Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/03/2014 06:33

  pablo8511 napisał:  
Czyli Ruch jest mało profesjonalnym klubem?


Jeśli zrobił to świadomie, to w moim mniemaniu - jest nieprofesjonalnym Klubem.


INDIOS BRAVOS
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/03/2014 08:33

  tm_tomcio napisał:  

  pablo8511 napisał:  
Czyli Ruch jest mało profesjonalnym klubem?


Jeśli zrobił to świadomie, to w moim mniemaniu - jest nieprofesjonalnym Klubem.



Był to klasyczny przykład marketingu partyzanckiego. Co jest w tym nieprofesjonalnego? Stosują to firmy na całym świecie...

O ile mógłbym uwierzyć, że ta reklama była przygotowana ogólnie na różne strony i trafiła również na stronę Górnika, to widać, że Stolica futbolu oraz Zaproszenie na mecz przyjaźni były dedykowane na konkretne miejsca.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/03/2014 10:47

  londoner napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  pablo8511 napisał:  
Czyli Ruch jest mało profesjonalnym klubem?


Jeśli zrobił to świadomie, to w moim mniemaniu - jest nieprofesjonalnym Klubem.



Był to klasyczny przykład marketingu partyzanckiego. Co jest w tym nieprofesjonalnego? Stosują to firmy na całym świecie...

O ile mógłbym uwierzyć, że ta reklama była przygotowana ogólnie na różne strony i trafiła również na stronę Górnika, to widać, że Stolica futbolu oraz Zaproszenie na mecz przyjaźni były dedykowane na konkretne miejsca.



Wyszydzanie przeciwnika - a tak to odebrałem - było, jest i będzie nieprofesjonalne, niezależenie w jak piękną nazwę to się ubierze.


INDIOS BRAVOS
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/03/2014 13:23

  tm_tomcio napisał:  
Wyszydzanie przeciwnika - a tak to odebrałem - było, jest i będzie nieprofesjonalne, niezależenie w jak piękną nazwę to się ubierze.


Wyszydzanie wyszydzaniem, jednak dla mnie to też leczenie swoich kompleksów. Akcja zdecydowanie żenująca, tym bardziej że podjęta przez polityka w celu zbicia kapitału politycznego na dobrym imieniu naszego klubu.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/03/2014 13:44

  PoGo napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
Wyszydzanie przeciwnika - a tak to odebrałem - było, jest i będzie nieprofesjonalne, niezależenie w jak piękną nazwę to się ubierze.


Wyszydzanie wyszydzaniem, jednak dla mnie to też leczenie swoich kompleksów. Akcja zdecydowanie żenująca, tym bardziej że podjęta przez polityka w celu zbicia kapitału politycznego na dobrym imieniu naszego klubu.



Nie byloby dobrze gdyby to klub oficjalnie probowal sie tak reklamowac.
Mozna to by bylo podciagnac pod leczenie swoich kompleksow lub okreslic jako pozytywna szydera. Jedno jest pewne zabolalo to Lecha i to bardzo, a nie jeden w Szczecinie mial kupe smiechu widzac ten artykol/zdjecie. Szkoda ze wmieszana jest w to polityka, troche to zmienia caloksztal. Jednak mimo wszystko akcja raczej pozytywna. Chyba starczy zajmowac sie Lechem i czas zaczac patrzec na siebie, tydzien beki z odwiecznego rywala daje satysfakcje. Zadarte nosy z Poznania pocieszaja sie wygrana z Piastem, a ja mam cicha nadzieje ze jeszcze w tym sezonie polozymy ich na kolana raz jeszcze. Spodziewam sie ze po takim wyniku wiecej tych kompleksow bedzie w Poznaniu:)


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 02/03/2014 18:56

  PoGo napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
Wyszydzanie przeciwnika - a tak to odebrałem - było, jest i będzie nieprofesjonalne, niezależenie w jak piękną nazwę to się ubierze.


