Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 18:13

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  zach-pom napisał:  

  Icar napisał:  
Pewnie niedługo wyjdzie jakieś oświadczenie z klubu o "steku bzdur" :)



Aż tak długo na odpowiedź Prezesa nie trzeba było czekać :)



Kolejne pierdy o niczym. Podobnie jak wczorajsza konferencja. Do kogo on kurwa ma te żale? Zbiera co zasiał. Niech już lepiej nic nie mówi a Stolarczyk niech siedzi w tej Chorwacji. Wszystko dookoła sprawia, że bardziej wierzymy RJ niż Prezesowi. I trudno się temu dziwić skoro on notorycznie mija się z prawdą. Do kogo on ma pretensje? Do Radka, że trochę smutnej prawdy ujawnił? W żadnej z ważnych ostatnio spraw Mroczek nie był z nami szczery, ciągle miesza i kluczy, traktuje nas jak debili żeby chociaż o tych transferach przypomnieć. To wszystko idzie w złą stronę, leży marketing, leżą wzmocnienia i skauting (skoro chcieliśmy kulawego Pawłowskiego) leży wizerunek klubu i komunikacja z kibicami. Zbliżamy się do masy krytycznej.


To nawet nie sa pierdy. Pisalem juz w innym momencie o tym, ze aktualna polityke transferowa rozumiem, ale zamieszania z RJ84 ani troche, a po tym co przeczytalem, to odrzuca mnie na mysl, ze mam isc na stadion i dorzucic pieniadze do tego brudnego koryta. Jak mozna miec pretensje do zawodnika, ze ten nie chcial odejsc z klubu chociaz samemu zaoferowalo mu sie chwile wczesniej kontrakt? Jak mozna takiego zawodnika trzymac w rezerwach widzac co sie dzieje na bramce w pierwszym zespole? Jak mozna potraktowac tak zawodnika, ktory tyle dla Pogoni zrobil i zyl tym klubem mimo ze czasami przeginal? Jeden z bardziej ambitnych zawodnikow jacy byli w tej kadrze. CM711 tez dorzucl do tego wszystkiego w wywiadzie dla weszlo. Dopoki nie przeczytam wyjasnien tego wszystkiego, ale prawdziwych wyjasnien to moja noga wiecej na stadionie nie postanie, za duzo w tym klubie juz widzialem i dosc mam traktowania zasluzonych pilkarzy czy wychowankow jak gowno czy to przez klub czy przez kibicow zeby sie z tym utozsamiac.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 19:17
Żałosne te odpowiedzi prezesa. Dziwi mnie jak taki facet funkcjonuje na rynku i to tyle lat.
Pomijając sprawe Janukiewicza, czy jest choć jedna osoba na tym forum, która wierzy w wypowiedzi Mroczka?

Ostatnio edytowany przez: cfan, 11 lipca 2017, 19:24 [1 raz(y)]


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 20:44
Ja


INDIOS BRAVOS
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 21:02
Pomijając już fakt, że 90% tego oświadczenia to klasyczne pieprzenie bez sensu w stylu "To złe co powiedział więc nie skomentuję" to jeden cytat rzucił mi się szczególnie w oczy:


  Cytat:  
Jako Pogoń postawiliśmy w pewnym momencie sprawę jasno: chcemy pożegnać się z zawodnikiem, sprowadzić innych bramkarzy i rozpocząć nowy etap (i nie ma tu znaczenia ocena późniejszych bramkarzy, którzy zastąpili R. Janukiewicza)



Co to jest ten pewny moment? Dlaczego zrobiono to tak nagle? Dlaczego nie dano zawodnikowi drugiej szansy skoro jego następcy zwyczajnie zawiedli (i do bramki musiał wskakiwać drewniany i niepewny Henger). Czy zadecydowały aspekty czysto sportowe? Jeśli tak to, w czym Kudła lub Słowik byli lepsi? Dlaczego upokarzano zawodnika z profesjonalnym kontraktem który został zaproponowany przez klub zaledwie KILKA miesięcy wcześniej?

