstraklasy,coś ruszyło w tym temacie?



Tego nie wiem, ale przypomniało mi się jak kiedyś w naszej drużynie jeden z Brazylijczyków był sprzedawcą krawatów, jak wiele zmieniło się od tego czasu na plus możemy zaobserwować obecnie :)



Lepsz byl trener Serrao, ktory nawet debiutu nie doczekal :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005