Wyszydzanie wyszydzaniem, jednak dla mnie to też leczenie swoich kompleksów. Akcja zdecydowanie żenująca, tym bardziej że podjęta przez polityka w celu zbicia kapitału politycznego na dobrym imieniu naszego klubu.


Ciekawe, czy ów polityk miał zgodę na wykorzystanie nazwy Klubu do celów prywatnych :)


INDIOS BRAVOS
Seba549
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4410 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/03/2014 02:21

  tm_tomcio napisał:  

  PoGo napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
Wyszydzanie przeciwnika - a tak to odebrałem - było, jest i będzie nieprofesjonalne, niezależenie w jak piękną nazwę to się ubierze.


Wyszydzanie wyszydzaniem, jednak dla mnie to też leczenie swoich kompleksów. Akcja zdecydowanie żenująca, tym bardziej że podjęta przez polityka w celu zbicia kapitału politycznego na dobrym imieniu naszego klubu.


Ciekawe, czy ów polityk miał zgodę na wykorzystanie nazwy Klubu do celów prywatnych :)



Ot to to gdyby nie nieszczesna sprawa z komornikiem to stowarzyszenie moglo by wystapic o wyplacenie naleznosci z tytulu nieaotoryzowanego wykorzystania nazwy klubu którym de facto stowarzyszenie jest wlacicielem nazwy jesli cos pomylilem to mnie poprawcie


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/03/2014 07:55

  tm_tomcio napisał:  

  londoner napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  pablo8511 napisał:  
Czyli Ruch jest mało profesjonalnym klubem?


Jeśli zrobił to świadomie, to w moim mniemaniu - jest nieprofesjonalnym Klubem.



Był to klasyczny przykład marketingu partyzanckiego. Co jest w tym nieprofesjonalnego? Stosują to firmy na całym świecie...

O ile mógłbym uwierzyć, że ta reklama była przygotowana ogólnie na różne strony i trafiła również na stronę Górnika, to widać, że Stolica futbolu oraz Zaproszenie na mecz przyjaźni były dedykowane na konkretne miejsca.



Wyszydzanie przeciwnika - a tak to odebrałem - było, jest i będzie nieprofesjonalne, niezależenie w jak piękną nazwę to się ubierze.



A gdzie tam wyszydzanie?


Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/03/2014 14:37
nie wiedziałem gdzie podać info
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Lewandowski-nie-zagra-ze-Szkocja,wid,16447778,wiadomosc.html
szanse Robaka na występ od początku meczu rosną


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/03/2014 16:53

  Melu napisał:  
nie wiedziałem gdzie podać info
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Lewandowski-nie-zagra-ze-Szkocja,wid,16447778,wiadomosc.html
szanse Robaka na występ od początku meczu rosną



Milik będzie grał z przodu, chyba że zagramy 3-5-2 tak jak coś wspominał Nawałka - to wtedy Robak z Milikiem.


k(c)ompanyPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/03/2014 19:46
Taki mały OT. Pogoń musiała maczać w tym palce, siec i nie tylko, to wypatrzyła ;) Obrazek jpg wstawiony na forum


Herman Haken. Takiego Prezydenta potrzeba Szczecinowi.
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/03/2014 21:31

  londoner napisał:  

  pablo8511 napisał:  

  Lrd napisał:  

  pablo8511 napisał:  
Czyli Ruch jest mało profesjonalnym klubem?



Ruch nie zrobił tego świadomie. Mieli wykupioną reklamę w google adsense, a strony Legii i kogoś jeszcze w celu zarobienia dodatkowych paru groszy wyświetlały reklamy z google adsense. Zbieg okoliczności sprawił, że akurat reklama Ruchu trafiła na strony innych klubów. Równie dobrze mogła to być reklama ogórków czy podpasek.



Z tego co wiedziałem to było świadome zagranie klubu ku uciesze kibiców Ruchu. Dzięki za wyjaśnienie. Pozdrawiam.