Mroczek miał szansę w tym oświadczeniu napisać wszystko - że we współpracy wynikały różnice charakterologiczne, że nie podobały mu się wypowiedzi Janukiewicza w mediach w czasie gdy był nr 1, że Jankuewicz jest za stary na tą kadrę bo celem Pogoni jest promowanie nowych itd. Ale on wybrał drogę najgorszą - wywiesił białą flagę wskazując jednoznacznie że Janukiewicz jest czarnym charakterem tej fabuły. Tymczasem prawdziwa hiena czai się gdzie indziej.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 21:07
Nie wiem jak wy, ale ja wierzę Radkowi. Nie znam tak drugiej szczerej i naturalnej osoby jak on


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 21:52
Ja wiem jedno: nie wierzę już Mroczkowi. Za dużo tego się nazbierało. Niech facet wynajmie profesjonalistów do PR bo to co wyprawia to żenada. Przy okazji niech zatrudni speców od marketingu, prawdziwego trenera bramkarzy i dyrektora sportowego. Wtedy będzie mógł walić kazania o tym kto szkodzi klubowi bo ma pod nosem gromadę amatorów i nieudaczników i nic z tym nie robi.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 22:07
To że nie chce prowadzić publicznej dysputy jest zrozumiałe.Trudno się spodziewać by Prezes klubu przepychał się kto komu zabrał wiaderko w piaskownicy.
Nie zmienia to faktu że od dłuższego czasu polityka Pogoni jest taka że że My mamy kupic karnety,wierzyć że będzie dobrze i ogólnie nie interesować się w jaki sposób podejmowane są decyzje,co w klubie się dzieje,jakimi srodkami finansowymi dysponuje i kogo zatrudnia na kluczowych stanowiskach.Taka postawa Mroczek odsuwa od siebie najwierniejszych kibiców, a ciągła paplanina o niczym, zaburza zaufanie do zespołu ludzi którzy są w Pogoni.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 23:33
Moim zdaniem slabe jest gdy prezes wydaje oficjalne oswiadczenie gdzie publicznie mowi o drugiej stronie, ze klamie uzasadniajac to ze ma zal bo zawodnik mial super oferte i z niej nie skorzystal.... wiec klub postanowil sie z nim rozstac trzymajac go na sile w rezerwach. Maly czlowiek, bo powiedzial za co ma zal w kilku zdaniach w mediach? a moze mali ludzie, ktorzy wystawiaja sie takim dzialaniem jak w tej sprawie na smiesznosc....

W moim pytaniu napisalem, ze pomijam sprawe Janukiewicza. Wszelkie wypowiedzi Mroczka na temat trenerow to farsa, na temat celow dla druzyny kazdego roku to rowniez farsa, na temat dzialania klubu to chyba bardziej fantazja. Dla mnie ten czlowiek publicznie juz tyle bzdur powiedzial, ze jego wypowiedzi sa tyle warte co ta glupia mina przy zatrudnianiu kolejnych trenerow gdy mowi, mam ''nadzieje ze na lata''. Z mojej strony brak zaufania i coraz mniejszy szacunek, a szkoda bo kilka lat w Pogoni juz siedzi i klub trzyma w ekstraklasie.


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/07/2017 01:19
Co do wywiadu Radka to mnie on w paru aspektach nie przekonuje, tak jak nie przekonywał mnie gdy twierdził że wykopy piłki ma/miał doskonałe.. tylko ten wiatr na stadionie w Szczecinie mu przeszkadza. R. J. utwierdza mnie kolejny raz w przekonaniu że pojęcie samokrytyki jest mu obce, winni są inni (przede wszystkim chyba Stolarczyk) tylko nie on. Pierwsza rzecz Radek twierdzi że miał zajebistą ofertę, kontrakt czterokrotnie wyższy niż w Pogoni i mówi że nie poszedł bo dobrze się czuł w Szczecinie itd. Jakiś czas temu twierdził natomiast że nie poszedł bo jednak była to za mała kasa za zmianę otoczenia, daleki wschód itd. Jakby nie patrzeć więc zadecydowały warunki finansowe a nie "miłość" do klubu, miasta itd. W ostatnim wywiadzie ten aspekt w subtelny sposób przemilczał. Druga sprawa, sposób rozstania się klubu z piłkarzem, będącego niewątpliwie w jakimś stopniu ikoną, twarzą odbudowanego zespołu, do tego mającego duży szacunek kibiców był po prostu chujowy, na poziomie paleciarza Smolnego. Jednak jakby nie patrzeć klub ma prawo w każdej chwili wystawić na listę transferową każdego zawodnika. Może się zmienić koncepcja trenera, zarząd, cokolwiek - prawo klubu. Prawem zawodnika jest nie przyjmowanie jakiejkolwiek oferty, tylko tą, która go satysfakcjonuje i Radek po powrocie z wypożyczenia z tego korzystał i miał do tego jak najbardziej prawo. Śmieszna jest jednak historyjka Radka że klub rozpuszczał plotki w Polskę że R. J. jest konfliktowy i dlatego nikt go nie chciał. W Pogoni liczą każda złotówkę, mają na kontrakcie gościa, któremu musza płacić kasę, chcą się go pozbyć i co, puszczają w Polskę przekaz że jest konfliktowy i przez to nikt go nie chce, absurd jakiś, po co? Mi bardziej wydaje się że żaden z potencjalnych zainteresowanych nie chciał wyłożyć kasy, którą R. J. miał w Pogoni i dlatego nie znalazł się żaden chętny - to są moje spekulacje oczywiście. Ktoś pisał jaki to R. J. jest zajebiście ambitny, nie wiem może jest, dla mnie jednak ambitny piłkarz, wierzący w swoje umiejętności w tej sytuacji, w której znalazł się Radek poszedłby grać nawet do ligi niższej (tam właśnie teraz znalazł się Radek), za mniejszą jak trzeba kasę - po to by grać, np. jak Maksymilian Rogalski, który przecież był w podobnej sytuacji. Kolejna sprawa, to Radka spekulacja że Michniewicz nie miał wpływu na odsunięcie go od składu. No jak to? Michniewicz sprowadza sobie Przybeckiego, Słowika, gra nimi ale nie ma wpływu czy R. J. gra czy nie - trochę się to kupy nie trzyma.
Jak dla mnie Mroczek niepotrzebnie wydał jakiekolwiek oświadczenie w tej sprawie, mógł sobie darować.
Jeszcze co do ogólnej histerii dotyczącej Stolarczyka i wzmocnień. Fakt jak dotąd nie było spektakularnych wzmocnień ale zespół nie jest słabszy, a jak dla mnie jest lepszy niż w poprzednim sezonie Skorża, Hołota, Załuska > Moskal, Słowik, Matras. Owszem żeby powalczyć o premie z Azotów potrzebnych jest jeszcze 1 - 3 klasowych graczy ale z tego co pamiętam najlepsze transfery były na koniec przerwy albo nawet po rozpoczęciu sezonu (Robak). A co do urlopu Stolarza to chyba ktoś mu to zatwierdził?