Były to reklamy przygotowane pod konkretne witryny, hasło "Jest nas dwóch: Widzew i Ruch" na stronie Widzewa, czy "Stolica futbolu jest w Chorzowie" na stronie Legii



Po dzisiejszej wygranej z Wisla Ruch nawet zwiekszyl swoje szanse na ""miszcza" a zatem na "stolyce futbolu" :-)


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 16/03/2014 21:32
Obszerny wywiad z Lukaszem Zwolinskim na transfery.info


  Cytat:  


Jesień była dla Ciebie idealna. Zostałeś najlepszym strzelcem mistrza rundy w I Lidze.

To fakt. Król strzelców rundy w drużynie lidera zaplecza ekstraklasy na pewno cieszy i mobilizuje do dalszej pracy, ale to już przeszłość… Tak samo, jak i cała runda jesienna. Teraz zaczynamy od nowa na wiosnę i każdy następny mecz będziemy chcieli wygrać, a ja mam nadzieję, że pomogę drużynie dokładając kilka swoich trafień.

Łęczna jest małym miastem, jak się w nim odnajdujesz?

Ja osobiście mieszkam w Lublinie. Łęczna może i jest mała, ale na pewno ma wiernych kibiców, którzy przychodzą na każdy mecz. Nie ma dla nich różnicy, czy gramy u siebie, czy na wyjeździe. Zawsze czujemy doping i wsparcie kibiców.

Przerwałeś studia, czy kontynuujesz je na Lubelszczyźnie?

Studia musiałem przerwać. W Lublinie niestety nie ma kierunków typowo sportowych, tak jak na Akademii Wychowania Fizycznego w Szczecinie. Z tego, co zdążyłem się dowiedzieć, najbliższa uczelnia AWF jest w Białej Podlasce.

Nie żałujesz? Chcesz w przyszłości wznowić naukę?

Żałuję, ale piłkę stawiam na pierwszym miejscu. Na pewno będę chciał wrócić do studiowania w przyszłości. Niestety na razie musi mi wystarczyć szkoła Speak Up, do której chodzę na angielski.

Łęczna po rundzie jesiennej zajmuje pierwsze miejsce i wygląda na to, że awans macie w zasięgu ręki.

Tutaj się nie zgodzę... Jesteśmy dopiero na półmetku, musimy się zmobilizować i od samego początku pokazywać na boisku, że chcemy wygrywać. Liga jest nieprzewidywalna, wszystko może się zdarzyć, a my musimy pokazać się w niej z jak najlepszej strony. Do T-Mobile Ekstraklasy droga jeszcze daleka...

Nie boisz się, że może Wam się przydarzyć historia podobna do Floty Świnoujście?

Nie sądzę, by mogło się nam przytrafić coś podobnego. Mamy doświadczony zespół, atmosfera jest bardzo dobra, trener nam ufa, my ufamy jemu. Te wszystkie czynniki są dla nas, jak najbardziej pozytywne.

Kiedy awansujecie będziesz wolał pozostanie w Górniku, czy powrót do Pogoni?

Najpierw awansujmy, wtedy będziemy rozmawiać.

Podobno Jurij Szatałow zabrania zawodnikom rozmawiać w szatni o T-Mobile Ekstraklasie, to prawda?

Tak, to prawda! Przed przerwą świąteczną trener uczulił nas, by nie rozmawiać na temat naszego awansu do T-Mobile Ekstraklasy, bo to dopiero mała cegiełka i potrzeba jeszcze mnóstwo takich. Czeka nas jeszcze cała runda, w której musimy zdobyć wiele punktów.

Skąd wziął się Twój pseudonim „Księżniczka”?

Z „Księżniczką” to akurat śmieszna historia. Nasz kapitan Veljko Nikitović został zapytany przez pewnego dziennikarza, jakie ksywy nadałby poszczególnym zawodnikom zespołu. Ze względu na to, że jestem młody i przystojny (śmiech), to na mnie padło „Księżniczka”. Kapitan uzasadnił swój wybór tym, że przed każdym treningiem przeglądam się w lustrze, poprawiam fryzurę i zawsze muszę dobrze się prezentować.

Ktoś z Pogoni dostrzegł Twoją dobrą postawę?

Trener Stolarczyk dzwonił do mnie prawie po każdym meczu, w którym udało mi się zagrać i to głównie z nim rozmawiałem na temat mojej gry. Z Trenerem Wdowczykiem też kilka razy rozmawiałem. Na pewno sztab i zarząd ze Szczecina śledzi moją grę i docenia postawę w Łęcznej.

Jeżeli trafiłbyś z powrotem do Szczecina, nie boisz się rywalizacji z Marcinem Robakiem?

Nie boję się rywalizacji, to tylko wychodzi na dobre.

Musisz jednak przyznać, że Marcin Robak jest właściwie nie do tknięcia. Wierzysz, że mógłbyś wywalczyć może miejsce w pierwszym składzie w „Dumie Pomorza”?

Marcin jest napastnikiem kompletnym, jak na polskie warunki. Ma wszystko, co powinna mieć klasyczna "9". Na pewno na chwilę obecną Marcin jest napastnikiem numer jeden w Pogoni. Ja będę robić wszystko, żeby wkrótce wywalczyć miejsce w pierwszym składzie.

W zimowym oknie transferowym dostałeś na swojej pozycji poważnego konkurenta w walce o pierwszy skład. Arkadiusz Woźniak jest dużo bardziej doświadczonym piłkarzem od Ciebie.

Rywalizacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, będę robił wszystko, co w mojej mocy, żeby tak jak w rundzie jesiennej wychodzić w pierwszej ”11”. Arkadiusz jest bardzo dobrym i doświadczonym zawodnikiem, ale nie boję się rywalizacji i chcę grać od pierwszej minuty.

Czyli tak jak kiedyś mówiłeś: "Czuję się silniejszy po każdej bramce. Kolejne trafienia przywracają mi siły". Jesteś pewny gry w pierwszym składzie i nie oddasz go Arkadiuszowi Woźniakowi?

Nigdy nie można być pewnym grania. Ja chcę na każdym treningu i w meczu potwierdzać swoje umiejętności dając trenerowi argumenty na stawianie właśnie na mnie. Mam nadzieję, że zmiana napastnika nie będzie konieczna.

Według Ciebie, czego Pogoń może dokonać w obecnym sezonie?

Pogoń będzie w pierwszej ósemce i może sprawić miłą niespodziankę.

W T-Mobile Ekstraklasie zagrałeś dotychczas jedno spotkanie. Czujesz, że nie dostałeś prawdziwej szansy?

Tak uważam. Nie dostałem prawdziwej szansy.

Myślisz, że trener Marcin Sasal i Ryszard Tarasiewicz przestraszyli się gry niedoświadczonymi piłkarzami?

W tamtym okresie było dużo mniej młodych zawodników, na mnie widocznie bali sie postawić. Obóz w Turcji rozbudził moje nadzieje związane z grą w pierwszym zespole Pogoni, czekałem na swoją szansę, a ta przyszła dopiero, jak Pogoni już nie szło. Na koniec sezonu zagrałem dwa spotkania.

Bali się postawić na Ciebie, a w składzie widzieli takich piłkarzy jak Djousse, czy Traore. Kibice również domagali się, żeby to Tobie dano szansę. Tym bardziej, że w III lidze strzelałeś po kilka bramek w meczu.

Miałem naprawdę udany sezon: w rezerwach 38 goli w lidze, z juniorami brązowy medal Mistrzostw Polski w Gdyni. Wtedy naprawdę czułem, że mogę dostać szansę, a co więcej pokazać sie z dobrej strony w ekstraklasie.

Byłeś również na wypożyczeniu w Arce, jednak nie grałeś tam zbyt wiele. Jak wspominasz pobyt w Gdyni?