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/07/2017 20:53

  eJay napisał:  
Pomijając już fakt, że 90% tego oświadczenia to klasyczne pieprzenie bez sensu w stylu "To złe co powiedział więc nie skomentuję" to jeden cytat rzucił mi się szczególnie w oczy:


  Cytat:  
Jako Pogoń postawiliśmy w pewnym momencie sprawę jasno: chcemy pożegnać się z zawodnikiem, sprowadzić innych bramkarzy i rozpocząć nowy etap (i nie ma tu znaczenia ocena późniejszych bramkarzy, którzy zastąpili R. Janukiewicza)



Co to jest ten pewny moment? Dlaczego zrobiono to tak nagle? Dlaczego nie dano zawodnikowi drugiej szansy skoro jego następcy zwyczajnie zawiedli (i do bramki musiał wskakiwać drewniany i niepewny Henger). Czy zadecydowały aspekty czysto sportowe? Jeśli tak to, w czym Kudła lub Słowik byli lepsi? Dlaczego upokarzano zawodnika z profesjonalnym kontraktem który został zaproponowany przez klub zaledwie KILKA miesięcy wcześniej?

Mroczek miał szansę w tym oświadczeniu napisać wszystko - że we współpracy wynikały różnice charakterologiczne, że nie podobały mu się wypowiedzi Janukiewicza w mediach w czasie gdy był nr 1, że Jankuewicz jest za stary na tą kadrę bo celem Pogoni jest promowanie nowych itd. Ale on wybrał drogę najgorszą - wywiesił białą flagę wskazując jednoznacznie że Janukiewicz jest czarnym charakterem tej fabuły. Tymczasem prawdziwa hiena czai się gdzie indziej.



Dokładnie. W zasadzie to mógłby nie wydawać żadnych oświadczeń tylko zabrać się za czyszczenie środowiska wewnątrz klubu. Dziwię się Mroczkowi, że brnie w to szambo dalej do tego stopnia, iż nazywa Radka "małym człowiekiem". Tak czy siak, przegrywa tę batalię sromotnie. Mało kto kupuje jego puste gadanie. Czasem milczenie jest złotem, podobnie jak wyciąganie wniosków ze swoich błędów, jednakże magia jego przydupników ze Stolarem i Boriskiem na czele, jest tak oślepiająca niczym chorwackie Słońce.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/07/2017 22:21
Spiker Pogoni - Adam Wosik z Radia Szczecin, najlepszy w ekstraklasie


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/07/2017 09:39
Wosik to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, kiedy wchodził na to stanowisko to nie byłem przekonany do końca, ale obecnie daje sobie radę i to dobrze.
Fajnie, że np. potrafi się emocjonować razem z kibicami w ważnych momentach meczu.
Nie zapomnę meczu półfinałowego PP z Ruchem Chorzów, kiedy rozdygotany Wosik informuje, że sędzia doliczył aż 4 minuty :D