Ciężko mi wracać do tematu Arki. Rzadko dostawałem szansę gry, grałem głównie „ogony”. Kibice również nie byli zbyt mili. Dla mnie dużym plusem jest to, że tam właśnie przeszedłem taką "szkołę życia". Dotychczas mieszkałem z rodzicami, a w Gdyni po raz pierwszy musiałem wszystko robić sam.

Co się stało w Arce, że nie grałeś? W tamtym czasie klub z Gdyni bardzo poszukiwał dobrego snajpera, trener Paweł Sikora nie chciał na Ciebie postawić. Nie znał Cię?

Trener Sikora sam chciał mnie w swoim zespole i to pytanie trzeba kierować do niego. Wiem, że obserwował mnie na spotkaniach rezerw Pogoni. Byliśmy też w tym samym miejscu na obozie, co Arka. W Świdwinie powiedział mi, że obserwuje mnie od dłuższego czasu i chciałby, żebym do niego dołączył.

Trener Paweł Sikora, który Cię znał i chciał w swojej drużynie, sprowadził do Arki i nie odzywał się do Ciebie przez dziesięć spotkań?

Tak właśnie było. Ja nie jestem typem zawodnika, który po każdym meczu podchodzi i pyta, dlaczego nie gra. Widocznie trener miał inną wizję. Zostawiłem odstawiony na boczny tor, bez żadnych wyjaśnień.

Powiedziałeś, że kibice nie byli zbyt mili, co takiego robili?

Nic złego mi nie zrobili. Nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że w Gdyni działa mi się jakaś wielka krzywda! Po prostu nie było miło słuchać po przegranym, czy nawet wygranym (!) meczu: „Eee… Zwoliński! Paprykarz wypie*** do Szczecina”.

Nie miałeś podczas pobytu w Arce takich myśli, żeby rzucić to wszystko, wyjechać z Gdyni?

Nawet przez sekundę taka myśl nie przyszła mi do głowy. Jestem raczej typem człowieka uparcie dążącego do celu. Może nie grałem w I Lidze, jak założyłem sobie przed wypożyczeniem, ale na szczęście mogłem występować w rezerwach. Tam udało mi się trafić kilka razy i, chociaż to poziom zaledwie III Ligi, to te trafienia dodały mi siły.

Jesteś zdania, że w Arce bardziej wyrobiłeś sobie charakter, niż podniosłeś umiejętności?

Wyrobiłem to i to. Wszyscy myślą, że pobyt w Gdyni, to dla mnie czas stracony. Wiem, że to właśnie Gdynia nauczyła mnie życia. Pierwszy raz musiałem sam zadbać o siebie. Znalazłem się w nowej sytuacji, otoczeniu. To było spore doświadczenie życiowe.

Jako wychowanek „;Portowców” świetnie znasz opinię szczecińskich kibiców o Arce, nie miałeś problemów ze względu na wybór tamtego kierunku?

Jako zawodnik nie mogę patrzeć na to przez pryzmat kibicowski. Będąc młodym zawodnikiem musiałem wybrać taki zespół, w którym miałbym szansę na dalsze rozwijanie się. Zdecydowałem się na Arkę, która nie dała mi ostatecznie takiej szansy, jakiej bym oczekiwał, ale wtedy wydawała się dobrym wyborem.

Dość długo musiałeś czekać na swoje pierwsze powołanie do młodzieżowej reprezentacji.

W pewnym stopniu była to bardzo dobra motywacja, żeby zasuwać na treningach, strzelać bramki i czekać aż przyjdzie to pierwsze powołanie. W końcu udało się, w 2012 roku zagrałem w reprezentacji U-19.

Nie czułeś się źle, że koledzy już grają w „Biało-Czerwonych” barwach, a Ty jesteś notorycznie pomijany?

Szczerze? Zazdrościłem im z całego serca, ale wiedziałem, że jak będę ciężko pracować, to w końcu dostanę szansę i tak się później stało. Przyszło powołanie, jedno, drugie, trzecie i zostałem na dłużej (śmiech).

Ostatnio po zgrupowaniu reprezentacji dostałeś też nowy pseudonim.

To prawda, jak wracam ze zgrupowań kadry, to trener przez dwa dni mówi na mnie „Reprezentant”. Nie daje mi spokoju i mówi, że po kadrze zawsze mam głowę w chmurach. Koledzy oczywiście też się do tego dołączają i wołają na boisku: „Eeej Ty nie musisz tego robić, Ty przecież jesteś kadrowicz, kadra Polski, reprezentant.” albo „Ooo… wrócił z kadry Pan Piłkarz, to ten, co strzelił historyczną bramkę Włochom”. Oczywiście szydera w piłce musi być, a my mamy super zespół i najlepszą atmosferę w lidze!



Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/03/2014 20:34
Jutro w przeglądzie wywiad z Wdowczykiem.
Tutaj mały fragment Wdowczyk dla PS


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/03/2014 23:45

  netoper napisał:  
Jutro w przeglądzie wywiad z Wdowczykiem.
Tutaj mały fragment Wdowczyk dla PS



Tytuł z okładki trochę niepokojący. Panie Darku, zrób Pan Mistrza w Szczecinie, to przejdziesz do historii. A selekcjoner w tej chwili, to gorące krzesło...


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/03/2014 00:04

  londoner napisał:  

  netoper napisał:  
Jutro w przeglądzie wywiad z Wdowczykiem.
Tutaj mały fragment Wdowczyk dla PS



Tytuł z okładki trochę niepokojący. Panie Darku, zrób Pan Mistrza w Szczecinie, to przejdziesz do historii. A selekcjoner w tej chwili, to gorące krzesło...



Tytuł trochę w stylu tabloidu - szukanie sensacji i mocnego tytułu. Zresztą chyba każdy trener klubowy chciałby być kiedyś selekcjonerem reprezentacji - dziwne byłoby gdyby ktoś się przed tym wzbraniał. Równie dobrze można zapytać Rumaka - Chciałby być pan KIEDYŚ selekcjonerem? - Tak. I robimy tytuł: Rumak chce być selekcjonerem.
Ja zwróciłem uwagę na inne kwestie, ale póki nie przeczytam pełnego wywiadu zachowam je dla siebie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/03/2014 00:22

  Plum napisał:  

  londoner napisał:  

  netoper napisał:  
Jutro w przeglądzie wywiad z Wdowczykiem.
Tutaj mały fragment Wdowczyk dla PS



Tytuł z okładki trochę niepokojący. Panie Darku, zrób Pan Mistrza w Szczecinie, to przejdziesz do historii. A selekcjoner w tej chwili, to gorące krzesło...



Tytuł trochę w stylu tabloidu - szukanie sensacji i mocnego tytułu. Zresztą chyba każdy trener klubowy chciałby być kiedyś selekcjonerem reprezentacji - dziwne byłoby gdyby ktoś się przed tym wzbraniał. Równie dobrze można zapytać Rumaka - Chciałby być pan KIEDYŚ selekcjonerem? - Tak. I robimy tytuł: Rumak chce być selekcjonerem.
Ja zwróciłem uwagę na inne kwestie, ale póki nie przeczytam pełnego wywiadu zachowam je dla siebie.



...zimą trener twierdził, że nie rozmawiał z Lechią zdaje się... ?


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/03/2014 08:34
A co mial mowic? Kontrakt dobiegal konca,musial miec przygotowana jakas alternatywe.

Swoj chlop ten Wdowiec :)


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/03/2014 10:42
Niby nic, ale miło patrzeć na zestawienie w Przeglądzie. Na chwile obecną z 5 kategorii prowadzimy w 4 - asysty Aka, Strzelcy Robak, Cudzoziemiec Aka, bramkarz Radek :]


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/03/2014 18:51
Witam wszystkich,
W końcu udało mi się "wstrzelić" w rejestrację, więc korzystając z okazji wrzucam dzisiejszy wywiad Wdowczyka z Przeglądu Sportowego

http://oi61.tinypic.com/122hqas.jpg


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005