PS. Przypomniał mi się też w tym momencie Baranowski ze swoim pamiętnym ,,Obrigado, a Wisła do domu!" :D


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/07/2017 10:58

  eF^ napisał:  

PS. Przypomniał mi się też w tym momencie Baranowski ze swoim pamiętnym ,,Obrigado, a Wisła do domu!" :D



Baranowski to miał parę "występów":

*Wiosna 2003 za Gondora, któryś tam z kolei wpie*dol u siebie, a Baranowski przez mikrofon zaczął opieprzać sędziego, że złodziej i że sprzedał mecz. Zawiesili go wtedy, a mecz bodajże z Widzewem u siebie

*Ostatni mecz na wiosnę 2004 "za Ptaka", 2:2 z Bełchatowem i awans. Przed meczem i po meczu Baranowski śpiewał "Żegnaj druga ligo, i nie wracaj więcej" :)

*Za Ptaka w ekstraklasie w meczu z Zagłębiem u siebie (1:0, gol Kaźmierczaka ) i słynne "obrigado"
*Z Wisłą Kraków (1:1, gol Celebana, wiosna 2007 r.) "tak się zachowuje mistrz Polski, wygwiżdżmy mistrza Polski!! Wisła do domu" :)

Ciekawe co tam u Baranowskiego teraz, przepadł wraz z nadejściem "nowej" Pogoni, choć absolutnie mi za nim nie tęskno. Było minęło, jego czas się skończył choć sentyment pozostał, bo początki na Pogoni to Baranowski był


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/07/2017 13:59

  Stanisław Grzesiuk napisał:  

  eF^ napisał:  

PS. Przypomniał mi się też w tym momencie Baranowski ze swoim pamiętnym ,,Obrigado, a Wisła do domu!" :D



Baranowski to miał parę "występów":

*Wiosna 2003 za Gondora, któryś tam z kolei wpie*dol u siebie, a Baranowski przez mikrofon zaczął opieprzać sędziego, że złodziej i że sprzedał mecz. Zawiesili go wtedy, a mecz bodajże z Widzewem u siebie




A to nie był przypadkiem Andrzej Nestorowicz, który puścił w przerwie oczywiście hymn amigo, a w drugiej połowie wypalił coś w stylu "Dawno nie komentowałem meczów, ale widzę, że od tego czasu z sędziami nic się nie zmieniło" ? Coś tak jakoś mi się kojarzy ;-D


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/07/2017 14:16
"Baranowski nie rób wioski" lol


  Cytat:  
Ciekawe co tam u Baranowskiego teraz, przepadł wraz z nadejściem "nowej" Pogoni, choć absolutnie mi za nim nie tęskno. Było minęło, jego czas się skończył choć sentyment pozostał, bo początki na Pogoni to Baranowski był



Byłem z rok temu na LM na Chemiku i tam był spikerem


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/07/2017 18:54
Spotkanie z Mroczkiem - live


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/07/2017 19:00
Co ciekawsze fakty:
- kłótnia Mroczek vs. Skorża to bzdura, dziennikarska kaczka;
- za Akę dostaliśmy 100 tys. euro, a nie tak jak było mówione w mediach 600 tys.;
- piłkarze w zeszłym sezonie nie dostali premii/bonusu za awans do 8-mki, a mieli obiecane premie za 6-te miejsce (podobno poważne) których ostatecznie nie dostali;
- pytania dotyczące transferów zbywane ,,milczeniem w tym temacie z uwagi na dobro transferu";
- Zina wykonuje koszulki bo Nike chciał, żeby od razu zamówić 5000 koszulek.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/07/2017 19:53
W tyn linku co wyżej dałem, jest też zapis relacji z tego spotkania 1,5 h, więc jak ktoś nie oglądał to może obejrzeć.
Padła też kwestia dotycząca trenera bramkarza, Prezes szybko uciął dyskusje, że nawet nie ma co próbować o tym gadać, bo ma pewną pozycję. A padały tam teksty ze strony kibica o braku rozwoju wśród bramkarzy i próby dyskusji o nim.

Mam też wrażenie, że w kwestii Robaka, czekamy aż do ostatniej chwili, ostatnich dni okienka, jak Lech będzie już pod ścianą, albo go zwolnią z kontraktu, albo będą bulić kupę hajsu za niegrającego zawodnika, to wtedy my się odezwiemy do nich. Bo teraz żądają gruby hajs za niego.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/07/2017 19:58
Czytałem na tłiterze o 300 tys., tylko nie wiem w jakiej walucie.


INDIOS BRAVOS
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/07/2017 20:03
W euro.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005